Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina92 είπε:

Έχεις ακόμα τρεις μερούλες μπορεί να βγει και στην ΠΗΤ...ποιος ξέρει στην τελική και πρόκληση να κανείς τουλάχιστον εκεί θα είσαι προετοιμασμένη έχει κ αυτό τα θετικά του...πάντως και εγώ με κόβω να γεννάω κοντά στην ΠΗΤ η να πάω με πρόκληση έχω και δυο εβδομάδες μέχρι την ΠΗΤ έλεγα μήπως γεννήσω στα γενέθλια μου στις 3/9 να έχουμε μαζί γενέθλια αλλά δεν το βλέπω θέλει να έχει δίκη της μέρα η μπέμπα ...τι να πω αυτή η αναμονή δεν παλεύεται οσο γρήγορα περάσανε αυτοί οι εννιά μήνες αυτές οι τελευταίες εβδομάδες δεν περνάνε με τίποτα...

εμας εδώ ο καιρός φθινοπώριασε έχουμε 23 βαθμούς και τώρα θα πάμε για πρωινό έξω με τον συζιξ 🌸

Πωπω ποσο θελω να ερθει το φθινοπωρακι καιβτα πρωτοβροχια! Ειμαι κοριτσι του φθινοπώρου και της ανοιξης.... το καλοκαιρι δεν το αντέχω! και πολυ χαιρομαι που ετυχε να γεννησω Σεπτεμβριο! Ειναι πολυ καλη εποχη για τα μωρακια μας  !🤗🤗🤗🤗

Να σας ρωτησω η κοιλίτσα σας εχρι "κατεβει" που λενε? Εμενα οχι ακομα (αν και δεν ξερω φυσικα αν γινεται σε ολες αυτο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Αντε, μπράβο!!! Με το καλό!!! 

Λοιπόν, το έχει ψάξει ο άντρας μου με τα βλαστοκυτταρα... 

Εμείς μιλήσαμε με το γιατρό πριν κανένα μήνα και μας είπε ότι ή δινουμε τα βλαστοκυτταρα του μωρου σε δημόσια τράπεζα και χτυπά ξυλο αν χρειαστούμε μας δίνουν από άλλο μωρό, ή κρατάμε τα δικά του βλαστοκυτταρα σε ιδιωτική τραπεζα... Η δευτερη επιλογή είναι πιο ακριβή, αλλά έχουμε μεγαλυτερη συμβατότητα και εγώ και ο άντρας μου, σε σχέση με ξένα βλαστοκυτταρα... 

Θέλουμε να μάθουμε τιμή για την ιδιωτική τράπεζα με τα δικά του βλαστοκυτταρα... Προς τα εκεί κατευθυνόμαστε, βέβαια έχουμε ακουσει ότι είναι ακριβά... Θα παρουμε. στο μαιευτήριο και θα σας πω... Επίσης, δε χρειάζεται κάποια διαδικασία, οπως μας ειπε ο γιατρός, το λες εκείνη την ώρα της γέννας, ότι θες τα βλαστοκυτταρα... 

🤗🤗🤗🤗

Ναι εμενα το μονο που μ ειπε η γιατρός ειναι οτι πρεπει να κραταμε εμεις τον ασκο γιατι δεν τον δινουν απο το μαιευτήριο.... Τωρα δεν έχουμε την οικονομικη δυνατότητα να τα κρατησουμε σε ιδιωτικη κλινικη γιατι ειναι γυρω στο 1000αρικο απ οτι άκουσα.... Οποτε κι εγω θα παρω τηλεφωνο αυριο να ρωτησω και θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αλήθεια;; Δεν το ήξερα αυτό για τ νοσοκομείο. Πες μου όταν μάθεις πλιζ γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα!

Πολύ ωραία ήταν!! ☺️ Είπα στα παιδιά τελευταία φορά με βλέπετε έτσι....και δεν υπολόγισα ότι αύριο μπορεί να πάμε για μπάνιο οπότε θα με ξαναδούν χαχαχ🤣🤣....39+4 τώρα που ξημερώνει...νομίζω δε θα αποφύγω την πρόκληση!! Δε βλέπω να βγαίνει το μωράκι μου....μου είχε πει κ ο γιατρός μου ότι τα πρώτα παίρνουν όλο τον καιρό, αλλά δεν περίμενα να φτάσω κ έτσι τέλος τέλος κ να αγχώνομαι που δε βγαίνει!!

