Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Αρχικα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου και να δαγκωσεις τη γλωσσα σου ολα μια χαρα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήριά κοριτσάκι μου. Ευχομαι όλα να πάνε καλά. Καλέ μια χαρά είναι η χοριακη σου. Το θέμα είναι ο διπλασιασμός.μην αγχώνεσαι χώρις λόγο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!μια χαρά είναι το νούμερο..το θέμα είναι να διπλασιαστεί σε 2-3 ημέρες.. μπράβο 💞💞💞💞 τυχερός αυτός ο μήνας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Αρχικα πολλα συγχαρητηρια κοριτσακι μου και να δαγκωσεις τη γλωσσα σου ολα μια χαρα θα πανε...

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι αν κ τώρα θα ξανακάνω χοριακη την άλλη εβδομάδα γιατί νομίζω κλείνουν τη Μ Παρασκευή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Συγχαρητήριά κοριτσάκι μου. Ευχομαι όλα να πάνε καλά. Καλέ μια χαρά είναι η χοριακη σου. Το θέμα είναι ο διπλασιασμός.μην αγχώνεσαι χώρις λόγο. 

Ευχαριστώ πολύ! Μάλλον θα πρέπει να κάνω υπομονή για το διπλασιασμό γιατί πέσαμε στη μεγάλη εβδομάδα... Ότι είναι να γίνει θα γίνει...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!Ημουν πολυ σιγουρη για σενα...Συγχαρητηρια εγκυουλα μου,ενα μικρο σπορακι εχει αρχισει να δημιουργειται στην κοιλιτσα σου!!!!Καλους διπλασιασμους να εχεις κ βαλε τις αρνητικες σκεψεις στην ακρη.Και μονο που πηρες τετοια νεα Μεγαλη Εβδομαδα,ειναι σημαδι οτι θα πανε ολα καλα!Συγκινηθηκα πολυ,με το καλο κ στις υπολοιπες κοριτσια μου 🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!μια χαρά είναι το νούμερο..το θέμα είναι να διπλασιαστεί σε 2-3 ημέρες.. μπράβο 💞💞💞💞 τυχερός αυτός ο μήνας!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να μας πεις κ εσύ συντομα τα ευχάριστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Ήμουν σίγουρη για σένα όταν λέγαμε τα συμπτώματα μας.  Μην ανησυχείς σκέψου ότι μπορει να μην είχες καν καθυστέρηση γιατί όπως μας είχε αναφέρει έχεις κάνει και 30αρη κύκλο. Όλα καλά θα πάνε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Να μας πεις κ εσύ συντομα τα ευχάριστα!! 

Αχ μακάρι!!! ευχαριστώ πολύ 🌺🌺πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!Ημουν πολυ σιγουρη για σενα...Συγχαρητηρια εγκυουλα μου,ενα μικρο σπορακι εχει αρχισει να δημιουργειται στην κοιλιτσα σου!!!!Καλους διπλασιασμους να εχεις κ βαλε τις αρνητικες σκεψεις στην ακρη.Και μονο που πηρες τετοια νεα Μεγαλη Εβδομαδα,ειναι σημαδι οτι θα πανε ολα καλα!Συγκινηθηκα πολυ,με το καλο κ στις υπολοιπες κοριτσια μου 🍼🍼🍼

Ευχαριστώ κοπέλα μου! Η αλήθεια είναι ότι ζω ένα ντεζαβου και όποιος έχει καεί με το χυλό φυσάει το γιαούρτι... Μεγάλη Εβδομάδα πριν 3 χρόνια έκανα χοριακη που διπλασιαζοταν κανονικά κ όμως έγινε παλινδρομη... Αλλά θα βάλω στην άκρη τις κακές σκέψεις για τώρα κ θα κάνω υπομονή!!! Με το καλό σε όλα τα κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Ήμουν σίγουρη για σένα όταν λέγαμε τα συμπτώματα μας.  Μην ανησυχείς σκέψου ότι μπορει να μην είχες καν καθυστέρηση γιατί όπως μας είχε αναφέρει έχεις κάνει και 30αρη κύκλο. Όλα καλά θα πάνε. 

