Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις 

 

Όλη την θετική μου ενέργεια !!!!με το καλό το η τα μωράκια σου !!!!!

Χιλια ευχαριστω! Αχ, ποσο σημαντική η στηριξη σας🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/9/2020 at 9:50 ΠΜ, ο/η dimsea είπε:

Μην ανησυχείς..... 16:20 εχω ραντεβού με το που βγω θα έχετε απευθείας ενημέρωση ζωντανά από την καρδιά των γεγονότων 😜😉🤣

Καλημερα κορίτσι μου. Περιμένουμε και τα δικά σου νέα σήμερα. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunset13 είπε:

Καλή καλή επιτυχία να είναι τέλεια όλα 

Στον «δικο» μας ειναι,εχω αγωνια κ για σας.χτες σας σκεφτομουν.πηρατε ωαρια οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Οχι ακομη... να παρω εγω λετε;;;;;

Εννοείται!!! Εγώ τους είχα πάρει, δεν είχαν προλάβει να μου τα στείλουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Εννοείται!!! Εγώ τους είχα πάρει, δεν είχαν προλάβει να μου τα στείλουν

Πηρα.. δεν εχουν βγει ακομα. Ειχε άπειρο κοσμο σημερα. Άπειρο ομως! Αχ σε ανάμενα καρβουνα! Αχ παναγιτσα μου.. τα ροζ σπο χθες τελος. Σημερα ουτε καφε.. μονο 37,2 δεκατα μπορει κ απο το αγχος μου βεβαια. Θα σας ενημερωσω κοριτσια ευχαριστω, ευχαριστω πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Πηρα.. δεν εχουν βγει ακομα. Ειχε άπειρο κοσμο σημερα. Άπειρο ομως! Αχ σε ανάμενα καρβουνα! Αχ παναγιτσα μου.. τα ροζ σπο χθες τελος. Σημερα ουτε καφε.. μονο 37,2 δεκατα μπορει κ απο το αγχος μου βεβαια. Θα σας ενημερωσω κοριτσια ευχαριστω, ευχαριστω πολυ❤️

Εγώ την Τετάρτη που θα πάω να κάνω την χοριακη λέω να μείνω στο μικροβιολογικό μέχρι να βγει το αποτέλεσμα χα χα χα!

Συγνωμη αλλά η αγωνία μας είναι μεγάλη και πρέπει να έχουμε προτεραιότητα!😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Δυστηχως... πολυ δυστηχως...😞😞😞ποναει ρε γαμωτο πολυ αρνητικο 😞

Ποναει κορίτσι μου και είναι λογικό γιατί προσπαθούμε με όλη μας τη δύναμη και είναι σαν χαστούκι η αρνητική χοριακη.

Μη το βάζεις κάτω όμως ,πάρε τον χρόνο σου και μετά πάλι στον αγώνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Δυστηχως... πολυ δυστηχως...😞😞😞ποναει ρε γαμωτο πολυ αρνητικο 😞

Λυπάμαι πολύ ποσό χρονων είσαι ;έχεις αλλά έμβρυα στην κατάψυξη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Xrisa127 είπε:

Ποναει κορίτσι μου και είναι λογικό γιατί προσπαθούμε με όλη μας τη δύναμη και είναι σαν χαστούκι η αρνητική χοριακη.

Μη το βάζεις κάτω όμως ,πάρε τον χρόνο σου και μετά πάλι στον αγώνα!

Σχεδον το ενοιωθα.. κτ μεσα μου. Που δλδ να μην εβαζα 3 βλαστοκύστες; Αχ! Δε πειραζει εχει αλλα σχεδια ο θεουλης.. θα το φερει οταν νομιζει εκεινος..🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerinaki83 είπε:

Λυπάμαι πολύ ποσό χρονων είσαι ;έχεις αλλά έμβρυα στην κατάψυξη ;

Οχι.. 4 5ης μέρας που μου ειπε δεν προχώρησαν για κατάψυξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nefeliap είπε:

Στον «δικο» μας ειναι,εχω αγωνια κ για σας.χτες σας σκεφτομουν.πηρατε ωαρια οκ;

Αγάπη αυτές τις μέρες Πάλι...έκανα τον προηγούμενο και βγήκε άρρωστο....έστω δεν τα βάζω μέσα ωστε να περάσω το μαρτύριο της χοριακης Κι μετά να το χάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Οχι.. 4 5ης μέρας που μου ειπε δεν προχώρησαν για κατάψυξη..

