Μετάβαση σε περιεχόμενο

γειά σας!


inoula

Recommended Posts

Ειμαι ι Ινα!

Είμαι παντρεμένη εδω και 2,5 χρόνια και πρόσφατα αποφασίσαμε να ξεκινήσουμε προσπάθειες για παιδάκι!

Είμαι ενθουσιασμένη αλλα και φοβισμένη με την ιδέα, δεν ξέρω τι με περιμένει, αν θα τα καταφέρω εύκολα άν θα ταλαιπωρηθώ..

Εύχομαι πάντως όλα να πάνε καλά και να μπούμε σύντομα στο κλάμπ των γονιών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα μου γεια σου και καλωσηρθες στο ΜΑΜΜΥ!!! :)

Ολα θα πανε καλα.... μην αγχωνεσαι....

Συντομα θα συμβαλλεις κι εσυ να λυθει το θεμα ΥΠΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ της Ελλαδας....:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ίνα καλωσηρθες στην παρεα μας!!!

Σιγουρα οτι απορεια και ανησυχια εχεις θα την καλυψεις εδω περα....πολλα κοριτσια αισθανονται σαν κι εσενα!

Θα τα μαθεις ολα εδω περα παρεα μας :laugh:

Το σημαντικοτερο ειναι οτι το πηρατε αποφαση μην αγχωθεις....προσπαθησε να μην κανεις αυτο το λαθος απλα απολαυσε την διαδικασια της προσπαθειας και ολα θα ερθουν και μετα θα φυγουν και η φοβοι και ολα!!

Με λενε Κωνσταντινα κι εγω νεα στην προσπαθεια.

Σου ευχομαι οτι επιθυμεις και να στε παντα καλα κι αγαπημενοι με τον αντρουλη σου!

Καλη επιτυχια στο νεο ξεκινημα σας ολα θα πανε καλα:)

Φιλακια!Χαρηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για την υποδοχή! Αγχος έχω μόνο για το γεγονός οτι δεν έχω βρεί ακόμα ουτε γυναικολόγο ούτε ενδοκρινολόγο.

Είμαι πολύ τακτική και προγραμματισμένη σε όλα μου βλέπετε :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Inoula καλώς ήρθες! Μην αγχώνεσαι από τώρα! Σου το λέω εγώ το τέρας προγραμματισμού! Όλα με το καλό θα έρθουν και ούτε θα το καταλάβεις! Καλή αρχή λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψυχραιμία ψυχραιμία ψυχραιμία

βαθυές ανάσες εισπνοή εκπνοή :silly:

είμαι η ίνα και είμαι καλά!

Λοιπόν,

έχω hashimoto, και σχετικά ασταθή κύκλο.

Περιμένω την άτιμη περίοδο για να κάνω κάτι εξετάσεις που μου έδωσε ένας ενδοκρινολόγος (τον οποιο δεν θα κρατήσω γιατι είναι πολύ ακριβός)

αλλα τον προηγούμενο μήνα είχα μόνο καφέ υγρά για κάποιες μέρες. Τεστάκι έκανα, βγήκε αρνητικό και είπα να περιμένω μέχρι την επόμενη περίοδο και αν δεν ερθει κανονικά να πάω σε γυναικολόγο.

Κανονικά μέσα στην εβδομάδα πρέπει να έρθει, κάντε καμια ευχή βρε κορίτσια!!!

είπαμε δεν είμαι αγχωμένη, απλά ανυπόμονη :side::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ίνα καλωσήρθες στην παρέα. Κι εγώ στον 3ο μήνα προσπαθειών είμαι. Πάω για τον 4ο γιατι από μέρα σε μέρα θα μου έρθει. Σε θέματα άγχους δε μπορώ να σε συμβουλεύσω γιατί δεν υπάρχει χειρότερη από μένα. Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά και να μην περιμένεις πολύ για το πολυπόθητο αποτέλεσμα.

Φιλιά..:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...