Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Κάτι μας κυνηγάει. Ελπίζω να είμαστε τυχεροί διότι είχα δύο πολύ καλά ωάρια ένα αριστερά ένα δεξιά! 

Ναι αποφασίσαμε να μην ταλαιπωρηθούμε άλλο κ θα κλείσω αύριο μου είπαν 1 Οκτωβρίου να πάρω για ραντεβού του Νοεμβρίου.

Θα περιμένω τη χοριακή μου κ αν βγει αρνητική κλείνω στο κέντρο εξωσωματικής! Ωστόσο εγω θα έχω ήδη κλείσει επιτροπή να μη χάνω χρόνο.

 

Στο εύχομαι ολόψυχα!!!Εχουμε ακούσει και περιπτώσεις που είχαν θετικά  αποτελέσματα με την σπερματεγχυση και μακάρι να συμβεί το ίδιο και σε εσένα!Να μας στείλεις τα νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η I want a baby είπε:

Κάτι μας κυνηγάει. Ελπίζω να είμαστε τυχεροί διότι είχα δύο πολύ καλά ωάρια ένα αριστερά ένα δεξιά! 

Ναι αποφασίσαμε να μην ταλαιπωρηθούμε άλλο κ θα κλείσω αύριο μου είπαν 1 Οκτωβρίου να πάρω για ραντεβού του Νοεμβρίου.

Θα περιμένω τη χοριακή μου κ αν βγει αρνητική κλείνω στο κέντρο εξωσωματικής! Ωστόσο εγω θα έχω ήδη κλείσει επιτροπή να μη χάνω χρόνο.

 

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια εγώ περασα από Επιτροπή για σπερματεγχύση μήπως πρεπει να ξανά περασω τώρα που σκέφτομαι για εξωσωματική? Ο γιατρός μου είπε οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Alexouli είπε:

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια εγώ περασα από Επιτροπή για σπερματεγχύση μήπως πρεπει να ξανά περασω τώρα που σκέφτομαι για εξωσωματική? Ο γιατρός μου είπε οχι

Και στη σπερματέγχυση εγκρίνουν 2 δόσεις φαρμάκων αν δεν κάνω λάθος. Η διαφορα είναι πως αντί για 3600 μονάδες που δίνουν στην εξωσωματική σου δίνουν 2500 στην σπερματέγχυση και πως δε θα πάρεις το επίδομα της εξωσωματικής μετά την εμβρυομεταφορα που είναι 350€. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Και στη σπερματέγχυση εγκρίνουν 2 δόσεις φαρμάκων αν δεν κάνω λάθος. Η διαφορα είναι πως αντί για 3600 μονάδες που δίνουν στην εξωσωματική σου δίνουν 2500 στην σπερματέγχυση και πως δε θα πάρεις το επίδομα της εξωσωματικής μετά την εμβρυομεταφορα που είναι 350€. 

Αυτά τα παιρνω στην περιπτωση που η εξωσωματική γινει σε ιδιωτικό κέντρο σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Αυτά τα παιρνω στην περιπτωση που η εξωσωματική γινει σε ιδιωτικό κέντρο σωστά? 

Αυτό δεν μπορώ να στο απατήσω με σιγουριά. Στο νοσοκομείο δεν πληρώνεις τίποτα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@Xrisa127Κοριτσι μου;Τι γινεται;  Περιμενουμε τα νεα σου❤️🤞🏻🙏🏻

Τους ζήτησα να μου στείλουν με mail τα αποτελέσματα αλλά ακόμη δεν έχω λάβει κάτι.Θα περιμένω λίγο ακόμη και θα τους πάρω τηλ.Απο τη μια περιμένω πως και πως και από την άλλη φοβάμαι αυτό που θα αντικρίσω..😬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrisa127 είπε:

Τους ζήτησα να μου στείλουν με mail τα αποτελέσματα αλλά ακόμη δεν έχω λάβει κάτι.Θα περιμένω λίγο ακόμη και θα τους πάρω τηλ.Απο τη μια περιμένω πως και πως και από την άλλη φοβάμαι αυτό που θα αντικρίσω..😬

Ειμαστε μαζι σου! Θετικη σκεψη κοριτσι μου🤞🏻🤞🏻🤞🏻Σε εχω εννοια παρα πολυ! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ειμαστε μαζι σου! Θετικη σκεψη κοριτσι μου🤞🏻🤞🏻🤞🏻Σε εχω εννοια παρα πολυ! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakipap είπε:

Αναμενόμενο τα ανάμεικτα συναισθήματα!ευχές όλα να πάνε καλά!

