Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη και πολυ μπουκωμα στη μυτη


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Ζωη γρ είπε:

😛😃😄😄😇😇😄😇😇😄😄😇😄😄

Γεια σας!ειμαι καινουργια στη παρεα..Ειμαι εγκυος και εχω παρα πολυ μπουκωμα στη μυτη..Αυτο ςιναι επικυνδινο για το μωρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin changed the title to Εγκυμοσυνη και πολυ μπουκωμα στη μυτη

γεια σου με το καλό το μωράκι μου και μην ανησυχείς το είχα και γω αυτό το θέμα με τη μύτη μόνο μύτη όμως δεν ήμουν αρρωστη εννοώ. να είχα καταρροή και τέτοια...έριχνα φισιολογικο όρο και ένιωθα καλύτερα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο το μωρακι σου!! Κ εγω απο την αρχη μεχρι τωρα στον εβδομο ετσι ειμαι μονιμα μπουκωμενη!!

Δεν ειναι τπτ μην ανυσηχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλό να έρθει το μωράκι σου!! Μην ανησυχείς, δεν είναι κάτι. Έχω κι εγώ μπούκωμα και ίσως γίνεται λίγο χειρότερο το βράδυ όταν ξαπλώνω. Ολα καλά είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω!ηρεμισα λιγο δηλαδη να φυσαω ελευθερα τη μυτη μου?παει οξυγωνο κανονικα στο μωρο??Τα ρουχαλακια σε ποιο μηνα να τα αγορασω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έχω αλλεργια εποχική και ο γιατρός μου είπε να βάζω ένα σπρέι.αλλα εγώ έχω πάρει και ρινικές ταινίες και τις βάζω το βραδυ.δεν έχουν κάποια φαρμακευτική ουσία και βοηθούν πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/4/2020 at 1:44 ΠΜ, ο/η Ζωη γρ είπε:

Ευχαριστω!ηρεμισα λιγο δηλαδη να φυσαω ελευθερα τη μυτη μου?παει οξυγωνο κανονικα στο μωρο??Τα ρουχαλακια σε ποιο μηνα να τα αγορασω??

Σε ποια εβδομάδα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...