Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Δεν εννοούσα κάτι τέτοιο. Διάβασα ότι κάποια κορίτσια προβληματιζοντουσαν για τον καφέ, πιστεύω ότι δύο καφέδες είναι μια χαρά... 

Εντάξει τότε, σ ευχαριστούμε ❤️❤️? ε ναι μην τα κόψουμε κι όλα από τώρα έχεις δίκιο...ας κόψουμε και κάτι μετά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα ομορφιές μου :-) καλο μήνα να έχουμε με πολλά θετικά αποτελέσματα ? @Ελενακι12 ζηλεψα τους λουκουμάδες σου γιαμι @Evie2 όσο δεν βλέπουμε την σιχαμενη έχουμε ελπίδες ? @Princess28 από εσένα δεν θα πάρω λεφτά για να σου πω χαχαχαχα ?

 

Καλημέραα ❤️❤️❤️ Καλό μήνα ??? χαχαχαχα να’σαι καλά ??? θα περιμένω ?? άντε να τα καταφέρουμε όλες να ανοίξουμε άλλο γκρουπάκι μετά ?❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια κ εγω π ημουν σε γκριζα ζωνη χοριακης (πηγα ξανα το σαββατο κ είχε φτασει 94 πολυ καλα σε σχεση με οτι ξεκίνησα)  ... Θελω κ εγω γιατρο π να μην τον νοιάζει η χοριακη ... Εχω άγχος αρκετο πια ... Ελεος ... Ευτυχώς π εχω την σκυλίτσα μ και βάζει τ κεφαλακι της στην κοιλιτσα  και την προστατεύει και την ζεσταίνει και λεω ολα καλα πανε ! Θα παω την παρασκευη στον γιατρο να δουμε τι θα δουμε ... Πρωτα ο θεος ! 

Κορίτσι μου το θέμα είναι ότι ανεβαίνει ??❤️ Και όπως τα υπολόγισα ανά 2-3 μέρες διπλασιάζεται, που λένε ότι έτσι πρέπει να γίνεται...άρα όλα πάνε καλά, να ξεκουράζεσαι εσύ όσο μπορείς και να είσαι ήρεμη και ο οργανισμός σου κάνει τη δουλίτσα του ❤️ Σε λίγο καιρό θα σταθεροποιηθεί και θα νιώσεις κι εσύ πιο σίγουρη...πότε θα ξανακάνεις χοριακή τώρα; Ή θα πας κατευθείαν στο γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Είναι ένα τεράστιο κρουασάν σαν 3 η 4 κανονικά που έχουν εδώ.... Όλα αυτά που είπες τα ζήλεψα ειδικά το παγωτό.... 

Δεν το έχω ακούσει ποτέ! Πρέπει να είναι τέλειο! Απόλαυση δίχως τέλος!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Πραγματικα ρεεε τρωμε κ ψωνιζουμε ασύστολα .. εχουμε παρει κ οι 2 κιλα κ σας ειπα τι τρωγαμε παλι χθες.. αλλα δεν μπορούμε να σταματησουμε. Γραφομαστε γυμναστηειο παμε τακτικα 2 3 βδομαδες τ πολυ κ μετα τπτ τελος βαριομαστε. Ειμαστς ευτυχισμένοι μαζί  σα ζευγαρι αλλα εδω Αγγλία οχι.. καλυτερα λοιπον λογοτερα κ καλη ψυχικη υγεία κ κοντα στσ δικους μασ 

Ακριβώς όπως τα λες τα σκέφτομαι κι εγώ....αλλά και η δουλειά είναι σημαντική...αλλά σίγουρα και η ψυχική υγεία και να είσαι κοντά στους δικούς σου...η ζωή στην Αγγλία είναι όπως τα λες δουλειά σπίτι άντε κ κανα καφε ή κανα κρασί σπάνια...και πολύ άγχος κ τρέξιμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

 

Πω πω υπέροχα! Εγώ έφτιαξα παστίτσιο σήμερα! Κι εγώ όλο τρώω βρε κορίτσι μου. Και δεν μου έφταναν αυτά έκανα και πεινιρλι! Θα σκάσω στο τέλος!

