Μετάβαση σε περιεχόμενο

🌼Ο Μάιος μας έφτασε κορίτσια μου γλυκά κρατώντας αγκαλιά του πανέμορφα μωρά για να τα μοιράσει σε όποια τα ζητά!🌼


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Η αληθεια ειναι αυτη !!! Θελω να βγαλω ολα αυτα απο το μυαλο μου οσο γινεται να μη σκεφτομαι ... :) δεν υπαρχει αλλος λογος !!! Απλα οταν μπαινω συνεχεια το εχω στο μυαλο μου γιαυτο κοριτσι μου ... θελω τωρα το καλοκαιρακι να ξεχαστω... να το απολαυσω ... και ευχομαι συντομα ολες μας με ενα θετικο τεστακι♥️♥️  Θελω απλα να ειμαι χαλαρη και να απολαμβανω τις στιγμες να μην κοιταω γονιμες .. τιποτα... 

νομιζω πως οταν το εχουμε οολο στο μυαλο μας χειροτερα ειναι !!!! Σας ευχομαι παντα να ειστε καλα η υγεια ειναι πανω απ ολα ολα τα αλλα ερχονται !!!! Καλη ψυχολογια ... θετικη σκεψη .. οσο γινεται ερχομαστε πιο κοντα στον στοχο μας !!!! 🙏🏻🙏🏻 
 

Σου εύχομαι τότε κι εγώ μέσα από την καρδιά μου όλα να κυλήσουν όμορφα. Να έχεις ένα ωραίο καλοκαιράκι με τον άντρα σου και να αποκτήσεις γρήγορα το μωράκι σου! Όλες θα τα καταφέρουμε απλά κάποιες ταλαιπωρούμαστε λίγο περισσότερο! Εις το επανιδείν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η A&O είπε:

Σου εύχομαι τότε κι εγώ μέσα από την καρδιά μου όλα να κυλήσουν όμορφα. Να έχεις ένα ωραίο καλοκαιράκι με τον άντρα σου και να αποκτήσεις γρήγορα το μωράκι σου! Όλες θα τα καταφέρουμε απλά κάποιες ταλαιπωρούμαστε λίγο περισσότερο! Εις το επανιδείν! 

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για τα ωραια λογια σου !!! Ευχομαι να πανε ολα καλα και σε σενα ενα μωρακι γερο !!! 🥰💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!🥰

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν! Να είναι γερές και όλες οι επιθυμίες τους να πραγματοποιηθούν!

Επίσης όσες έχουν ένα δικό τους άτομο που γιορτάζει να το χαίρονται!

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Καλημέρα κουκλάκι μου ευχαριστούμε πολύ και εσύ να χαίρεσαι όποιον έχεις ❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖💝💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κουκλάκι μου ευχαριστούμε πολύ και εσύ να χαίρεσαι όποιον έχεις ❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖💝💝💝

Ευχαριστώ Ελενάκι μου! Κι εσύ να είσαι γερή και να σε χαίρεται η οικογένεια σου! Πρέπει να μπαίνεις και στο μήνα σου όπου να ναι! Απίστευτο μου φαίνεται! Πραγματικά δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι για αυτά τα μωράκια! Με ένα πόνο κοριτσάκι μου! Εμείς θα είμαστε δίπλα σου και θα περιμένουμε πως και πως να μας στείλεις μήνυμα ότι κρατάς αγκαλιά την κουκλίτσα σου! Το top model μας!💗

