Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιάτικα μωράκια 2020!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε...μια ερώτηση μπας και γνωρίζετε θα πάρω βέβαια κ τον παιδίατρο...ξέρετε αν τα μωρά μας μπορούν να έρθουν σε επαφή με παιδάκια που 2χουν κάνει μόλις εμβολιο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε...μια ερώτηση μπας και γνωρίζετε θα πάρω βέβαια κ τον παιδίατρο...ξέρετε αν τα μωρά μας μπορούν να έρθουν σε επαφή με παιδάκια που 2χουν κάνει μόλις εμβολιο;;;;

Απ όσο ξέρω τα εμβόλια δεν έχουν σχέση. Εμένα είδαν το μωρό οι ξάδερφες του που είναι 12 και 10 χρόνων και όλα μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε...μια ερώτηση μπας και γνωρίζετε θα πάρω βέβαια κ τον παιδίατρο...ξέρετε αν τα μωρά μας μπορούν να έρθουν σε επαφή με παιδάκια που 2χουν κάνει μόλις εμβολιο;;;;

Απ'όσο γνωρίζω γενικά δεν κάνει να έρθουν σε επαφή με παιδάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2020 at 11:24 ΠΜ, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε...μια ερώτηση μπας και γνωρίζετε θα πάρω βέβαια κ τον παιδίατρο...ξέρετε αν τα μωρά μας μπορούν να έρθουν σε επαφή με παιδάκια που 2χουν κάνει μόλις εμβολιο;;;;

Γενικά άμα μπορείς να το αποφύγεις καλό θα είναι. Διαφορετικά σε ανοιχτό χώρο. Κ αν θέλουν να προσεγγίσουν το μωρό φιλάκι στα ποδαράκια. Κ εσύ αντισηπτικό αν πιάσεις το άλλο παιδάκι. Εννοώ γενικά τις συναθροισεις με άλλα παιδιά. Όχι επειδή έχει κάνει το εμβόλιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/2/2020 at 10:47 ΠΜ, ο/η Marouli_89 είπε:

Καλησπερα κοριτσακιαααααατικανετε  ??πως τα βλεπετε τα πραγματα με τον κοροναιο? @satya @Mantarini θελω καιεγω2ο!!!αλλα ογιατρος μας ειπε λογ  καισαρικης μετα τους 9 μηνες!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;διαβαζω τα νεα σας...κι εγω γεννησα 02/01 οποτε κι εγω ειμαι στο.τρεξιμο...

Θελω τη γνωμη σας...εχω τη μικρη που εχει θεμα με τη μυτουλα της...ρουθουνιζει συνεχεια και ειδικα στον υπνο παρα πολυ...η παιδιατρος μας ειπε πριν απο καθε γευμα ορο και να την κραταω μπρουμυτα με τα χερια ψηλα απο το πατωμα για να τις βγαινουν οι βλεννες...το καναμε 20 μερες δεν ειδα βελτιωση..δοκιμασαμε και το physiomer baby τα ιδια..

 

Η παιδιατρος συνεχιζει να μου λεει για ορο και θα περασει...οτι ειναι συνηθισμενο να τραβαει πολυ..

 

Εσεις εχετε παρομοιο θεμα;;τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;διαβαζω τα νεα σας...κι εγω γεννησα 02/01 οποτε κι εγω ειμαι στο.τρεξιμο...

Θελω τη γνωμη σας...εχω τη μικρη που εχει θεμα με τη μυτουλα της...ρουθουνιζει συνεχεια και ειδικα στον υπνο παρα πολυ...η παιδιατρος μας ειπε πριν απο καθε γευμα ορο και να την κραταω μπρουμυτα με τα χερια ψηλα απο το πατωμα για να τις βγαινουν οι βλεννες...το καναμε 20 μερες δεν ειδα βελτιωση..δοκιμασαμε και το physiomer baby τα ιδια..

 

Η παιδιατρος συνεχιζει να μου λεει για ορο και θα περασει...οτι ειναι συνηθισμενο να τραβαει πολυ..

