Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Θα παρεις το per perego annie moy e!?Τα καθισματακια αυτοκινητου μεχρι ποσο ετων ειναι; Στις κουνιες θα βαλεις φωλιες ή απλα προστατευτικό γυρω γυρω ; Πως θα κοιμομαστε κοριτσια με τα 2 ανησυχω το βραδυ μη παθουν κατι..με πιασε απο τωρα χαχα @melodyy πως εισαι κοπελα μου;;

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε κορίτσια;;; καλά εγώ! Δειλά δειλά περνάνε οι μέρες λίγο μας έμεινε! Καλέ τι φοβάσαι με τα 2;;;όπως θα φοβόμασταν με το 1 θα φοβόμαστε κ με τα 2!η κούραση θα είναι λογικά μεγαλύτερη! Τι κάνουν τα μικρούλια σου;;;; εγώ σε λικνο θα τις έχω πρώτα.. Δε θα τις βάλω αμέσως σε κούνια.. Η κάθε μία σε δικό της λικνο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Εχει μεσα ενα παρομοιο, λες να κανει αυτο καλυτερα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχει μεσα ενα παρομοιο, λες να κανει αυτο καλυτερα;;

Δεν εχω ιδεα.θα παρω συμβουλο..χαχα @melodyy μπερδευομσι που θα κοιμουνται ,πως θα ταιζω θηλαζω ,τι να αγορασω κλπ θα το βρω στη πορεια βεβαια οπως ολες :-) μια χαρα τα μωρα θα τα δω 19/10 στην Β´..η κοιλια ηδη ειναι τεραστια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δεν εχω ιδεα.θα παρω συμβουλο..χαχα @melodyy μπερδευομσι που θα κοιμουνται ,πως θα ταιζω θηλαζω ,τι να αγορασω κλπ θα το βρω στη πορεια βεβαια οπως ολες :-) μια χαρα τα μωρα θα τα δω 19/10 στην Β´..η κοιλια ηδη ειναι τεραστια!

Χαχαχα με το καλό να τα δεις τα μικρούλια σου κ να τα χαρείς!!!εγω μ λένε έχω πολύ μικρή κοιλιά... Κανείς δεν πιστεύει ότι είναι δίδυμα κ ότι είμαι κ τόσων εβδομάδων.. Όλη την ώρα μ λένε σίγουρα είναι 2;κ ταραζομαι θέλω να τους αγριεψω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Χαχαχα με το καλό να τα δεις τα μικρούλια σου κ να τα χαρείς!!!εγω μ λένε έχω πολύ μικρή κοιλιά... Κανείς δεν πιστεύει ότι είναι δίδυμα κ ότι είμαι κ τόσων εβδομάδων.. Όλη την ώρα μ λένε σίγουρα είναι 2;κ ταραζομαι θέλω να τους αγριεψω! 

Μην ακούς κανέναν αγάπη. Και μένα τα ίδια μου λένε.. Μικρή είναι η κοιλιά σου για δίδυμα. Μόνο ο γιατρός μου είπε τη Δευτέρα ότι λόγω διδύμων είναι τόσο μεγάλη η κοιλιά σου από τώρα... Άντε βγάλε άκρη εσύ μετά με τον καθένα που λέει το μακρύ και το κοντό του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! @melodyyπου είσαι εσύ?? Όλα καλά με τα μωράκια σου??? Κι εγώ σε λίκνο θα τις έχω θα μου τα δώσουν, όπως και μία κούνια, οπότε θα κοιτάξω για κούνια στις χειμωνιατικες εκπτώσεις. Το καρότσι με προβληματίζει, μου άρεσε αυτό που μας έγραψε η @Πιου-πιου, και μάλιστα είδα ότι είναι και σε καλή τιμή, γύρω στα 370 ευρώ, αλλά είναι νωρίς ακόμη σε κάνα μήνα θα το δούμε. Επίσης θέλω να πάρουμε και μία συρταριερα... αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Μην ακούς κανέναν αγάπη. Και μένα τα ίδια μου λένε.. Μικρή είναι η κοιλιά σου για δίδυμα. Μόνο ο γιατρός μου είπε τη Δευτέρα ότι λόγω διδύμων είναι τόσο μεγάλη η κοιλιά σου από τώρα... Άντε βγάλε άκρη εσύ μετά με τον καθένα που λέει το μακρύ και το κοντό του