Υ.Γ Όταν έγραφα....οι οικογένεια σου στο σου έβγαλε σουβλάκια!😄 Καλά που το ξαναδιάβασα! Κι εδώ με κυνηγάν τα άτιμα!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια μου θα σας αποχαιρετησω !!! Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να εχετε συντομα ενα θετικο τεστ.!!! Παντα να εχουμε ελπιδα και πιστη ολα θα γινουν !!! 🙏🏻🙏🏻 Σας ευχαριστω για την βοηθεια σας.. για τις συμβουλες σας !!! Δεν ηθελα να φυγω χωρις να σας το πω !!! Θα τα καταφερουμε ολες !!!θελω να χαλαρωσω να μην εχω στο μυαλο μου γονιμες μερες... να απολαμβανω τις στιγμες με το αγορι μου !!! Γενικα να βγαλω το αγχος ...να εχω θετικη σκεψη και πως ολα καποια στιγμη θα ερθουν οταν δε τα περιμενουμε !!! Καλοκαιρι ερχεται .. να το απολαυσουμε χωρις να σχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα τοσοο πολυ .... πιστευω πως θα ξεχαστω και ισως ερθει εκει που δε το περιμενω !!!!! Δεν θελω να περνανε οι μερες και να παρατηρω το σωμα μου αν εχω κατι μηπως ετυχε ... θελω να κανουμε τις επαφες μας επειδη το θελουμε και να μην λεω στο αγορι μου τωρα πρεπει... ειναι αγχωτικο αυτο ολο !!!! Φιλακια πολλα Κοριτσια μου με θετικη σκεψη ολα θα γινουν και πιστη !!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️ Σας ευχαριστω μια μια ξεχωριστα για τις σουμβουλες σας !!!! 

Κορίτσι μου να κάνεις αυτό που επιθυμείς! Και μόνο που μας το λες αρκεί. Σημαίνει ότι μας συμπαθησες πραγματικά! Να απολαμβάνεις την ζωή σου κάθε στιγμή και όλα θα πάρουν το δρόμο τους! Αν ποτέ θελήσεις να μας μιλήσεις θα χαρούμε πολύ αλλά ακόμα περισσότερο θα χαρούμε όταν θα μας στείλεις μήνυμα ότι θα γίνεις ή ότι έγινες μανούλα! Σου εύχομαι όλα τα καλά!💗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!🥰

Χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν! Να είναι γερές και όλες οι επιθυμίες τους να πραγματοποιηθούν!

Επίσης όσες έχουν ένα δικό τους άτομο που γιορτάζει να το χαίρονται!

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Καλημέρα! Σειρά θα γιόρταζε και εμένα ο μικρός μου αν είχε γίνει η βάφτιση! Αλλά όπως κ να έχει για εμένα γιορτάζει! 

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν!! 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Κοριτσια μου θα σας αποχαιρετησω !!! Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να εχετε συντομα ενα θετικο τεστ.!!! Παντα να εχουμε ελπιδα και πιστη ολα θα γινουν !!! 🙏🏻🙏🏻 Σας ευχαριστω για την βοηθεια σας.. για τις συμβουλες σας !!! Δεν ηθελα να φυγω χωρις να σας το πω !!! Θα τα καταφερουμε ολες !!!θελω να χαλαρωσω να μην εχω στο μυαλο μου γονιμες μερες... να απολαμβανω τις στιγμες με το αγορι μου !!! Γενικα να βγαλω το αγχος ...να εχω θετικη σκεψη και πως ολα καποια στιγμη θα ερθουν οταν δε τα περιμενουμε !!! Καλοκαιρι ερχεται .. να το απολαυσουμε χωρις να σχω στο μυαλο μου αυτο το πραγμα τοσοο πολυ .... πιστευω πως θα ξεχαστω και ισως ερθει εκει που δε το περιμενω !!!!! Δεν θελω να περνανε οι μερες και να παρατηρω το σωμα μου αν εχω κατι μηπως ετυχε ... θελω να κανουμε τις επαφες μας επειδη το θελουμε και να μην λεω στο αγορι μου τωρα πρεπει... ειναι αγχωτικο αυτο ολο !!!! Φιλακια πολλα Κοριτσια μου με θετικη σκεψη ολα θα γινουν και πιστη !!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️ Σας ευχαριστω μια μια ξεχωριστα για τις σουμβουλες σας !!!! 

Αγάπη όπως νιώθεις να πράξεις... Ελπίζω σύντομα να διαβάσω μήνυμα σου που να λέει κορίτσια μαντέψτε είμαι εγγυος!!! Κάνε πράγματα να περνας καλά με το αγόρι σου αλλά κ για εσένα και θα έρθει και η εγκυμοσύνη!! Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Σειρά θα γιόρταζε και εμένα ο μικρός μου αν είχε γίνει η βάφτιση! Αλλά όπως κ να έχει για εμένα γιορτάζει! 

