Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες 2021 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Κοπέλα μου ...με όλη μου την καρδιά ετοιμάσου να υποδεχθείς το μωρο σου....τα μωρά σου....λοιπόν ...ξάπλα....χαλάρωσε....Και όλα θα πάνε κατ ευχήν....ευχομαι να έχει γίνει η εμφύτευση γι αυτό να πονεσες έτσι....ξεκουράσου....Όχι σκύψιμο....Όχι σκάλες....τρώγε ανανααα μην ρωτας γιατί χαχα κάνει καλό στην εμφύτευση...Επίσης...ξηρούς καρπούς όχι αλατι....Διάβασε...δες τηλεόραση....προσευχη σου και όλα θα πάνε. Καλά......Εάν δεις ότι πονάς αρκετά.και πολύ ώρα....ρωτά τον γιατρό να πάρεις μποσκοπαν.....Επίσης μην ξεχάσουμε......με το θετικό.πρωτα ο Θεός....θα μετρήσεις οπωσδήποτε ορμόνες θυροειδης...προγεστερόνη και οιστραδιολη ...Και εάν κάνεις ινοχεπ θα Ζητήσεις να κάνεις την ειδική εξέταση  για να δεις εάν σε καλύπτει η δόση αυτή  . Φιλιά Καλό βράδυ 

Οπως τα λέει η @Sunset13
Καλα το το ανανά είχα φάει δε λεγεται

🤣! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2020 at 2:31 ΠΜ, ο/η Χελιδονάκι είπε:

Κορίτσι μου χωρίς να είμαι χίλια τα εκατό σίγουρη νομίζω ότι ή γιατρός μου αυτες τις ενεσεις θα μου γράψει.. Στις 19/10 όμως πρώτα ο θεός θα τις έχω στα χέρια μου.. πάμε σε δημόσιο νοσοκομείο γι αυτό έχουμε καθυστερήσεις..Από ότι μου έχει πει λόγω της νεαρής ηλικίας μου οι ορμόνες μου δεν είναι πειραγμενες ακόμα κ θα παρω χαμηλές δόσεις.. Στην έγκριση που πήρα απ την επιτροπή γράφει εγκρίνεται (3000 μονάδες) Δεν ξέρω αν αυτό σημαίνει ότι μπορεί να μου περισσέψουν γιατί Είμαι καινούργια στη διαδικασία κ δεν γνωρίζω πολλά ακόμα γιατί στο δημόσιο οι γιατροί σου λένε μονο τα απολύτως απαραίτητα και κάθε φορά  φεύγω γεμάτη απορίες.. Πάντως ευχαρίστηση μου αν σε εξυπηρετει ή ημερομηνία 19/10 που θα τις έχω αν είναι οι ίδιες που χρησιμοποιείς να σε βοηθήσω.. εγώ είμαι αθηνα εσύ? Να θυμάσαι οτι όταν θέλουμε κάτι πάρα πολύ σίγουρα θα γίνει.. Ο Θεούλης δεν αφήνει κανέναν!! Απλά είναι Αυτός μονο που θα αποφασίσει το πότε.. ευχομαι από καρδιάς αυτη τη φορά να πετύχει κ να γεμίσει το σπίτι σας χαρές!! Περιμένω απάντηση...❤️❤️❤️

Κοπέλα μου καλησπέρα.....

Ολόψυχα και ολοκαρδα....Θέλω να σε ευχαριστήσω...χίλια.ευχαριστώ...Και εύχομαι με την πρώτη σου καλή μου να πετύχεις. ..καμία κοπέλα να μην περάσει αυτά που έχω περάσει εγώ....Και άλλες κοπέλες πολύ πιο επώδυνα❣❣Σε υπέρ ευχαριστώ για την προθυμία σου ....Καλή μου....εχω ξεκινήσει και σε λίγες μέρες θα κάνω την ευλογημένη μου ωοληψια ...εύχομαι να πάει καλά.....σε υπέρ ευχαριστώ πάντως καλή μου ....Και εύχομαι να ακούσω τα καλύτερα νέα από εσένα ❣❣❣❣Φιλιά πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Ήταν η 1η προσπάθεια και σε μια βδομαδα μπαίνω στον 5ο!περιμενω με αγωνία τον μπεμπουλη μας!