Σήμερα πήγαμε με τον άντρα μου βόλτα στην παραλία, περπατήσαμε, κάτσαμε κ για φαγητό...ωραία ήταν πάλι 😊 τώρα γυρίσαμε! 

Εσείς τι κάνετε;

Χαχαχα ετσι ετσι να βγαίνεις και να περνάς ωραια!!!

Ναι κι εμενα αυτο μου ειπε.... να μην αγχωθω γιατι ειναι το πρωτο και θα αργησει να βγει! Εγω δεν θελω να παει μετα τις 22/9... δεν θέλω να βγει ζυγος 😂😂😂😂😂 (ενταξει βλακειες ειναι αυτά αλλα λέω 🤣🤣)

Μπράβο βρε παιδιά μια χαρα😊😊😊

Εμείς σήμερα εχουμε εορταζοντες τον πατερα μου και τον κουνιαδο μου οποτε απο το ενα τραπεζι στο αλλο θα είμαστε!🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε πλησιάζουμε σιγά σιγά, εγώ μην σου πω και γρήγορα! Δεν έχει πολλά περιθώρια ο μπέμπης μου από ότι φαίνεται! 

Πιο πολύ άγχος έχω για το άνοιγμα των σχολείων παρά για τη γέννα! Είναι 4 πρεπει να πηγαίνει με μάσκα και δεν ξέρω πως θα τα καταφέρω, από την άλλη αν δεν την πάω θα χάσει τη χρονιά της! 

Γιαυτό σας λέω απολαυστε το πρώτο μωρό και την πρώτη εγκυμοσυνη- γεννα γιατι σαν και αυτη δεν θα υπαρξει άλλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Καλως ηρθες! Αντε μπράβο, ωραία! Μια χαρά!!! Με το καλό!! 

Να σαι καλά! Και εσύ κοπέλα μου με το καλό! 💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω ποσο θελω να ερθει το φθινοπωρακι καιβτα πρωτοβροχια! Ειμαι κοριτσι του φθινοπώρου και της ανοιξης.... το καλοκαιρι δεν το αντέχω! και πολυ χαιρομαι που ετυχε να γεννησω Σεπτεμβριο! Ειναι πολυ καλη εποχη για τα μωρακια μας  !🤗🤗🤗🤗

Να σας ρωτησω η κοιλίτσα σας εχρι "κατεβει" που λενε? Εμενα οχι ακομα (αν και δεν ξερω φυσικα αν γινεται σε ολες αυτο!)

Συνήθως λένε ότι κατεβαίνει όταν κοντευεις αλλά εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα τη γυναικα! Εμένα ουτε καν ειχε κατεβει ουτε καν ειχε εμπεδωθει η μικρη στη λεκανη κ την εκανα στις 37 εβδομαδες πανευκολα! Της νυφης μου ειχε παει τερμα χαμηλα στην αρχη του εννατου και τελικα γεννησε στις 40 βδομαδες και με πολυ κοπο και πολλες ωρες! Αρα μην ψαχνεις σημαδια θεωρω εγω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Efi30 είπε:

Συνήθως λένε ότι κατεβαίνει όταν κοντευεις αλλά εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα τη γυναικα! Εμένα ουτε καν ειχε κατεβει ουτε καν ειχε εμπεδωθει η μικρη στη λεκανη κ την εκανα στις 37 εβδομαδες πανευκολα! Της νυφης μου ειχε παει τερμα χαμηλα στην αρχη του εννατου και τελικα γεννησε στις 40 βδομαδες και με πολυ κοπο και πολλες ωρες! Αρα μην ψαχνεις σημαδια θεωρω εγω! 

Δεν ψάχνω σημάδια απλά το ακούω που το λένε και μου ακούγεται βλακεία. Γιατί κι εμένα 2 φίλες μου που η κοιλιά τους είχε παει τέρμα χαμηλά γέννησαν 40 εβδομάδων και πολύ δύσκολα! Είναι ανάλογα μάλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν ψάχνω σημάδια απλά το ακούω που το λένε και μου ακούγεται βλακεία. Γιατί κι εμένα 2 φίλες μου που η κοιλιά τους είχε παει τέρμα χαμηλά γέννησαν 40 εβδομάδων και πολύ δύσκολα! Είναι ανάλογα μάλλον!