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν!! 

 

Να τον χαίρεστε κορίτσι μου! Καλότυχος και γερός να είναι πάντα στην ζωή του! 😘💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Σειρά θα γιόρταζε και εμένα ο μικρός μου αν είχε γίνει η βάφτιση! Αλλά όπως κ να έχει για εμένα γιορτάζει! 

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν!! 

Αγάπη όπως νιώθεις να πράξεις... Ελπίζω σύντομα να διαβάσω μήνυμα σου που να λέει κορίτσια μαντέψτε είμαι εγγυος!!! Κάνε πράγματα να περνας καλά με το αγόρι σου αλλά κ για εσένα και θα έρθει και η εγκυμοσύνη!! Φιλάκια πολλα

Αυτο ακριβως θελω κοριτσι μου !!! Να νιωθω καλα με τον εαυτο μου και να μην ειμαι αγχωμενη !!! Θα τα ξανα πουμε συντομα !!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια  μου ευχαριστω για τις ευχες❤❤!!Να ευχηθω κ εγω στις εορταζουσες και να χαιρεστε ολοι οποιον εχετε να γιορταζει!!!Να ευχομαστε κ τους αντρες μας με την υπομονη που κανουν με εμας😂😂😂!!Να εχουμε ολες καποια στιγμη ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

Κοριτσια  μου ευχαριστω για τις ευχες❤❤!!Να ευχηθω κ εγω στις εορταζουσες και να χαιρεστε ολοι οποιον εχετε να γιορταζει!!!Να ευχομαστε κ τους αντρες μας με την υπομονη που κανουν με εμας😂😂😂!!Να εχουμε ολες καποια στιγμη ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!

Χρόνια πολλά κι από μένα ntinaki μου! Ότι επιθυμείς! Γρήγορα με ένα μωράκι!🥰

Καλά για τους άντρες δεν έχεις άδικο! Κι εγώ τον ψιλοπαιδευω τον δικό μου! Αλλά δεν μπορούν χωρίς εμάς! Είμαι σίγουρη ότι ήδη λείπεις στον δικό σου!

Υ.Γ Μια φορά είχα δει μια φούστα στο cosmos(Θεσσαλονίκη). Ε! Δεν ήμουν σίγουρη και δεν την πήρα. Με έτρωγε όμως και την άλλη ημέρα κορίτσια τον ξανά έτρεχα από την Κατερίνη για να πάμε να την πάρουμε επειδή ήθελα να την φορέσω σε μια υποχρέωση που είχαμε να πάμε! Κορίτσια όσο την φορέσατε εσείς άλλο τόσο την φόρεσα κι εγώ! Ακόμα στην ντουλάπα είναι!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Χρόνια πολλά κι από μένα ntinaki μου! Ότι επιθυμείς! Γρήγορα με ένα μωράκι!🥰

Καλά για τους άντρες δεν έχεις άδικο! Κι εγώ τον ψιλοπαιδευω τον δικό μου! Αλλά δεν μπορούν χωρίς εμάς! Είμαι σίγουρη ότι ήδη λείπεις στον δικό σου!

Υ.Γ Μια φορά είχα δει μια φούστα στο cosmos(Θεσσαλονίκη). Ε! Δεν ήμουν σίγουρη και δεν την πήρα. Με έτρωγε όμως και την άλλη ημέρα κορίτσια τον ξανά έτρεχα από την Κατερίνη για να πάμε να την πάρουμε επειδή ήθελα να την φορέσω σε μια υποχρέωση που είχαμε να πάμε! Κορίτσια όσο την φορέσατε εσείς άλλο τόσο την φόρεσα κι εγώ! Ακόμα στην ντουλάπα είναι!😆😆😆😆

Τον ρωτησα  τον αντρα μου πως κοιμηθηκες μονος σου κ μου απαντησε με δυσκολία☺☺εμεις ειχαμε κ σχεση εξ αποστασεως οποτε το εχουμε ζησει το δυσκολο κομματι του μακριά!!!

