Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

Κορίτσια μου αν ακούσετε κανένα μπαμ 💥 θα είμαι εγώ που έσκασα από το πολύ φαγητό!

Σαν ενημερώνω για να μην λέτε μετά που χάθηκε αυτή η ψυχή!😆

😘💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 ώρες, ο/η androfight είπε:

Προσπαθώ να έχω πίστη αλλά κάθε μήνα χάνω και λίγη. Έχουμε κάνει τις εξετάσεις μας. Όλα δείχνουν μια χαρά. Δεν είναι κάτι που δείχνει να μην μπορούμε να συλλάβουμε φυσιολογικά. Οπότε κι εμείς απλά περιμένουμε το θαυματάκι μας...

Αυτό είναι πολύ σημαντικό! Από την στιγμή που το έχετε ψάξει είναι θέμα χρόνου! Προσπάθησε μόνο να μην αγχώνεσαι και να μην στεναχωριέσαι και όλα θα βρουν το δρόμο τους!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κοριτσάκια μου ο κόσμος δεν πάει καθόλου καλά... Δεν ξέρω η κλεισούρα φταίει που τους έχει βαρέσει η μ@λ@κι@ στο κεφάλι; Έμαθα εχθές το βράδυ ότι έκαναν καταγγελία στον παπά μας τη Μεγάλη Παρασκευή επειδή χτύπησε την καμπάνα και εχθές το βράδυ που είχαμε βγει στα μπαλκόνια γιατί είχε ενημερώσει ο παπάς μας ότι θα πει το Χριστός Ανέστη από τα μεγάφωνα είδα κάτι πιτσιρίκια να τρέχουν και μετά έμαθα ότι είχαν πάει έξω από την εκκλησία να ρίξουν δυναμιτακια και ήρθε η αστυνομία... Ήρθαν κι αυτοί να πιάσουν τους εγκληματίες.... 

Άστα lacostaki μου μην τα συζητάς! Εμείς πάντως βγήκαμε στα μπαλκόνια μας και ακούσαμε από τα μεγάφωνα το Χριστός Ανέστη! Έμαθα όμως ότι σε μια εκκλησία μας κάποιος τράβηξε βίντεο τους πιστούς που πήγαιναν την μεγάλη Παρασκευή να προσκυνήσουν και να ανάψουν ένα κεράκι και το ανέβασε στο internet. Αυτό ήταν το πρόβλημα του φαίνεται! Σε λίγο θα τους πειράζει που χτυπάει η καμπάνα και τις Κυριακές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η androfight είπε:

Μμμ αυτό δεν έχω καταλάβει πως λειτουργεί. Σας στέλνω ημερομηνία που περιμένω να αδιαθετήσω? Αν ναι τότε θα σας στείλω αύριο που θα ξέρω! Ελπίζω να είναι τυχερό και για μένα.

Ναι αν αδιαθετησεις αύριο  θα στείλεις την ημερομηνία της επόμενης περιόδου..και θα κάνεις ταγκ στο όνομα μου για να το δω... Αν δεν αδιαθετησεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις όταν κάνεις το τεστ και βγει θετικό θα στειλεις μυνημα και θα σε βάλω στο πινακακι με θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά!!! Εύχομαι σε όλες υγεία και κάθε καλό! Εύχομαι σύντομα μωράκια στις κοιλίτσες και στις εγκυούλες όλα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι αν αδιαθετησεις αύριο  θα στείλεις την ημερομηνία της επόμενης περιόδου..και θα κάνεις ταγκ στο όνομα μου για να το δω... Αν δεν αδιαθετησεις γιατί ποτέ δεν ξέρεις όταν κάνεις το τεστ και βγει θετικό θα στειλεις μυνημα και θα σε βάλω στο πινακακι με θετικο