Αυτό ακριβως πιστευω και εγω!! Εμένα προς το παρών ειναι εκεί που ήταν καμια αλλαγή! Την παρασκευή που θα ξαναπάω θα με εξετάσει και κολπικα να δουμε τι γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Efi30 είπε:

Αυτό ακριβως πιστευω και εγω!! Εμένα προς το παρών ειναι εκεί που ήταν καμια αλλαγή! Την παρασκευή που θα ξαναπάω θα με εξετάσει και κολπικα να δουμε τι γινεται!

Nαι κι εμένα! Παρασκευή πάω κι εγώ πρώτα ο Θεός δηλαδή! Με τη μικρή σου τι θα κάνεις; Έχει καταλάβει τη χρήση της μάσκας το παιδάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Nαι κι εμένα! Παρασκευή πάω κι εγώ πρώτα ο Θεός δηλαδή! Με τη μικρή σου τι θα κάνεις; Έχει καταλάβει τη χρήση της μάσκας το παιδάκι;

Κοιτα να δεις...ξερει για τον κορονοιο τους τα μαθανε στον παιδικο! Πλαινει τα χερια της συνεχεια μολις γυρισει σπιτι βαζει αντισηπτικο και γενικοτερα στον παιδικο κανανε πολυ καλη δουλεια και εχει καταλαβει τι γινεται! 

Της εχω μιλησει για τη μασκα τις εχω παρει κ 2 παιδικες κ τις φοραει στο σπιτι στο χαβαλε ομως! Της ειπα οτι θα πρεπει να τη φοραει στο σχολειο και μου λεει ενταξει αλλα στα λογια! Πως θα τη φοραει τοσες ωρες στο σχολειο δεν ξερω! Οχι μονο η δικια μου αλλα ολα τα 4αχρονα 5αχρονα! Εδω για να πιασουμε κοτσο τα μαλλια το πρωι και να ντυθουμε δινω μαχη! Τι να πω δεν ξερω πως τα εχουν στο μυαλο τους αυτοι που παιρνουν τις αποφασεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Efi30 είπε:

Κοιτα να δεις...ξερει για τον κορονοιο τους τα μαθανε στον παιδικο! Πλαινει τα χερια της συνεχεια μολις γυρισει σπιτι βαζει αντισηπτικο και γενικοτερα στον παιδικο κανανε πολυ καλη δουλεια και εχει καταλαβει τι γινεται! 

Της εχω μιλησει για τη μασκα τις εχω παρει κ 2 παιδικες κ τις φοραει στο σπιτι στο χαβαλε ομως! Της ειπα οτι θα πρεπει να τη φοραει στο σχολειο και μου λεει ενταξει αλλα στα λογια! Πως θα τη φοραει τοσες ωρες στο σχολειο δεν ξερω! Οχι μονο η δικια μου αλλα ολα τα 4αχρονα 5αχρονα! Εδω για να πιασουμε κοτσο τα μαλλια το πρωι και να ντυθουμε δινω μαχη! Τι να πω δεν ξερω πως τα εχουν στο μυαλο τους αυτοι που παιρνουν τις αποφασεις! 

Ναι καταλαβαίνω ακριβώς... κι εγώ απορώ πως πήραν τέτοια αποφαση για τα μικρούλια ειδικά.... Τωρα τι να πω, για να τηρηθεί θα πρέπει να γίνεται άριστη δουλειά στα σχολεία και στους παιδικούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω ποσο θελω να ερθει το φθινοπωρακι καιβτα πρωτοβροχια! Ειμαι κοριτσι του φθινοπώρου και της ανοιξης.... το καλοκαιρι δεν το αντέχω! και πολυ χαιρομαι που ετυχε να γεννησω Σεπτεμβριο! Ειναι πολυ καλη εποχη για τα μωρακια μας  !🤗🤗🤗🤗

Να σας ρωτησω η κοιλίτσα σας εχρι "κατεβει" που λενε? Εμενα οχι ακομα (αν και δεν ξερω φυσικα αν γινεται σε ολες αυτο!)

