Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης... γδάρτης και παλουκοκάφτης, αλλά και δημιουργός μπεμπέ


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να προσέχεις πάρα πολύ. Μήπως μπορείς να πάρεις κάποια άδεια; Η αλήθεια είναι ότι διάβασα αρκετές μελέτες, γιατί το ψάχνουμε για την φίλη μου που είναι έγκυος, και όλα δείχνουν ότι δεν επηρεάζεται το έμβρυο. Γίνεται όμως να μην φοβάσαι; Ειδικά όταν είσαι στο πρώτο τρίμηνο και η γρίπη είναι επίφοβη. Να φοράς συνεχώς γάντια και μάσκα. Τα ρούχα σου να τα βάζεις απευθείας στο πλυντήριο και το κυριότερο όλων να μην βάζεις για κανένα λόγο τα χέρια σου στο πρόσωπο. Νομίζω ότι είναι δύσκολο να κολλήσεις έτσι. Τουλάχιστον έτσι λένε!🥰

Πραγματικα εχω γινει παρανοικη  αστα .. αυρο με τα χερια στ προσωπο οσο τ σκεφτομαι τοσο φαγοθρα με πιανει χαχαχχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Πραγματικα εχω γινει παρανοικη  αστα .. αυρο με τα χερια στ προσωπο οσο τ σκεφτομαι τοσο φαγοθρα με πιανει χαχαχχα.

😆😆😆😆. Έτσι είναι! Κι εγώ που είμαι σπιτόγατος τώρα που δεν μπορώ να βγω νομίζω ότι θα σκάσω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Εμεις σπιτι..δουλιτσες .. τουλαχιστον τωρα που ειμαστε σπιτι θα λαμπει  με τοση καθαριοτητα καθε μερα😋😋😂 

ειμαι δυο μερες πριν την περιοδο κοριτσια και εχω πολλα υγρα τα οποια μου εκαναν εντυπωση που ειναι τοσα πολλα ...κ αλλες φορες εχω αλλα οχι τοσο πολυ ... εχετε και εσεις τοσα πολλα πριν την περιοδο αρχιζω και ανησυχω για καμια μολυνση ..(ειναι αοσμα ) και δεν εχω φαγουρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Και εμείς μέσα έχουμε λαλήσει λίγο... Σήμερα βγήκαμε στη ταράτσα να λιαστουμε και να παίξουμε μπάλα με το μικρό... 

Περίοδο περίμενα χθες δεν εχει έρθει ακόμα. Έκανα ένα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικό οπότε δεν έχω ελπίδες. Έχω αρχίσει να ανησυχώ γιατί ποτέ δεν είχα καθυστερήσεις... 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Εμεις σπιτι..δουλιτσες .. τουλαχιστον τωρα που ειμαστε σπιτι θα λαμπει  με τοση καθαριοτητα καθε μερα😋😋😂 

ειμαι δυο μερες πριν την περιοδο κοριτσια και εχω πολλα υγρα τα οποια μου εκαναν εντυπωση που ειναι τοσα πολλα ...κ αλλες φορες εχω αλλα οχι τοσο πολυ ... εχετε και εσεις τοσα πολλα πριν την περιοδο αρχιζω και ανησυχω για καμια μολυνση ..(ειναι αοσμα ) και δεν εχω φαγουρα!! 

Από καθαριότητα κ εγώ άλλο τίποτα.. Ήδη χάλασα μια φόρμα με τις χλωρινες... Καθάρισα όλους τους τοίχους σε σημεία που πετάει μούχλα, έκανα γενικό το παιδικό, έπλυνα κουρτίνες αύριο θα κάνω κ το μπαλκόνι παρακαλώ!!! Εγώ δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα υγρά κ δε ξερω να σου πω αν είναι κάτι... Ελπίζω να πετύχαμε κ οι δύο αυτό το μήνα αν κ για μένα δεν το πιστεύω σχεδόν καθόλου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Και εμείς μέσα έχουμε λαλήσει λίγο... Σήμερα βγήκαμε στη ταράτσα να λιαστουμε και να παίξουμε μπάλα με το μικρό... 