Καλησπέρα Lacostaki και όπως είχα δίκιο σήμερα αδιαθέτησα! Πάντα στην ώρα της. Οπότε και για να είμαι κι εγώ μέλος της όμορφης ομάδας μπορείς να με βάλεις για 16/5. Δε ξέρω πως να κάνω κάποιον ταγκ οπότε ελπίζω να το δεις. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Γεια σου κορίτσι... Όταν έχουμε ελεύθερες επαφές πάντα υπάρχουν πιθανότητες. Ο κύκλος σ γενικά είναι σταθερός η έχεις ασταθή κύκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

Eiffel:12/5

androfight:16/5

 

@androfight καλώς ήρθες στο τυχερό μας πινακακι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Και φυσικά έχεις πιθανότητες μην ξεχνάς ότι το τεστ το έκανες πριν την καθυστέρηση οπότε είναι πολύ λογικό να βγει λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 07/05

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4         

Eiffel:12/5

androfight:16/5

 

@androfight καλώς ήρθες στο τυχερό μας πινακακι 

Ευχαριστώ! Πολύ χαίρομαι και ελπίζω να είναι τυχερό όντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Μαριαννουλα είπε:

Καλησπέρα!!!!Χριστός Ανέστη!!!

Θα ήθελα να μοιραστω μαζί σας την απορια-ενθουσιασμο μου.Εχω καθυστερήση 2 μερες με συμπτώματα περίοδου.Παραλληλα παρατηρώ λευκά υγρά στο εσώρουχο.Εκανα τεστ πριν την καθυστέρηση αλλά βγήκε αρνητικό...Λέτε να έχω πιθανότητες εγκυμοσύνης???

Εγώ δεν έχω εμπειρία να σε συμβουλέψω γιατί ποτέ δεν είχα καθυστέρηση αλλά πιστεύω ότι αν σε σχέση με τον κύκλο σου έχεις 2 μέρες καθυστέρηση και το τεστ το έκανες πριν από αυτές τότε υπάρχουν πολλές ελπίδες για σένα! Και μακάρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά.

Πώς γίνεται να αυξήσουμε την πιθανότητα να μείνουμε έγκυες;

Πόσες θα ξεκινήσουν τώρα την προσπάθεια αυτού του μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά.

Πώς γίνεται να αυξήσουμε την πιθανότητα να μείνουμε έγκυες;

Πόσες θα ξεκινήσουν τώρα την προσπάθεια αυτού του μήνα;

Επειδή κ εγώ προσπαθώ περίπου δύο χρόνια...κ έχω ρωτήσει τον γυναικολόγο...Πρέπει να ξέρεις καλά τις γόνιμες και να έχεις επαφές μέρα παρά μέρα μέσα σε αυτές.. επίσης,μετά την επαφή πρέπει να μένεις λίγο ξαπλωμένη αν είναι δυνατόν...αυτά θα σε συμβούλευαν εγώ...κ καλή διατροφή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά.

Πώς γίνεται να αυξήσουμε την πιθανότητα να μείνουμε έγκυες;

Πόσες θα ξεκινήσουν τώρα την προσπάθεια αυτού του μήνα;

@Eiffel αυτα που λεει μια χαρα η @Μαριαννουλα επισης καλο φαγητό βιταμινες κλπ και οχι καπνισμα αλκοολ για δυνατα ωαρια σπερματα τα ξερεις ..και ο θεος βοηθός :-) 

εγώ θα καταψυξω το ωαριο του μηνα με φυσικο ..τα ξερεις ..αναμενω να παω για υπερηχο..ποσα θα μαζεψεις για να μπεις σε διαδικασια μεταφορας; Εμενα ιουνιο με βλεπω μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κούκλες μου χριστός ανέστη εύχομαι υγεία ευτυχία ελπίδα υπομονή κ ότι άλλο επιθυμείτε μέσα από την καρδιά μου..... Ελπίζω να περάσατε καλά αν κ ήταν πολύ παράξενα φέτος.... Η @Αννια27 μου τι κάνει που είναι έχω καιρό να δω να γράφει???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χρόνια πολλά κούκλες μου χριστός ανέστη εύχομαι υγεία ευτυχία ελπίδα υπομονή κ ότι άλλο επιθυμείτε μέσα από την καρδιά μου..... Ελπίζω να περάσατε καλά αν κ ήταν πολύ παράξενα φέτος.... Η @Αννια27 μου τι κάνει που είναι έχω καιρό να δω να γράφει???? 