οταν ειχαμε σχεση εξ αποστασεως επαιρνα κατι χαπια για τη κυστη εχω κατέβει να τον δω κ ξαφνικα ξυπναω 3 η ωρα το βραδυ κ ξεκιναω να κλαιω κ  ξυπναει κ μου λεει τι επαθες?? κ αρχιζω να φωναζω δεν με καταλαβαίνεις πεσε κοιμησου δεν με καταλαβαινεις😂😂😂😂με κοιταζει ο ανθρωπος καλα καλα κ γυρναω κ του κανω με συγχωρείς που σου φώναξα  με πειράζουν τα χαπια αντε να πεσουμε για υπνο😂😂😂😂παλαβωσε ο δόλιος μου λεει δεν εισαι καλα αγαπη μου..οι ορμονες σου ειναι ανω κατω🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Δε συμμετέχω, αλλά σας παρακολουθώ. Ήθελα απλά να πω κάτι εντελώς άσχετο. Η @Ευάγγελοςτ@Ευάγγελοςτ είναι μορφή!Ευάγγελε πολύ θα ήθελα να είσαι φίλη μου! Δε θέλω να σταματήσεις να γράφεις στο φόρουμ, η θετική σου αύρα είναι διάχυτη και η ανάγκη σ αυτό τον κόσμο για χιούμορ και εγκάρδια ευαισθησία, είναι επιτακτική.

Τις καλησπερες μου και τις ευχές μου για άμεση εκπλήρωση επιθυμιών, σε όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Dir είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Δε συμμετέχω, αλλά σας παρακολουθώ. Ήθελα απλά να πω κάτι εντελώς άσχετο. Η @Ευάγγελοςτ@Ευάγγελοςτ είναι μορφή!Ευάγγελε πολύ θα ήθελα να είσαι φίλη μου! Δε θέλω να σταματήσεις να γράφεις στο φόρουμ, η θετική σου αύρα είναι διάχυτη και η ανάγκη σ αυτό τον κόσμο για χιούμορ και εγκάρδια ευαισθησία, είναι επιτακτική.

Τις καλησπερες μου και τις ευχές μου για άμεση εκπλήρωση επιθυμιών, σε όλες. 

Τώρα τι να πω;☺️ Δεν υπάρχει τίποτα πιο τιμητικό από το να σου λέει κάποιος ότι επιθυμεί να είναι φίλος σου! Χίλια ευχαριστώ για τα τόσο όμορφα λόγια σου! Σου εύχομαι κι εγώ ότι επιθυμείς η ζωή να στο χαρίζει απλόχερα! Υγεία σε εσένα και στην οικογένεια σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ευχαριστώ Ελενάκι μου! Κι εσύ να είσαι γερή και να σε χαίρεται η οικογένεια σου! Πρέπει να μπαίνεις και στο μήνα σου όπου να ναι! Απίστευτο μου φαίνεται! Πραγματικά δεν ξέρεις πόσο χαίρομαι για αυτά τα μωράκια! Με ένα πόνο κοριτσάκι μου! Εμείς θα είμαστε δίπλα σου και θα περιμένουμε πως και πως να μας στείλεις μήνυμα ότι κρατάς αγκαλιά την κουκλίτσα σου! Το top model μας!💗

Υ.Γ Όταν έγραφα....οι οικογένεια σου στο σου έβγαλε σουβλάκια!😄 Καλά που το ξαναδιάβασα! Κι εδώ με κυνηγάν τα άτιμα!😆

Ναι κορίτσι μου 13 Ιουνίου μπαίνω στον μήνα μου από ότι μου είπε ο γιατρός 28 Ιουνίου θα μπω για καισαρική ακόμα βέβαια δεν κλείσαμε... Θα το κλείσουμε όταν μπω στον μήνα μου θα σας ειδοποιήσω εννοείται ❤️❤️❤️❤️φυσικά κ θα σας στείλω κ το πιο όμορφο χερακι κ ελπίζω να σας φέρει όλες τύχη ❤️❤️❤️❤️❤️ χαχαχαχαχα χάχα αχ πω πω και το κινητό μας έχει πάρει χαμπάρι 😅😅😅😅😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Σειρά θα γιόρταζε και εμένα ο μικρός μου αν είχε γίνει η βάφτιση! Αλλά όπως κ να έχει για εμένα γιορτάζει! 