Μπραβο κοπέλα μου! Με το καλό να ερθει ο μπέμπακος σας! Με τον τσιρ.... Ήσουν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunset13 είπε:

Κοπέλα μου ...με όλη μου την καρδιά ετοιμάσου να υποδεχθείς το μωρο σου....τα μωρά σου....λοιπόν ...ξάπλα....χαλάρωσε....Και όλα θα πάνε κατ ευχήν....ευχομαι να έχει γίνει η εμφύτευση γι αυτό να πονεσες έτσι....ξεκουράσου....Όχι σκύψιμο....Όχι σκάλες....τρώγε ανανααα μην ρωτας γιατί χαχα κάνει καλό στην εμφύτευση...Επίσης...ξηρούς καρπούς όχι αλατι....Διάβασε...δες τηλεόραση....προσευχη σου και όλα θα πάνε. Καλά......Εάν δεις ότι πονάς αρκετά.και πολύ ώρα....ρωτά τον γιατρό να πάρεις μποσκοπαν.....Επίσης μην ξεχάσουμε......με το θετικό.πρωτα ο Θεός....θα μετρήσεις οπωσδήποτε ορμόνες θυροειδης...προγεστερόνη και οιστραδιολη ...Και εάν κάνεις ινοχεπ θα Ζητήσεις να κάνεις την ειδική εξέταση  για να δεις εάν σε καλύπτει η δόση αυτή  . Φιλιά Καλό βράδυ 

Ευχαριστω παρα παρα πολυ για τα καλα σας λογια.Ανανα πρωτη φορα το ακουω εγω ξερω οτι δεν κανει.να σας πω την αληθεια δεν αλλαξα τπτ στην διατροφη μου απλα προσπαθησα να μειωσω αλατι κ ζαχαρη.Εχουμε ακομα μεχρι την Πεμπτη δεν περνανε οι μερες καθολου.Το μονο που εχω τωρα ει αι κραμπες κ η ταχυκαρδια.ελπιζω ολα αυτα να ειναι συμπτωματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sunset13 είπε:

Κοπέλα μου καλησπέρα.....

Ολόψυχα και ολοκαρδα....Θέλω να σε ευχαριστήσω...χίλια.ευχαριστώ...Και εύχομαι με την πρώτη σου καλή μου να πετύχεις. ..καμία κοπέλα να μην περάσει αυτά που έχω περάσει εγώ....Και άλλες κοπέλες πολύ πιο επώδυνα❣❣Σε υπέρ ευχαριστώ για την προθυμία σου ....Καλή μου....εχω ξεκινήσει και σε λίγες μέρες θα κάνω την ευλογημένη μου ωοληψια ...εύχομαι να πάει καλά.....σε υπέρ ευχαριστώ πάντως καλή μου ....Και εύχομαι να ακούσω τα καλύτερα νέα από εσένα ❣❣❣❣Φιλιά πολλά 

Σ ευχαριστώ κι εγώ πολύ για τις ευχές σου κ την θετική ενέργεια που στέλνεις!! Καλή επιτυχία ή Παναγιά να σου δίνει δύναμη... κ είμαι σίγουρη ότι το 2021 θα είσαι μία υπέροχη μανούλα!!! Θα περιμένω με αγωνία...❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lenia1983 είπε:

Μπραβο κοπέλα μου! Με το καλό να ερθει ο μπέμπακος σας! Με τον τσιρ.... Ήσουν; 

Να είσαι καλά. Εύχομαι όλες οι κοπέλες που προσπαθούν να δουν γρήγορα το θετικό. Όχι με τον Μακρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Jesabellμη μου πεις οτι δε θα πας σημερα για χοριακη κ θα περιμενεις και άλλη μια μερα;;;!!!! Πως εισαι μετα την αυξηση δοσης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

