Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Γερή και δυνατή!!! Η πρώτη Μπέμπα στην παρέα μας!! Πάντα χαρές εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερή κι ευλογημένη να είναι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

 Να σας ζησει!Να ειναι γερη κ καλοτυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Συγχαρητήρια!!Γερή και καλοφωτιστη πάντα!!

Βιαστική όπως όλες οι μαχητιριες,σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Να σας ζήσει! Να είναι γερή και καλότυχη! Με το καλό όλες μας Ν κρατάμε στην αγκαλιά μας τα παιδάκια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ntinaki88 να σας ζήσει!! Να είναι πάντα τυχερη, υγιής κ ευτυχισμένη!

@Σταυρικαλή επιτυχία!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να κρατάς στα χέρια σου το θετικό αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερή τυχερή και ευτυχισμένη να είναι!!!!! Πάντα χαμόγελα στη ζωή σας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι καλά αποτελέσματα!!! Όλα να πάνε καλά!!!🙏

@Tokyo σε σκέφτομαι, να ξέρεις!! Ελπίζω να προχωράει καλά η εγκυμοσύνη και να μεγαλώνει το σπορακι σας!!🙂

ΥΓ. Συγνώμη για την "εισβολή" στο θεματακι αλλά σας παρακολουθώ και χαίρομαι με τις χαρές σας!!!! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου!!! Καταρχάς να ζητήσω συγγνωμη που είμαι χαμένη όλες αυτές τις μέρες σας παρακολουθω αλλά είμαι σ ενα δικό μου κόσμο τελευταία. Εχτες εκανα εμβρυομεταφορα ενός υπέρ αριστου εμβρύου και ένος morula  το αποφάσισα μετα απο παροτρυνση μιας πολυ καλής φίλης  μου αλλα ήθελα  να, το κρατησω μεσα μου  για μένα φανταστείτε ουτε οι γονείς μου δεν το έμαθαν το ζω μόνη και είμαι και πολυ χαλαρή από χτες που το εκανα είναι σαν να μην το εκανα δεν έχω σκοπό να κάτσω στο κρεβάτι και να μαραζωσω από την αγωνία μου όπως την πρώτη φορά αυτή τη φορά επέλεξα να το ζήσω αλλιώς προχωραω τη ζωή μου κανονικά και ότι γίνει. Σας ζητώ συγγνώμη που δεν το μοιράστηκα από την αρχή μαζί σας ελπίζω να καταλάβετε❤❤❤

 

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστήσω πολυ όλες για την κατανόηση σας.  Θέλω να σας πω ότι αυτή τη φορά είναι σαν να μην το εκανα δεν νιώθω τιποτα περα απο νυστα λόγω φαρμάκων κάνω κανονικά της δουλειές μου χωρίς να σηκώνω βάρη  και είμαι χαλαρή μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι στιγμής δεν έχω καθόλου άγχος. Ευχομαι τα καλυτερα για όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Σταυρι καλά αποτελέσματα!!! Όλα να πάνε καλά!!!🙏

@Tokyo σε σκέφτομαι, να ξέρεις!! Ελπίζω να προχωράει καλά η εγκυμοσύνη και να μεγαλώνει το σπορακι σας!!🙂

ΥΓ. Συγνώμη για την "εισβολή" στο θεματακι αλλά σας παρακολουθώ και χαίρομαι με τις χαρές σας!!!! 😊 

Βρε Μαρουλιτα το πιστεύεις ότι σημερα σε σκεφτόμουν;;; ειλικρινά σκεφτόμουν ότι δεν έχω δει τα νεα σου κ πως είσαι! Μπαίνω καμία φορά στο θέματακι σας κ κοιτάζω τα νέα ειδικά των κοριτσιών που ξεκινήσαμε στο φόρουμ σχεδόν μαζί! 

Ευτυχώς φίλη μου τα πράγματα ως τώρα πάνε καλά και ο γιατρός είναι ευχαριστημένος! Δεν με ταλαιπωρούν κ συμπτώματα κ είμαι καλά, μακάρι να συνεχίσουν όλα έτσι! 

Εσύ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστήσω πολυ όλες για την κατανόηση σας.  Θέλω να σας πω ότι αυτή τη φορά είναι σαν να μην το εκανα δεν νιώθω τιποτα περα απο νυστα λόγω φαρμάκων κάνω κανονικά της δουλειές μου χωρίς να σηκώνω βάρη  και είμαι χαλαρή μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι στιγμής δεν έχω καθόλου άγχος. Ευχομαι τα καλυτερα για όλες μας

Το ποτε και αν θα το μοιραστείς είναι καθαρά δίκη σου απόφαση.. Σημασία έχει να αισθάνεσαι ΕΣΥ καλά και ήρεμη!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου καλά αποτελέσματα και μια τεράστια χοριακη!!!🤞❤️🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Βρε Μαρουλιτα το πιστεύεις ότι σημερα σε σκεφτόμουν;;; ειλικρινά σκεφτόμουν ότι δεν έχω δει τα νεα σου κ πως είσαι! Μπαίνω καμία φορά στο θέματακι σας κ κοιτάζω τα νέα ειδικά των κοριτσιών που ξεκινήσαμε στο φόρουμ σχεδόν μαζί! 