Αληθώς Ανέστη Ελενάκι μου! Ευχαριστούμε πολύ! Σου εύχομαι με την σειρά μου τα καλύτερα! 🥰💗

Κι εγώ την σκέφτομαι συνεχώς την @Αννια27 μας. Όντως έχει καιρό να γράψει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά.

Πώς γίνεται να αυξήσουμε την πιθανότητα να μείνουμε έγκυες;

Πόσες θα ξεκινήσουν τώρα την προσπάθεια αυτού του μήνα;

Χριστός Ανέστη 💗! Συμφωνώ με αυτά που σου είπαν και τα κορίτσια πιο πάνω. Βιταμίνες και διατροφή θα βοηθήσουν. Επίσης θα αναφερθώ και στο άγχος. Να το αποβάλλεις όσο μπορείς και να απολαμβάνεις τις στιγμές με τον άντρα σου. Δεν ξέρω αν έχεις χρησιμοποιήσει τεστακια ωορρηξίας αλλά θα σε βοηθήσουν πολύ.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Eiffel είπε:

Κορίτσια καλησπέρα κ χρόνια πολλά.

Πώς γίνεται να αυξήσουμε την πιθανότητα να μείνουμε έγκυες;

Πόσες θα ξεκινήσουν τώρα την προσπάθεια αυτού του μήνα;

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά! Όταν άρχισα τις προσπάθειες είχα φτάσει σχεδόν 1 χρόνο χωρίς να καταφέρουμε κάτι τότε πήγα στο γιατρό μου κ μου έδωσε κ κάναμε κάποιες εξετάσεις. Ορμονολογικες και σαλπιγγογραφια εγώ σπερματοδιαγραμμα ο σύζυγος. Όταν βγήκαν καλές ξεαγχωθηκα ίσως δε ξέρω τι έγινε και το μήνα που πήρα τα αποτελέσματα έμεινα έγκυος. 

Εκτός από τη καλή διατροφή όπως σου είπαν αν προσπαθείτε κάποιους μήνες, δεν είδα αν το έγραψες, εγώ θα έκανα και κάποιες εξετάσεις. Αν είναι όλα οκ θα ξεαγχωθεις αν υπάρχει κάτι θα αντιμετωπιστει νωρίτερα. 

Επίσης όπως είπε η Ευάγγελος τα τεστ ωορρηξιας βοηθάνε να καταλάβεις το κύκλο σου καλύτερα. Εγώ σκεφτόμουν και τη παρακολούθηση ωορρηξιας με υπέρηχο στο γιατρό αλλά λόγω κορονοιου δεν πήγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χρόνια πολλά κούκλες μου χριστός ανέστη εύχομαι υγεία ευτυχία ελπίδα υπομονή κ ότι άλλο επιθυμείτε μέσα από την καρδιά μου..... Ελπίζω να περάσατε καλά αν κ ήταν πολύ παράξενα φέτος.... Η @Αννια27 μου τι κάνει που είναι έχω καιρό να δω να γράφει???? 

Αληθώς ανέστη κοριτσάκι μου ναι έχεις δίκιο έχουμε καιρό να μάθουμε νέα της @Αννια27 και η @diana8 έχει χαθεί. Ελπίζω να είναι καλά και οι δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε; Εγώ σήμερα σηκώθηκα στις 6 γιατί η τελευταία ενημέρωση που είχα ήταν ότι θα ξεκινούσαμε σήμερα δουλειά πήγα δεν βρήκα κανένα και γύρισα σπίτι.. Ευτυχώς δηλαδή που η δουλειά μου είναι 10 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε; Εγώ σήμερα σηκώθηκα στις 6 γιατί η τελευταία ενημέρωση που είχα ήταν ότι θα ξεκινούσαμε σήμερα δουλειά πήγα δεν βρήκα κανένα και γύρισα σπίτι.. Ευτυχώς δηλαδή που η δουλειά μου είναι 10 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου 

