Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου!Ακομη αρρωστη εγω,ευτυχως χωρις πυρετο πια αλλα με εντονο βηχα κ εξαντληση...Ειμαι αρρωστη βεβαια απο τις 30/11 οποτε φανταζομαι λογικο να ειμαι εξαντλημενη.Αυριο κ μεχρι τις 12 του μηνα ειναι οι γονιμες μου συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου (κυκλος περιπου 36 ημερων).Οσο ασχημα κ αν νιωθω θα τις κανω τις προσπαθειες μου κοριτσια και ο,τι γινει.Δεν ξερω αν λογω του γερου κρυωματος πανε στραφι,θα δειξει. @Evie2 σε νιωθω κοριτσι μου ομως γιατι να χασουμε το μηνα αυτο το γιορτινο;;; Πού ξερεις;Μπορει να ερθει δωρακι απο τον Αγιο Βασιλη!Νομιζω δεν περιμενουμε κ σε κοντινες ημερομηνιες. 

Κατα τα αλλα σημερα ηταν μια δυσκολη μερα για μενα κ την οικογενεια του αντρα μου.Ηταν το 40ημερο μνημοσυνο του πατερα του κ ηταν βαρυ το κλιμα.Ελπιζω πολυ συντομα να ερθουν πιο χαρουμενες κ φωτεινες μερες στη ζωη μας γιατι χασαμε τον πεθερουλη μου 3 μηνες μετα το γαμο μας. Θελω να πιστευω οτι ενα νινακι θα φερει μεγαλη χαρα στο σπιτι μας ειδικα μετα απο ολα αυτα.

Αντε να γεμισουμε το πινακακι με θετικα τεστακια κοριτσια μου!!!

Κοριτσάρα μου συλλυπητήρια κουράγιο και δύναμη είναι πολύ δύσκολη στιγμή αλλά θα έρθουν καλύτερες μέρες και όντως ένα μπεμπακι  θα δώσει τόση χαρά..σας το εύχομαι γρήγορα να έρθει και να γεμίσει το σπίτι σας με όλα αυτά τα συναισθήματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου!Ακομη αρρωστη εγω,ευτυχως χωρις πυρετο πια αλλα με εντονο βηχα κ εξαντληση...Ειμαι αρρωστη βεβαια απο τις 30/11 οποτε φανταζομαι λογικο να ειμαι εξαντλημενη.Αυριο κ μεχρι τις 12 του μηνα ειναι οι γονιμες μου συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου (κυκλος περιπου 36 ημερων).Οσο ασχημα κ αν νιωθω θα τις κανω τις προσπαθειες μου κοριτσια και ο,τι γινει.Δεν ξερω αν λογω του γερου κρυωματος πανε στραφι,θα δειξει. @Evie2 σε νιωθω κοριτσι μου ομως γιατι να χασουμε το μηνα αυτο το γιορτινο;;; Πού ξερεις;Μπορει να ερθει δωρακι απο τον Αγιο Βασιλη!Νομιζω δεν περιμενουμε κ σε κοντινες ημερομηνιες. 

Κατα τα αλλα σημερα ηταν μια δυσκολη μερα για μενα κ την οικογενεια του αντρα μου.Ηταν το 40ημερο μνημοσυνο του πατερα του κ ηταν βαρυ το κλιμα.Ελπιζω πολυ συντομα να ερθουν πιο χαρουμενες κ φωτεινες μερες στη ζωη μας γιατι χασαμε τον πεθερουλη μου 3 μηνες μετα το γαμο μας. Θελω να πιστευω οτι ενα νινακι θα φερει μεγαλη χαρα στο σπιτι μας ειδικα μετα απο ολα αυτα.

Αντε να γεμισουμε το πινακακι με θετικα τεστακια κοριτσια μου!!!

Είναι λογικό να είσαι εξαντλημένη. Πέρασες άσχημο κρύωμα αλλά είναι κρίμα να χάσεις τις καλές ημέρες. Καλά θα κάνεις που θα προσπαθήσεις. Συλλυπητήρια για τον πεθερό σου κορίτσι μου. Ο θεός να τον αναπαύσει.Σίγουρα ένα μωράκι θα γεμίσει ευτυχία το σπίτι σας και θα σκορπίσει χαμόγελα σε όλους σας. Αν δεν έχει άλλα εγγόνια κιόλας η πεθερά σου θα δώσει νόημα στην ζωή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Είναι πολύ καλά θεωρώ! Αυτό θέλει να το απολαμβάνουμε! Όχι άγχος! Το στήθος αν σε πονάει γενικά το ίδιο θα είναι και στην εγκυμοσύνη. Κι εγώ έχω ενοχλήσεις, άλλες φορές με πονάει πολύ κι άλλες ελάχιστα. Άρα όταν ήμουν έγκυος δεν κατάλαβα τίποτα. Εύχομαι σε μια εβδομάδα να μας στείλεις φωτογραφία με θετικό τεστακι!?