Περίοδο περίμενα χθες δεν εχει έρθει ακόμα. Έκανα ένα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικό οπότε δεν έχω ελπίδες. Έχω αρχίσει να ανησυχώ γιατί ποτέ δεν είχα καθυστερήσεις... 

Από καθαριότητα κ εγώ άλλο τίποτα.. Ήδη χάλασα μια φόρμα με τις χλωρινες... Καθάρισα όλους τους τοίχους σε σημεία που πετάει μούχλα, έκανα γενικό το παιδικό, έπλυνα κουρτίνες αύριο θα κάνω κ το μπαλκόνι παρακαλώ!!! Εγώ δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα υγρά κ δε ξερω να σου πω αν είναι κάτι... Ελπίζω να πετύχαμε κ οι δύο αυτό το μήνα αν κ για μένα δεν το πιστεύω σχεδόν καθόλου. 

Κοριτσι μου εχω κ εγω πονακια πιστευω θα ερθει αλλα ποτε να μην λεμε ποτε μεχρι να την δουμε ... μπορουμε να ελιζουμε !!! :) και να ερθει τουλαχιστον θα εχουμε καθαρο σπιτι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε ελπιζω ολες να ειστε καλα !!! Εμεις σπιτι..δουλιτσες .. τουλαχιστον τωρα που ειμαστε σπιτι θα λαμπει  με τοση καθαριοτητα καθε μερα😋😋😂 

ειμαι δυο μερες πριν την περιοδο κοριτσια και εχω πολλα υγρα τα οποια μου εκαναν εντυπωση που ειναι τοσα πολλα ...κ αλλες φορες εχω αλλα οχι τοσο πολυ ... εχετε και εσεις τοσα πολλα πριν την περιοδο αρχιζω και ανησυχω για καμια μολυνση ..(ειναι αοσμα ) και δεν εχω φαγουρα!! 

Δεν νομίζω να είναι μόλυνση. Μάλλον κάτι άλλο είναι!👶Εγώ γενικά έχω υγρά πριν αλλά ποτέ δεν είχα τόσα όσα στην εγκυμοσύνη. Για αυτό και το κατάλαβα. Αχ μακάρι να είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Και εμείς μέσα έχουμε λαλήσει λίγο... Σήμερα βγήκαμε στη ταράτσα να λιαστουμε και να παίξουμε μπάλα με το μικρό... 

Περίοδο περίμενα χθες δεν εχει έρθει ακόμα. Έκανα ένα τεστ χθες κ βγήκε αρνητικό οπότε δεν έχω ελπίδες. Έχω αρχίσει να ανησυχώ γιατί ποτέ δεν είχα καθυστερήσεις... 

Από καθαριότητα κ εγώ άλλο τίποτα.. Ήδη χάλασα μια φόρμα με τις χλωρινες... Καθάρισα όλους τους τοίχους σε σημεία που πετάει μούχλα, έκανα γενικό το παιδικό, έπλυνα κουρτίνες αύριο θα κάνω κ το μπαλκόνι παρακαλώ!!! Εγώ δεν είχα ποτέ ιδιαίτερα υγρά κ δε ξερω να σου πω αν είναι κάτι... Ελπίζω να πετύχαμε κ οι δύο αυτό το μήνα αν κ για μένα δεν το πιστεύω σχεδόν καθόλου. 

Και γιατί παρακαλώ δεν το πιστεύεις; Μην εμπιστεύεσαι και πολύ τα τέστ. Εμείς θα ελπίζουμε όσο δεν έρχεται. Πάντως μην ανησυχείς κι εγώ που έχω σταθερό κύκλο μου έχουν τύχει αποκλίσεις. Όσο για τις δουλειές μια από τα ίδια. Μας έχει πιάσει και ο φόβος!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Και γιατί παρακαλώ δεν το πιστεύεις; Μην εμπιστεύεσαι και πολύ τα τέστ. Εμείς θα ελπίζουμε όσο δεν έρχεται. Πάντως μην ανησυχείς κι εγώ που έχω σταθερό κύκλο μου έχουν τύχει αποκλίσεις. Όσο για τις δουλειές μια από τα ίδια. Μας έχει πιάσει και ο φόβος!💗

Πολύ ενθαρρυντικά τα λόγια σου μακάρι να είναι έτσι. Είχα πάρει ένα clearblue που πιστεύω είναι αξιόπιστα, αν ήμουν δεν θα έπρεπε να δω έστω μια αχνηηηηη γραμμούλα? Αλλά δε νιώθω κ έγκυος να σου πω την αλήθεια κανονικά είμαι... 