Άσε με κάνουν έξαλλη... Κ άτομα που ξέρουν μ μιλάνε για ένα μωρό.. Πχ πως είναι η ζουζούνα, το μικράκι κλπ;;; θυμώνω τόσο πολύ! 😵🥴🤯😈😡😠👿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! @melodyyπου είσαι εσύ?? Όλα καλά με τα μωράκια σου??? Κι εγώ σε λίκνο θα τις έχω θα μου τα δώσουν, όπως και μία κούνια, οπότε θα κοιτάξω για κούνια στις χειμωνιατικες εκπτώσεις. Το καρότσι με προβληματίζει, μου άρεσε αυτό που μας έγραψε η @Πιου-πιου, και μάλιστα είδα ότι είναι και σε καλή τιμή, γύρω στα 370 ευρώ, αλλά είναι νωρίς ακόμη σε κάνα μήνα θα το δούμε. Επίσης θέλω να πάρουμε και μία συρταριερα... αλλά δεν το έχω ψάξει ακόμη.. 

Εκεί που θα δεις για κρεβάτι δες κ για συρταριερα μήπως κ γίνει καμία έκπτωση... Εγω καρότσι κατέληξα στο colleto.. Καλά είμαστε εμείς! Εδώ χοροπηδανε! εσένα τι κάνουν τα κορίτσια σου;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Εκεί που θα δεις για κρεβάτι δες κ για συρταριερα μήπως κ γίνει καμία έκπτωση... Εγω καρότσι κατέληξα στο colleto.. Καλά είμαστε εμείς! Εδώ χοροπηδανε! εσένα τι κάνουν τα κορίτσια σου;;;; 

Μπα τη συρταριερα θα την πάρω πριν γεννήσω, για την κούνια λέω πιο μετά, πιο είναι αυτό το colleto??? Κι εμένα κλωτσάνε συνέχεια, όλη την ώρα χαζεύουμε την κοιλιά!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Μπα τη συρταριερα θα την πάρω πριν γεννήσω, για την κούνια λέω πιο μετά, πιο είναι αυτό το colleto??? Κι εμένα κλωτσάνε συνέχεια, όλη την ώρα χαζεύουμε την κοιλιά!!! ❤️❤️

https://www.skroutz.gr/s/15995133/Coletto-Enzo-Twin-Grey.html

Μιλάμε για τράνταγμα... Τρέλα κλωτσιδια μάχες κλπ.. Άσε ο άντρας μ τώρα αρχίζει κ καταλαβαίνει ότι υπάρχουν μωρά... Γενικά πάντως δεν το έχουμε συνειδητοποιησει ακόμη... Σα να συμβαίνει αλλού είμαστε.. Σα να είμαστε αποστασιοποιημενοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

https://www.skroutz.gr/s/15995133/Coletto-Enzo-Twin-Grey.html

Μιλάμε για τράνταγμα... Τρέλα κλωτσιδια μάχες κλπ.. Άσε ο άντρας μ τώρα αρχίζει κ καταλαβαίνει ότι υπάρχουν μωρά... Γενικά πάντως δεν το έχουμε συνειδητοποιησει ακόμη... Σα να συμβαίνει αλλού είμαστε.. Σα να είμαστε αποστασιοποιημενοι! 

Καλά κι εμείς τα ίδια μην νομίζεις ακόμη δεν το πιστεύουμε!!! Ωραίο φαίνεται το καρότσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τ κάνετε; Εγώ σήμερα δεν είμαι πολύ καλά! Πονάω ! Σέρνομαι από καναπέ σε κρεβάτι και από κρεβάτι καναπέ! Με έχει πιάσει άγχος αλλά σκέφτομαι μήπως είναι από αλλαγή μήνα! Αύριο θα δείξει αν είμαι έτσι θα πάρω να πάω στ γιατρό ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τ κάνετε; Εγώ σήμερα δεν είμαι πολύ καλά! Πονάω ! Σέρνομαι από καναπέ σε κρεβάτι και από κρεβάτι καναπέ! Με έχει πιάσει άγχος αλλά σκέφτομαι μήπως είναι από αλλαγή μήνα! Αύριο θα δείξει αν είμαι έτσι θα πάρω να πάω στ γιατρό ! 

