Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΑΣ


lesaki

Recommended Posts

ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ.

ΕΒΓΑΛΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΙΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 2 ΧΟΡΙΑΚΕΣ Κ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ Κ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΥΠΕΡΗΧΩ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΤΗΣ. ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΘΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ.

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ?:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lesaki η φίλη σου από ότι κατάλαβα είναι στην 4η εβδομάδα. Μπορεί όντως στον υπέρηχο να μη φανεί σάκος, ίσα ίσα που θα διακρίνεται μια μαύρη κουκίδα. Ακόμα και οι γιατροί πολλές φορές δεν μπορούν να πουν με σιγουριά ότι είναι σάκος, γι'αυτό εξάλλου κάνουν οι γυναίκες και την εξέταση της β-χοριακής. Αν και η 3η εξέταση δείξει αύξηση της χοριακής και ξαναπάει σε λίγες μέρες στον γιατρό και δεν υπάρχει αμνιακός σάκος, σημαίνει ότι αυτός έμεινε στην σάλπιγγα. Σε αυτήν την περίπτωση πρέπει να μπει αμέσως χειρουργείο να τον αφαιρέσει πριν πάθει ζημιά η σάλπιγγα. Γνωρίζω ότι αρκετές γυναίκες έχουν χάσει σάπλιγγα γιατί δεν αντιλήφθηκαν έγκαιρα την εγκυμοσύνη τους, που για κακή τους τύχη ήταν εξωμήτρια, κι έσκασε η σάλπιγγα.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και απλά να μην φαίνεται σάκος γιατί είναι νωρίς.

Τα πονάκια σε πολλές περιπτώσεις υπάρχουν στην αρχή της εγκυμοσύνης, εύχομαι να είναι από τα συνηθισμένα συμπτώματα και όχι πόνος από τη σάπλιγγα.

Ο γιατρός της θα της λύσει κάθε απορία. Εγώ γράφω όσα ξέρω από εμπειρίες γνωστών μου.

Καλή τύχη στη φίλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...