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο αν θέλω να πάω στο γυναικολόγο για ΠΑΠ η για υπέρηχο στήθους που θέλω δεν μπορώ τώρα? Μόνο για κάτι έκτακτο πάμε στο γιατρό? Αν πάθουμε κάτι πχ? Έπρεπε να είχα κάνει ΠΑΠ τον προηγούμενο μήνα κ το άφησα για τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Πολύ ενθαρρυντικά τα λόγια σου μακάρι να είναι έτσι. Είχα πάρει ένα clearblue που πιστεύω είναι αξιόπιστα, αν ήμουν δεν θα έπρεπε να δω έστω μια αχνηηηηη γραμμούλα? Αλλά δε νιώθω κ έγκυος να σου πω την αλήθεια κανονικά είμαι... 

Να ρωτήσω κ κάτι άλλο αν θέλω να πάω στο γυναικολόγο για ΠΑΠ η για υπέρηχο στήθους που θέλω δεν μπορώ τώρα? Μόνο για κάτι έκτακτο πάμε στο γιατρό? Αν πάθουμε κάτι πχ? Έπρεπε να είχα κάνει ΠΑΠ τον προηγούμενο μήνα κ το άφησα για τώρα. 

Δεν άκουσα κάτι για αυτό. Ίσως είναι στην κρίση τους ακόμα. Ξέρω για τους οδοντιάτρους ότι θα περνούν πόνο έκτακτα γιατί είχα ραντεβού και το ακύρωσα. Επίσης ο παιδίατρος μου μας ενημέρωσε ότι θα παίρνει μόνο έκτακτα και βρέφη τις επόμενες δύο εβδομάδες. Πάρε ένα τηλέφωνο το πρωί και ρώτα καλύτερα. Μπορεί να σε δεχτεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Δεν άκουσα κάτι για αυτό. Ίσως είναι στην κρίση τους ακόμα. Ξέρω για τους οδοντιάτρους ότι θα περνούν πόνο έκτακτα γιατί είχα ραντεβού και το ακύρωσα. Επίσης ο παιδίατρος μου μας ενημέρωσε ότι θα παίρνει μόνο έκτακτα και βρέφη τις επόμενες δύο εβδομάδες. Πάρε ένα τηλέφωνο το πρωί και ρώτα καλύτερα. Μπορεί να σε δεχτεί.

Ναι θα πάρω αύριο να ρωτήσω να δω κ τι θα μου πει. Αυτό για τους οδοντίατρους είχα ακούσει κ εγώ γιαυτό αναρωτήθηκα μήπως είναι για όλους τους γιατρούς. Με πιάνουν τώρα οι απορίες μου βραδυατικα.. Τα καταστήματα με ρούχα είναι επίσης κλειστά? Παιδικά ρούχα τύπου Orchestra mothercare κλπ... Θα χρειαστώ φανελάκια για το μικρό σύντομα σήμερα το κατάλαβα που τον έντυνα... Το καμάρι μάλλον ψήλωσε ❤️❤️❤️❤️!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι θα πάρω αύριο να ρωτήσω να δω κ τι θα μου πει. Αυτό για τους οδοντίατρους είχα ακούσει κ εγώ γιαυτό αναρωτήθηκα μήπως είναι για όλους τους γιατρούς. Με πιάνουν τώρα οι απορίες μου βραδυατικα.. Τα καταστήματα με ρούχα είναι επίσης κλειστά? Παιδικά ρούχα τύπου Orchestra mothercare κλπ... Θα χρειαστώ φανελάκια για το μικρό σύντομα σήμερα το κατάλαβα που τον έντυνα... Το καμάρι μάλλον ψήλωσε ❤️❤️❤️❤️!!!