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι ήμουν από χθες τώρα λίγο ηρεμισα σαν πίεση κ πόνο είχα αλλά είπα άμα δυναμώσει θα πάρω τηλ την γιατρό.εκανα το εμβόλιο σήμερα.εσυ το έκανες.πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσια μου τ κάνετε; Εγώ σήμερα δεν είμαι πολύ καλά! Πονάω ! Σέρνομαι από καναπέ σε κρεβάτι και από κρεβάτι καναπέ! Με έχει πιάσει άγχος αλλά σκέφτομαι μήπως είναι από αλλαγή μήνα! Αύριο θα δείξει αν είμαι έτσι θα πάρω να πάω στ γιατρό ! 

Που πονας κοριτσι μου; ευχομαι να σου εχει περασει τωρα που στελνω!! Παντως περιεργη μερα κ για μενα ωρες ωρες με πιανουν φοβιες πως θα γινει τπτ κακο κ οτι νιωθω με αγχωνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι ήμουν από χθες τώρα λίγο ηρεμισα σαν πίεση κ πόνο είχα αλλά είπα άμα δυναμώσει θα πάρω τηλ την γιατρό.εκανα το εμβόλιο σήμερα.εσυ το έκανες.πως είσαι???

Εγω θα το κανω με τον αντρα μου τη δευτερα, πως ηταν; εχεις τπτ μπα ε; μα σου ειπαν εσενα να μην φας απο την προηγουμενη αυγο η ψαρι;🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε σήμερα??? @Ioann89όλα καλά??? 

Καλημέρα κορίτσι μου, εγώ δεν ξύπνησα στα καλύτερα μου. Από το πρωί έχω καούρες κ φούσκωμα.. Το μαλοξ δεν έκανε πολλά ακόμα. Τελευταία ελπίδα το τζίντζερ.. Εσυ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι ήμουν από χθες τώρα λίγο ηρεμισα σαν πίεση κ πόνο είχα αλλά είπα άμα δυναμώσει θα πάρω τηλ την γιατρό.εκανα το εμβόλιο σήμερα.εσυ το έκανες.πως είσαι???

Καλημερα!!! Μου είπε η γιατρός να το παραγγείλω και τ αυτήν την εβδομάδα θα το κάνω, θα μ ενημερώσει από κοντά!  Πως εισαι σήμερα; Εγώ μόλις ξυπνήσα μπορώ να πω καλύτερα από χτες ελπίζω να συνεχιστεί έτσι η μέρα! Με πονούσε η λεκάνη και πονούσα και σαν πονους περιόδου αλλά δυνατούς και επίσης δεν ξέρω για πιο λόγω πονούσε ο πωπός μου σαν να έχω κάνει γυμβαστικη και να είμαι πιασμένη! Ενώ μιλάμε για ακινησία! Απλά ήταν πόνοι όχι σαν αλλεσ Φορές πιο δυνατοί! Αυτό με άγχωσε. Δεν ξέρω τι να πω ! Γενικά είχα και πονοκέφαλο! Ένιωθα ότι θα μου βγουν τα μάτια ρε παιδί μ! Συνηλθες εσυ; Λες από αλλαγή μήνα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Που πονας κοριτσι μου; ευχομαι να σου εχει περασει τωρα που στελνω!! Παντως περιεργη μερα κ για μενα ωρες ωρες με πιανουν φοβιες πως θα γινει τπτ κακο κ οτι νιωθω με αγχωνει!!

Αυτό με τις φοβίες το έχω και εγώ! Νόμιζα θα πέρασει στο πρώτο τρίμηνο που εκεί να δεις αρνητικές σκέψεις! Αλλά και τώρα τα ίδια ... λες επειδή είμαστε αγχωμένες ; Θα περάσει ποτέ αυτό(να αγχωνόμαστε και να σκεφτόμαστε βλακειες;) εύχομαι ναι Και σύντομα 😘🧿🙏🏻

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πώς είστε σήμερα??? @Ioann89όλα καλά??? 