 

Εσεις εχετε παρομοιο θεμα;;τι κανετε;

Καλημέρα κορίτσι μ... Να σ ζήσει τ μωράκι σ... Είχα τ ίδιο θέμα... Δεν είναι κτ... Εγώ έβαζα όρο λίγο λίγο για ν μαλακώσουν και μτ τραβούσα τς βλεννες... Πλέον τ κνμ ανά 2 ημέρες... Κ χαίρεται κ ολας.. 🤣🤣.. Στην αρχή τ έκανα 2 φορές τν ημέρα για περίπου 14 μέρες... https://www.qpharmacy.gr/index.php?route=product/product&product_id=9289 αυτό χρησιμοποιώ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/2/2020 at 5:36 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Επίσης εμένα μου ήρθε περίοδος. Και κάθε φορά στην ωορρηξία Κ στην περίοδο μας ακούει όλη η γειτονιά. Κλαίει κ οδειρεται. Ειδικά τις απογευματινό ώρες που μειώνεται η ροή.. Οποτε πρώτα θέλει για αρχή 100 ml μπιμπερό. Να το απολαύσει κ μετά έχει υπομονή να πιει από το στήθος. Είναι πολύ ανυπόμονος!!!!. Κ μου ρθε κ η περίοδος 🙄😢🤔 κ νόμιζα ότι θα ήταν λιγότερο αίμα... Κ είναι περισσότερο. Δεν προλαβαίνω να αλλάζω σερβιέτες με το μωρό στο σπίτι. Κ έχω κ πόνο παραπάνω απ ότι είχα. 

Υπομονη... και εγω ειχα αίματακι 4-5 μερες και ειπε ο γιατρός πτι δεν ειναι κατι περίεργο και πως κογω των ορμονών και της προλακτινης γινονται ολα...

η αληθεια ειναι οτι μετα την πρωτη γεννα εμενα η μονη διαφορα ητανε η μείωση απο 7 σε 6 μερες 

στις On 23/2/2020 at 7:22 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ. Τώρα περιμένω να δω αν θα έρθει στην ώρα της. Γιατί μου έλεγαν αν θηλάζεις δεν θα σου έρθει. Κ μυο ήρθε τον τρίτο μήνα. 😂 Κ έλεγα γιατί κάνει έτσι το παιδί. Κ ήμουν σε ωορρηξία.... 

Δεν θα ερθει στην ώρα της προσωπικα εκανε να σταθεροποιηθεί αρκετό καιρο (γύρω στο 6μηνο)

στις On 24/2/2020 at 10:08 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια και εγώ θηλάζω αποκλειστικά εδώ και 2.5 μήνες και περίοδος ακόμα.. να σας πω δεν με χαλάει.. Γιατί πριν την εγκυμοσύνη είχα πολύ άσχημη περίοδο... υποτίθεται ότι μετά την γέννα δεν πονάς... μύθος και αυτο;; 😣😣😣 

βρε κορίτσια εγώ άμα σας πω ότι θέλω δεύτερο θα πειτε τρελή!! μου άρεσε η περίοδος της εγκυμοσύνης και μου λείπει και λίγο..😅😅

Ναι είσαι τρελή 🤣🤣🤣

στην πρωτη γεννα έλεγα οκ θα κανω οταν μεγαλώσει η κορη μου 

μολις ομως γεννησα την δευτερη τωρα έστειλα τελεσίγραφο απο την αίθουσα τοκετου με τη μαια στον ανδρα μου οτι εγω τελείωσα 🤣🤣🤣

στις On 24/2/2020 at 4:43 ΜΜ, ο/η satya είπε:

Κορίτσι μαζί εμείς! Κι εγώ θέλω 2ο! Μου είπε ο γιατρός από τον 3ο μηνα μετά την γέννα να κάνω ελεύθερα! Πάμε γερά! 😂😂😂

Περίμενε να μεγαλώσει το πρώτο πρώτα τρελοκομείο και εσυ 🤣

Δεν λεω το καλο ειναι οτι μεγαλώνουν μαζί αλλα η μια πίσω απο την αλλη εγκυμοσυνη δεν ειναι οτι καλύτερο :) 

στις On 25/2/2020 at 9:05 ΠΜ, ο/η Gretula είπε:

Μπα...δε δείχνει να πονάει, ούτε μαζεύει ποδαράκια η σφίγγεται.

Η κοιλια ειναι καθολου διογκωμένη;

στις πριν 5 ώρες, ο/η ioannapl είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε;;διαβαζω τα νεα σας...κι εγω γεννησα 02/01 οποτε κι εγω ειμαι στο.τρεξιμο...

