Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άνοιξη, Πάσχα, ομορφιά με το χαμόγελο στα χείλη! Όλες να μείνουν έγκυος τον μήνα τον Απρίλη!


Elenikon

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 28/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4                                                                                                   

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                       j

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4                                                                                                                               Basoula2 28/4   

Καλό μήνα κορίτσια. Εύχομαι να είναι τυχερός μήνας για όλες μας 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμεις το Σαββατο το βραδυ σκοτωθηκαμε αρχισε να μου λεει οτι ειμαι εγωιστρια και οτι δεν σκεφτομαι τι μπορει να συμβει και διαφορες τετοιες αηδιες και του ειπα οτι αν δεν γινει τωρα δεν θα γινει ποτε αλλα απο τη στιγμη που φοβαται το αφηνουμε...βεβαια μου ειπε το κουλο...γιατι τι πειραζει αν κανεις παιδι στα 45. Ευτυχως βεβαια συννηλθε αμεσως και την επομενη το ειχε μετανοιωσει

Όλοι ίδιοι ρε παιδί μου!!! 😂

Και η πλάκα με μας είναι οτι καλως η κακώς το προβλημα βρέθηκε στο σπέρμα. Πήγα μέχρι κ για σαλπιγγογραφια πριν καν ξεκινήσει ο κύριος κ τώρα ενώ βρήκαμε που πρέπει να εστιάσουμε προκύπτουν όλα αυτά κ τα αφήνουμε πάλι στην άκρη έχοντας μια καλή δικαιολογία..

Σέβομαι το γεγονός ότι θέλει το χρόνο του και τον έδωσα, δεν του λεω τίποτα που να τον πιέζει και να τον κάνει να νιώσει άσχημα έστω κ λίγο. Ξέρω οτι καταβαθος το σκέφτεται αλλά αυτή η στασιμότητα και το περίμενε, λίγο κάπου μου την δίνουν ρε παιδί μου!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Όλοι ίδιοι ρε παιδί μου!!! 😂

Και η πλάκα με μας είναι οτι καλως η κακώς το προβλημα βρέθηκε στο σπέρμα. Πήγα μέχρι κ για σαλπιγγογραφια πριν καν ξεκινήσει ο κύριος κ τώρα ενώ βρήκαμε που πρέπει να εστιάσουμε προκύπτουν όλα αυτά κ τα αφήνουμε πάλι στην άκρη έχοντας μια καλή δικαιολογία..

Σέβομαι το γεγονός ότι θέλει το χρόνο του και τον έδωσα, δεν του λεω τίποτα που να τον πιέζει και να τον κάνει να νιώσει άσχημα έστω κ λίγο. Ξέρω οτι καταβαθος το σκέφτεται αλλά αυτή η στασιμότητα και το περίμενε, λίγο κάπου μου την δίνουν ρε παιδί μου!! 😁

Όλοι ίδιοι... Στην κοσμαρα τους.... Νομίζουν ότι τα φέρνει ο πελαργός η ότι πέφτουν από την καμινάδα.... Έλεος μα να ακούω από όλες τις γνωστές μου ότι έχουν όλοι οι άντρες τις ίδιες πάνω κάτω αντιλήψεις δεν είναι τυχαίο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Όλοι ίδιοι ρε παιδί μου!!! 😂

Και η πλάκα με μας είναι οτι καλως η κακώς το προβλημα βρέθηκε στο σπέρμα. Πήγα μέχρι κ για σαλπιγγογραφια πριν καν ξεκινήσει ο κύριος κ τώρα ενώ βρήκαμε που πρέπει να εστιάσουμε προκύπτουν όλα αυτά κ τα αφήνουμε πάλι στην άκρη έχοντας μια καλή δικαιολογία..

Σέβομαι το γεγονός ότι θέλει το χρόνο του και τον έδωσα, δεν του λεω τίποτα που να τον πιέζει και να τον κάνει να νιώσει άσχημα έστω κ λίγο. Ξέρω οτι καταβαθος το σκέφτεται αλλά αυτή η στασιμότητα και το περίμενε, λίγο κάπου μου την δίνουν ρε παιδί μου!! 😁

εγω του ειπα μην ερθεις αυριο μεθαυριο και μου πεις τι ωραια θα ηταν να εχουμε ενα παιδακι γιατι θα σε δειρω και μου λεει δεν σου ειπα οτι δεν θελω απλα μηπως περιμεναμε λιγο... και του ειπα οτι αν δεν γινει τωρα προφανως δεν θα γινει ποτε..που και τωρα δεν ξερουμε αν θα γινει αλλα τουλαχιστον θα εχουμε προσπαθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

