Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Αγαπημένη μου τίποτα γι'αυτό είμαστε εδώ να βοηθάμε η μία την άλλη.. ❤️ μάθαμε είναι κοριτσαρος χιχιχιχι..

Όπως λέει και το @Lacostaki η τη τβ πανικοβάλλει καλύτερα να μαθαίνουμε τα νέα από κάποιο έμπιστο σιτε που είναι πιο ελεγχόμενο..κι εγώ την τβ οθόνη υπολογιστή την έχω και έχω βρει την υγεία μου..έχω σβήσει και το φμπ εδώ και κάτι χρόνια και άλλος άνθρωπος.. εννοείται δεν χρειάζεται πανικός αλλά ακόμα κι εμένα με πιάνει κάποιες στιγμές μέσα στη μέρα..αν δεν ήμουν έγκυος θα ήμουν τελείως χαλαρή αλλά τώρα με τρομάζει ότι είναι κάτι τελείως καινούργιο και δεν ξέρουμε τι και πώς..αλλά σκέφτομαι πως όλα καλά θα πάνε και προσπαθώ να χαλαρώσω και να απολαύσω την ηρεμία στο σπίτι μου..χαχαχαχα.. κουράγιο κορίτσια μου και θα έρθουν καλύτερες μέρες :)

Καλημερα κοπελα μου γλυκια ♥️πότε στο ειπε τ φύλλο;; Εμενα με έχουν μπερδέψει..στις 24 φλεβαρη π χα παει ηταν και η γιατρός μου μαζί και μ.λεει κοριτσάκι μαλλον.στις 16 και π ήμουν που δεν ήταν μαζι η γιατρός μ λενε για αγόρι τ κόβουμε δεν ξερω.γερα να ναι πάντως να έχουν την υγεια τους με τοσα πράγματα π ακούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου Καλημέρα πως είστε σήμερα;;; Εγω ρε κοριτσια εδω κ λιγες ημέρες βγαζω πολλα υγρα και τα καταλαβαίνω. Εσεις βγάζετε πολλα στην εγκυμοσυνη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2020 at 1:30 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εν τω μεταξύ τώρα παρατήρησα ότι η μισή φωτογραφία είναι κόκκινη και η άλλη μισή μπλέ! Τέλειο!😃 🥰🥰🥰🥰

💕💕💕❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2020 at 5:51 ΜΜ, ο/η Αννια27 είπε:

Ναιιίι και εγώ 28 είμαι κορίτσακι μου ,άντε να είμαστε και μαζί εγκυουλες 😉 !!! @Ευάγγελοςτ πιπινι είσαι και κούκλα άστα αυταααααα 😋!!! @Frogel μουυυ κορίτσακι μου υποθετικά θα ξεκινούσαν φάρμακα και από εκεί και πέρα θα μου έλεγε ο γιατρός πως θα προχωρήσω, ωστόσο με την έξαρση του κορωνοιου ο άντρας μου επιμένει να περιμένουμε κάνα μήνα να ηρεμήσει λίγο η έξαρση που έχει πάρει ,σήμερα λέω να πάρω των γιατρό να μου πει και αυτός την γνώμη του!!! Εσύ τι λες;;; 

@Ελενακι12 μου νομίζω ότι όλες λιγουρευομαστε τα χεράκια του γιου σου Χαχαχα είναι τρελά όλη η φωτό αλλά αυτά τα χερακιαααααα αχχχχχχ συγκινησηηηη 💕

Χαχαχαχαχαχαχα γλυκουλες μου εμ ολα τα χερακια τον παιδιών ειναι τρελααααααααα😍😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου ο γιος μου με ζωγράφισε! Ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω το πραγματικό μου πρόσωπο!😆😆😆😆

IMG_20200315_192945.jpg

Καλημερα κουκλα μου😅😅😅 αχαχαχαχα μπραβο τον γιο σου 😍😍😍😍😍😍😍💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ ήταν να ξεκιναγα την άλλη εβδομάδα με την εξωσωματική αλλά με τον παλιοιό πήγαν όλα πίσω. Ούτε τα φάρμακα δεν πρόλαβα να γράψω. Ελπίζω να καταφέρω να τα πάρω αύριο να τα έχω έστω στο ψυγείο μου και εύχομαι μετά το Πάσχα να μπορέσω να προχωρήσω.. 

Εσύ @Αννια27 τι κάνεις κορίτσι μου; Θα προχωρήσετε;

Έχω φοβηθεί παρα πολύ και ελπίζω σε λίγο διάστημα να ηρεμήσει η έξαρση..

