Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Evie2 μου μια χαρα πηρες την αδεια να ξεκουραστεις να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη φροντιδα κ περιποιηση του καλου σου. Οντως τι θα καναμε χωρις τους αντρες μας,στα δυσκολα δενομαστε ακομη παραπανω μαζι τους ❤

Εδω κ 3 μερες ειχα καποια πετρωματα χαμηλα δεξια στην κοιλια που συνοδευονταν απο πονους περιοδου κ κατι σαν εξογκωμα που φουσκωνε στο σημειο που ποναω.Επειδη το μωρο δεν ειναι σιγουρα αυτο που ενιωθα να σπρωχνει,πηρα τηλ το γιατρο μου επειδη πηγε το μυαλο μου σε συσπασεις.Πηγα το μεσημερι να με δει,το αγορακι μου ειναι καλα,ακουσαμε καρδουλα παλι κ ειχε 150.Ομως απο την τελευταια φορα που πηγα στις 6/4,το ινομυωμα που εχω κ ηταν 3 εκατοστα μεγαλωσε κ πηγε 4.5 εκατοστα.Μεγαλη αυξηση για 16 μερες παρολο που τα ινομυωματα μεγαλωνουν λογω των ορμονων της εγκυμοσυνης.Οποτε το παρακολουθουμε,μου αυξησε ο γιατρος το μαγνησιο,πρεπει να μεινω στο κρεβατι 3 μερες κ γενικα να μην κουραζομαι καθολου.Το ινομυωμα δε γινεται να το βγαλουμε οσο ειμαι εγκυος γιατι προκαλειται αιμορραγια.Ομως οσο μεγαλωνει,μεγαλωνει κ η πιθανοτητα για προωρο τοκετο,αποβολη,αποκολληση πλακουντα κ αιμορραγιες.Εχω καταστεναχωρηθει.Ειχε καμια εγκυμοσυνη με αυξανομενο ινομυωμα που να πηγε καλα μεχρι τελους;Φοβαμαι για το μωρακι μου ομως δε θελω να χασω τις ελπιδες μου.

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου. Εσύ μόνο να ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου για ξεκούραση. Να παίρνεις τα χάπια σου και να τρως σωστά. Επίσης να έχεις πίστη και θετική σκέψη. Άντλησε δύναμη από το νινακι σου κι όταν σου έρχεται μια αρνητική σκέψη να την αντικαθιστας με εσένα να το κρατάς αγκαλιά.😊💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Evie2 μου μια χαρα πηρες την αδεια να ξεκουραστεις να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη φροντιδα κ περιποιηση του καλου σου. Οντως τι θα καναμε χωρις τους αντρες μας,στα δυσκολα δενομαστε ακομη παραπανω μαζι τους ❤

Εδω κ 3 μερες ειχα καποια πετρωματα χαμηλα δεξια στην κοιλια που συνοδευονταν απο πονους περιοδου κ κατι σαν εξογκωμα που φουσκωνε στο σημειο που ποναω.Επειδη το μωρο δεν ειναι σιγουρα αυτο που ενιωθα να σπρωχνει,πηρα τηλ το γιατρο μου επειδη πηγε το μυαλο μου σε συσπασεις.Πηγα το μεσημερι να με δει,το αγορακι μου ειναι καλα,ακουσαμε καρδουλα παλι κ ειχε 150.Ομως απο την τελευταια φορα που πηγα στις 6/4,το ινομυωμα που εχω κ ηταν 3 εκατοστα μεγαλωσε κ πηγε 4.5 εκατοστα.Μεγαλη αυξηση για 16 μερες παρολο που τα ινομυωματα μεγαλωνουν λογω των ορμονων της εγκυμοσυνης.Οποτε το παρακολουθουμε,μου αυξησε ο γιατρος το μαγνησιο,πρεπει να μεινω στο κρεβατι 3 μερες κ γενικα να μην κουραζομαι καθολου.Το ινομυωμα δε γινεται να το βγαλουμε οσο ειμαι εγκυος γιατι προκαλειται αιμορραγια.Ομως οσο μεγαλωνει,μεγαλωνει κ η πιθανοτητα για προωρο τοκετο,αποβολη,αποκολληση πλακουντα κ αιμορραγιες.Εχω καταστεναχωρηθει.Ειχε καμια εγκυμοσυνη με αυξανομενο ινομυωμα που να πηγε καλα μεχρι τελους;Φοβαμαι για το μωρακι μου ομως δε θελω να χασω τις ελπιδες μου.