Θελω τη γνωμη σας...εχω τη μικρη που εχει θεμα με τη μυτουλα της...ρουθουνιζει συνεχεια και ειδικα στον υπνο παρα πολυ...η παιδιατρος μας ειπε πριν απο καθε γευμα ορο και να την κραταω μπρουμυτα με τα χερια ψηλα απο το πατωμα για να τις βγαινουν οι βλεννες...το καναμε 20 μερες δεν ειδα βελτιωση..δοκιμασαμε και το physiomer baby τα ιδια..

 

Η παιδιατρος συνεχιζει να μου λεει για ορο και θα περασει...οτι ειναι συνηθισμενο να τραβαει πολυ..

 

Εσεις εχετε παρομοιο θεμα;;τι κανετε;

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!

κανε υπομονη και προσπαθησε το!

πολλες φορές έχει τύχει να δυσανασχετώ με τα παιδιά μου αλλα τελικα ο γιατρός είχε δικιο 

μ μην ξεχνάμε οτι και ο καιρος σεν βοηθαει...

 

κοριτσια μου πως  πατε;

ολα καλα εμεις καναμε το δεύτερο εμβολιο χθες 

γεννήθηκε 2800 και έφτασε τα 5200 κ ο γιατρός λεει πτι ειναι πολυ καλα.

εδω και λιγες μερες δεν μου καλοετρωγε και ειχα ψιλό σκασει βεβαια έλεγα αν πεινάσει θα φάει.

περάσαμε και μια σύγχυση θηλων και μειώθηκε και το γαλα μου. Σημερα ομως εντελώς ξαφνικα ξανα εποιασε και θηλάζει (μικτή πάντα) και τρώει κανονικά πάλι. Ευελπιστώ να συνεχίσουμε έτσι :)

τα φιλιά μου απο την εμπόλεμη Λεσβο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η netspirit είπε:

Υπομονη... και εγω ειχα αίματακι 4-5 μερες και ειπε ο γιατρός πτι δεν ειναι κατι περίεργο και πως κογω των ορμονών και της προλακτινης γινονται ολα...

η αληθεια ειναι οτι μετα την πρωτη γεννα εμενα η μονη διαφορα ητανε η μείωση απο 7 σε 6 μερες 

Δεν θα ερθει στην ώρα της προσωπικα εκανε να σταθεροποιηθεί αρκετό καιρο (γύρω στο 6μηνο)

Ναι είσαι τρελή 🤣🤣🤣

στην πρωτη γεννα έλεγα οκ θα κανω οταν μεγαλώσει η κορη μου 

μολις ομως γεννησα την δευτερη τωρα έστειλα τελεσίγραφο απο την αίθουσα τοκετου με τη μαια στον ανδρα μου οτι εγω τελείωσα 🤣🤣🤣

Περίμενε να μεγαλώσει το πρώτο πρώτα τρελοκομείο και εσυ 🤣

Δεν λεω το καλο ειναι οτι μεγαλώνουν μαζί αλλα η μια πίσω απο την αλλη εγκυμοσυνη δεν ειναι οτι καλύτερο :) 

Η κοιλια ειναι καθολου διογκωμένη;

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!

κανε υπομονη και προσπαθησε το!

πολλες φορές έχει τύχει να δυσανασχετώ με τα παιδιά μου αλλα τελικα ο γιατρός είχε δικιο 

μ μην ξεχνάμε οτι και ο καιρος σεν βοηθαει...

 

κοριτσια μου πως  πατε;

ολα καλα εμεις καναμε το δεύτερο εμβολιο χθες 

γεννήθηκε 2800 και έφτασε τα 5200 κ ο γιατρός λεει πτι ειναι πολυ καλα.

εδω και λιγες μερες δεν μου καλοετρωγε και ειχα ψιλό σκασει βεβαια έλεγα αν πεινάσει θα φάει.

περάσαμε και μια σύγχυση θηλων και μειώθηκε και το γαλα μου. Σημερα ομως εντελώς ξαφνικα ξανα εποιασε και θηλάζει (μικτή πάντα) και τρώει κανονικά πάλι. Ευελπιστώ να συνεχίσουμε έτσι :)

τα φιλιά μου απο την εμπόλεμη Λεσβο!

Κοίτα εμένα μ πριν ερχόταν οπότε ήθελε η περίοδος. Οπότε τώρα θα μου κάνει εντύπωση να ρθει στην ώρα της. 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπεραχρησιμοποιει καποια αυτα?τα χαριζω δεν τα χρησιμοποιησα καθολου!

