Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Πολύ καλά θα κάνεις κορίτσι μου! Να ηρεμίσουν σωμα και ορμόνες! Είναι ευκαιρία για ποτάκια και εξόδους αυτός ο μήνας :) 

Χαχαχα! Λατρεύω το χιούμορ σου!! :D γευστικά κορμός σοκολάτας και φράουλες ταιριάζουν πολύ! οι υφές λίγο με χαλάνε, δεν μπορω να το φανταστώ! Είδες εε;; με τόσο master chef έγινα ειδική 😛 

Πολύ όμορφα τα νέα σου κοριτσι μου!!! Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! :)  ❤️ 

Ευχαριστώ!!! Είμαι συγκρατημένη έχω ακόμα πορεία μέχρι να την απολαύσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

@Eiffel πως είσαι κορίτσι μου; Πηγές στον γιατρό να δεις το νινακι σου;

Όχι ακόμη, σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη, όλα καλά μου είπε. Θα τον πάρω τηλέφωνο από Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Όχι ακόμη, σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακη, όλα καλά μου είπε. Θα τον πάρω τηλέφωνο από Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού.

Τέλεια!😃 Θα περιμένουμε νέα σου! Καλό βράδυ!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eiffel συγχαρητηρια!!!! Και εγω ημουν σιγουρη οτι εισαι εγκυος!!! Καλα εκανες και περιμενες κ πηγες κατευθειαν για χοριακη! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/5/2020 at 11:14 ΠΜ, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια μου θα σας αποχαιρετησω !!! Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να εχετε συντομα ενα θετικο τεστ.!!! Παντα να εχουμε ελπιδα και πιστη ολα θα γινουν !!! 🙏🏻🙏🏻 Σας ευχαριστω για την βοηθεια σας.. για τις συμβουλες σας !!! Δεν ηθελα να φυγω χωρις να σας το πω !!! Θα τα καταφερουμε ολες !!!θελω να χαλαρωσω να μην εχω στο μυαλο μου γονιμες μερες... να απολαμβανω τις στιγμες με το αγορι μου !!! Γενικα να βγαλω το αγχος ...να εχω θετικη σκεψη και πως ολα καποια στιγμη θα ερθουν οταν δε τα περιμενουμε !!! Καλοκαιρι ερχεται .. να το απολαυσουμε χωρις να σχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα τοσοο πολυ .... πιστευω πως θα ξεχαστω και ισως ερθει εκει που δε το περιμενω !!!!! Δεν θελω να περνανε οι μερες και να παρατηρω το σωμα μου αν εχω κατι μηπως ετυχε ... θελω να κανουμε τις επαφες μας επειδη το θελουμε και να μην λεω στο αγορι μου τωρα πρεπει... ειναι αγχωτικο αυτο ολο !!!! Φιλακια πολλα Κοριτσια μου με θετικη σκεψη ολα θα γινουν και πιστη !!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️ Σας ευχαριστω μια μια ξεχωριστα για τις σουμβουλες σας !!!! 

Κοριτσι μου να κανεις οπως νιωθεις! Κ εγω εχω νιωσει πολλες φορες αγχος με τις συζητησεις εδω και εχω αποσυρθει για καποιες μερες, αλλα με εχουν βοηθησει τοοοσο πολυ και τα κοριτσια απο τις εμπειριες τους και εχω μαθει πολλα πραγματα! Θα σε περιμενουμε να ξαναμπεις οποτε το θελησεις εσυ και σου ευχομαι να δεις συντομα θετικο τεστακι κ ολα να πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! εγώ σήμερα αναπληρωνω τον ύπνο που έχασα!!! 3η μέρα περιόδου για μένα..Να τελειώνει να πάμε παρακάτω.. Δεν ξερω ποιο θα είναι το παρακάτω αλλά να τελειώνει!! 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Εμένα μου έχει μείνει ελάχιστο αιματακι και περιμένω να τελειώσει για να πάω για χοριακή να δω αν έπεσε τελείως και αμέσως μετά για υπέρηχο. Επίσης μέσα στην εβδομάδα περιμένω απάντηση για τις 13 μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!Εγω συνεχίζω τις διακοπές στους γονεις μου!!θα κάτσω λιγο παραπανω για να παω στη γυναικολογο να με δει απο βδομαδα γιατι κ η περιοδος βλέπω οτι θα κρατήσει λιγοτερο απο αλλες φορες!Κ ο αντρας μου μου ειπε να παω να μας πει κ τι μπορεί να βοηθήσει για να κανουμε μπεμπε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου! Κ εγω δυστυχως εχω καφε υγρα..οποτε μαλλον αδιαθετω..ερχεται η περιοδος! Αλλος ενας μηνας χωρις αποτελεσμα..απογοητευτηκα πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Κ εγω δυστυχως εχω καφε υγρα..οποτε μαλλον αδιαθετω..ερχεται η περιοδος! Αλλος ενας μηνας χωρις αποτελεσμα..απογοητευτηκα πολυ..