Εμένα οχι.... Άρχισα όμως να νιώθω αυτό που περιγραφατε, ότι το μωρό πιεζει την κυστγ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

🤗🤗🤗🤗

Ναι εμενα το μονο που μ ειπε η γιατρός ειναι οτι πρεπει να κραταμε εμεις τον ασκο γιατι δεν τον δινουν απο το μαιευτήριο.... Τωρα δεν έχουμε την οικονομικη δυνατότητα να τα κρατησουμε σε ιδιωτικη κλινικη γιατι ειναι γυρω στο 1000αρικο απ οτι άκουσα.... Οποτε κι εγω θα παρω τηλεφωνο αυριο να ρωτησω και θα δω!

Και εμείς το σκεφτόμαστε, δεν έχουμε μάθει τιμή... Εμείς πανω απο 1000 έχουμε ακουσει,οποτε θα δουμε...Απλά ξέρουμε ότι ειναι καλυτερη η ιδιωτική τράπεζα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαχαχα ετσι ετσι να βγαίνεις και να περνάς ωραια!!!

Ναι κι εμενα αυτο μου ειπε.... να μην αγχωθω γιατι ειναι το πρωτο και θα αργησει να βγει! Εγω δεν θελω να παει μετα τις 22/9... δεν θέλω να βγει ζυγος 😂😂😂😂😂 (ενταξει βλακειες ειναι αυτά αλλα λέω 🤣🤣)

Μπράβο βρε παιδιά μια χαρα😊😊😊

Εμείς σήμερα εχουμε εορταζοντες τον πατερα μου και τον κουνιαδο μου οποτε απο το ενα τραπεζι στο αλλο θα είμαστε!🤣🤣🤣

Χρόνια πολλα! Να τους χαίρεστε! Υγεία κ κάθε καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Tina92 είπε:

Όλα μέσα είναι....για να δούμε...εγώ πάντως κάθε φορά που μπαίνω στα μαιλ μ λέω τώρα θα δω μήνυμα σου που θα λέει κορίτσι η είμαι στο μαιευτήριο η γέννησα...🥰

Ευχαριστώ αγάπη🌸....ειναι πολύ ωραία έφυγε αυτή ζέστη που δεν παλευότανε και τώρα είναι ότι πρέπει εγώ είμαι ετσι και αλλιώς χειμερινός τύπος όποτε όταν μπαίνει το φθινόπωρο είναι η καλύτερη μου κ λατρεύω και τις Κυριακάτικες βόλτες!!!

Κι όμως τίποτα!! Και ξύπνησα σήμερα τελείως ξενερωμένη!! Περίμενα μέχρι τώρα για να γεννηθεί μόνο του και να μην κάνω πρόκληση κ τελικά βλέπω να κάνω, δεν το βλέπω να βγαίνει. Θα είχα κάνει στις 38-39εβδ αν ήταν έτσι, τι περίμενα μέχρι τώρα; Έχω ξενερώσει τη ζωή μου!

Πώς περάσατε χθες στν βόλτα; 🥰🍃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Πωπω ποσο θελω να ερθει το φθινοπωρακι καιβτα πρωτοβροχια! Ειμαι κοριτσι του φθινοπώρου και της ανοιξης.... το καλοκαιρι δεν το αντέχω! και πολυ χαιρομαι που ετυχε να γεννησω Σεπτεμβριο! Ειναι πολυ καλη εποχη για τα μωρακια μας  !🤗🤗🤗🤗

Να σας ρωτησω η κοιλίτσα σας εχρι "κατεβει" που λενε? Εμενα οχι ακομα (αν και δεν ξερω φυσικα αν γινεται σε ολες αυτο!)

Κ εμένα μ αρέσει το φθινόπωρο κ η άνοιξη, ειδικά εκεί που αλλάζουν οι εποχές!

Εμένα έχει κατέβει από νωρίς, και όπως βλέπεις δε σημαίνει κάτι...🙁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

🤗🤗🤗🤗

Ναι εμενα το μονο που μ ειπε η γιατρός ειναι οτι πρεπει να κραταμε εμεις τον ασκο γιατι δεν τον δινουν απο το μαιευτήριο.... Τωρα δεν έχουμε την οικονομικη δυνατότητα να τα κρατησουμε σε ιδιωτικη κλινικη γιατι ειναι γυρω στο 1000αρικο απ οτι άκουσα.... Οποτε κι εγω θα παρω τηλεφωνο αυριο να ρωτησω και θα δω!