Κοριτσάκι μου όμορφο πολυ στεναχωρηθηκα αλλα κανε οτι σ πει ο γιατρος σ κ εχε ιετικη σκέψη κοριτσι μου κ ολα θα πανε πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες κοριτσια για τις ευχες σας,μακαρι να πανε ολα καλα μεχρι το τελος...Δε με στεναχωρει οτι εχω το ινομυωμα,αυτο το ηξερα απο την 6η εβδομαδα οτι το εχω,αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι μεγαλωσε τοσο γρηγορα μεσα σε 16 μερες.Ουτε ο πονος με νοιαζει,μονο να κρατηθει το μωρακι κ να μην το αποβαλει ο οργανισμος μου.Θα προσπαθησω να σκεφτομαι θετικα οσο κ αν φοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσάκι μου όμορφο πολυ στεναχωρηθηκα αλλα κανε οτι σ πει ο γιατρος σ κ εχε ιετικη σκέψη κοριτσι μου κ ολα θα πανε πολυ καλα

Μαζι στο κρεβατωμα Ευακι μου,αρκει να ειναι καλα τα σπορακια μας!!!Εσυ πώς εισαι;Σταματησε το αιμα;Σου στειλανε προγεστερονη τελικα ή το παλευεις με ξεκουραση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/4/2020 at 9:43 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αληθώς Ανέστη Ελενάκι μου! Ευχαριστούμε πολύ! Σου εύχομαι με την σειρά μου τα καλύτερα! 🥰💗

Κι εγώ την σκέφτομαι συνεχώς την @Αννια27 μας. Όντως έχει καιρό να γράψει! 

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2020 at 3:01 ΜΜ, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν το αποτέλεσμα της χοριακης.... 700,30 διπλασιαστηκε γουπιιιι... Είμαι πολύ χαρουμενη😁🤩🤩 θα πάρω το απόγευμα το γιατρό τηλέφωνο να δω τι θα μου πει!!! 

Μπράβο κούκλα μου χαίρομαι πολύ για εσενα🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα σε ολες! @Evie2 μου μια χαρα πηρες την αδεια να ξεκουραστεις να χαλαρωσεις κ να απολαυσεις τη φροντιδα κ περιποιηση του καλου σου. Οντως τι θα καναμε χωρις τους αντρες μας,στα δυσκολα δενομαστε ακομη παραπανω μαζι τους ❤

Εδω κ 3 μερες ειχα καποια πετρωματα χαμηλα δεξια στην κοιλια που συνοδευονταν απο πονους περιοδου κ κατι σαν εξογκωμα που φουσκωνε στο σημειο που ποναω.Επειδη το μωρο δεν ειναι σιγουρα αυτο που ενιωθα να σπρωχνει,πηρα τηλ το γιατρο μου επειδη πηγε το μυαλο μου σε συσπασεις.Πηγα το μεσημερι να με δει,το αγορακι μου ειναι καλα,ακουσαμε καρδουλα παλι κ ειχε 150.Ομως απο την τελευταια φορα που πηγα στις 6/4,το ινομυωμα που εχω κ ηταν 3 εκατοστα μεγαλωσε κ πηγε 4.5 εκατοστα.Μεγαλη αυξηση για 16 μερες παρολο που τα ινομυωματα μεγαλωνουν λογω των ορμονων της εγκυμοσυνης.Οποτε το παρακολουθουμε,μου αυξησε ο γιατρος το μαγνησιο,πρεπει να μεινω στο κρεβατι 3 μερες κ γενικα να μην κουραζομαι καθολου.Το ινομυωμα δε γινεται να το βγαλουμε οσο ειμαι εγκυος γιατι προκαλειται αιμορραγια.Ομως οσο μεγαλωνει,μεγαλωνει κ η πιθανοτητα για προωρο τοκετο,αποβολη,αποκολληση πλακουντα κ αιμορραγιες.Εχω καταστεναχωρηθει.Ειχε καμια εγκυμοσυνη με αυξανομενο ινομυωμα που να πηγε καλα μεχρι τελους;Φοβαμαι για το μωρακι μου ομως δε θελω να χασω τις ελπιδες μου.

Λοιπόν κούκλα μου δεν θέλω να αγχώνεσαι.... Όταν έμεινα στο πρώτο μου παιδί έγκυος τότε ανακάλυψα ότι είχα ινομυωμα η εγκυμοσύνη μου πήγε τέλεια δεν κατάλαβα τίποτα κ φυσικά είχε μεγαλώσει αρκετά.... Τώρα είμαι έγκυος στο δεύτερο θαύματακι μου κ έχω ακόμα το ινομυωμα είμαι 7 μισή μηνών κ είναι 5 εκ και κάτι..... Κ φυσικά έχω αλλά 2 πιο μικρά όταν άρχισα την προσπάθεια για το δεύτερο τον ρώτησα τον γιατρό μ μήπως Ν το αφαιρέσω κ μου είπε όχι τώρα απλά μου είπε να μην κουράζομαι γτ προκαλεί συσπάσεις αν προσέχεις όλα καλά......οποτε πρόσεχε κ θα είναι όλα τέλεια ελπίζω Ν σε βοηθησα😍🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Μαζι στο κρεβατωμα Ευακι μου,αρκει να ειναι καλα τα σπορακια μας!!!Εσυ πώς εισαι;Σταματησε το αιμα;Σου στειλανε προγεστερονη τελικα ή το παλευεις με ξεκουραση;