Ευτυχώς φίλη μου τα πράγματα ως τώρα πάνε καλά και ο γιατρός είναι ευχαριστημένος! Δεν με ταλαιπωρούν κ συμπτώματα κ είμαι καλά, μακάρι να συνεχίσουν όλα έτσι! 

Εσύ πως είσαι; 

Πόσο χαίρομαι για σένα!! Να πάνε όλα καλά!! 🥰 Κ γω σας παρακολουθώ!! Ειδικά κάποια κορίτσια οπως εσύ, η Σταυρι, το lactaki που μιλήσαμε στα ξεκινήματα μας!! 😊

Μια χαρά είμαι, όλα καλά!! Πέρασα κανα 2 μερουλες που με ειχε πάρει πολύ απο κάτω αλλά συνηλθα κ με πετυχαίνεις σε γόνιμες μέρες 😂! Κανονίσαμε να φύγουμε λίγες μερουλες κ όταν με το καλό γυρίσουμε θα ξανα πιάσουμε τους γιατρούς. Ανδρολογο κυρίως γιατί κάτι αφήσαμε στη μέση και από κει κ μετά προχωράμε..💪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, 

Εχει αρκετές μέρες που έχω πονοκέφαλο και νοιώθω πως θα αδιαθετησω και τίποτα... Ο ιατρός μου είπε τεστ αν ήθελα να κάνω, να κάνω 25 του μήνα αλλά εγώ βιάστηκα και έκανα σήμερα και είχε καθαρότατα μια γραμμούλα.... Οπόταν υποθέτω πως δεν πέτυχε και δεν είμαι έγκυος.... Τώρα γιατί όλα αυτά που σας είπα και τις προηγούμενες μέρες με τα πολύ πηχτα συνεχόμενα υγρά, αναγούλες κτλ κτλ δεν ξέρω.... Ποια είναι η γνώμη σας? 

Νομίζω το έκανες πολύ νωρις κορίτσι μου! Κοντα στις 23 του μήνα κάνε ένα ακόμη!

Και εμεις σήμερα πήγαμε θαλασσα και το μονο που σκέφτομαι είναι ο ύπνος😅

Βρε κορίτσια σε καμιά δεν τυχάνει να πρίζεται μόνο το ένα στηθος?😅 μήπως πρεπει να το ψάξω τελικά?🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Νομίζω το έκανες πολύ νωρις κορίτσι μου! Κοντα στις 23 του μήνα κάνε ένα ακόμη!

Και εμεις σήμερα πήγαμε θαλασσα και το μονο που σκέφτομαι είναι ο ύπνος😅

Βρε κορίτσια σε καμιά δεν τυχάνει να πρίζεται μόνο το ένα στηθος?😅 μήπως πρεπει να το ψάξω τελικά?🤔

Γειά σου Αντρέα! Εμένα μου τύχαινε συνεχώς... Κυρίως πονουσα δεξιά όταν περίμενα περίοδο, δε νομίζω ότι έχει καμία σημασία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Γειά σου Αντρέα! Εμένα μου τύχαινε συνεχώς... Κυρίως πονουσα δεξιά όταν περίμενα περίοδο, δε νομίζω ότι έχει καμία σημασία! 

Ευχαριστω κορίτσι μου για την απάντηση! Εμένα είναι μια το δεξι κ μια το αρθστερο! Στην εγκυμοσύνη πρεπει να είναι και τα δύο πρισμλενα σωστα? Πώς είσαι εσυ τοκιο μου? Είδατε τα σποράκι σας? Ακουσατε καρδούλα?🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ntinaki88 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες αγαπες μου!!!! 

Να σας ζήσει γερό και δυνατό να είναι η πριγκίπισσα σάς 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Νομίζω το έκανες πολύ νωρις κορίτσι μου! Κοντα στις 23 του μήνα κάνε ένα ακόμη!