Ποιον ασκό πρέπει να κρατάμε;; Τι είναι κ από πού το παίρνουμε;; Κ στο δημόσιο αν το δώσουμε κ σε ιδιωτική κλινική πρέπει να το έχουμε αυτό μαζί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Χαχαχα ετσι ετσι να βγαίνεις και να περνάς ωραια!!!

Ναι κι εμενα αυτο μου ειπε.... να μην αγχωθω γιατι ειναι το πρωτο και θα αργησει να βγει! Εγω δεν θελω να παει μετα τις 22/9... δεν θέλω να βγει ζυγος 😂😂😂😂😂 (ενταξει βλακειες ειναι αυτά αλλα λέω 🤣🤣)

Μπράβο βρε παιδιά μια χαρα😊😊😊

Εμείς σήμερα εχουμε εορταζοντες τον πατερα μου και τον κουνιαδο μου οποτε απο το ενα τραπεζι στο αλλο θα είμαστε!🤣🤣🤣

Τ αντίθετο από μένα! Εγώ θα ευχόμουν να βγει ζυγός κ όχι παρθένος...ειδικά αφού είναι κ κορίτσι!! Τ θεωρώ το καλύτερο ζώδιο για κορίτσι το ζυγό 😀 Γιατί δε σ αρέσει;

Εγώ πάλι προτιμούσα λέων σαν το μπαμπά του, κ αύγουστο να’ναι καλοκαιρινό, αλλά δε μου έκανε τη χάρη σε τίποτα αυτό το παιδί..

Να τους χαίρεστε!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! 

Και εγω στην κορη μου που ειχα ΠΗΤ 6/10 ειχα καταχαρει οτι θα ειναι ζυγος και ειχα διαβασει τα παντα! Και οταν εσπασαν τα νερα μου 18/9 εγω στο μαιευτηριο ετοιμη να γεννησω κ ελεγα δεν το πιστευω παρθενο θα την κανω τελικα τι ξενερα! Χαχαχα! Αστειευομενη παντα 😀😀! Τωρα με 2 παρθενους να δω τι θα κανω, ιδιοτροπα ζωδια γνωριζοντας αρκετους και πλεον και απο την μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ποιον ασκό πρέπει να κρατάμε;; Τι είναι κ από πού το παίρνουμε;; Κ στο δημόσιο αν το δώσουμε κ σε ιδιωτική κλινική πρέπει να το έχουμε αυτό μαζί;

Είναι ένας ασκός που εκεί βάζουν τα βλαστοκύτταρα απ ότι έχω καταλάβει! Όταν μιλήσω με κάποιον ειδικό θα σας πω!

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τ αντίθετο από μένα! Εγώ θα ευχόμουν να βγει ζυγός κ όχι παρθένος...ειδικά αφού είναι κ κορίτσι!! Τ θεωρώ το καλύτερο ζώδιο για κορίτσι το ζυγό 😀 Γιατί δε σ αρέσει;

Εγώ πάλι προτιμούσα λέων σαν το μπαμπά του, κ αύγουστο να’ναι καλοκαιρινό, αλλά δε μου έκανε τη χάρη σε τίποτα αυτό το παιδί..

Να τους χαίρεστε!! ❤️❤️

Δεν μ αρέσει γιατί μια ζωή έχω ζήσει με με ζυγούς (αδερφή κ μπαμπάς) και ειδικά για κορίτσι δεν μ αρεσει καθόλου! Αλλά όλα αυτά τωρα ξερεις, είναι σχετικά και αμφίβολο το κατα πόσο ισχύουν!

Ευχαριστουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τ αντίθετο από μένα! Εγώ θα ευχόμουν να βγει ζυγός κ όχι παρθένος...ειδικά αφού είναι κ κορίτσι!! Τ θεωρώ το καλύτερο ζώδιο για κορίτσι το ζυγό 😀 Γιατί δε σ αρέσει;

Εγώ πάλι προτιμούσα λέων σαν το μπαμπά του, κ αύγουστο να’ναι καλοκαιρινό, αλλά δε μου έκανε τη χάρη σε τίποτα αυτό το παιδί..