εγω του ειπα μην ερθεις αυριο μεθαυριο και μου πεις τι ωραια θα ηταν να εχουμε ενα παιδακι γιατι θα σε δειρω και μου λεει δεν σου ειπα οτι δεν θελω απλα μηπως περιμεναμε λιγο... και του ειπα οτι αν δεν γινει τωρα προφανως δεν θα γινει ποτε..που και τωρα δεν ξερουμε αν θα γινει αλλα τουλαχιστον θα εχουμε προσπαθησει

Αυτό του είπα και εγώ... Ρε άνθρωπε μου ξέρεις ότι θα μείνω τώρα???από τον προηγούμενο ήθελα να σου πω να ξεκινήσω αλλά με λιβανισε άστο να δούμε τι θα γίνει και τις γνωστές παπά@@@@..... Ρε ουστ!!!!τον άκουγα τόσα χρόνια και άστο λίγο ακόμα να βρούμε δουλειά και άστο λίγο ακόμα να βρούμε σπίτι και τώρα που το αποφάσισες πάρε δύο παλλινδρομες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

εγω του ειπα μην ερθεις αυριο μεθαυριο και μου πεις τι ωραια θα ηταν να εχουμε ενα παιδακι γιατι θα σε δειρω και μου λεει δεν σου ειπα οτι δεν θελω απλα μηπως περιμεναμε λιγο... και του ειπα οτι αν δεν γινει τωρα προφανως δεν θα γινει ποτε..που και τωρα δεν ξερουμε αν θα γινει αλλα τουλαχιστον θα εχουμε προσπαθησει

Αυτό ακριβώς.. αφού ξέρουμε τι πρέπει να αντιμετωπίσουμε τουλάχιστον να κάνουμε την προσπάθεια μας..κ μεις αν και ειμαστε ακομα μικροί (31 εγω) πρέπει κάποια στιγμή να βάλουμε μπρος..δε θα πούμε σήμερα κάνουμε μωρό κ αύριο το έχουμε.. Ώρες ώρες νιώθω ότι απλά χάνεται χρόνος..

Και μέσα σε όλα έχεις και μια πεθερά που όταν σε βλέπει ρωτάει "ποτε θα μας κάνεις μωρό;" Λες κ φταιω μόνο εγώ ας πούμε!!! Κ εκεί τι να πεις; Οεο;;

(Και για να μην παρεξηγηθω, εχω πολυ καλές σχέσεις με την πεθερά μου!) 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Αυτό του είπα και εγώ... Ρε άνθρωπε μου ξέρεις ότι θα μείνω τώρα???από τον προηγούμενο ήθελα να σου πω να ξεκινήσω αλλά με λιβανισε άστο να δούμε τι θα γίνει και τις γνωστές παπά@@@@..... Ρε ουστ!!!!τον άκουγα τόσα χρόνια και άστο λίγο ακόμα να βρούμε δουλειά και άστο λίγο ακόμα να βρούμε σπίτι και τώρα που το αποφάσισες πάρε δύο παλλινδρομες... 

Κορίτσι μου το θετικό μέσα στην ατυχία σου είναι οτι τουλάχιστον ξέρεις πως και οι 2 είστε υγιείς κ αφού ήρθε θα ξανα ρθει!! Είμαι σίγουρη για σενα..ειναι θέμα χρόνου! Βουτα τον και βουρ!! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Sofi_94 είπε:

Γεια σας κορίτσια εγω είμαι 33 εβδομάδων τώρα και θέλω να σου πω ότι ούτε εγώ είχα τίποτα  και όπως λες και εσύ πινάκια που δεν τα φίνα σημασία καν σαν να μην υπήρχαν και με τρίτη μέρα καθυστέρηση θετικοοτατοο ....ελπίζω κ εσύ να είσαι σαν την δική μ περίπτωση ....

Μακάρι κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας! 👶🍼🙂😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BASOULA2 είπε:

Αυτό του είπα και εγώ... Ρε άνθρωπε μου ξέρεις ότι θα μείνω τώρα???από τον προηγούμενο ήθελα να σου πω να ξεκινήσω αλλά με λιβανισε άστο να δούμε τι θα γίνει και τις γνωστές παπά@@@@..... Ρε ουστ!!!!τον άκουγα τόσα χρόνια και άστο λίγο ακόμα να βρούμε δουλειά και άστο λίγο ακόμα να βρούμε σπίτι και τώρα που το αποφάσισες πάρε δύο παλλινδρομες... 