IMG_20191126_211603.jpg

Πωπωωωω μου άνοιξες την όρεξη φαίνονται τέλεια.....και δεν έχω φάει πρωινό θέλω κάτι αλμυρό, θα τα έτρωγα όλα τώρα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω ένα πολύ κουλό όνειρο που είδα σήμερα; Ήμουν έγκυος λέει και ήταν να γεννήσω 4 Δεκεμβρίου...αλλά πέρασε η ημέρα, είχε φτάσει 28 Δεκεμβρίου και ακόμη τίποτα..και άρχισε να με ειρωνεύεται ένας νοσοκόμος,βοηθός κάτι τέτοιο, και να μου λέει αν είχες μωρό και ζούσε δε θα είχες γεννήσει μέχρι τώρα; Και με άγχωσε και κάναμε υπέρηχο και τελικά όλα καλά το μωρό μέσα κουνιόταν...και κανονίσαμε με το γιατρό μέρα να πάω να γεννήσω.αλλά φοβόμουν πολύ κ τη γέννα ότι θα πονέσω κλπ.τελικά όλα καλά..χαχαχα τι κουφά όνειρα μπορεί να βλέπουμε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πως ειστε; 

Σας παρακολουθω αλλα δεν πολυ γραφω τελευταια!! Βλεπω τις εγκυουλες να αυξανονται κ χαιρομαι!!

Μια χαζη ερωτηση, γνωριζει καποια αν υπαρχει περιπτωση να γινεται ωορρηξια κ πριν την περιοδο; 

Ειχα τεστακια κ λεω ας κανω ενα, χωρίς λόγο, και μου βγηκε αχνο θετικο και χθες και σημερα! Δεν μπορω να καταλαβω γιατι..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια να σας πω ένα πολύ κουλό όνειρο που είδα σήμερα; Ήμουν έγκυος λέει και ήταν να γεννήσω 4 Δεκεμβρίου...αλλά πέρασε η ημέρα, είχε φτάσει 28 Δεκεμβρίου και ακόμη τίποτα..και άρχισε να με ειρωνεύεται ένας νοσοκόμος,βοηθός κάτι τέτοιο, και να μου λέει αν είχες μωρό και ζούσε δε θα είχες γεννήσει μέχρι τώρα; Και με άγχωσε και κάναμε υπέρηχο και τελικά όλα καλά το μωρό μέσα κουνιόταν...και κανονίσαμε με το γιατρό μέρα να πάω να γεννήσω.αλλά φοβόμουν πολύ κ τη γέννα ότι θα πονέσω κλπ.τελικά όλα καλά..χαχαχα τι κουφά όνειρα μπορεί να βλέπουμε ???

ΧΑΧΑ ΑΣΤΑ ΈΧΟΥΜΕ ΛΑΛΗΣΕΙ... κ εγώ είδα ονειρο χθες βραδυ οτι γεννησα ενα μπεμπε ημουν στο νοσοκομειο κ το θηλαζα... ελεγα περασανε 2 ωρες πρεπει να το ξανα θηλάσω ...οτι να ναι χαχαχααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

κοριτσια μου Καλο μηνα σε όλες .. δε μπορεί, το 20 θα μας βρει με φουσκωμένες κοιλιτσες ο κοσμος να χαλασει!!!!!

να σας ρωτήσω πριν την επέμβαση επαιρνα τις pregancare κ φολικο... τώρα πλέον παίρνω μόνο το δεύτερο.. εσείς παίρνετε βιταμίνες?? αν ναι ποιες??

Εγώ έπαιρνα φυλλικό οξύ και βιταμίνη D. Αργότερα πήρα σίδηρο, ασβέστιο και μια άλλη πολυβιταμινη που δεν θέλω να την αναφέρω καν. Στη θύμηση της και μόνο αηδιάζω ?αλλά ήταν ειδική για εγκύους. Έπαιρνα και salospir προληπτικά. Άστα είχα κάνει μια λίστα σαν ημερολόγιο και την είχα κολλήσει στην ντουλάπα για να μην ξεχνάω κάτι. Φαντάσου ότι είναι κι άλλα που μπορεί να χρειαστείς! Αφού έλεγα να γεννήσω να ησυχάσω! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΧΑΧΑ ΑΣΤΑ ΈΧΟΥΜΕ ΛΑΛΗΣΕΙ... κ εγώ είδα ονειρο χθες βραδυ οτι γεννησα ενα μπεμπε ημουν στο νοσοκομειο κ το θηλαζα... ελεγα περασανε 2 ωρες πρεπει να το ξανα θηλάσω ...οτι να ναι χαχαχααα...