Σας ευχαριστώ παρά πολύ βρε κορίτσια!!!Εγω δεν έχω πει σε κανέναν για την εξωσωματική όποτε είναι σημαντική η στήριξη σας!💗

Ειστε βασικά οι πρώτες που θα ενημερώσω μόλις μάθω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Είναι το πρώτο συναίσθημα που νιώθουμε όλες απλά δε το πιστεύουμε χαχαα!!! Με το καλό!!! Πολυ καλή η χοριακη σου!!!❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Μπραβο!!!!! Κοριτσι μου!!!!! Κοριτσι μου!!!!!!!!!!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Συγχαρητηρια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Είναι το πρώτο συναίσθημα που νιώθουμε όλες απλά δε το πιστεύουμε χαχαα!!! Με το καλό!!! Πολυ καλή η χοριακη σου!!!❣️❣️❣️

Είναι καλή ε;Πολύ χαίρομαι και έχω σαστίσει κάπως.Θα πάρω αύριο τον γιατρό να του το πω.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μπραβο!!!!! Κοριτσι μου!!!!! Κοριτσι μου!!!!!!!!!!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Συγχαρητηρια!!!!!!!!!

Ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσι μου!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Μπράβοοοοοοο! Συγχαρητήρια! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη διαδρομή... 🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Αυτό δεν μπορώ να στο απατήσω με σιγουριά. Στο νοσοκομείο δεν πληρώνεις τίποτα; 

Από όσο ξέρω δεν πληρωνεις κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakipap είπε:

Μπράβο!!!γιούπι!!!😘😍😍😍😍
Ένα πράγμα θέλω μόνο να σου ζητησω: ξεκούραση όσο μπορείς!

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!🥰Να φανταστείς σήμερα καθάρισα όλο το σπίτι γιατί δεν πέρναγε η ώρα και έπρεπε να κρατιέμαι απασχολημένη.Τωρα όμως δεν ξανακάνω τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Μπράβοοοοοοο! Συγχαρητήρια! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη διαδρομή... 🤰

Ευχαριστώ παρά πολύ🥰!Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

161,21

κοριτσια!!!!Είμαι έγκυος και δεν μπορώ να το πιστέψω!

Μπράβο σου κορίτσι μου!! Ανατρίχιασα σοβαρά σου μιλάω μου ρχεται να βάλω τα κλάματα. Καλη διαδρομή να έχεις όλα να πανε καλα σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Μπράβο σου κορίτσι μου!! Ανατρίχιασα σοβαρά σου μιλάω μου ρχεται να βάλω τα κλάματα. Καλη διαδρομή να έχεις όλα να πανε καλα σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου 😘

Ευχαριστώ παρά πολύ!!!🥰Εύχομαι και εγώ να πάνε όλα καλά σε όλες μας και μακάρι από εδώ και στη εξής να έχουμε μόνο ευχάριστα και δάκρυα χαράς στην ομάδα μας!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω αλλά like δυστυχώς αλλά να ξέρετε ότι στέλνω σε όλες την αγάπη μου και ένα μεγάλο ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την συμπαράσταση και όλη τη θετική ενέργεια!❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Δεν έχω αλλά like δυστυχώς αλλά να ξέρετε ότι στέλνω σε όλες την αγάπη μου και ένα μεγάλο ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για την συμπαράσταση και όλη τη θετική ενέργεια!❤️
 

Πολλά μπραβοοο!!!να προσεχείς τον εαυτό σου κ σίγουρα δν θα ξανακάνεις δουλειές κ κυρίως σκούπα....πάρε τον γιατρό σου τηλ...όλα καλά θα πανε είναι η ταραχή που νιώθεις από την χαρά σου 😁😁🤰🏻🤰🏻🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...