Δεν πειραζει παρεουλα. Ναι μ στειλανε με κουριερ  σε 2 μερες ήταν εδω. Ρε συ εχω ακομα καφε τις προηγούμενες μέρες ειχα ελάχιστο προς μπεζ σμρ ολη μερα καφε κ αρκετό οκ σερβιετα δεν εβαλα σερβιετακι μονο. Αλλα περασε 1 βδομαδα κ 2 μερες.  Δε σας τοβκρυβω φοβαμαι αλλα δε τ λεω πουθενα αλλου δεν θέλω να αγχωσω κιαλλο τα δικους μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:21/5

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

Eiffel:12/5

androfight:16/5

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα σε ολες!!! ποιο κοριτσακι εχει σειρα για θετικο??

Νομίζω ότι είναι σειρά της @Ευάγγελοςτ🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια μου!☺️🥰

Όταν διάβασα το μήνυμα κατάλαβα για να ανοίξω το νέο θεματακι μας! Γιατί το έχω καπαρωσει!😉 Μην ξεχνιόμαστε!😆 

Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να το ανοίξω με ένα θετικό (ή έστω να το κλείσω βρε παιδί μου!😄)

Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν έρχεται ο Μάιος νιώθω μια εσωτερική χαρά! (Κανονικά θα έπρεπε να νιώθω το αντίθετο αφού μεγαλώνω κατά ένα χρόνο. Και σε αυτό ανάποδη!🙃 )Λέτε να είναι προαίσθημα και να πλησιάζει το νινι;☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Δεν πειραζει παρεουλα. Ναι μ στειλανε με κουριερ  σε 2 μερες ήταν εδω. Ρε συ εχω ακομα καφε τις προηγούμενες μέρες ειχα ελάχιστο προς μπεζ σμρ ολη μερα καφε κ αρκετό οκ σερβιετα δεν εβαλα σερβιετακι μονο. Αλλα περασε 1 βδομαδα κ 2 μερες.  Δε σας τοβκρυβω φοβαμαι αλλα δε τ λεω πουθενα αλλου δεν θέλω να αγχωσω κιαλλο τα δικους μ.

Λογικά καθαρίζεις ακόμα Evie μου. Μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι! Το καφέ είναι παλιό αίμα. Έχασες αρκετό είναι λογικό να έχουν μείνει υπολείμματα. Θεωρώ ότι σε μερικές ημέρες θα σταματήσουν εντελώς! Έχει γαντζωθει καλά το νινακι μην φοβάσαι!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μακάρι κορίτσια μου!☺️🥰

Όταν διάβασα το μήνυμα κατάλαβα για να ανοίξω το νέο θεματακι μας! Γιατί το έχω καπαρωσει!😉 Μην ξεχνιόμαστε!😆 

Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να το ανοίξω με ένα θετικό (ή έστω να το κλείσω βρε παιδί μου!😄)

Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν έρχεται ο Μάιος νιώθω μια εσωτερική χαρά! (Κανονικά θα έπρεπε να νιώθω το αντίθετο αφού μεγαλώνω κατά ένα χρόνο. Και σε αυτό ανάποδη!🙃 )Λέτε να είναι προαίσθημα και να πλησιάζει το νινι;☺️

Εγω παντως σημερα ξυπνησα με το προαισθημα οτι ερχεται κι αλλο θετικο και επειδη σπανια κανει λαθος το προαισθημα μου νομιζω οτι το θετικο σου ειναι στο δρομο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Λογικά καθαρίζεις ακόμα Evie μου. Μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι! Το καφέ είναι παλιό αίμα. Έχασες αρκετό είναι λογικό να έχουν μείνει υπολείμματα. Θεωρώ ότι σε μερικές ημέρες θα σταματήσουν εντελώς! Έχει γαντζωθει καλά το νινακι μην φοβάσαι!🥰

Μακάρι κοριτσακι μου Μακαριιι. Τα λεω σε σας  γιατι δε θελω να ξαναδώ τους δικους μου τοσο κουρέλι . Ναι λογικά καθαρίζω.  Είναι νωρις κ ισως ειμαι  λιγο τρελη αλλα νμζ σμρ τ πρωί π με ξύπνησε ο καλος μ φιλησε την κοιλίτσα ενιωσα ενα γαργαλητο στην κοιλια. Ήταν έντερο ηταν μωρο? Επιλέγω να ηταν μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα ότι νιώθω μια εσωτερική χαρά;;;;;;;;!