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν!! 

Αγάπη όπως νιώθεις να πράξεις... Ελπίζω σύντομα να διαβάσω μήνυμα σου που να λέει κορίτσια μαντέψτε είμαι εγγυος!!! Κάνε πράγματα να περνας καλά με το αγόρι σου αλλά κ για εσένα και θα έρθει και η εγκυμοσύνη!! Φιλάκια πολλα

Να τον χαίρεσαι κούκλα μου καλότυχο να είναι κ πάντα γερο❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

Κοριτσια  μου ευχαριστω για τις ευχες❤❤!!Να ευχηθω κ εγω στις εορταζουσες και να χαιρεστε ολοι οποιον εχετε να γιορταζει!!!Να ευχομαστε κ τους αντρες μας με την υπομονη που κανουν με εμας😂😂😂!!Να εχουμε ολες καποια στιγμη ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!

Χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου ότι καλύτερο εύχομαι ❤️💐🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου ότι καλύτερο εύχομαι ❤️💐🌹

χρονια πολλα και σε σενα!!!κ με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι να είστε όλες καλά! Έχουμε κοριτσια που δεν περιμένουν περιοδο αυτές τις μέρες? 😊 

Εμεις προσπάθειες ξανα θα εχουμε τον Ιούλιο γ αυτο θα ήθελα να κρατησω από τώρα το άνοιγμα του θέματος του Ιουλίου😂😋 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι να είστε όλες καλά! Έχουμε κοριτσια που δεν περιμένουν περιοδο αυτές τις μέρες? 😊 

Εμεις προσπάθειες ξανα θα εχουμε τον Ιούλιο γ αυτο θα ήθελα να κρατησω από τώρα το άνοιγμα του θέματος του Ιουλίου😂😋 

Καλημέρα girls❤️

Δεν ακούστηκα χθες.. Έχω παρά πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.. Από την μία είναι καλό γιατι ξεχνιέμαι και από την άλλη κουράζομαι πολύ.. 

Να πω χρόνια πολλά για χθες σε όσες γιόρταζαν και γρήγορα με ένα νινακι στην κοιλιά.. 

Και εμείς τελικά είπαμε να ξεκινήσουμε τον άλλον μήνα.. Το σκέφτηκα και το ξανά σκέφτηκα και τελικά είπαμε αντί για 2μηνες να αφήσουμε τουλάχιστον έναν μήνα να περάσει έτσι ώστε να επανέλθει λίγο ο οργανισμός μου γιατί όπως είπε και ο γιατρός μου μια βιοχημικη δεν παύει να είναι κύηση.. Οπότε αυτόν τον μήνα χαλαρά😊

Καλή συνεχια και μια όμορφη μέρα σε όλες κορίτσια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!

Εγώ μόλις τελείωσα ένα γλυκό που ελπίζω να τρώγεται! Έβαλα για βάση κορμό, μετά φράουλες και από πάνω ζελέ! Θα δείξει! Στην τελική αν δεν βγει καλό θα σκεφτώ ποιους δεν χωνεύω και θα τους καλέσω για κέρασμα αύριο!😄 Τουλάχιστον δεν θα πάει χαμένο!😆 

@Kardoula1991 καλά θα κάνεις που θα περιμένεις. Δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου για να επανέλθει! Ο γιατρός κάτι ξέρει που το λέει και μετά επανερχόμαστε δυναμικά!