Μακαρι κοριτσι μου !!! Εαν δεν ειμαι εγω ας ειναι αλλη κοπελα να χαρουμε στις γιορτες ♥️♥️????  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Κοριτσια μου αυτο τ μηνα ειπα να μην κανω τεστ ωορρηξιας και να κανω απλα τις επαφες μου ... δεν ηθελα να μπω σε προγραμμα και καναμε απλα τις ημερες που θελαμε ετσι δεν ειχα  αγχος και εγω και το αγορι μου :)  Ειχαμε 7η 9η 13η 15η κυκλο εχω 28-29 μερες !!! Παντα με ποναει το στηθος πριν την περιοδο και τωρα το ιδιο εγινε.!!! Πιστευετε εχω καλυψει τις πιθανες γονιμες μερες ???  Σημερα ειμαι 8 μερες πριν την περιοδο.!!! 

Αν έχεις σταθερό κύκλο,είναι μια χαρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου, εγω μπαινω  γονιμες μερες αυριο μεθαυριο θα ξεκινησω τα τεστακια αν κ δε ξερω αν οντως θα προσπαθήσουμε αυτον υον μηνα γτ εγω ειμαι αρρωστη με ποοολυ βηχα κ απίστευτη δυσπνοια(ατιμο ασθμα) ενα απλο κρυωμα με γυρναει βρογχιτιδα αν δε προσεξω κ δεν προσεξα...

Και εγώ έτσι είμαι ευαλωτη με τις ιώσεις...Περαστικααα....Βοηθάει πολύ η εχινατσια...Είναι φυτικό...Δεν ξέρω βέβαια αν κάνει οταν προσπαθούμε για μωράκι...Εγώ που αρρωσταίνω συχνά(έχω επαφή κ με παιδιά) πέρσυ το χειμώνα δεν αρρώστησα ούτε μια φορά που έπινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

κορίτσια μου παρατήρησα κάτι .. πριν την επέμβαση έπαιρνα βιταμίνες τις pregancare. με το που τις έπαιρνα τα ούρα μου ηταν φωσφοριζέ.. μ πε μια κοπέλα από εδώ ότι δεν την απορροφάει ο οργανισμός όλη κατι τέτοιο.. τώρα πάλι ξεκίνησα τις babystart .. καμία σχέση.. μια χαρά είναι όλα το χρώμα φυσικότατο. άρα είναι πιο καλές να υποθέσω? σίγουρα κ στη τιμή έχει διαφορά...

 

Και εγω εχω παρατήσει τα ούρα μ ειναι πιο σορυ κιολας κοτρινοπρασινο φωσφοριζε. Αρα δεν την απορροφώ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου!Ακομη αρρωστη εγω,ευτυχως χωρις πυρετο πια αλλα με εντονο βηχα κ εξαντληση...Ειμαι αρρωστη βεβαια απο τις 30/11 οποτε φανταζομαι λογικο να ειμαι εξαντλημενη.Αυριο κ μεχρι τις 12 του μηνα ειναι οι γονιμες μου συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου (κυκλος περιπου 36 ημερων).Οσο ασχημα κ αν νιωθω θα τις κανω τις προσπαθειες μου κοριτσια και ο,τι γινει.Δεν ξερω αν λογω του γερου κρυωματος πανε στραφι,θα δειξει. @Evie2 σε νιωθω κοριτσι μου ομως γιατι να χασουμε το μηνα αυτο το γιορτινο;;; Πού ξερεις;Μπορει να ερθει δωρακι απο τον Αγιο Βασιλη!Νομιζω δεν περιμενουμε κ σε κοντινες ημερομηνιες. 

Κατα τα αλλα σημερα ηταν μια δυσκολη μερα για μενα κ την οικογενεια του αντρα μου.Ηταν το 40ημερο μνημοσυνο του πατερα του κ ηταν βαρυ το κλιμα.Ελπιζω πολυ συντομα να ερθουν πιο χαρουμενες κ φωτεινες μερες στη ζωη μας γιατι χασαμε τον πεθερουλη μου 3 μηνες μετα το γαμο μας. Θελω να πιστευω οτι ενα νινακι θα φερει μεγαλη χαρα στο σπιτι μας ειδικα μετα απο ολα αυτα.

Αντε να γεμισουμε το πινακακι με θετικα τεστακια κοριτσια μου!!!