εδω παιδι μου ο δικος μου μου ειπε και τι θα γινει αν το κανεις στα 45 εδω δεν ξερω αν τα καταφερω στα 41 και θα το κανω στα 45..ειναι ο καλυτερος ανθρωπος και μαγαπαει παρα πολυ αλλα οταν τον πιανουν οι φοβοι του ειναι να τον πνιξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Κορίτσι μου το θετικό μέσα στην ατυχία σου είναι οτι τουλάχιστον ξέρεις πως και οι 2 είστε υγιείς κ αφού ήρθε θα ξανα ρθει!! Είμαι σίγουρη για σενα..ειναι θέμα χρόνου! Βουτα τον και βουρ!! 😁😁

Εύχομαι όλες οι γυναίκες που το θέλουν να το αποκτήσουν.....και εσύ γλυκό μου κοριτσάκι... Σου στέλνω όλη μ την θετική ενέργεια... Ελπιζω να σου φέρω γούρι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό και ευλογημένο μηνα κορίτσια μου, καλή πασχαλιά 🌻🌸🌹🌼 εύχομαι σε όλους καλό Πάσχα και χρόνια πολλά!το φως της Αναστάσεως του Χριστού να λάμπει στις καρδιές όλων μας!!! Πρωταπριλιά μακαρι η πανδημία στην χώρα μας αλλα και σε όλο τι κοσμο να ήταν ενα μεγάλο ψέμα. 

3-7.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και καλό μήνα σε όλες μας. Είμαι καινούργια στην παρέα σας. Μετά από δύο παλλινδρομες και πολλά δάκρυα είπαμε μήπως αυτόν το μήνα βάλουμε μπρος για νινακι.... Εύχομαι η τρίτη να είναι η τυχερή μου καθώς ελπίζω και όλες εσείς να μου φέρεται και να σας φέρω τύχη.... 

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας! 🥰 Καλή επιτυχία στην νέα σας αρχή. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά αυτή την φορά. Και θα σου πάνε! Θα έχεις όλες τις ευχές και την θετική μας ενέργεια! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

εδω παιδι μου ο δικος μου μου ειπε και τι θα γινει αν το κανεις στα 45 εδω δεν ξερω αν τα καταφερω στα 41 και θα το κανω στα 45..ειναι ο καλυτερος ανθρωπος και μαγαπαει παρα πολυ αλλα οταν τον πιανουν οι φοβοι του ειναι να τον πνιξεις!!!

Lacostaki μου δυστυχώς οι άντρες είναι λίγο στον κόσμο τους σε αυτό το θέμα. Εγώ αν το άφηνα πάνω του το πιθανότερο είναι να μην είχα παιδί ακόμα. Αλλά το βλέπω και τώρα που περάσαμε ότι περάσαμε πάλι έτσι αντιδρά! Χαλαράααααα!🐢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Αυτό ακριβώς.. αφού ξέρουμε τι πρέπει να αντιμετωπίσουμε τουλάχιστον να κάνουμε την προσπάθεια μας..κ μεις αν και ειμαστε ακομα μικροί (31 εγω) πρέπει κάποια στιγμή να βάλουμε μπρος..δε θα πούμε σήμερα κάνουμε μωρό κ αύριο το έχουμε.. Ώρες ώρες νιώθω ότι απλά χάνεται χρόνος..

Και μέσα σε όλα έχεις και μια πεθερά που όταν σε βλέπει ρωτάει "ποτε θα μας κάνεις μωρό;" Λες κ φταιω μόνο εγώ ας πούμε!!! Κ εκεί τι να πεις; Οεο;;

(Και για να μην παρεξηγηθω, εχω πολυ καλές σχέσεις με την πεθερά μου!) 🙂

Maroulita μου έτσι ακριβώς! Το μωρό δεν έρχεται με παραγγελία δυστυχώς. Κι εγώ 31 ξεκίνησα αλλά στα 35 τα κατάφερα. Όσο για την πεθερές εντάξει καταλαβαίνω την επιθυμία τους αλλά πολλές φορές διακριτικότητα μηδέν. Εμένα ευτυχώς δεν μου έλεγε πότε τίποτα παρόλο που θα ήταν το πρώτο τους εγγονή. Αλλά παράπονο δεν έχω, έχουμε καλή σχέση, αλλά πολλές φορές μου πετάει κάτι ωραία στρόγγυλα!😁😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι στην παρέα μας! 🥰 Καλή επιτυχία στην νέα σας αρχή. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά αυτή την φορά. Και θα σου πάνε! Θα έχεις όλες τις ευχές και την θετική μας ενέργεια! 💗

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Από την ο στόμα σου και στου Θεού το αφτί..... Έχω ανάγκη από τη θετική σας ενέργεια..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Maroulita μου έτσι ακριβώς! Το μωρό δεν έρχεται με παραγγελία δυστυχώς. Κι εγώ 31 ξεκίνησα αλλά στα 35 τα κατάφερα. Όσο για την πεθερές εντάξει καταλαβαίνω την επιθυμία τους αλλά πολλές φορές διακριτικότητα μηδέν. Εμένα ευτυχώς δεν μου έλεγε πότε τίποτα παρόλο που θα ήταν το πρώτο τους εγγονή. Αλλά παράπονο δεν έχω, έχουμε καλή σχέση, αλλά πολλές φορές μου πετάει κάτι ωραία στρόγγυλα!😁😘

Χαχαχαχα εμείς μετά το γάμο ξεκινήσαμε τα νόστιμα..