Να τους χαίρεστε!! ❤️❤️

Είιιιιιιιιιι και εγώ παρθένος είμαι μια χαρά ζώδιο είναι καλε τι έχουμε;;;;;🤣🤣🤣🤣😂 @Dimitra91 συμφωνώ μαζί σου καλύτερα παρθένος παρά ζυγός η αδερφή μ είναι ζυγός και ώρες ώρες δεν παλεύετε αν και την λατρεύω!!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Xrita είπε:

Χρόνια πολλα! Να τους χαίρεστε! Υγεία κ κάθε καλό! 

Χρόνια πολλά και από εμένα να τους χαίρεσαι κορίτσι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Κι όμως τίποτα!! Και ξύπνησα σήμερα τελείως ξενερωμένη!! Περίμενα μέχρι τώρα για να γεννηθεί μόνο του και να μην κάνω πρόκληση κ τελικά βλέπω να κάνω, δεν το βλέπω να βγαίνει. Θα είχα κάνει στις 38-39εβδ αν ήταν έτσι, τι περίμενα μέχρι τώρα; Έχω ξενερώσει τη ζωή μου!

Πώς περάσατε χθες στν βόλτα; 🥰🍃

Έχεις ακόμα αν ο πλακούντας σου δεν έχει γεράσει κ το καρδιοτοκογραφημα είναι καλό πιστεύω θα σε αφήσει να πάρεις λίγες μέρες ακόμα εμένα η δικιά μ ετσι μ είπε,όποτε μην απογοητεύεσαι ετσι και αλλιώς αυτό ξαφνικά θα συμβεί εκει δεν το περιμένεις🥰

Ήταν πολύ ωραία αλλά μόλις σηκωθήκαμε να φύγουμε δεν μπορούσα να κάνω βήμα με πίεζε τόσο πολύ χαμηλά π νόμιζα ότι τώρα θα γεννήσω αλλά τελικά όταν ξάπλωσα πέρασε 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tina92 είπε:

Έχεις ακόμα αν ο πλακούντας σου δεν έχει γεράσει κ το καρδιοτοκογραφημα είναι καλό πιστεύω θα σε αφήσει να πάρεις λίγες μέρες ακόμα εμένα η δικιά μ ετσι μ είπε,όποτε μην απογοητεύεσαι ετσι και αλλιώς αυτό ξαφνικά θα συμβεί εκει δεν το περιμένεις🥰

Ήταν πολύ ωραία αλλά μόλις σηκωθήκαμε να φύγουμε δεν μπορούσα να κάνω βήμα με πίεζε τόσο πολύ χαμηλά π νόμιζα ότι τώρα θα γεννήσω αλλά τελικά όταν ξάπλωσα πέρασε 🤪

Δε θα συμβεί ξαφνικά, το έχω πάρει απόφαση πλέον. Κ έχω απογοητευτεί εντελώς ήθελα κ εγώ να το ζήσω. Όλα όσα ήθελα δε θα γίνουν έχω ξενερώσει γενικά. Δε θέλω ούτε να γεννήσω ούτε τίποτα πια. Όσες μέρες κ να μ αφήσει τώρα τι θα αλλάξει; Θα κάνω πρόκληση τώρα ή λίγες μέρες μετά; Το ίδιο μου κάνει. Γτ το μωρό μόνο του δε θα βγει. Εγώ ξέρω ότι περίμενα τόσο καιρό μόνο και μόνο για να πονέσω τελικά ακόμα παραπάνω. 

Δε γεννιούνται έτσι με την πίεση μη φοβάσαι, με πιέζει συνέχεια δε σημαίνει κάτι. Απλά πονάω ή θέλω τουαλέτα. Πόνοι θα σε πιάσουν όταν γεννάς ή θα σπάσουν τα νερά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tina92 είπε:

Είιιιιιιιιιι και εγώ παρθένος είμαι μια χαρά ζώδιο είναι καλε τι έχουμε;;;;;🤣🤣🤣🤣😂 @Dimitra91 συμφωνώ μαζί σου καλύτερα παρθένος παρά ζυγός η αδερφή μ είναι ζυγός και ώρες ώρες δεν παλεύετε αν και την λατρεύω!!!!🥰

Ναι συμφωνω και επαυξάνω! Με παρθένους δεν εχω συναναστραφει βεβαια αλλα οι ζυγοι ωρες ωρες σε βγαζουν απο τα ρουχα σου! Φυσικα παιζει ρολο κι ο χαρακτηρας παρολο που κι εγω λατρεύω την αδερφη μου με εκνευριζει αφανταστα σε φασεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...