Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια σκέφτομαι την στιγμή που θα έρθει και θα μου πει.... μάνα θέλω μηχανάκι! Εγκεφαλικό εγώ!😵

Να σου πω ότι και εγώ το έχω σκεφτεί αυτό.... Από τωρα το φοβάμαι άσε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Αχαχαχαχ καλα κάνεις κ κοιτας κοριτσι μου και γτ εισαι τρελη παρακαλω; σε λιγο καιρο θα σου χρειαστούν. ρε συ είμαστε κοντα..εμενα το πατρικο μου είναι στα μεντια μαρκτ απο πισω...εεε ρε φαντάζεσαι να χουμε βγει κ γνωστές?? Αχαχαχαχ.κ γω εχω μπαλκόνι και κάθομαι εδω τωρα ♥️

Πλάκα κάνεις;;;; Δεν θα πω παραπάνω ,θα μου κάνεις έκπληξη στο μαγαζί χαχαχα!!! Βέβαια εγώ να σου πω ότι τα τελευταία 8 χρόνια είμαι Αιγάλεω ,λόγω έρωτος από Αμαλιάδα ήρθα όταν γνώρισα τον άντρα μου ,μέχρι τότε δεν είχα ξαναδεί την Αθήνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Πλάκα κάνεις;;;; Δεν θα πω παραπάνω ,θα μου κάνεις έκπληξη στο μαγαζί χαχαχα!!! Βέβαια εγώ να σου πω ότι τα τελευταία 8 χρόνια είμαι Αιγάλεω ,λόγω έρωτος από Αμαλιάδα ήρθα όταν γνώρισα τον άντρα μου ,μέχρι τότε δεν είχα ξαναδεί την Αθήνα!!!

Χαχαχαχα φυσικα θα σ κάνω έκπληξη αχαχαχα. Ε μπορεί καπου να σε έχω πετύχει...🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε "μενωντας σπίτι"??. Ελπίζω να το εκμεταλλευοσαστε!!!. Εμείς είμαστε ήδη 4.5 μηνών. Επίσης ενώ θηλάζω μου έχει έρθει περίοδος. Τελευταία περίοδος 2/2.μετα άφαντη. Είχα κάνει κ ένα τεστ στις 3/3 αλλά αρνητικό. Μετά δεν ασχολήθηκα. Λέω θα ξανά κάνω στις 2/4! Αν δεν  μέχρι τότε. Αλλά σκεφτόμουν πέρυσι τέτοιο καιρό θα είχα κάνει καμία 20αρια τεστ κύησης. 😂 Πως αλλάζει ο άνθρωπος. 💕 Καλή δύναμη σε εσάς. 💓

Να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου κορίτσακι μου γερό και τυχερό πάντα !!! Πιστεύω ότι μέχρι να πιάσουμε το πρώτο είμαστε μέσα στο ανχος ,μετά πιστεύω να ηρεμούμε!!! Δεν είμαι και σίγουρη βέβαια καθώς δεν έχω πρώτο παιδάκι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια σκέφτομαι την στιγμή που θα έρθει και θα μου πει.... μάνα θέλω μηχανάκι! Εγκεφαλικό εγώ!😵

Όχι όχι δε θέλω καν να το σκέφτομαι μου έρχεται τ εγκεφαλικό 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Να σου πω ότι και εγώ το έχω σκεφτεί αυτό.... Από τωρα το φοβάμαι άσε... 

Δίκιο έχετε βρε κορίτσια μου και η μάνα μου θυμάμαι τον αδερφό μου τον άφησε μετά τα 18 να αγοράσει μηχανάκι !!! Βέβαια βρε κορίτσια μου σκεφτητε και την αδερφή μου με 4 αγόρια!!!! Ω Παναγία μουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Γεια σου κοπελα μού..να σου ζήσει το μωράκι σου και να το δεις οπως εσυ επιθυμείς ♥️ ρώτησες τον γιατρό σου; μπορει να αλλαξε ο κύκλος σου ποιος ξερει..

αχαχαχααχ ε οσο να ναι στ πρώτη κυηση έχουμε αυτή την αγωνία αν πιάσαμε π λεμε.😋 καλη δύναμη και σε σενα κοπελα μου!!

