Μετάβαση σε περιεχόμενο

τι μου συμβαινει¨?sos


tzouliana

Recommended Posts

κοριτσια γεια σας!απο εχθες εχω φοβερο πρηξιμο στην κοιλια και πονους σαν περιοδου ,επισης ποναει και ειναι πρησμενο και το στηθος μου.βασικα να πω οτι δεν εδωσα σημασια στο πρηξιμο και πηγα γυμναστηριο χθες και μετα ο πονος εγινε πολυ πιο εντονος:silly: ,τι μου συμβαινει?:dry: αλλα περιμενω περιοδο στις 6-2.δεν ειναι νωρις για συμπτωματα περιοδου?μηπως ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης?αν και δεν εχω αρχισει ακομα προσπαθειες για παιδακι.μηπως ετυχε κατι?;)

ποναω πολυ!τι να κανω???help!!!

επισης να πω οτι πηρα παυσιπονα αλλα τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzouliana μου γεια σου!!

Η αληθεια ειναι οτι ειναι νωρις για τοσο εντονα συμπτωματα αλλα εσυ θα το ξερεις καλυτερα γιατι σε αλλες κοπελες ξεκινανε μια βδομαδα πριν....οπως και σε μενα για παραδειγμα...

τωρα ο πονος που εγινε και πιο εντονος δεν ξερω τι μπορει να ειναι αυτο ειναι περιεργο :huh:

Εχεις σταθερο κυκλο?μηπως σου ερθει νωριτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν δεν περναει με παυσιπονα και γινεται ανυποφορος ο πονος πηγαινε σε νοσοκομειο,ευχομαι να αρχισε να σου περναει.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εμένα για συμπτώματα περιόδου μου φαίνονται tzouliana μου.

Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα.Πολλές φορές όταν πάρουμε παυσίπονο αφού έχουμε ξεκινήσει να πονάμε πολύ,δεν έχει άμεσα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγαπητή συνονόματη γεια σου!Για συμπτώματα περίοδου μου ακούγονται περισσότερο γιατι για συμπτώματα εγκυμοσύνης λιγο νωρίς το βλέπω..Μπορει να χεις κρυώσει κιολας γι αυτο..Αν επιμεινουν συμβουλέψου έναν γιατρό καλήτερα..Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana mou kalimera agapi mou...

Elpizw na niwtheis ligo kalitera simera...

Den kserw ti na sou pw gia tous pwnous giati panta i kathe mia mas diaferoume...

Wmos sou euxwme oti potheis agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας κοριτσακια μου.ειμαι λιγο καλυτερα σημερα αλλα δεν εχει φυγει τελειως ο πονος...

και εμενα για συμπτωματα περιοδου μου κανουν αλλα πολυ νωρις ειναι..δε ξερω τι να πω!αν επιμενει ο πονος θα παρω τον γυναικολογο μου τηλ.

φιλακια ! ! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιαννα κλεισε ενα ραντεβου με το γιατρο σου

Αφου πονεσες και τρομαξες τοσο, καλο ειναι να σε εξετασει και να παρεις απο κοντα απαντησεις

Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και η επισκεψη στο γιατρο σου θα σε βοηθησει να γνωρισεις καλυτερα το σωμα σου και τα σημαδια που αυτο σου δινει..

Να εισαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...