Η επιθυμία μας είναι κορίτσια! Η λαχτάρα τις καθεμιάς μας να γίνει μανούλα είτε για πρώτη είτε για δεύτερη φορά. Πως να μην υπάρχει στο όνειρο μας αφού είναι το όνειρο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Κοριτσια μου πως ειστε; 

Σας παρακολουθω αλλα δεν πολυ γραφω τελευταια!! Βλεπω τις εγκυουλες να αυξανονται κ χαιρομαι!!

Μια χαζη ερωτηση, γνωριζει καποια αν υπαρχει περιπτωση να γινεται ωορρηξια κ πριν την περιοδο; 

Ειχα τεστακια κ λεω ας κανω ενα, χωρίς λόγο, και μου βγηκε αχνο θετικο και χθες και σημερα! Δεν μπορω να καταλαβω γιατι..?

Όλα μπορούν να συμβούν, ποτέ δε ξέρεις..? 

Αχνό θετικό πάντως δε σημαίνει ωορρηξία...πρέπει να’ναι έντονο ίδιο με τη γραμμή ελέγχου.

Πότε περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ΧΑΧΑ ΑΣΤΑ ΈΧΟΥΜΕ ΛΑΛΗΣΕΙ... κ εγώ είδα ονειρο χθες βραδυ οτι γεννησα ενα μπεμπε ημουν στο νοσοκομειο κ το θηλαζα... ελεγα περασανε 2 ωρες πρεπει να το ξανα θηλάσω ...οτι να ναι χαχαχααα...

Χαχαχα μήπως πρέπει να ηρεμήσουμε λίγο λέω γω;; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Η επιθυμία μας είναι κορίτσια! Η λαχτάρα τις καθεμιάς μας να γίνει μανούλα είτε για πρώτη είτε για δεύτερη φορά. Πως να μην υπάρχει στο όνειρο μας αφού είναι το όνειρο μας!

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Ακριβώς όπως τα λες τα σκέφτομαι κι εγώ....αλλά και η δουλειά είναι σημαντική...αλλά σίγουρα και η ψυχική υγεία και να είσαι κοντά στους δικούς σου...η ζωή στην Αγγλία είναι όπως τα λες δουλειά σπίτι άντε κ κανα καφε ή κανα κρασί σπάνια...και πολύ άγχος κ τρέξιμο

Το αγχος είναι ασταμάτητο.  Κ πραγαμτικα νιωθω οτι οι 24 ωρες δε μ φτάνουν.περνανες οι μερες νεροοο κ λες μα δε προλαβα ν κανω τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lactaki είπε:

αγαπημένη μου γκαστρούλα σ ευχαριστώ... μ έδωσε τόση αισιοδοξία το μηνυμα σου.. χθες ήμουν πολύ χάλια.. πονούσα, κ έκλαιγα παράλληλα.. σήμερα καλύτερα.. θα στολίσω κιολας..

έχω κάτι ψηφιακά τεστάκια δε τα χρησιμοποίησα ποτέ γιατί πήγα στο γιατρό.. σκέφτομαι να έρθω σ επαφή τις 2 μέρες με το χαμόγελο κ μετά οποτε θέλω.. μην είμαστε πάλι τώρα πρέπει αύριο πρέπει παρα μέρα πρέπει.. ελεος.. Τετάρτη εχω ραντεβού με τον γιατρο μ να μιλήσουμε... θα κλείσω κ τεστ παπ γιατί εχω κλείσει χρόνο από τότε.. 

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Καλό μήνα σε όλες τις κοριτσαρες... αγαπημένο μου λακτακι λογικό είναι να υπάρχουν και μέρες σαν τις χθεσινές όλες τις περνάμε δυστυχώς αλλά αυτές οι μέρες μας κάνουν πιο δυνατές..μην χάνεις την πίστη σου κοριτσαρα μου και θα έρθει το σπορι σου λέω..συμφωνώ μαζί σου πάρτο χαλαρά και αυτό το μήνα πάμε και στο γιατρό σου γενικά κάνε ότι νομίζεις ότι θα σε βοηθήσει να περάσει αυτός ο μήνας ευχάριστα και τα Χριστούγεννα να τρελάνεις το φόρουμ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Κοριτσια κ εγω π ημουν σε γκριζα ζωνη χοριακης (πηγα ξανα το σαββατο κ είχε φτασει 94 πολυ καλα σε σχεση με οτι ξεκίνησα)  ... Θελω κ εγω γιατρο π να μην τον νοιάζει η χοριακη ... Εχω άγχος αρκετο πια ... Ελεος ... Ευτυχώς π εχω την σκυλίτσα μ και βάζει τ κεφαλακι της στην κοιλιτσα  και την προστατεύει και την ζεσταίνει και λεω ολα καλα πανε ! Θα παω την παρασκευη στον γιατρο να δουμε τι θα δουμε ... Πρωτα ο θεος ! 