 

Ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι σε δέκα μέρες να πάρουμε κ τα δικά σου θετικά αποτελέσματα! Να κάνουμε κορονονινακια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Αχ μακάρι!!! ευχαριστώ πολύ 🌺🌺πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα;;

Είναι 20 μηνών σε λίγες μέρες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια!!!! Καλούς διπλασιασμους!!! Να μην αγχώνεσαι.. όλα καλά θα πάνε.. είπες πως δεν ξέρεις ακριβώς τι κύκλο θα κάνεις οποτε.. περιμένουμε την επόμενη που θα εχει τριψήφιο νούμερο!!!!

Με το καλό!! 🤰👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Κορίτσι μου μπράβο σου....!!!!  Συγχαρητήρια!!!!με το καλό!!!

λοιπον αν έχεις μόνο τόσες μέρες καθηστερηση μια χαρά είναι το νούμερο....!!!αλλα και πάλι μην κοιτάς το νούμερο μόνο αν διπλασιάζεται....πήγαινε κάνε άλλη μια χοριακη....αν δεν μπορεσεις Παρασκευή λόγο γιορτής κάνε αύριο όσο πιο αργά μπορεις...

Κοιτα να δεις με την κολλητή μου έχουμε μια μέρα διαφορά στην εγκυμοσύνη αλλά οι χοριακες μας είναι εντελώς διαφορετικές....πάντως και οι δυο εγκυμοσύνες πηγαίνουν καλά...μην αγχώνεσαι λοιπόν!!!!μπραβο σου 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳 Τρελάθηκα τώρα!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα να σου πάνε καλά! Έρχεται το αδερφάκι! Μην σε ανησυχεί το νούμερο είσαι πολύ κοντά στην ημερομηνία που περίμενες. Εξάλλου δεν ξέρεις πότε ακριβώς έκανες ωορρηξία. Μπορεί να μην έχεις καν καθυστέρηση. Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Όλα θα πάνε καλά! 😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι σε δέκα μέρες να πάρουμε κ τα δικά σου θετικά αποτελέσματα! Να κάνουμε κορονονινακια!! 

ΧΑΧΑΧΑ περιμένω σε έξι μέρες αλλά δεν σας υπόσχομαι ότι θα κρατηθώ να μην κάνω Τεστ 🙊

Σήμερα έχω και πονοκέφαλο και από χθές πονάει η μέση μου ενώ είμαι σπίτι όλη μέρα. Παράξενα για μένα όλα αυτά. Έχω και πονακια που έρχονται και φεύγουν. Αχ δεν ξέρω. Λέω να κάνω ένα hometest που έχω πολλά άλλα σε πόσες μέρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Καλούς διπλασιασμους!!! Να μην αγχώνεσαι.. όλα καλά θα πάνε.. είπες πως δεν ξέρεις ακριβώς τι κύκλο θα κάνεις οποτε.. περιμένουμε την επόμενη που θα εχει τριψήφιο νούμερο!!!!

Με το καλό!! 🤰👶

Ευχαριστώ πολύ!!! Και στα δικά σου σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Κορίτσι μου μπράβο σου....!!!!  Συγχαρητήρια!!!!με το καλό!!!

λοιπον αν έχεις μόνο τόσες μέρες καθηστερηση μια χαρά είναι το νούμερο....!!!αλλα και πάλι μην κοιτάς το νούμερο μόνο αν διπλασιάζεται....πήγαινε κάνε άλλη μια χοριακη....αν δεν μπορεσεις Παρασκευή λόγο γιορτής κάνε αύριο όσο πιο αργά μπορεις...