20200227_203853.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλό μήνα!! Πώς είστε;; τα μωράκια σας;; εμείς έχουμε το δεύτερο εμβόλιο αυτή την εβδομάδα, για να δούμε πως θα πάει.. Επίσης από εχτές την βάλαμε στην κούνια της και απλώθηκε το κοριτσάκι μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια καλό μήνα!! Πώς είστε;; τα μωράκια σας;; εμείς έχουμε το δεύτερο εμβόλιο αυτή την εβδομάδα, για να δούμε πως θα πάει.. Επίσης από εχτές την βάλαμε στην κούνια της και απλώθηκε το κοριτσάκι μου... 

Κ εγώ τον έβαλα σε κούνια.... Κ ξυπνουσε κάθε μία ωρα. Δεν ξέρω αν του έφταιγε το νέο περιβάλλον. 

Ούτε νεογνο. 🙄😢 

Κ εμείς την τρίτη έχουμε τη δεύτερη δόση τριών εμβολίων!!!!!. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ τον έβαλα σε κούνια.... Κ ξυπνουσε κάθε μία ωρα. Δεν ξέρω αν του έφταιγε το νέο περιβάλλον. 

Ούτε νεογνο. 🙄😢 

Κ εμείς την τρίτη έχουμε τη δεύτερη δόση τριών εμβολίων!!!!!. 

Μήπως κάτι τον ενοχλεί;; μπορεί να φταίει και η αλλαγή αυτή μέχρι να συνηθίσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Μήπως κάτι τον ενοχλεί;; μπορεί να φταίει και η αλλαγή αυτή μέχρι να συνηθίσει..

Δεν ξέρω τι του φταίει. Μου χει σπάσει τα νεύρα. Κλαίει ασταμάτητα!!!!. Εν ξέρω μήπως του φταίνε τα δόντια. Αλλά πολύ κλάμα. Από τότε που του δίνω βράδυ μπιμπερό. Σαν εκδίκηση. Εγώ έλεγα θα συνηθίσει. Αλλά δεν τις μπορεί τις αλλαγές. Δύο εβδομάδες κ δεν έχει συνηθίσει ακόμη ότι το βράδυ του δίνω μπιμπερό. Κ έλεγα κάθε εβδομάδα. Θα δίνω κ συν μια φορά μπιμπερό. Αλλά δεννννν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξέρω τι του φταίει. Μου χει σπάσει τα νεύρα. Κλαίει ασταμάτητα!!!!. Εν ξέρω μήπως του φταίνε τα δόντια. Αλλά πολύ κλάμα. Από τότε που του δίνω βράδυ μπιμπερό. Σαν εκδίκηση. Εγώ έλεγα θα συνηθίσει. Αλλά δεν τις μπορεί τις αλλαγές. Δύο εβδομάδες κ δεν έχει συνηθίσει ακόμη ότι το βράδυ του δίνω μπιμπερό. Κ έλεγα κάθε εβδομάδα. Θα δίνω κ συν μια φορά μπιμπερό. Αλλά δεννννν... 

Μόνο βράδυ δίνεις; πόσα ml? Μήπως δεν του αρέσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η despoina46 είπε:

Μόνο βράδυ δίνεις; πόσα ml? Μήπως δεν του αρέσει; 

Μητρικό του δίνω... Κ να θέλει κ ξένο... Μες την ημέρα δνε έχει θέμα του έδινα όταν έχω ωορρηξία που χτυπιέται στο στήθος... Το βράδυ έχουμε τα θέματα μας. Ούτε στο αμάξι κάθεται κλαίει. Είμαστε ευαίσθητα παιδιά μάλλον!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Μόνο βράδυ δίνεις; πόσα ml? Μήπως δεν του αρέσει; 

Πίνει από 180 έως 270,ml..γενικα δεν ξέρει τι θέλει. 🤣🤣🤣 Ο μπαμπάς ετοιμοπόλεμο να φέρνει τα μπιμπερό... Αλλιώς μας ακούει όλη η γειτονιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Δεν ξέρω τι του φταίει. Μου χει σπάσει τα νεύρα. Κλαίει ασταμάτητα!!!!. Εν ξέρω μήπως του φταίνε τα δόντια. Αλλά πολύ κλάμα. Από τότε που του δίνω βράδυ μπιμπερό. Σαν εκδίκηση. Εγώ έλεγα θα συνηθίσει. Αλλά δεν τις μπορεί τις αλλαγές. Δύο εβδομάδες κ δεν έχει συνηθίσει ακόμη ότι το βράδυ του δίνω μπιμπερό. Κ έλεγα κάθε εβδομάδα. Θα δίνω κ συν μια φορά μπιμπερό. Αλλά δεννννν... 