Άστα αμέσως ξεπετάγονται τα λουλουδάκια! 😊 Εμάς ο εμπορικός σύλλογος της πόλης ενημέρωσε ότι τα καταστήματα θα είναι ανοιχτά μόνο από τις 10:00 ως τις 14:00. Στην Θεσσαλονίκης άκουσα ότι μπορεί να κλείσουν εντελώς. Τι να πούμε; Τίποτα δεν είναι σίγουρο!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ναι θα πάρω αύριο να ρωτήσω να δω κ τι θα μου πει. Αυτό για τους οδοντίατρους είχα ακούσει κ εγώ γιαυτό αναρωτήθηκα μήπως είναι για όλους τους γιατρούς. Με πιάνουν τώρα οι απορίες μου βραδυατικα.. Τα καταστήματα με ρούχα είναι επίσης κλειστά? Παιδικά ρούχα τύπου Orchestra mothercare κλπ... Θα χρειαστώ φανελάκια για το μικρό σύντομα σήμερα το κατάλαβα που τον έντυνα... Το καμάρι μάλλον ψήλωσε ❤️❤️❤️❤️!!!

Μπορείς να παραγγείλεις κ online αν δε θες να βγεις ή είναι κλειστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/3/2020 at 7:20 ΠΜ, ο/η Tzortzina123 είπε:

Κοριτσάκι μού Καλημέρα..σε ευχαριστώ για την απάντηση σου...Ξαλάφρωσα τωρα π μ τ πες γιατι λεω Μήπως η δική μού γιατρός δε Κάνει κάτι καλα  😋πιστεύω κ γω να έχουν καταλαγιάσει.δε μπορούμε να Μην βγουμε για τις εξετάσεις..Φυλο εμαθες;

Αγαπημένη μου τίποτα γι'αυτό είμαστε εδώ να βοηθάμε η μία την άλλη.. ❤️ μάθαμε είναι κοριτσαρος χιχιχιχι..

Όπως λέει και το @Lacostaki η τη τβ πανικοβάλλει καλύτερα να μαθαίνουμε τα νέα από κάποιο έμπιστο σιτε που είναι πιο ελεγχόμενο..κι εγώ την τβ οθόνη υπολογιστή την έχω και έχω βρει την υγεία μου..έχω σβήσει και το φμπ εδώ και κάτι χρόνια και άλλος άνθρωπος.. εννοείται δεν χρειάζεται πανικός αλλά ακόμα κι εμένα με πιάνει κάποιες στιγμές μέσα στη μέρα..αν δεν ήμουν έγκυος θα ήμουν τελείως χαλαρή αλλά τώρα με τρομάζει ότι είναι κάτι τελείως καινούργιο και δεν ξέρουμε τι και πώς..αλλά σκέφτομαι πως όλα καλά θα πάνε και προσπαθώ να χαλαρώσω και να απολαύσω την ηρεμία στο σπίτι μου..χαχαχαχα.. κουράγιο κορίτσια μου και θα έρθουν καλύτερες μέρες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/3/2020 at 3:45 ΜΜ, ο/η Mari84 είπε:

Καλησπέρα!!

Τι να πω μήπως κάνω ωορρηξία τόσο νωρίς?

Σήμερα το πρωί ποναγα πάρα πολύ και έχω και υγρά πολλά.

Αλλά ωορρηξία την 9η μέρα ?

Τι να πω δεν ξέρω...

 

στις πριν 12 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ τους τελευταίους 2 μήνες κάνω ωορηξια γύρω στην 10 με 11 μέρα. Μου το είπε ο γιατρός τον προηγούμενο μήνα, όταν έκανε κολπικό υπέρηχο. Και δεν το περίμενα με τίποτα γιατί εγώ έχω περίοδο για 7 μέρες. Και αυτό το μήνα πάλι την ένατη μέρα, είχα πολλα υγρά και έκανα τεστ ωορρηξιας και βγήκε θετικό. Μου είχε πει ότι δεν κάνουμε κάθε μήνα ίδια μέρα του κύκλου ωορρηξιας. Μπορεί κάθε κύκλος να είναι διαφορετικός. 