Λυπάμαι πολύ βρε @Jesabellμου!!! Μη χάνεις τη δύναμη σου, πάρε το χρόνο σου και συνέχισε! Μίλησε με το γιατρό σου, να δείτε τι μπορείτε άλλο να κάνετε ή να αλλάξετε και εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου φορά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Σχεδον το ενοιωθα.. κτ μεσα μου. Που δλδ να μην εβαζα 3 βλαστοκύστες; Αχ! Δε πειραζει εχει αλλα σχεδια ο θεουλης.. θα το φερει οταν νομιζει εκεινος..🙏🏻

Δε το περιμενα κ λυπαμαι πολυ,ηθελα να ξεμπερδεψεις οπως ολες οι γυναικες να μη παιδευονται..ειναι οπως το λες!δε πιανουμε με τη πρωτη ολες, μακαρι να ημασταν ολες τυχερες!!τα ποσοστα ειναι χαμηλα κ στο λεω εγώ που επιασα με τη 3η και με απειρες εξετασεις χωρις λογο.. Ειναι ετσι: In the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycle and about 70% will be successful after three cycles .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Αγάπη αυτές τις μέρες Πάλι...έκανα τον προηγούμενο και βγήκε άρρωστο....έστω δεν τα βάζω μέσα ωστε να περάσω το μαρτύριο της χοριακης Κι μετά να το χάσω....

Αα τον κανατε τον ελεγχο!! .ακριβως αυτο !!ποσο δικιο εχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Λυπάμαι πολύ βρε @Jesabellμου!!! Μη χάνεις τη δύναμη σου, πάρε το χρόνο σου και συνέχισε! Μίλησε με το γιατρό σου, να δείτε τι μπορείτε άλλο να κάνετε ή να αλλάξετε και εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου φορά!!! 

Στενοχωρηθηκα πολυ.. ήλπιζα τι να πω.. θα μαζέψω τα κόμματος μου κ θα συνεχίσω..ευχαριστω πολυ για τη στηριξη. Πραγματικα ευχαριστω..🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Δε το περιμενα κ λυπαμαι πολυ,ηθελα να ξεμπερδεψεις οπως ολες οι γυναικες να μη παιδευονται..ειναι οπως το λες!δε πιανουμε με τη πρωτη ολες, μακαρι να ημασταν ολες τυχερες!!τα ποσοστα ειναι χαμηλα κ στο λεω εγώ που επιασα με τη 3η και με απειρες εξετασεις χωρις λογο.. Ειναι ετσι: In the best prognosis patients, it is expected that over 40% will have a baby after their first IVF cycle and about 70% will be successful after three cycles .

Αχ,Νεφελάκο μου.. ειμαστε και στον ιδιο γιατρο. Περιμενω τηλ του να δω την εκτίμιση του για το τι έφταιξε κ δεν προεκυψε εγκυμοσυνη..😞.. θα το παλέψω. Θεωρητικα λέγοντας «ειμαι» εύκολη υπόθεση κ παλι να.. δεν προεκυψε. Να δω τι θα μου πει ο ντοκ.. ευχαριστω πολυ. Αληθινα🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Δυστηχως... πολυ δυστηχως...😞😞😞ποναει ρε γαμωτο πολυ αρνητικο 😞

Μην στενοχωριεσαι κορίτσι μου όλα για καλό γίνονται όλα για κάποιο λόγο αυτό να σκέφτεσαι και όλα θα πανε  καλα! Θα ξανά προσπαθησεις μέχρι να ρθει το θαυμα 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Alexouli είπε:

Μην στενοχωριεσαι κορίτσι μου όλα για καλό γίνονται όλα για κάποιο λόγο αυτό να σκέφτεσαι και όλα θα πανε  καλα! Θα ξανά προσπαθησεις μέχρι να ρθει το θαυμα 🙂

Δικιο εχεις, αυτο σκεφτομαι κι εγω...  ελπιζω να ειμαι η τελευταια π απογοητεύεται πραγματικα και ολες μα ολες οι γυναίκες να αξιώθουμε  να γινουνουμε  μανούλες! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Στενοχωρηθηκα πολυ.. ήλπιζα τι να πω.. θα μαζέψω τα κόμματος μου κ θα συνεχίσω..ευχαριστω πολυ για τη στηριξη. Πραγματικα ευχαριστω..🙏🏻

Αχ κορίτσι μου πόσο λυπάμαι. Θα τα καταφέρεις όμως όπως και όλα τα κορίτσια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ κορίτσι μου πόσο λυπάμαι. Θα τα καταφέρεις όμως όπως και όλα τα κορίτσια. 

Μακαρι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς...κρίμα. Πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν εξαρτάται απόλυτα από μας...Κ μορφολογικά σωστά να είναι τα έμβρυα έχει Κ άλλους πόσους παράγοντες μέχρι την επιτυχία...dna εμφύτευση κλπ...Αγώνας μέγας κ ο Θεός βοηθός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς...κρίμα. Πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν εξαρτάται απόλυτα από μας...Κ μορφολογικά σωστά να είναι τα έμβρυα έχει Κ άλλους πόσους παράγοντες μέχρι την επιτυχία...dna εμφύτευση κλπ...Αγώνας μέγας κ ο Θεός βοηθός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...