Αχ κ εγώ είναι να ξεκινησω την άλλη βδομάδα. Πήρα σήμερα τα φάρμακα. Αλλά τα βλεπω να μένουν στο ψυγειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Αχ κ εγώ είναι να ξεκινησω την άλλη βδομάδα. Πήρα σήμερα τα φάρμακα. Αλλά τα βλεπω να μένουν στο ψυγειο

Αχ κορίτσι μου εμένα μου είπε ο γιατρός έχουν παγώσει οι διαδικασίες τουλάχιστον μέχρι το Πάσχα 😭

Μετά το Πάσχα που περιμένω και περιοδο θα ξανά μιλήσουμε να δούμε πως θα είναι τα πράγματα με τον ιό. Ώστε να ξεκινήσω 21η μερα ένεση καταστολής και να ξεκινήσουμε. Άρα αν πάνε όλα καλά κ μετά το Πάσχα ξεκινήσω τέλος Μάη ξεκινάω διέγερση περίπου. Τι να κάνουμε! Απογοήτευση αλλά από την άλλη πάνω από όλα η υγεία κορίτσια και να πάνε όλα καλά με τον παλιοιό να είμαστε κι εμείς ήρεμες με τη διαδικασία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2020 at 11:48 ΠΜ, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ τους τελευταίους 2 μήνες κάνω ωορηξια γύρω στην 10 με 11 μέρα. Μου το είπε ο γιατρός τον προηγούμενο μήνα, όταν έκανε κολπικό υπέρηχο. Και δεν το περίμενα με τίποτα γιατί εγώ έχω περίοδο για 7 μέρες. Και αυτό το μήνα πάλι την ένατη μέρα, είχα πολλα υγρά και έκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε θετικό. Μου είχε πει ότι δεν κάνουμε κάθε μήνα ίδια μέρα του κύκλου ωορρηξιας. Μπορεί κάθε κύκλος να είναι διαφορετικός. 

Εμένα έχει τύχει να κάνω 2 φορές ωορρηξία σε ένα μήνα..

Το πιο σωστό είναι επαφές όλο τον μήνα γιατί ποτέ δεν ξέρεις ..

Εγώ πήρα τα τεστ ωορρηξίας αύριο θα τα έχω να δω αν και ποτέ τα κάνω.

Ο κύκλος μου τα έχει παίξει και έχει πάει 33 μέρες.

Άντε να βρω άκρη🤯🤯🤯

Πάντως πιστεύω πως το Σάββατο είχα ωορρηξία..δλδ την 9η μέρα.

Άβυσσος το γυναικείο σώμα 🤔😜💞

στις πριν 21 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

 

Δεν ξέρω, πάντως εγώ επειδή αυτόν το μήνα έκανα σπερματέγχυση και με παρακολούθησε ο γιατρός με κολπικό υπέρηχο, την 14η μέρα έκανα ωορρηξία, άρα αποκλείεται να είχα ωορρηξία την 8η μέρα.  Ποιός ξέρει; ΘΑ ρωτήσω τον γιατρό να μου πεί όταν ξανα πάω.

Μπορεί κορίτσι μου να έκανες διπλή ωορρηξία...

Εμένα μου έχει τύχει να κάνω 2 με διαφορά 5 ημερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tzortzina123 είπε:

Καλημερα κοπελα μου γλυκια ♥️πότε στο ειπε τ φύλλο;; Εμενα με έχουν μπερδέψει..στις 24 φλεβαρη π χα παει ηταν και η γιατρός μου μαζί και μ.λεει κοριτσάκι μαλλον.στις 16 και π ήμουν που δεν ήταν μαζι η γιατρός μ λενε για αγόρι τ κόβουμε δεν ξερω.γερα να ναι πάντως να έχουν την υγεια τους με τοσα πράγματα π ακούμε!!!

Δύο βδομάδες μετά την αυχενική είχα ραντεβού για απλό υπέρηχο και μου το είπε 100%.. :) επισης είχα πολλά πολλαααα υγρασία κι εγώ κι ακόμα έχω το είπα στον γιατρό και μου είπε ότι όσο είναι άοσμα και δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα όλα καλά και φυσιολογικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Δύο βδομάδες μετά την αυχενική είχα ραντεβού για απλό υπέρηχο και μου το είπε 100%.. :) επισης είχα πολλά πολλαααα υγρασία κι εγώ κι ακόμα έχω το είπα στον γιατρό και μου είπε ότι όσο είναι άοσμα και δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα όλα καλά και φυσιολογικά :)

Εμένα σήμερα το απόγευμα με έστειλε ν κάνω ενα υπερηχο να δουμε τν αμνιακο υγρο γ καλο κ για κακό..αυριο θα κάνω κολπική καλλιέργεια γτ μπορει μου ειπε να εχω καμμια μικρη μολυνσουλα λόγω της αποκολλησης δηλαδή απ αυτά Που έβγαζα το αιμα και τα καφε μετα.ολα καλα με τον υπερηχο και εχω και αντρακλα ♥️♥️♥️♥️ τωρα μας έδειξε κατευθειαν τα προσόντα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Εμένα σήμερα το απόγευμα με έστειλε ν κάνω ενα υπερηχο να δουμε τν αμνιακο υγρο γ καλο κ για κακό..αυριο θα κάνω κολπική καλλιέργεια γτ μπορει μου ειπε να εχω καμμια μικρη μολυνσουλα λόγω της αποκολλησης δηλαδή απ αυτά Που έβγαζα το αιμα και τα καφε μετα.ολα καλα με τον υπερηχο και εχω και αντρακλα ♥️♥️♥️♥️ τωρα μας έδειξε κατευθειαν τα προσόντα του!!