Δίκαιο έχουν μωρέ αλλά κ τι να πεις; Τράβα πες τα στον γιο σου;; Είναι κ λίγο τρελή η δικιά μου (με την καλή έννοια) θα του αρχίσει την μουρμούρα κι αυτή και θα σκοτωθώ κ με το στεφάνι μου!! 😂😂 

Οπότε ψυχραιμία, χαμογελακι και πρωτα ο Θεός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Χαχαχαχα εμείς μετά το γάμο ξεκινήσαμε τα νόστιμα..

Δίκαιο έχουν μωρέ αλλά κ τι να πεις; Τράβα πες τα στον γιο σου;; Είναι κ λίγο τρελή η δικιά μου (με την καλή έννοια) θα του αρχίσει την μουρμούρα κι αυτή και θα σκοτωθώ κ με το στεφάνι μου!! 😂😂 

Οπότε ψυχραιμία, χαμογελακι και πρωτα ο Θεός!!!!

Το πιο ωραίο μας το ρωτούσε κορίτσια η γιαγιά του άντρα μου...

Καλά τι κάνετε τα βράδυα,; Κοιμαστε;😁😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ:27/6👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

vikujustme: ΘΕΤΙΚΟ👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι:? 

Hope19: 17/4

Alex2016: ?

Marselntina:01/3                                                                      

ioannastr: 08/3

Kostef: 14/3

Maroulita? : 02/4

diana8: 17/03

Lacostaki: 04/4

I want a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2                                                                             

Aννια27:01/04

Εαυγγελοςτ: 01/04

Μari84:04/04

misofeggaro: 06/04

PAPA EVA: 10/03

Lactaki:08/4

Love13:24/4

Smurf88:19/3

Sofia0294:20/3

Tzina819:16/4     

Elisa91:16/4

Basoula2:28/4                                                                                                   

Lacostaki μου 28/4 βάλε με κι εμένα!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Το πιο ωραίο μας το ρωτούσε κορίτσια η γιαγιά του άντρα μου...

Καλά τι κάνετε τα βράδυα,; Κοιμαστε;😁😆

😁😁😁 Θεά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, καλό μήνα σε όλες!!! Εγώ είχα κάνει σπερματέγχυση στις 13/3 αλλά δεν πέτυχε. Αδιαθέτησα χθες τελικά. Είχα μια ελπίδα αλλά δεν... Τώρα θα περιμένω να δω τα επόμενα βήματα. Είχαμε ξανακάνει 2 σπερματεχγύσεις και τελικά είχα μια σύλληψη χωρίς βοήθεια που όμως δυστυχώς δεν προχώρησε καθώς πέρσυ απέβαλα τη 14η εβδομάδα. Τώρα έχω άλλο γιατρό και βλέπουμε. Φοβάμαι πολύ και είναι φορές που λέω πως δε θα τα καταφέρουμε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Γεια σας, καλό μήνα σε όλες!!! Εγώ είχα κάνει σπερματέγχυση στις 13/3 αλλά δεν πέτυχε. Αδιαθέτησα χθες τελικά. Είχα μια ελπίδα αλλά δεν... Τώρα θα περιμένω να δω τα επόμενα βήματα. Είχαμε ξανακάνει 2 σπερματεχγύσεις και τελικά είχα μια σύλληψη χωρίς βοήθεια που όμως δυστυχώς δεν προχώρησε καθώς πέρσυ απέβαλα τη 14η εβδομάδα. Τώρα έχω άλλο γιατρό και βλέπουμε. Φοβάμαι πολύ και είναι φορές που λέω πως δε θα τα καταφέρουμε.

 

Κοριτσάκι μου γλυκό λυπάμαι τόσο πολύ...... Και εγώ όπως είπα πριν είχα δύο παλλινδρομες το 2019 και όπως ακριβώς είπες και εσύ φοβάμαι ότι δεν θα τα καταφέρουμε..... Αλλά είναι τόσο ανθρώπινο συναίσθημα ο φόβος....απο την άλλη αν το θέλουμε πολύ δεν πρέπει να μας παίρνει από κάτω.....θα έρθει η ώρα και για μας θα το δεις....πρέπει να νικήσουμε το φόβο μας!!!!εμείς θα γίνουμε μανούλες από το δύσκολο δρόμο αλλά θα γίνουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...