Και εμεις σήμερα πήγαμε θαλασσα και το μονο που σκέφτομαι είναι ο ύπνος😅

Βρε κορίτσια σε καμιά δεν τυχάνει να πρίζεται μόνο το ένα στηθος?😅 μήπως πρεπει να το ψάξω τελικά?🤔

Οκ καλή μου 😃😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Πόσο χαίρομαι για σένα!! Να πάνε όλα καλά!! 🥰 Κ γω σας παρακολουθώ!! Ειδικά κάποια κορίτσια οπως εσύ, η Σταυρι, το lactaki που μιλήσαμε στα ξεκινήματα μας!! 😊

Μια χαρά είμαι, όλα καλά!! Πέρασα κανα 2 μερουλες που με ειχε πάρει πολύ απο κάτω αλλά συνηλθα κ με πετυχαίνεις σε γόνιμες μέρες 😂! Κανονίσαμε να φύγουμε λίγες μερουλες κ όταν με το καλό γυρίσουμε θα ξανα πιάσουμε τους γιατρούς. Ανδρολογο κυρίως γιατί κάτι αφήσαμε στη μέση και από κει κ μετά προχωράμε..💪 

Αγαπημένη,  τα καλύτερα σου εύχομαι❤️❤️❣️ καιρό είχαμε να τα πούμε ασε που κάπου το χάσα με τα μαρούλια.. ήσασταν 2-3😂😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2020 at 7:10 ΜΜ, ο/η ntinaki88 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα..... Γεννήσαμε μια κούκλα 2550...ηταν βιαστική..... Μόλις πήραμε δύο μέρες απ τον μήνα μας..... Και βγήκε!!!! Σας ευχαριστώ πολύ για όλους αυτούς τους μήνες...... Σας εύχομαι να σας έρθει το μωράκι που τόσο πολύ θέλετε!!!!!! 

Αχ! Τι ωραία😊😊😊 Να σας ζήσει η κουκλίτσα σας γερή και ευτυχισμένη να είναι!!!❤👶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Ευχαριστω κορίτσι μου για την απάντηση! Εμένα είναι μια το δεξι κ μια το αρθστερο! Στην εγκυμοσύνη πρεπει να είναι και τα δύο πρισμλενα σωστα? Πώς είσαι εσυ τοκιο μου? Είδατε τα σποράκι σας? Ακουσατε καρδούλα?🥰

Δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτα κορίτσι μου! Εμένα πρίστηκαν πολύ μετά το θετικό! Όσο περίμενα κ το λίγο πριξιμο που είχα μετά την ωορρηξια έφυγε κιόλας! Τώρα οκ πονάνε αρκετά άλλα είναι διαφορετικός πόνος από της περιόδου, σε μένα τουλάχιστον! Ευτυχώς ως τώρα όλα πάνε καλά! Εύχομαι ό, τι καλύτερο και σε σένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια έχω μια ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε. Την προηγουμενη Δευτέρα έκανα σπερματεγχυση και από την επόμενη ξεκίνησα ενέσεις προγεστερονης. Ο γιατρος μου είπε στις 27 να κάνω τεστ χοριακης. Ξέρετε αν υπάρχει περιπτωση αν δεν πετυχε  να αδιαθετησω νωρίτερα? Ή λόγω της προγεστερονης εμποδίζεται η περιοδος? Ίσως λέω και βλακείες αλλά είμαι πρωταρα και δεν έχω ιδέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η annie! είπε:

Το ποτε και αν θα το μοιραστείς είναι καθαρά δίκη σου απόφαση.. Σημασία έχει να αισθάνεσαι ΕΣΥ καλά και ήρεμη!! Σου εύχομαι από την καρδιά μου καλά αποτελέσματα και μια τεράστια χοριακη!!!🤞❤️🤞❤️

Σας ευχαριστω όπως και να έχει.. Γυρισα στο νησί μου και προχωραω τη ζωή μου χωρίς να σκέφτομαι την εξωσωματικη νιώθω πολυ χαλαρή σε σχέση με την άλλη φορά εκανα όλες τις δουλειές του σπιτιου με προσοχη βέβαια αλλά εκανα δεν καθηλωθηκα στον καναπέ  μου γιατί μου κάνει πολυ κακό τελικά σκέφτομαι πολυ και δεν θέλω.. Ελπίζω να έχω ευχάριστα να σας πω σε λίγες μέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Alexouli είπε:

Καλημερα κορίτσια έχω μια ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε. Την προηγουμενη Δευτέρα έκανα σπερματεγχυση και από την επόμενη ξεκίνησα ενέσεις προγεστερονης. Ο γιατρος μου είπε στις 27 να κάνω τεστ χοριακης. Ξέρετε αν υπάρχει περιπτωση αν δεν πετυχε  να αδιαθετησω νωρίτερα? Ή λόγω της προγεστερονης εμποδίζεται η περιοδος? Ίσως λέω και βλακείες αλλά είμαι πρωταρα και δεν έχω ιδέα. 

Καλημερα κοριτσι και καλη βδομαδα σε ολες!με τα χαπια ξερω οτι περιοδος δεν ερχεται αν δε τα κοψεις..δηλαδη και τις 2 φορες τα εκοψα για να μου ερθει..βεβαια στο αλλο φορουμ μια κοπελα της ειχε ερθει..ισως ειναι αναλογα το συστημα ή τι ακριβως παιρνεις.μονο την ενεση κανεις ,δε σου εδωσε πχ σικλακουρ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...