Αχ κοπελα μου συλλυπητήρια ζωη σε εσάς.. 

Κ εγω εχω εντονο βηχα ποναει απίστευτα ο λαιμος μ απο τν βηχα..αλλα ευτυχως μονο δεκατα. Και απο φωνή παιδια νταλικερης... δεν ξερω αν θα προλαβω τις γόνιμες γτ με αποφευγει το αγοράκι μου τωρα π ειμαι άρρωστη γτ αυτος ο ερμος αν αρρωστησει δε θα πληρωθει αναρρωτικες αν δεν παει κ δε θελει να χανει. Αλλα άρρωστη ξεαρρωστη θαβκανω τα δικα μ κ που θ παει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrita είπε:

Και εγώ έτσι είμαι ευαλωτη με τις ιώσεις...Περαστικααα....Βοηθάει πολύ η εχινατσια...Είναι φυτικό...Δεν ξέρω βέβαια αν κάνει οταν προσπαθούμε για μωράκι...Εγώ που αρρωσταίνω συχνά(έχω επαφή κ με παιδιά) πέρσυ το χειμώνα δεν αρρώστησα ούτε μια φορά που έπινα!!!

Ελα ρε θα το ψαξω να δω αν το εχουν εδω. Αυριο παντως θα πεταχτω στ γενικο γιατρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου.. να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα! Δεν μου ήρθε ακόμα η δίκη μου και ώσπου δεν έρχεται με πιάνει μια μικρή ελπίδα παρόλο που το στήθος μου έχει φουσκώσει πολύ και το βλέπω σαν σημάδι να έρχεται..Εάν δεν έρθει μέχρι το απόγευμα θα πιάσω τεστ για να το κάνω το πρωί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου.. να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα! Δεν μου ήρθε ακόμα η δίκη μου και ώσπου δεν έρχεται με πιάνει μια μικρή ελπίδα παρόλο που το στήθος μου έχει φουσκώσει πολύ και το βλέπω σαν σημάδι να έρχεται..Εάν δεν έρθει μέχρι το απόγευμα θα πιάσω τεστ για να το κάνω το πρωί ?

Καλημέρα!!! Σου εύχομαι να είσαι πραγματικά!! Δεν έχουν τόσο σημασία τα συμπτώματα η καθεμία έχεις τελείως διαφορετικά από ότι έχω καταλάβει. Ακόμα και η ίδια γυναίκα σε διαφορετική εγκυμοσύνη. Εγώ περιμένω την Πέμπτη και ενώ κάθε φορά πριν τη περίοδο έχω πρησμένο στήθος και με πονάει τώρα τίποτα. Μπορεί και απλά να μου καθυστερήσει για άλλο λόγο. Ποιος ξέρει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα!!! Σου εύχομαι να είσαι πραγματικά!! Δεν έχουν τόσο σημασία τα συμπτώματα η καθεμία έχεις τελείως διαφορετικά από ότι έχω καταλάβει. Ακόμα και η ίδια γυναίκα σε διαφορετική εγκυμοσύνη. Εγώ περιμένω την Πέμπτη και ενώ κάθε φορά πριν τη περίοδο έχω πρησμένο στήθος και με πονάει τώρα τίποτα. Μπορεί και απλά να μου καθυστερήσει για άλλο λόγο. Ποιος ξέρει! 

Μακάρι να είμαστε ♥️ Απλά αυτό το μήνα έχω προετοιμάσει τον εαυτό μου ότι και να μην είμαι δεν πειράζει τον επόμενο και λόγο των γιορτών δεν θέλω πάλι να περάσω αυτή την κατάσταση που με ρίχνει ψυχολογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Μακάρι να είμαστε ♥️ Απλά αυτό το μήνα έχω προετοιμάσει τον εαυτό μου ότι και να μην είμαι δεν πειράζει τον επόμενο και λόγο των γιορτών δεν θέλω πάλι να περάσω αυτή την κατάσταση που με ρίχνει ψυχολογικά!

Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι....θετική σκέψη και θα έρθει το θαυματακι μας σύντομα!!

Που θα πάει.....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε?

Εγω δυστυχως εκανα τις ενεσεις διεγερσεις, επαθα υπερδιεγερση και τελικα μαλλον αδιαθετησα και 18ημερα κυκλου. Δεν ποναω καθολου αλλα εχω ροη πιο λιγη μεν απο περιοδο αλλα αρκετη. Δεν ξερω τι συνεβη, τι πηγε στραβα αλλα θα καλεσω το γιατρο μου γιατι υποτιθεται ολα πηγαν καλα μου ελεγε. Εκτος απο την οωθηκη μου που ειχε υπερδιεγερθει. 