Κορίτσι μου καλύτερα είμαι!!!! Πονούσα πολύ όμως , και μετά χάλασε και η διάθεση μ ! Χαλια συνδυασμός!! Εσυ κοριτσάκι μ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Μου είπε η γιατρός να το παραγγείλω και τ αυτήν την εβδομάδα θα το κάνω, θα μ ενημερώσει από κοντά!  Πως εισαι σήμερα; Εγώ μόλις ξυπνήσα μπορώ να πω καλύτερα από χτες ελπίζω να συνεχιστεί έτσι η μέρα! Με πονούσε η λεκάνη και πονούσα και σαν πονους περιόδου αλλά δυνατούς και επίσης δεν ξέρω για πιο λόγω πονούσε ο πωπός μου σαν να έχω κάνει γυμβαστικη και να είμαι πιασμένη! Ενώ μιλάμε για ακινησία! Απλά ήταν πόνοι όχι σαν αλλεσ Φορές πιο δυνατοί! Αυτό με άγχωσε. Δεν ξέρω τι να πω ! Γενικά είχα και πονοκέφαλο! Ένιωθα ότι θα μου βγουν τα μάτια ρε παιδί μ! Συνηλθες εσυ; Λες από αλλαγή μήνα; 

Πολύ πιθανό να πονάς και από το καθισιό. Εμένα εχθές μ ενοχλούσε η μέση κ τα κόκαλα στον ποπό από την ξάπλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πολύ πιθανό να πονάς και από το καθισιό. Εμένα εχθές μ ενοχλούσε η μέση κ τα κόκαλα στον ποπό από την ξάπλα.. 

Μπορεί ! Τ να πω!!! Πως είσαι @annie! εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μπορεί ! Τ να πω!!! Πως είσαι @annie! εσυ; 

Μετά το τζίντζερ άρχισα να στρώνω λίγο.. Γενικά είμαι εν αναμονή να παω στο γιατρό σε μια βδομάδα να δω τι θα μου πει κ πως θα προχωρήσουμε από δω και πέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγω θα το κανω με τον αντρα μου τη δευτερα, πως ηταν; εχεις τπτ μπα ε; μα σου ειπαν εσενα να μην φας απο την προηγουμενη αυγο η ψαρι;🤔

Δεν Μ είπαν τπτ να μην κάνω.δεν πόνεσα εκείνη την ώρα αλλα μετά με έπιασε πόνος στο χέρι κ μούδιασμα μίλησα κ Μ είπαν ότι είναι φυσιολογικό .απλά μην το κάνεις στο χέρι από την πλευρά που κοιμάσαι θα παιδευτεις πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα!!! Μου είπε η γιατρός να το παραγγείλω και τ αυτήν την εβδομάδα θα το κάνω, θα μ ενημερώσει από κοντά!  Πως εισαι σήμερα; Εγώ μόλις ξυπνήσα μπορώ να πω καλύτερα από χτες ελπίζω να συνεχιστεί έτσι η μέρα! Με πονούσε η λεκάνη και πονούσα και σαν πονους περιόδου αλλά δυνατούς και επίσης δεν ξέρω για πιο λόγω πονούσε ο πωπός μου σαν να έχω κάνει γυμβαστικη και να είμαι πιασμένη! Ενώ μιλάμε για ακινησία! Απλά ήταν πόνοι όχι σαν αλλεσ Φορές πιο δυνατοί! Αυτό με άγχωσε. Δεν ξέρω τι να πω ! Γενικά είχα και πονοκέφαλο! Ένιωθα ότι θα μου βγουν τα μάτια ρε παιδί μ! Συνηλθες εσυ; Λες από αλλαγή μήνα; 

Ναι νομίζω κάτι τέτοιο παίζει.ευτυχως είσαι καλύτερα.εγω ενώ πέρασαν συνεχίζω να έχω μια πίεση κ ένα βάρος κ δεν μπορώ να κάνω πολλά..έτσι θα πάει από εδώ κ πέρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...