@Άντρεα μου εγώ συμφωνώ! Θα ενώσουμε τις δυνάμεις μας!🦸Θα σου κάνω ένα εξαιρετικό lead in για να κάνουμε αυτούς τους μήνες εξαιρετικούς! Δεν θα αφήσουμε καμιά μας αυτό το καλοκαίρι να κολυμπήσει χωρίς νινακι στην κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα της τροφοβλαστη, το μωρό δεν έχει σίγουρα το στίγμα του άντρα μου και μάλλον ούτε το δικό μου αλλά το ψάχνουν ακόμα!!!!! Είναι καλά το μωράκι μας!!!! Είναι καλά!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα της τροφοβλαστη, το μωρό δεν έχει σίγουρα το στίγμα του άντρα μου και μάλλον ούτε το δικό μου αλλά το ψάχνουν ακόμα!!!!! Είναι καλά το μωράκι μας!!!! Είναι καλά!!!!!! 

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου!😃 Τι μεγάλη αγωνία θα πέρασες! Σημασία έχει όμως που όλα είναι καλά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα girls❤️

Δεν ακούστηκα χθες.. Έχω παρά πολύ δουλειά αυτές τις μέρες.. Από την μία είναι καλό γιατι ξεχνιέμαι και από την άλλη κουράζομαι πολύ.. 

Να πω χρόνια πολλά για χθες σε όσες γιόρταζαν και γρήγορα με ένα νινακι στην κοιλιά.. 

Και εμείς τελικά είπαμε να ξεκινήσουμε τον άλλον μήνα.. Το σκέφτηκα και το ξανά σκέφτηκα και τελικά είπαμε αντί για 2μηνες να αφήσουμε τουλάχιστον έναν μήνα να περάσει έτσι ώστε να επανέλθει λίγο ο οργανισμός μου γιατί όπως είπε και ο γιατρός μου μια βιοχημικη δεν παύει να είναι κύηση.. Οπότε αυτόν τον μήνα χαλαρά😊

Καλή συνεχια και μια όμορφη μέρα σε όλες κορίτσια❤️

Πολύ καλά θα κάνεις κορίτσι μου! Να ηρεμίσουν σωμα και ορμόνες! Είναι ευκαιρία για ποτάκια και εξόδους αυτός ο μήνας :) 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!

Εγώ μόλις τελείωσα ένα γλυκό που ελπίζω να τρώγεται! Έβαλα για βάση κορμό, μετά φράουλες και από πάνω ζελέ! Θα δείξει! Στην τελική αν δεν βγει καλό θα σκεφτώ ποιους δεν χωνεύω και θα τους καλέσω για κέρασμα αύριο!😄 Τουλάχιστον δεν θα πάει χαμένο!😆 

@Kardoula1991 καλά θα κάνεις που θα περιμένεις. Δώσε λίγο χρόνο στο σώμα σου για να επανέλθει! Ο γιατρός κάτι ξέρει που το λέει και μετά επανερχόμαστε δυναμικά!

@Άντρεα μου εγώ συμφωνώ! Θα ενώσουμε τις δυνάμεις μας!🦸Θα σου κάνω ένα εξαιρετικό lead in για να κάνουμε αυτούς τους μήνες εξαιρετικούς! Δεν θα αφήσουμε καμιά μας αυτό το καλοκαίρι να κολυμπήσει χωρίς νινακι στην κοιλιά!

Χαχαχα! Λατρεύω το χιούμορ σου!! :D γευστικά κορμός σοκολάτας και φράουλες ταιριάζουν πολύ! οι υφές λίγο με χαλάνε, δεν μπορω να το φανταστώ! Είδες εε;; με τόσο master chef έγινα ειδική 😛 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μασα είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα αποτελέσματα της τροφοβλαστη, το μωρό δεν έχει σίγουρα το στίγμα του άντρα μου και μάλλον ούτε το δικό μου αλλά το ψάχνουν ακόμα!!!!! Είναι καλά το μωράκι μας!!!! Είναι καλά!!!!!! 

Πολύ όμορφα τα νέα σου κοριτσι μου!!! Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!! :)  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι υπέροχα νέα κορίτσι μου!😃 Τι μεγάλη αγωνία θα πέρασες! Σημασία έχει όμως που όλα είναι καλά!💗

Πραγματικά ήταν εφιάλτης αλλά ευτυχώς είναι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...