Καλημέρα! Εγώ μόλις τώρα έδωσα αίμα για τη δεύτερη χοριακη! Πάω να πάρω ένα καφεδάκι παγωμένο στο χέρι κ να γυρίσω σπίτι με το πάσο μου. Δεν περνούσαν οι μέρες να δω τώρα πως θα πάει μεσημέρι. 3 μου είπε ότι θα μ στείλουν τα αποτελέσματά.... Έχω μεγάλη αγωνία μπορώ να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα! Εγώ μόλις τώρα έδωσα αίμα για τη δεύτερη χοριακη! Πάω να πάρω ένα καφεδάκι παγωμένο στο χέρι κ να γυρίσω σπίτι με το πάσο μου. Δεν περνούσαν οι μέρες να δω τώρα πως θα πάει μεσημέρι. 3 μου είπε ότι θα μ στείλουν τα αποτελέσματά.... Έχω μεγάλη αγωνία μπορώ να πω

Καλημέρα!🥰 Όλα καλά θα είναι! Είναι λογικό να έχεις αγωνία! Αχ πόσο σε νιώθω! Εγώ έτρεμα όταν χτυπούσε το τηλέφωνο. Φαντάσου ότι μέχρι να περάσει η ώρα έκανα ότι πιο περίεργη δουλειά υπήρχε στο σπίτι για να απασχολω το μυαλό μου και να μην σκέφτομαι. Θα περιμένουμε νέα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε; Εγώ σήμερα σηκώθηκα στις 6 γιατί η τελευταία ενημέρωση που είχα ήταν ότι θα ξεκινούσαμε σήμερα δουλειά πήγα δεν βρήκα κανένα και γύρισα σπίτι.. Ευτυχώς δηλαδή που η δουλειά μου είναι 10 λεπτά με τα πόδια από το σπίτι μου 

Καλημέρα!😘 Ωχ τόσο νωρίς σηκώνεσαι; Καλά δεν μπορούσαν κι αυτοί να σας ενημερώσουν; Ευτυχώς είναι κοντά αλλά πάλι σε έβγαλαν από την ζεστή και τρυφερή θαλπωρή της κουβερτουλας σου!🛌 Σε εμάς βρέχει πάλι!☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα!😘 Ωχ τόσο νωρίς σηκώνεσαι; Καλά δεν μπορούσαν κι αυτοί να σας ενημερώσουν; Ευτυχώς είναι κοντά αλλά πάλι σε έβγαλαν από την ζεστή και τρυφερή θαλπωρή της κουβερτουλας σου!🛌 Σε εμάς βρέχει πάλι!☹️

Έμαθα τελικά ότι έστειλαν μήνυμα εχθές το βράδυ αλλά εγώ για κάποιο λόγο δεν το πήρα 4 Μαΐου πηγαίνουμε τελικά και εδώ χάλια είναι ο καιρός σήμερα για βροχή το πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
    • Καλημέρα! Ωχ φαντάζομαι πώς πέρασες.. βασικά δε θέλω να το φανταστώ 😆 Νομίζω πλέον θα πάρει καιρό να ξανακοιμηθώ ωραία όπως πριν..🤷 κάθε βράδυ πονάω γοφούς και μέση και με δυσκολία γυρνάω από τη μια πλευρά στην άλλη..έχω και τα ξυπνήματα για τουαλέτα.. άσε.. ευτυχώς εγώ δεν πρήστηκα ακόμη στα πόδια.. Να σου πω γτ όχι μπάνιο στη θάλασσα; Για τους μύκητες; Πάλι διχογνωμία στους γιατρούς βλέπω.. θα ρωτήσω κι εγώ σε μια βδομάδα που θα πάω..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...