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα κοριτσι μου !!! 💙💙 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

Αχ κ εγώ είναι να ξεκινησω την άλλη βδομάδα. Πήρα σήμερα τα φάρμακα. Αλλά τα βλεπω να μένουν στο ψυγειο

Αγάπη ήθελα να σε ρωτήσω εσένα που πήρες τα φάρμακα... τι φάρμακα σου έδωσα για τη διέγερση και μήπως ξέρεις πότε λήγουν; Σκέφτομαι να πάω και εγώ να τα γράψω να τα πάρω να τα έχω στο ψυγείο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Αγάπη ήθελα να σε ρωτήσω εσένα που πήρες τα φάρμακα... τι φάρμακα σου έδωσα για τη διέγερση και μήπως ξέρεις πότε λήγουν; Σκέφτομαι να πάω και εγώ να τα γράψω να τα πάρω να τα έχω στο ψυγείο.. 

Καλημερα. Μου έγραψε τα menopur ο γιατρός. Η συνταγή λήγει στο 20ημερο περιπου. Ημουν τυχερή και τα κουτια που πήρα Λήγουν 4/2021 και 5/2022

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εγώ λέω να το αφήσω εντελώς στο φλου αυτό τον μήνα γιατί έχω φοβηθεί πολύ με αυτόν τον κολο ιό και πολλές φορές σκέφτομαι μήπως δεν είναι καλή ιδέα να προσπαθούμε αυτό τον καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα κορίτσια!!! Θα ήθελα να ρωτήσω και σε αυτή τη συζήτηση, και εάν έχει την καλοσύνη κάποια να μου απαντήσει...Σε οσες προσπαθειτε, μηπως ετυχε να ρωτησετε το γυναικολογο σας αν επηρεαζει τη συλληψη το ολο συτο θεμα του Κορωνοιου?? Ή αν εχει ενας απο τους 2 συντροφους καποιο συμπτωμα αν πρεπει να συνεχιζονται οι προσπαθειες εως οτου αναρρωσει?

Ευχαριστώ!🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Καλή σας ημέρα κορίτσια!!! Θα ήθελα να ρωτήσω και σε αυτή τη συζήτηση, και εάν έχει την καλοσύνη κάποια να μου απαντήσει...Σε οσες προσπαθειτε, μηπως ετυχε να ρωτησετε το γυναικολογο σας αν επηρεαζει τη συλληψη το ολο συτο θεμα του Κορωνοιου?? Ή αν εχει ενας απο τους 2 συντροφους καποιο συμπτωμα αν πρεπει να συνεχιζονται οι προσπαθειες εως οτου αναρρωσει?

Ευχαριστώ!🌹

Καλημέρα δεν έχω μιλήσει με τον γιατρό μου αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι υπάρχουν ελάχιστα στοιχεία για το ότι δεν επειρεαζεται το έμβρυο αλλά και αυτά τα στοιχεία αφορούν κυησεις 2ου και 3πυ τριμήνου για το 1ο τρίμηνο που είναι και το πιο συμαντικο δεν υπάρχουν ακόμα στοιχεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... αγχώθηκα πολύ σήμερα..έχω ένα ελαφρύ συνάχι αλλά το θέμα μου είναι ότι ανακατευομαι κ πονάω αρκετά κάτω αριστερά..αύριο περιμένω περίοδο κ φοβάμαι μήπως είναι καμια εκτοπη κύηση.. περιμένω να έρθει ο άντρας μου από τη δουλειά για να κάνω τεστ για να ξέρω τι να πω στο γιατρό.. αυτό μου έλειπε τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα Κοριτσάκια μου τι κάνετε; Εγώ λέω να το αφήσω εντελώς στο φλου αυτό τον μήνα γιατί έχω φοβηθεί πολύ με αυτόν τον κολο ιό και πολλές φορές σκέφτομαι μήπως δεν είναι καλή ιδέα να προσπαθούμε αυτό τον καιρο