Γεια σου κορίτσι μου..γενικα γειά σας κορίτσια μου. Και εγώ περιμένω μέχρι Τρίτη αλλά από σήμερα άρχισαν οι πόνοι οπότε αύριο μεθαύριο θα έχω αίμα.... Απο γοητεύτηκα πάρα μα πάρα πολύ....τουλάχιστον να έρθει να ξεμπερδευω...αύριο πρωί θα έχω στενοχωριες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Κ εγω δυστυχως εχω καφε υγρα..οποτε μαλλον αδιαθετω..ερχεται η περιοδος! Αλλος ενας μηνας χωρις αποτελεσμα..απογοητευτηκα πολυ..

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Έκανες πιο νωρίς ωορυξια?? Γιατί από ότι βλέπω στο πινακακι σε 5 μέρες περιμένεις.. Είχες κι άλλες φορές καφέ από τόσο νωρίς;; Γιατί αν δεν είχες χωρίς να θέλω να σε ξεσηκωσω μπορεί να είναι και καλό σημαδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

 

Eiffel :ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:04/06

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:10/06                                                              

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 14/6

diana8: 17/03

Lacostaki: 24/5

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Ευάγγελοςτ: 28/05

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/06

PAPA EVA: 10/06

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:15/5

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:22/6     

ntinaki83:18/6

A&O:13/6

Marina22 :28/5       

Kostef?     

Αντρεα:31/5       

Αννι:7/6  

Nicol:08/06

Kardoula1991:12/06

Ntianaki_08:31/5

Clairy:16/06

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά κι από εμένα κορίτσια μου!😘 Σήμερα πιάστηκα με τις δουλειές και τώρα ξάπλωσα να χαλαρώσω. Δυστυχώς ο καιρός χάλασε αυτές τις ημέρες κι έτσι αύριο δεν θα πάμε για μπανάκι. Λέω όμως αν έχουμε όρεξη να ανεβούμε στο βουνό καμία βόλτα να ξεφύγουμε λιγάκι.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki ναι! Εκανα οωρρηξια την 13η μερα! Επιβεβαιωμενη και απο τον γυναικολογο γιατι ετυχε εκεινες τις μερες να παω ραντεβου! Σημερα ειναι η 24η μερα. Βεβαια δεν ποναω καθολου ακομα! Αλλα ετσι ξεκινησε κ τον αλλο μηνα, αρα δεν εχω ελπιδες! Βεβαια εγω οπως και ειχα πει, εκλεισα του αντρα μου Δευτερα ραντεβου για σπερμοδιαγραμμα στον Λυμπεροπουλο και ο Θεος βοηθος🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γειά κι από εμένα κορίτσια μου!😘 Σήμερα πιάστηκα με τις δουλειές και τώρα ξάπλωσα να χαλαρώσω. Δυστυχώς ο καιρός χάλασε αυτές τις ημέρες κι έτσι αύριο δεν θα πάμε για μπανάκι. Λέω όμως αν έχουμε όρεξη να ανεβούμε στο βουνό καμία βόλτα να ξεφύγουμε λιγάκι.🥰

Γειά σου κορίτσι μου.. Πολύ καλά θα κάνετε να ξεσκασετε... Εγώ ευτυχώς είχα ανοίξει από χθες τα γεμιστα οπότε σήμερα το μόνο που έκανα ήταν να βάλω τη γεμίση και να τα βάλω να ψηθούν.. Γιατί από το πρωί είμαι χάλια έχω μια ζαλάδα άλλο πράγμα ούτε καθιστή δεν αντέχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια. Εγώ είχα άρρωστο το μικρό μου με πυρετό 2 μέρες. Ευτυχώς σήμερα το απόγευμα δεν ανέβηκε ξανά και ελπίζω να του περνάει. 