Κοιτα να δεις με την κολλητή μου έχουμε μια μέρα διαφορά στην εγκυμοσύνη αλλά οι χοριακες μας είναι εντελώς διαφορετικές....πάντως και οι δυο εγκυμοσύνες πηγαίνουν καλά...μην αγχώνεσαι λοιπόν!!!!μπραβο σου 🥳🥳🥳

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα πάρω τηλέφωνο σήμερα η αύριο να ρωτήσω πως είναι το ωράριο τους αυτές τις μέρες να δω κ πότε θα ξαναπάω... Με το καλό το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳 Τρελάθηκα τώρα!!!!!!!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Όλα να σου πάνε καλά! Έρχεται το αδερφάκι! Μην σε ανησυχεί το νούμερο είσαι πολύ κοντά στην ημερομηνία που περίμενες. Εξάλλου δεν ξέρεις πότε ακριβώς έκανες ωορρηξία. Μπορεί να μην έχεις καν καθυστέρηση. Μην σκέφτεσαι αρνητικά. Όλα θα πάνε καλά! 😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰

Μακάρι να πάνε όλα καλά από το άτομα σου κ στου Θεού το αυτί! Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα τουλ ένα τριψήφιο νούμερο να ησυχάσω! Εγώ πήρα δωράκι γενεθλίων αντε κ στα δικά σου γενέθλια τώρα να πάρεις κ εσύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά από το άτομα σου κ στου Θεού το αυτί! Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα τουλ ένα τριψήφιο νούμερο να ησυχάσω! Εγώ πήρα δωράκι γενεθλίων αντε κ στα δικά σου γενέθλια τώρα να πάρεις κ εσύ! 

Αχ μακάρι! Δεν έχει σημασία το νούμερο από την στιγμή που είσαι τόσο αρχή. Και 300 να είχες αυτό δεν σου εγγυάται τίποτα. Το έχουμε περάσει αυτό και ξέρουμε. Εσύ να έχεις πίστη και θετική σκέψη. Να χαμογελάς, να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου κι όλα θα πάνε καλά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίλησα τώρα με τον ιδιώτη γιατρό που έχω κ μου είπε ότι με τη δεύτερη χοριακη θα μπορέσουμε να δούμε τη πορεία της εγκυμοσύνης. Να γίνει την ίδια ώρα στο ίδιο εργαστήριο κ επειδή πέφτει μεγάλη Παρασκευή αν δεν είναι ανοιχτά να πάω Τρίτη του Πάσχα. Μου είπε να πάρω utrogestan και όχι επαφές αυτό το διάστημα 😳 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Μίλησα τώρα με τον ιδιώτη γιατρό που έχω κ μου είπε ότι με τη δεύτερη χοριακη θα μπορέσουμε να δούμε τη πορεία της εγκυμοσύνης. Να γίνει την ίδια ώρα στο ίδιο εργαστήριο κ επειδή πέφτει μεγάλη Παρασκευή αν δεν είναι ανοιχτά να πάω Τρίτη του Πάσχα. Μου είπε να πάρω utrogestan και όχι επαφές αυτό το διάστημα 😳 

 

Με το καλο να ειναι κοριτσι μου..!!!!!Μην αγχωνεσαι  για τν αριθμο οπως διαπιστωσα κι εγω και μου επιβεβαιωσε και ο γιατρος μονο ο διπλασιασμος εχει σημασια οχι με ποσες μοναδες ξεκινας..Εγω τοτε στα διδυμα ειχα ξεκινησει με 90 που ειναι σχετικα χαμηλο και η  επομενη μετρηση πηγε 622... .Θα πανε ολα καλα..!!!!!Να σκεφτεσαι μονο θετικα και αισιοδοξα.. Να εχεις ενα υπεροχο Πασχα !!!!! Ευχομαι αυτη η Ανασταση να φερει σε ολες μας οτι ποθουμε..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶     

Kostef:ΘΕΤΙΚΟ👶      ☺️

Σταυρι:5/5

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

 

Maroulita? : 27/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 29/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 11/05

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4           

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Μου έστειλαν τα αποτελέσματα. Βγήκε θετική αλλά το νούμερο ειναι 67.88 μονο. Μου φαίνεται πολύ χαμηλή και έχω την αίσθηση ότι δε θα πάει καλα🙄

Συγχαρητήρια κούκλα μου όλα καλά θα πάνε να είσαι αισιόδοξη ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️χάρηκα πολύ μπραβοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...