Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολύποδας


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και μένω Κέρκυρα. Έχω μια μεγάλη φοβία. Είμαι καινούργια εδώ που γράφω !!!! Είμαι 38 ετών πριν δύο εβδομάδες είχα πάει στο ψαρακη τον γιο μου βρήκε ένα πολύ μικρό πολύποδα γιατί είχα αιμορραγία μου έδωσε προγεστερόνη για να σταματήσει η αιμορραγία και υποτίθεται εδώ και μια εβδομάδα περιμένω να αδιαθετησω.  Απλά φοβάμαι πάρα πολύ μου είπε ότι πρέπει να προχωρήσω σε υστεροσκοπηση εάν κάποια έχει μια τέτοια εμπειρία σας παρακαλώ ας μου πει τίποτα ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kaily είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και μένω Κέρκυρα. Έχω μια μεγάλη φοβία. Είμαι καινούργια εδώ που γράφω !!!! Είμαι 38 ετών πριν δύο εβδομάδες είχα πάει στο ψαρακη τον γιο μου βρήκε ένα πολύ μικρό πολύποδα γιατί είχα αιμορραγία μου έδωσε προγεστερόνη για να σταματήσει η αιμορραγία και υποτίθεται εδώ και μια εβδομάδα περιμένω να αδιαθετησω.  Απλά φοβάμαι πάρα πολύ μου είπε ότι πρέπει να προχωρήσω σε υστεροσκοπηση εάν κάποια έχει μια τέτοια εμπειρία σας παρακαλώ ας μου πει τίποτα ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Καλησπερα , δεν εχω αντίστοιχη εμπειρια απλα εχω ακουσει απο κοπελες που είχαν και το  αφαιρεσαν και ηταν ολα καλα μετα! Θελω να σου πω να μη φοβασαι! Να κανεις ολες τις απαραιτητες εξετασεις ωστε να προχωρήσετε με τον γιατρο σου στην πιο σωστη λυση για αυτο το θεματακι που προεκυψε! Ολα καλα θα πανε ειμαι σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ γιατί φοβάμαι αρκετά με αυτά τα πράγματα. Και τώρα με αυτό που έγινε με τον ιό είμαι σε αναμονή πριν δύο εβδομάδες το έμαθα ένταξη δεν πιστεύω να έχει μεγαλώσει μου είπε ίσα ίσα που αχνοφενεται αλλά είχα αιμορραγία και μου έδωσε προγεστερόνη για να σταματήσει το αίμα και τώρα είμαι σε αναμονή για να αδιαθετησω πέρασε μια εβδομάδα και ακόμα τίποτα μίλησα με τον γιατρό και μου είπε επειδή καθυστέρη θα δούμε μήπως ξανα πάρω πάλι προγεστερόνη πρώτη φορά που παρακαλαω να έρθει για να μην το ξανά πάρω το φάρμακο. Πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kaily είπε:

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πάρα πολύ γιατί φοβάμαι αρκετά με αυτά τα πράγματα. Και τώρα με αυτό που έγινε με τον ιό είμαι σε αναμονή πριν δύο εβδομάδες το έμαθα ένταξη δεν πιστεύω να έχει μεγαλώσει μου είπε ίσα ίσα που αχνοφενεται αλλά είχα αιμορραγία και μου έδωσε προγεστερόνη για να σταματήσει το αίμα και τώρα είμαι σε αναμονή για να αδιαθετησω πέρασε μια εβδομάδα και ακόμα τίποτα μίλησα με τον γιατρό και μου είπε επειδή καθυστέρη θα δούμε μήπως ξανα πάρω πάλι προγεστερόνη πρώτη φορά που παρακαλαω να έρθει για να μην το ξανά πάρω το φάρμακο. Πάντως σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Δεν ειναι τιποτα το φαρμακο κι εγω το παιρνω τωρα στην εγκυμοσυνη μου! Ναι η κατασταση ειναξ περίεργη τωρα αλλα αφου ειδικα ειναι μικρο μια χαρα! Θα τα καταφέρεις τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kaily είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και μένω Κέρκυρα. Έχω μια μεγάλη φοβία. Είμαι καινούργια εδώ που γράφω !!!! Είμαι 38 ετών πριν δύο εβδομάδες είχα πάει στο ψαρακη τον γιο μου βρήκε ένα πολύ μικρό πολύποδα γιατί είχα αιμορραγία μου έδωσε προγεστερόνη για να σταματήσει η αιμορραγία και υποτίθεται εδώ και μια εβδομάδα περιμένω να αδιαθετησω.  Απλά φοβάμαι πάρα πολύ μου είπε ότι πρέπει να προχωρήσω σε υστεροσκοπηση εάν κάποια έχει μια τέτοια εμπειρία σας παρακαλώ ας μου πει τίποτα ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Καλησπέρα! Μη φοβάσαι. Μία γνωστή μου πριν 2 μήνες αφαίρεσε τον πολύποδα. Μου είχε πει πως είχε πάρα πολύ αιμορραγία. Τώρα όμως είναι μιά χαρά! Όλα καλά να πάνε εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μου απάντησες γιατί όντως φοβάμαι και με αυτό που μου στέλνετε καπως ήρεμο σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν ειναι τιποτα το φαρμακο κι εγω το παιρνω τωρα στην εγκυμοσυνη μου! Ναι η κατασταση ειναξ περίεργη τωρα αλλα αφου ειδικα ειναι μικρο μια χαρα! Θα τα καταφέρεις τελεια!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μου απάντησες μακάρι και το εύχομαι να τελειώσει όλο αυτό γιατί μου φαίνεται σαν Γολγοθάς. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Μέσα από την  καρδιά μου η εγκυμοσύνη να πάει μια χαρά και με ένα πόνο!!!!! Να είσαι καλα και να προσέχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kaily είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μου απάντησες μακάρι και το εύχομαι να τελειώσει όλο αυτό γιατί μου φαίνεται σαν Γολγοθάς. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! Μέσα από την  καρδιά μου η εγκυμοσύνη να πάει μια χαρά και με ένα πόνο!!!!! Να είσαι καλα και να προσέχεις!!!!

Σε ευχαριστώ πολυ! Να σου πανε ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...