Μόλις μου χάλασε το πλυντήριο!😤

Ου! Τώρα να δείτε χαρά που έχω! Πετάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ για μια ακόμα φορά αδιαθετησα. Είχα πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα. Είχαμε πολλές επαφές, και στοχευμενα και γενικά όλο το μήνα.Οπως επίσης και πολλά συμπτώματα, εδώ και 2 εβδομάδες. Τελικά μοιάζουν τόσο πολύ με αυτά της περιόδου. Είμαι πάρα πολύ απογοητευμένη. ☹️@lacostaki βάλε με αν θες, για 21/5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ για μια ακόμα φορά αδιαθετησα. Είχα πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα. Είχαμε πολλές επαφές, και στοχευμενα και γενικά όλο το μήνα.Οπως επίσης και πολλά συμπτώματα, εδώ και 2 εβδομάδες. Τελικά μοιάζουν τόσο πολύ με αυτά της περιόδου. Είμαι πάρα πολύ απογοητευμένη. ☹️@lacostaki βάλε με αν θες, για 21/5.

Δεν απογοητευομαστε προχωραμε παρα κατω!!! Βεβαια σε καταλαβαινω γιατι ειχα ακριβως τα ιδια τον περασμενο μηνα!!! και ναι ειναι πολυ εκνευριστικο να ξυπνας τη νυχτα απο τις αναγουλες και στο τελος να ερχεται η ακατανομαστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είπα ότι νιώθω μια εσωτερική χαρά;;;;;;;;!

Μόλις μου χάλασε το πλυντήριο!😤

Ου! Τώρα να δείτε χαρά που έχω! Πετάω!

Μαλλον το καινουργιο νινι δεν θελει να πλενονται τα ρουχα του στο παλιο πλυντηριο θελει καινουργιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν απογοητευομαστε προχωραμε παρα κατω!!! Βεβαια σε καταλαβαινω γιατι ειχα ακριβως τα ιδια τον περασμενο μηνα!!! και ναι ειναι πολυ εκνευριστικο να ξυπνας τη νυχτα απο τις αναγουλες και στο τελος να ερχεται η ακατανομαστη!!!

Ακριβώς αυτό. Και είχα και δέκατα που εγώ δεν έχω ποτέ. Τέλος πάντων. Προχωράμε παρακάτω. Δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω τα τεστ ωορρηξιας η κατά βάθος με αγχώνουν. 🤔🤔🤔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Μακάρι κοριτσακι μου Μακαριιι. Τα λεω σε σας  γιατι δε θελω να ξαναδώ τους δικους μου τοσο κουρέλι . Ναι λογικά καθαρίζω.  Είναι νωρις κ ισως ειμαι  λιγο τρελη αλλα νμζ σμρ τ πρωί π με ξύπνησε ο καλος μ φιλησε την κοιλίτσα ενιωσα ενα γαργαλητο στην κοιλια. Ήταν έντερο ηταν μωρο? Επιλέγω να ηταν μωρο.

Μπορεί να ήταν κ το μωράκι...κ εγώ πολύ νωρίς το ένιωσα!!!! είναι διαφορετικό από το έντερο...αχ τι ωραία!!! ακόμα το θυμάμαι σαν χθες κ τώρα που το σκέφτομαι ήταν του Αγίου Γεωργίου... χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες μου χρόνια πολλά σε όλες κ σε όλους όσους γιορτάζουν υγεία και ευτυχία ευχομαι 🌹θέλω να πω χρόνια πολλά στο άλλο μου μισό τον γιόκα μου που γιορτάζει σήμερα.... Εύχομαι ο Άγιος Γεώργιος να μας φέρει υγεία ευτυχία κ πολλά νινακια να μας προστατεύει ολους🙏🙏🤰💗❣️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Love13 είπε:

Ακριβώς αυτό. Και είχα και δέκατα που εγώ δεν έχω ποτέ. Τέλος πάντων. Προχωράμε παρακάτω. Δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω τα τεστ ωορρηξιας η κατά βάθος με αγχώνουν. 🤔🤔🤔 

Μμμ λέω να κάνεις ένα διάλειμμα από τα τεστ και απλά να έχεις συχνές επαφές! Είναι και ακριβά πανάθεμά τα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η androfight είπε:

Μμμ λέω να κάνεις ένα διάλειμμα από τα τεστ και απλά να έχεις συχνές επαφές! Είναι και ακριβά πανάθεμά τα! 

Παίρνω της hometest που δεν είναι τόσο ακριβά. Αλλά μαζί με αυτά παίρνω και εγκυμοσύνης. Και στο μισό κύκλο κάνω τα ωορρηξιας και πριν αδιαθετησω κάνω τα εγκυμοσύνης. Και συνεχώς απελπιζομαι και απογοητευομαι. ☹️☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...