υπομονή κοπέλα μου... θα συνηθίσει.. μήπως δεν του αρέσουν οι θηλές από το μπιμπερό? να δοκίμαζες άλλη μάρκα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Πίνει από 180 έως 270,ml..γενικα δεν ξέρει τι θέλει. 🤣🤣🤣 Ο μπαμπάς ετοιμοπόλεμο να φέρνει τα μπιμπερό... Αλλιώς μας ακούει όλη η γειτονιά! 

Κοιμάται παραπάνω; εγώ δίνω 90 κ ξυπνάει στο 3ωρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

υπομονή κοπέλα μου... θα συνηθίσει.. μήπως δεν του αρέσουν οι θηλές από το μπιμπερό? να δοκίμαζες άλλη μάρκα?

Όχι μια χαρά πίνει με πιστολάκι. Απλά δεν έχει υπομονή.... Πλέον για βράδυ τον ταΐζω στο δυωρο για να χει περισσότερο υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Κοιμάται παραπάνω; εγώ δίνω 90 κ ξυπνάει στο 3ωρο 

90???? Τους δύο μήνες.... Γιατί τόσα λίγα?? Πόσα κιλά είστε????? Είναι στο παιδί πόσο θα κοιμηθεί..... Το βράδυ είναι οπωσ θέλει.... Έχει κ να φάει 9 ώρες... Αλλά ξυπνάει για αλλα θέματα όχι για φαγητό.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

90???? Τους δύο μήνες.... Γιατί τόσα λίγα?? Πόσα κιλά είστε????? Είναι στο παιδί πόσο θα κοιμηθεί..... Το βράδυ είναι οπωσ θέλει.... Έχει κ να φάει 9 ώρες... Αλλά ξυπνάει για αλλα θέματα όχι για φαγητό.... 

Ναι λίγο είναι τ ξέρω. Εμείς γινόμαστε 3 μηνων σε 9 μέρες.ηταν 5420 ακριβώς 2 μηνών. Εγώ το δίνω σαν συμπλήρωμα στο θηλασμό. Αλλά λέω να το αυξήσω. Εσύ θηλάζεις κ δίνεις κ τόσο συμπλήρωμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

χαθηκαμε ! Εμεις πάμε καλα δόξα το θεό φτου φτου μη την ματιάσω τρώει ανα 4ωρο και το βράδυ ξεραινεται

κοιμομαστε στην κούνια μας εδώ και 2 εβδομαδες :) Ολα καλα

αχ βρε κοριτσια μολις την έβαλα στο κρεβατι έβαλα τα κλαμματα γτ θυμήθηκα την μεγαλη μου κορη και λεω ποτε ήταν μια σταλιά και τωρα πλεον γίναμε 2 χρόνων και οταν μου λεει «Μαμα ΜΟΥ» λιώνω....


Η μπεμπουλα μου εμενα έχει παθει εξάρτηση με την πιπιλα να σας πω την αληθεια... το καλο ειναι οτι είμαστε μαμ κακά και νάνι 

Κλαίμε οταν πεινάμε η νύστα ζούμε 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η despoina46 είπε:

Ναι λίγο είναι τ ξέρω. Εμείς γινόμαστε 3 μηνων σε 9 μέρες.ηταν 5420 ακριβώς 2 μηνών. Εγώ το δίνω σαν συμπλήρωμα στο θηλασμό. Αλλά λέω να το αυξήσω. Εσύ θηλάζεις κ δίνεις κ τόσο συμπλήρωμα; 

Θηλάζω. Μητρικό είναι. Αντλώ κιόλας. Απλά αρχές Μαΐου γυρνάω δουλειά κ θέλω να μάθει στο μπιμπερό. Όταν δε με φτάνει το μητρικό φτιάχνω κ σκόνη... Το βράδυ δηλ το γεύμα είναι μόνο μπιμπερό!!!! Εμείς Τρίτη έχουμε γιατρό. Θα κοντεύει τα 7 κιλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...