@Jesabellμη μου πεις οτι δε θα πας σημερα για χοριακη κ θα περιμενεις και άλλη μια μερα;;;!!!! Πως εισαι μετα την αυξηση δοσης

Καλημερα! Αχ!!Σημερα παω... Τωρα δλδ... ειδα ροζ χθες κ το κλαμα π εχω ριξει.. θα σας ενημερωσω! Μια θετικη σκεψη αν θελετε κ θετικη ενεργεια το χρειαζομαι πολυ! ❤️Ευχαριστω που με θυμηθηκες❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα! Αχ!!Σημερα παω... Τωρα δλδ... ειδα ροζ χθες κ το κλαμα π εχω ριξει.. θα σας ενημερωσω! Μια θετικη σκεψη αν θελετε κ θετικη ενεργεια το χρειαζομαι πολυ! ❤️Ευχαριστω που με θυμηθηκες❤️❤️❤️❤️❤️

Μακαρι να ακούσουμε θετικά νέα!!!! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα! Αχ!!Σημερα παω... Τωρα δλδ... ειδα ροζ χθες κ το κλαμα π εχω ριξει.. θα σας ενημερωσω! Μια θετικη σκεψη αν θελετε κ θετικη ενεργεια το χρειαζομαι πολυ! ❤️Ευχαριστω που με θυμηθηκες❤️❤️❤️❤️❤️

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη κοπέλα μου!!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Μακαρι να ακούσουμε θετικά νέα!!!! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!!! ❤️❤️❤️

Αμην! Ευχαριστω παρα πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εύχομαι μια τεράστια χοριακη κοπέλα μου!!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

🙏🏻🙏🏻🙏🏻Απο το στομα σου και στου Θεούλη το αυτι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

🙏🏻🙏🏻🙏🏻Απο το στομα σου και στου Θεούλη το αυτι! 

Σου είπαν ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα! Αχ!!Σημερα παω... Τωρα δλδ... ειδα ροζ χθες κ το κλαμα π εχω ριξει.. θα σας ενημερωσω! Μια θετικη σκεψη αν θελετε κ θετικη ενεργεια το χρειαζομαι πολυ! ❤️Ευχαριστω που με θυμηθηκες❤️❤️❤️❤️❤️

Να ακούσεις τα καλύτερα! Όλη η θετική μας ενέργεια μαζί σου! Καλή σου ημέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα! Αχ!!Σημερα παω... Τωρα δλδ... ειδα ροζ χθες κ το κλαμα π εχω ριξει.. θα σας ενημερωσω! Μια θετικη σκεψη αν θελετε κ θετικη ενεργεια το χρειαζομαι πολυ! ❤️Ευχαριστω που με θυμηθηκες❤️❤️❤️❤️❤️

Όλη μας τη θετική σκέψη σου στέλνουμε και ευχόμαστε μια τεράστια χοριακη!Πειμενουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Να ακούσεις τα καλύτερα! Όλη η θετική μας ενέργεια μαζί σου! Καλή σου ημέρα! 

Αμην 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Όλη μας τη θετική σκέψη σου στέλνουμε και ευχόμαστε μια τεράστια χοριακη!Πειμενουμε νέα σου!

Ευχαριστω παρα πολυ! Το εχω πολυ αναγκη 🙏🏻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ! Το εχω πολυ αναγκη 🙏🏻❤️

Καλή καλή επιτυχία να είναι τέλεια όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sunset13 είπε:

Καλή καλή επιτυχία να είναι τέλεια όλα 

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Σε λιγη ωρα.. Θα ξερουμε🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ!!! Σε λιγη ωρα.. Θα ξερουμε🙏🏻

Καλή επιτυχία να έχεις 

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Χιλια ευχαριστω! ❤️🙏🏻Αμην! 

Όλη την θετική μου ενέργεια !!!!με το καλό το η τα μωράκια σου !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...