Αχ lacostaki μου κι εγώ αυτό σκεφτόμουν τώρα! Συγκεκριμένα μαγείρευα και το μυαλό μου ταξίδευε. Ελπίζω να μην τους δηλητηριασω!😁 Εντάξει οι μελέτες λένε ότι δεν επηρεάζεται το έμβρυο αλλά το πρώτο τρίμηνο πάντα είναι επίφοβο. Ακόμα και για την κοινή γρίπη. Μ' αρέσει που τα έβλεπα στις ταινίες και τα κορόιδευα! ☹️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... αγχώθηκα πολύ σήμερα..έχω ένα ελαφρύ συνάχι αλλά το θέμα μου είναι ότι ανακατευομαι κ πονάω αρκετά κάτω αριστερά..αύριο περιμένω περίοδο κ φοβάμαι μήπως είναι καμια εκτοπη κύηση.. περιμένω να έρθει ο άντρας μου από τη δουλειά για να κάνω τεστ για να ξέρω τι να πω στο γιατρό.. αυτό μου έλειπε τώρα!!

Μην αγχώνεσαι κορίτσι! Μπορεί να είσαι έγκυος και να πονάς ή επειδή περιμένεις περίοδο ή επειδή κρυωσες λίγο. Βασικά δεν πονάς ποτέ όταν περιμένεις; Αλλά και να είσαι πρέπει να το χαρείς! Είχα διαβάσει ότι το συνάχι μπορεί να είναι από τα περίεργα συμπτώματα της εγκυμοσύνης! Που ξέρεις!🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα δεν έχω μιλήσει με τον γιατρό μου αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι υπάρχουν ελάχιστα στοιχεία για το ότι δεν επειρεαζεται το έμβρυο αλλά και αυτά τα στοιχεία αφορούν κυησεις 2ου και 3πυ τριμήνου για το 1ο τρίμηνο που είναι και το πιο συμαντικο δεν υπάρχουν ακόμα στοιχεία 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι! Μπορεί να είσαι έγκυος και να πονάς ή επειδή περιμένεις περίοδο ή επειδή κρυωσες λίγο. Βασικά δεν πονάς ποτέ όταν περιμένεις; Αλλά και να είσαι πρέπει να το χαρείς! Είχα διαβάσει ότι το συνάχι μπορεί να είναι από τα περίεργα συμπτώματα της εγκυμοσύνης! Που ξέρεις!🥰 

Όλα είναι πιθανά... χαχα!! απλά είναι η όλη κατάσταση έτσι αυτές τις μέρες που με το παραμικρό νομίζουμε ότι έχουμε κάτι!! ήταν πόνος στη μια πλευρά μόνο για αυτό με ανησύχησε.. βέβαια φίλη μου που πέρασε 2 εξωμήτρια μου είπε ότι ένιωθε πολύ αργότερα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά..γύρω στην 8η εβδομάδα!θα κάνω το τεστ κ βλέπουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου σημερα περιμενω ελπιζω να μην εμφανιστει ... δεν νιωθω και κατι διαφορετικο να πω πως αυτη την φορα μηπως πετυχε... πονακια που κ που και το στηθος μονο!!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε σες περιμενουν αυτες τις μερες !!! 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Όλα είναι πιθανά... χαχα!! απλά είναι η όλη κατάσταση έτσι αυτές τις μέρες που με το παραμικρό νομίζουμε ότι έχουμε κάτι!! ήταν πόνος στη μια πλευρά μόνο για αυτό με ανησύχησε.. βέβαια φίλη μου που πέρασε 2 εξωμήτρια μου είπε ότι ένιωθε πολύ αργότερα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά..γύρω στην 8η εβδομάδα!θα κάνω το τεστ κ βλέπουμε..

Άστα το πρωί φταρνιστηκα και κόντεψα να σωριαστω στο πάτωμα από το φόβο μου!😆 Ας το καλό παρανοϊκοί θα γίνουμε!

Δύο εξωμήτρια; Πω πω το κορίτσι! Ακόμα κι αν έχεις υποψία για αυτό υπάρχει η χοριακη. Είναι ένας σημαντικός δείκτης για να δεις αν κάτι δεν πάει καλά. Έτσι μπορείς να αποφύγεις τα χειρότερα.Αλλά μην σκέφτεσαι τέτοια πράγματα. Πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά. Εγώ περιμένω να το δώ το θετικό πάντως!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου σημερα περιμενω ελπιζω να μην εμφανιστει ... δεν νιωθω και κατι διαφορετικο να πω πως αυτη την φορα μηπως πετυχε... πονακια που κ που και το στηθος μονο!!! Ευχομαι καλη επιτυχια σε σες περιμενουν αυτες τις μερες !!! 😊 

Καλή επιτυχία! Μην περιμένεις συμπτώματα κορίτσι μου. Τις περισσότερες φορές δεν έχουμε πριν την καθυστέρηση. Εμείς απλά δεν θέλουμε να την δούμε!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...