Δεν ξέρω, πάντως εγώ επειδή αυτόν το μήνα έκανα σπερματέγχυση και με παρακολούθησε ο γιατρός με κολπικό υπέρηχο, την 14η μέρα έκανα ωορρηξία, άρα αποκλείεται να είχα ωορρηξία την 8η μέρα.  Ποιός ξέρει; ΘΑ ρωτήσω τον γιατρό να μου πεί όταν ξανα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια 😊😍 με πολλη βροχη και αερα απο Αρκαδια !!! 
Αυριο θα ερθει στην ωρα της το νιωθω... εφυγαν πονοι εφυγαν ολα !!! Ομως μεχρι να ερθει μπορω να ελπιζω λιγο αν και τα υγρα σταματησαν...σαν να μην περιμενω περιοδο ααχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια 😊😍 με πολλη βροχη και αερα απο Αρκαδια !!! 
Αυριο θα ερθει στην ωρα της το νιωθω... εφυγαν πονοι εφυγαν ολα !!! Ομως μεχρι να ερθει μπορω να ελπιζω λιγο αν και τα υγρα σταματησαν...σαν να μην περιμενω περιοδο ααχχα

Καλημέρα κορίτσι! Και σε μας η βροχή από χθες δεν λέει να σταματήσει. Φυσικά και μπορείς να ελπίζεις! Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά! Βασικά και εγώ η ίδια είχα διαφορετικά συμπτώματα στις δύο εγκυμοσύνες μου άρα όσο δεν μας έρχεται ελπίζουμε!

Εξάλλου ας της μιλήσει κάποιος για τον κοροναιο! Δεν δεχόμαστε επισκέψεις! Και κυρίως την δική της!😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Και σε μας η βροχή από χθες δεν λέει να σταματήσει. Φυσικά και μπορείς να ελπίζεις! Κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά! Βασικά και εγώ η ίδια είχα διαφορετικά συμπτώματα στις δύο εγκυμοσύνες μου άρα όσο δεν μας έρχεται ελπίζουμε!

Εξάλλου ας της μιλήσει κάποιος για τον κοροναιο! Δεν δεχόμαστε επισκέψεις! Και κυρίως την δική της!😆

Χαχαχαχαχα κοριτσι μου μου εφτιαξες την μερα με το σχολιο αυτο!!! Μακρια κ αγαπημενοι πρεπει να ειμαστε ολες μαζι της οσες θελουμε μωρακια !!!! Ας ερθει σε

9μηνες μετα να περασει και ολο αυτο που γινεται 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κρύο και εδω αλλά κάπου κάπου μας κάνει το χατίρι ο ήλιος κ εμφανίζεται!!☀️❄️

Απο δουλειές βλέπω το πάμε όλες καλά..δε θα μείνει τπτ!! Τα πλυντήρια παν κ έρχονται, το σίδερο επισης.. σκούπισμα/σφουγγάρισμα δεν το συζητώ.. Τρέλα!

Εμείς το ρίξαμε επισης στο διάβασμα κ στα παζλ!! Προσπαθώ με κάθε τρόπο να αποφύγω το φαι κ ιδιαίτερα τα γλυκά γιατί δε θα χωραμε να βγούμε απ τα σπίτια μας!!!!! 🍩🍧🧁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Και εδώ σήμερα κάνει χειμώνα! Χθες είχαμε 25 βαθμούς κ σήμερα βροχές κ κρύα! 

Καλημέρα kostef μου!💗 Εδώ έχει λίγη ώρα που έβγαλε ήλιο κι από ότι είδα δεν δίνει άλλο βροχή. Ευτυχως για να βγούμε λίγο στην γειτονιά να περπατήσουμε. Σου ήρθε τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ ήταν να ξεκιναγα την άλλη εβδομάδα με την εξωσωματική αλλά με τον παλιοιό πήγαν όλα πίσω. Ούτε τα φάρμακα δεν πρόλαβα να γράψω. Ελπίζω να καταφέρω να τα πάρω αύριο να τα έχω έστω στο ψυγείο μου και εύχομαι μετά το Πάσχα να μπορέσω να προχωρήσω.. 