Ναι,ναι. Τώρα είναι που δεν θες κι άλλο. Οπότε ούτε σα σκεψη😂😂. Ήθελα να πάω για τεστ ΠΑΠ. Αλλά λόγω της κατάστασης δεν έχω κλείσει ακόμη ραντεβού!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Δίκιο έχετε βρε κορίτσια μου και η μάνα μου θυμάμαι τον αδερφό μου τον άφησε μετά τα 18 να αγοράσει μηχανάκι !!! Βέβαια βρε κορίτσια μου σκεφτητε και την αδερφή μου με 4 αγόρια!!!! Ω Παναγία μουυυυ

4 αγόρια;;;; ηηηη τι έχει να τραβήξει ααχαχαχαχ..εγω θα του πω πουλακι μού ασε τ μηχανάκι αμα θες ποδήλατο πολυ ευχαρίστως αχαχαχαχαχ😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Γερό και ευλογημένο να είναι το μωράκι σου κορίτσι μου. Κι εμένα μου ήρθε τον τρίτο μήνα παρόλο που θήλαζα. Μήπως αργεί λίγο να στρώσει επειδή από ότι κατάλαβα είναι η πρώτη σου περίοδος μετά την γέννα.🥰

Ναι ίσως. Γιατί κ πριν είχα "ότι να ναι" περίοδο... Βέβαια Κ η μαμά μου έτσι "την έπαθε" κ ήταν έγκυος κ χαμπάρι δεν είχε πάρει. 😁 Εσένα σου ερχόταν κανονικά? Ήταν να κάνω κ κάτι εξετάσεις ενδοκρινολογικες. Αλλά τα χω αφήσει.... Δεν βγαίνουμε έξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου κορίτσακι μου γερό και τυχερό πάντα !!! Πιστεύω ότι μέχρι να πιάσουμε το πρώτο είμαστε μέσα στο ανχος ,μετά πιστεύω να ηρεμούμε!!! Δεν είμαι και σίγουρη βέβαια καθώς δεν έχω πρώτο παιδάκι :-)

Έχεις το άγχος σου... Απλά ξεχνιέσαι λόγω του πρώτου... Αυτό θεωρώ.... Έχεις κάτι να περνάει η ώρα. Οπότε ξεχνιέσαι ότι έχουν περάσει οι μέρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι,ναι. Τώρα είναι που δεν θες κι άλλο. Οπότε ούτε σα σκεψη😂😂. Ήθελα να πάω για τεστ ΠΑΠ. Αλλά λόγω της κατάστασης δεν έχω κλείσει ακόμη ραντεβού!!! 

Ε λογικό μου ακούγεται ακομη ειναι παρα πολυ μωρο κιολας..Ούτε εγω θα θελα τοσο νωρίς δεύτερο. Ε ναι τωρα Οταν ησυχάσουν τα πράγματα..ευχομαι σύντομα!♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

4 αγόρια;;;; ηηηη τι έχει να τραβήξει ααχαχαχαχ..εγω θα του πω πουλακι μού ασε τ μηχανάκι αμα θες ποδήλατο πολυ ευχαρίστως αχαχαχαχαχ😂😂😂

Χαχαχαχα άστα ,άστα !!! Και ποδήλατο πάντα με επιγονατίδες και κράνος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα άστα ,άστα !!! Και ποδήλατο πάντα με επιγονατίδες και κράνος !!!!

Φιληη νομίζω με συμπληρωσες δεν εχω να πω τιποτα αλλο αχαχαχαχαχαχαχαχ😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Φιληη νομίζω με συμπληρωσες δεν εχω να πω τιποτα αλλο αχαχαχαχαχαχαχαχ😂😂😂😂😂

Χαχαχαχα ετσιιιι να συννενοουμαστε οι μάνες μεταξύ μας για να μην βρίσκει να λέει μετά η μαμά του γιαννακι τον αφήνω όμως Χαχαχα!!! Το έχω φτάσει σε άλλο στάδιο χαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα ετσιιιι να συννενοουμαστε οι μάνες μεταξύ μας για να μην βρίσκει να λέει μετά η μαμά του γιαννακι τον αφήνω όμως Χαχαχα!!! Το έχω φτάσει σε άλλο στάδιο χαχαχαχα!!!

Αχαχαχαχα νταξ θεα αχαχαχαχ ♥️♥️♥️😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ Αννια μου( καταρχήν χαίρομαι που είσαι καλά🥰💗) ελπίζω να περάσουν σύντομα όλα αυτά. Πολλές φορές νομίζω ότι δεν τα ζω. Εγώ είμαι κι από την φύση μου κατά φαντασίαν ασθενής και όλα αυτό αρχίζει σιγά σιγά να με επηρεάζει. Το άσχημο είναι ότι όλα πάνε πίσω αλλά προέχει η υγεία μας τώρα και όλα θα βρούν το δρόμο τους. Δεν αναβλήθηκαν μια μικρή παράταση πήραν! Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό!