Κοριτσάρα μου μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ..όλα καλά θα πάνε θα δεις..τι οδηγίες σου έδωσε ο γιατρός σου??θα ξανακάνεις χοριακη αύριο??επίσης ο σκυλαρος της αδερφής μου 60κιλα σκύλος θέλει να κάθεται μόνο δίπλα μου ΚΙΑ κάθε φορά που με βλέπει μου μυρίζει την κοιλίτσα..πόσο τρελό είναι που τα σκυλιά ξέρουν ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Όλα μπορούν να συμβούν, ποτέ δε ξέρεις..? 

Αχνό θετικό πάντως δε σημαίνει ωορρηξία...πρέπει να’ναι έντονο ίδιο με τη γραμμή ελέγχου.

Πότε περιμένεις περίοδο;

Ναι ναι το γνωριζω απλα λογικο θα ηταν να ειναι αρνητικο! Εν παση περιπτωση, περιμενω τωρα την Τρίτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μας ανοίξατε την όρεξη με όλες τις λιχουδιές που στείλατε μιαμ μιαμ ?????

@Kostef πόσο τέλειο το τσοκο μπιγκ είναι τουριστική ατραξιόν πρέπει να έρθετε όλες Κρήτη..χαχαχαχαχ

Εμείς χθες κάναμε κρέπες το βράδυ και ήταν τελειαααα..πανευκολες γρήγορες και πεντανόστιμες..σήμερα βγήκαμε έξω για φαγητό..:) 

Από βιταμίνες εγώ παίρνω μόνο φολικό που το έπαιρνα και πριν μείνω έγκυος..όσον αφορά τον καφέ επιτρέπουν όλοι οι γιατροί μια κούπα καφέ..εγώ πίνω έναν ελαφρύ σε περίπτωση που θα θέλω και δεύτερο να μπορώ να τον πιω..για όσο προσπαθούμε δεν νομίζω να επιρεαζει κάπου ο καφές..πιο πολύ την διατροφή μας πρέπει να προσέχουμε :)

Κοριτσι μου έχεις απόλυτο δίκιο και συμφωνώ μαζί σου η ζωή δεν γυρίζει πίσω κάντε ότι καλύτερο για να είστε ευτυχισμένοι και να έχετε το χρόνο να τα ζήσετε όλα @Evie2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ έφτιαξα εχθές λουκουμαδεςςςςςς??????πρώτη φορά στην ζωή μου γευστικά τα πέτυχα αλλά σε εμφάνιση έτσι κ ετσι??

received_2490058741231159.jpeg

Φαινονται  πολύ ωραίοι κ οπτικά κ γευστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μ αδιαθετησα... @Αννια27 βαλε με για 27/12 στο πινακακι μας.. ???

Κορίτσακι μου μην στεναχωριέσαι καθόλου θα είναι και εσένα Χριστούγεννιατικο γι'αυτό δεν ήρθε τώρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ ?

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ?

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ ?

Mitsaki83: ΘΕΤΙΚΟ?

Liza_pan93: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

diana8: 16/12

ioannastr: 18/12

Hope19: 18/12

Kostef: 23/12

Lactaki: 25/12

st3llina: 26/12

Evie2: 27/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσια μ αδιαθετησα... @Αννια27 βαλε με για 27/12 στο πινακακι μας.. ???

Αχ, σε καταλαβαίνω τόσο πολύ...μαζί είμαστε...κι εγώ μεθαύριο περιμένω, και μπορεί αύριο κι όλας να σου κάνω παρέα...αλλά δεν πειράζει..τουλάχιστον είμαστε μαζί και θα έχουμε η μία την άλλη που είμαστε και κοντά κοντά, και τώρα και όταν θα δούμε τα θετικά τεστάκια❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...