Το ημερολόγιο λέει ότι σε 5 μέρες περιμένω περίοδο και αναρωτιέμαι αν θα έρθει κανονικά πρώτη φορά μετά τη παλινδρομη η θα κάνει λίγο παραπάνω. Τα ευχάριστα είναι ότι έφυγε ο πρώτος μήνας από τους 2!! Πλησιάζω να μπω ξανά στον αγώνα!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Γειά σου κορίτσι μου.. Πολύ καλά θα κάνετε να ξεσκασετε... Εγώ ευτυχώς είχα ανοίξει από χθες τα γεμιστα οπότε σήμερα το μόνο που έκανα ήταν να βάλω τη γεμίση και να τα βάλω να ψηθούν.. Γιατί από το πρωί είμαι χάλια έχω μια ζαλάδα άλλο πράγμα ούτε καθιστή δεν αντέχω 

Ζαλάδα γιατί; Μήπως έχουμε τίποτα;

Εγώ πάλι έχω θέμα με το έντερο μου αυτές τις ημέρες και μου έχει ρίξει πολυ την ψυχολογία μου. Είμαι και φοβιτσιαρα! Άστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Γειά σας κορίτσια. Εγώ είχα άρρωστο το μικρό μου με πυρετό 2 μέρες. Ευτυχώς σήμερα το απόγευμα δεν ανέβηκε ξανά και ελπίζω να του περνάει. 

Το ημερολόγιο λέει ότι σε 5 μέρες περιμένω περίοδο και αναρωτιέμαι αν θα έρθει κανονικά πρώτη φορά μετά τη παλινδρομη η θα κάνει λίγο παραπάνω. Τα ευχάριστα είναι ότι έφυγε ο πρώτος μήνας από τους 2!! Πλησιάζω να μπω ξανά στον αγώνα!  

Περαστικά του το γλυκουλι! Λογικά αφού μπήκε και στο τρίτο 24ωρο και του αραίωσε ο πυρετός δεν θα σου κάνει άλλο. 

Ακριβώς! Δεν είναι τίποτα δύο μήνες απλά είναι τόσο μεγάλη η επιθυμία μας για μωρό που μας φαίνεται αιώνας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ζαλάδα γιατί; Μήπως έχουμε τίποτα;

Εγώ πάλι έχω θέμα με το έντερο μου αυτές τις ημέρες και μου έχει ρίξει πολυ την ψυχολογία μου. Είμαι και φοβιτσιαρα! Άστα!

Δεν ξέρω αύριο περιμένω θα δείξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν ξέρω αύριο περιμένω θα δείξει... 

Αύριο; Τι πάει να πει αύριο; Σε κανένα χρόνο λέω εγώ!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αύριο; Τι πάει να πει αύριο; Σε κανένα χρόνο λέω εγώ!🥰

Μακάρι κορίτσι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί που λένε. Κι εγώ το σκέφτηκα να σου πω την αλήθεια αλλά δεν θέλω να ενθουσιαζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marina22 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Κ εγω δυστυχως εχω καφε υγρα..οποτε μαλλον αδιαθετω..ερχεται η περιοδος! Αλλος ενας μηνας χωρις αποτελεσμα..απογοητευτηκα πολυ..

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, όμως εστίασε στον επόμενο μήνα. Το καλοκαίρι ευνοεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, όμως εστίασε στον επόμενο μήνα. Το καλοκαίρι ευνοεί.

Μακαρι κοριτσι μου!! Κ εσυ ευχομαι ολα με το καλο!! Πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...