Το σημαντικότερο είναι ότι δεν θα ανοίξει η ταβέρνα! Ε όχι αυτό πάει πολύ!😄 Κι εγώ που θα τρώω όταν θα έρχομαι Αθήνα; Πέρα από την πλάκα εύχομαι όλα να σας πάνε τέλεια στο νέο σας εγχείρημα! Κι όταν με το καλό κάποια στιγμή έρθω κάτω θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω!( Παϊδακια θα έχετε ή τζάμπα θα κατέβω;😆)

Κατά τ' αλλά εμείς μέσα με τον μικρό. Ο άντρας μου δουλεύει. Βγαίνουμε στην γειτονιά μόνο για να παίξουμε και να ξεσκασουμε λίγο.😘

Αχ πόσο σωστά τα λες!Και εγώ κάτι πολύ φαντασία ασθενής είμαι!Ευτυχώς σε έχουμε στο φόρουμ που είσαι αισιόδοξη και μας φτιάχνεις τη διάθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια θα ήταν τέλεια ιδέα οποίες μπορεσουμε να συναντηθούμε στα εγκαίνια της @Αννια27. Εεε;; @Ευάγγελοςτ ελπίζω μέχρι τότε να μην κάνει να πιούμε αλλά θα φάμε καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια θα ήταν τέλεια ιδέα οποίες μπορεσουμε να συναντηθούμε στα εγκαίνια της @Αννια27. Εεε;; @Ευάγγελοςτ ελπίζω μέχρι τότε να μην κάνει να πιούμε αλλά θα φάμε καλά.. 

Αυτό είναι σίγουρο lacostaki μου! Θα φάμε τα παϊδακια μας, τα μπριζολακια μας, πατάτες, σαλάτες. Θα το κάψουμε! Πω πω πείνασα και μόνο που τα γράφω. Το αστείο κορίτσια είναι ότι εγώ δεν πίνω τίποτα εκτός από νερό και χυμό. Άρα θα αφοσιωθώ στο φαγητό. Αλλά εντάξει για εσάς θα κάνω μια εξαίρεση! Θα πιω μια coca cola! Light όμως! Να προσέξουμε και την σιλουέτα μας!😆😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι ίσως. Γιατί κ πριν είχα "ότι να ναι" περίοδο... Βέβαια Κ η μαμά μου έτσι "την έπαθε" κ ήταν έγκυος κ χαμπάρι δεν είχε πάρει. 😁 Εσένα σου ερχόταν κανονικά? Ήταν να κάνω κ κάτι εξετάσεις ενδοκρινολογικες. Αλλά τα χω αφήσει.... Δεν βγαίνουμε έξω! 

Ναι η άτιμη κανονικά και με τον νόμο. Ρολόϊ η κυρία! Και είχα μια χαρά. Έλεγα θα γλιτώσω μερικούς μήνες αφού θηλάζω. Για τις εξετάσεις δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Τώρα το σημαντικό είναι να προστατέψεις το λουλουδάκι σου και φυσικά τον εαυτό σου.🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

4 αγόρια;;;; ηηηη τι έχει να τραβήξει ααχαχαχαχ..εγω θα του πω πουλακι μού ασε τ μηχανάκι αμα θες ποδήλατο πολυ ευχαρίστως αχαχαχαχαχ😂😂😂

Ποδήλατο; Και τα πόδια μια χαρά είναι!😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Πάντως κορίτσια θα ήταν τέλεια ιδέα οποίες μπορεσουμε να συναντηθούμε στα εγκαίνια της @Αννια27. Εεε;; @Ευάγγελοςτ ελπίζω μέχρι τότε να μην κάνει να πιούμε αλλά θα φάμε καλά.. 

Θαρθω κι εγώ αρκεί να ήμαστε όλοι καλά μέχρι τότε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ναι η άτιμη κανονικά και με τον νόμο. Ρολόϊ η κυρία! Και είχα μια χαρά. Έλεγα θα γλιτώσω μερικούς μήνες αφού θηλάζω. Για τις εξετάσεις δεν νομίζω να υπάρχει θέμα. Τώρα το σημαντικό είναι να προστατέψεις το λουλουδάκι σου και φυσικά τον εαυτό σου.🥰

Εμένα μάλλον με ξέχασε.. Θα σας ενημερώσω αν συμβεί κάτι 😏😁😂 πρέπει να τις κάνω κι αυτές κάποια στιγμή. Γιατί μου πέφτει το σάκχαρο πολύ κ δνε αντέχω ζαλίζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εμένα μάλλον με ξέχασε.. Θα σας ενημερώσω αν συμβεί κάτι 😏😁😂 πρέπει να τις κάνω κι αυτές κάποια στιγμή. Γιατί μου πέφτει το σάκχαρο πολύ κ δνε αντέχω ζαλίζομαι. 

Εμένα κορίτσι 14,5 μήνες που θήλαζα άφαντη η περίοδος...ούτε για δείγμα.. χαχαχα!!έκοψα το θηλασμό για να προσπαθήσω για 2ο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...