Εσύ @Αννια27 τι κάνεις κορίτσι μου; Θα προχωρήσετε;

Έχω φοβηθεί παρα πολύ και ελπίζω σε λίγο διάστημα να ηρεμήσει η έξαρση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κρύο και εδω αλλά κάπου κάπου μας κάνει το χατίρι ο ήλιος κ εμφανίζεται!!☀️❄️

Απο δουλειές βλέπω το πάμε όλες καλά..δε θα μείνει τπτ!! Τα πλυντήρια παν κ έρχονται, το σίδερο επισης.. σκούπισμα/σφουγγάρισμα δεν το συζητώ.. Τρέλα!

Εμείς το ρίξαμε επισης στο διάβασμα κ στα παζλ!! Προσπαθώ με κάθε τρόπο να αποφύγω το φαι κ ιδιαίτερα τα γλυκά γιατί δε θα χωραμε να βγούμε απ τα σπίτια μας!!!!! 🍩🍧🧁

Έτσι είναι! Εμείς πάντως λέμε να πηγαίνουμε για περπάτημα τα απογεύματα. Ευτυχώς δεν είναι πυκνοκατοικημένη η περιοχή μας και έχουμε αρκετά ανοιχτούς χώρους. Δεν γίνεται αλλιώς! Πόσες θερμίδες να κάψουμε πια με τις δουλειές (ακόμα κι αν συμπεριλάβουμε και την πιο ευχάριστη!💏😉) 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα kostef μου!💗 Εδώ έχει λίγη ώρα που έβγαλε ήλιο κι από ότι είδα δεν δίνει άλλο βροχή. Ευτυχως για να βγούμε λίγο στην γειτονιά να περπατήσουμε. Σου ήρθε τελικά;

Περιμένω ακόμα Ευάγγελε!!!! Έχω βάλει όριο την αυριανή μέρα... Ίσως να μου έρθει αύριο. Έχω βαρεθεί να ζουλαω το στήθος μου να δω αν είναι διαφορετικό χαχαχα 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Κρύο και εδω αλλά κάπου κάπου μας κάνει το χατίρι ο ήλιος κ εμφανίζεται!!☀️❄️

Απο δουλειές βλέπω το πάμε όλες καλά..δε θα μείνει τπτ!! Τα πλυντήρια παν κ έρχονται, το σίδερο επισης.. σκούπισμα/σφουγγάρισμα δεν το συζητώ.. Τρέλα!

Εμείς το ρίξαμε επισης στο διάβασμα κ στα παζλ!! Προσπαθώ με κάθε τρόπο να αποφύγω το φαι κ ιδιαίτερα τα γλυκά γιατί δε θα χωραμε να βγούμε απ τα σπίτια μας!!!!! 🍩🍧🧁

Αχ μου αρέσουν κ εμένα τα παζλ! Αλλά θα περιμένω μερικά χρόνια να μεγαλώσει ο μικρός γιατί θα φάει όλα τα κομμάτια... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε; Εγώ ήταν να ξεκιναγα την άλλη εβδομάδα με την εξωσωματική αλλά με τον παλιοιό πήγαν όλα πίσω. Ούτε τα φάρμακα δεν πρόλαβα να γράψω. Ελπίζω να καταφέρω να τα πάρω αύριο να τα έχω έστω στο ψυγείο μου και εύχομαι μετά το Πάσχα να μπορέσω να προχωρήσω.. 

Εσύ @Αννια27 τι κάνεις κορίτσι μου; Θα προχωρήσετε;

Έχω φοβηθεί παρα πολύ και ελπίζω σε λίγο διάστημα να ηρεμήσει η έξαρση..

Αχ όλοι αυτό ελπίζουμε κορίτσι μου! Το κακό είναι ότι όλα πάνε πίσω όμως το πιο σημαντικό είναι να βγούμε όσο το δυνατόν πιο αλώβητοι από όλο αυτό. Δεν σου κρύβω ότι μπήκα και εγώ στην σκέψη να μην προσπαθήσω. Μακάρι σύντομα να περάσουν όλα! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...