Εγω μαλλον θα αφησω 4-5 μηνες και μετα θα κινηθω στην εξωσωματικη κοριτσια, μαλλον σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο. Νομιζω οτι ωε τωρα μονο χρονο και χρηματα χανουμε χωρις καποια ελπιδα.

Καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου.. να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα! Δεν μου ήρθε ακόμα η δίκη μου και ώσπου δεν έρχεται με πιάνει μια μικρή ελπίδα παρόλο που το στήθος μου έχει φουσκώσει πολύ και το βλέπω σαν σημάδι να έρχεται..Εάν δεν έρθει μέχρι το απόγευμα θα πιάσω τεστ για να το κάνω το πρωί ?

Καλημέρα! Μακάρι να ακούσουμε τα ευχάριστα σήμερα αύριο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Evie2 είπε:

Και εγω εχω παρατήσει τα ούρα μ ειναι πιο σορυ κιολας κοτρινοπρασινο φωσφοριζε. Αρα δεν την απορροφώ ??

εγώ αυτό το πάθαινα με τις pregancare...με αυτές που παίρνω τώρα δε το παθαίνω.. τις babystart

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

εγώ αυτό το πάθαινα με τις pregancare...με αυτές που παίρνω τώρα δε το παθαίνω.. τις babystart

Εγώ που τις περνώ καιρό θα δεις μεγάλη διαφορά και σε αλλά θέμα όπως πχ νύχια μαλλιά κλπ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2019 at 6:26 ΜΜ, ο/η st3llina είπε:

Καλησπερα κ απο μενα κοριτσια μου!Ακομη αρρωστη εγω,ευτυχως χωρις πυρετο πια αλλα με εντονο βηχα κ εξαντληση...Ειμαι αρρωστη βεβαια απο τις 30/11 οποτε φανταζομαι λογικο να ειμαι εξαντλημενη.Αυριο κ μεχρι τις 12 του μηνα ειναι οι γονιμες μου συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου (κυκλος περιπου 36 ημερων).Οσο ασχημα κ αν νιωθω θα τις κανω τις προσπαθειες μου κοριτσια και ο,τι γινει.Δεν ξερω αν λογω του γερου κρυωματος πανε στραφι,θα δειξει. @Evie2 σε νιωθω κοριτσι μου ομως γιατι να χασουμε το μηνα αυτο το γιορτινο;;; Πού ξερεις;Μπορει να ερθει δωρακι απο τον Αγιο Βασιλη!Νομιζω δεν περιμενουμε κ σε κοντινες ημερομηνιες. 

Κατα τα αλλα σημερα ηταν μια δυσκολη μερα για μενα κ την οικογενεια του αντρα μου.Ηταν το 40ημερο μνημοσυνο του πατερα του κ ηταν βαρυ το κλιμα.Ελπιζω πολυ συντομα να ερθουν πιο χαρουμενες κ φωτεινες μερες στη ζωη μας γιατι χασαμε τον πεθερουλη μου 3 μηνες μετα το γαμο μας. Θελω να πιστευω οτι ενα νινακι θα φερει μεγαλη χαρα στο σπιτι μας ειδικα μετα απο ολα αυτα.

Αντε να γεμισουμε το πινακακι με θετικα τεστακια κοριτσια μου!!!

Συλλυπητήρια! Εύχομαι μόνο χαρές από εδώ και εμπρός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε?

Εγω δυστυχως εκανα τις ενεσεις διεγερσεις, επαθα υπερδιεγερση και τελικα μαλλον αδιαθετησα και 18ημερα κυκλου. Δεν ποναω καθολου αλλα εχω ροη πιο λιγη μεν απο περιοδο αλλα αρκετη. Δεν ξερω τι συνεβη, τι πηγε στραβα αλλα θα καλεσω το γιατρο μου γιατι υποτιθεται ολα πηγαν καλα μου ελεγε. Εκτος απο την οωθηκη μου που ειχε υπερδιεγερθει. 

Εγω μαλλον θα αφησω 4-5 μηνες και μετα θα κινηθω στην εξωσωματικη κοριτσια, μαλλον σε καποιο δημοσιο νοσοκομειο. Νομιζω οτι ωε τωρα μονο χρονο και χρηματα χανουμε χωρις καποια ελπιδα.

Καλη επιτυχια σε οσες περιμενουν!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά...Και εμείς προς τα εκεί κινούμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Συνχαρητηρια κοριτσάκι!!! Μπορείς να τσιρηξεις ελεύθερα.. Είναι θετικότατο. Σκέψου ότι το έκανες με βραδινά ουρά. Φαντάσου πως θα είναι με τα πρωινά. Αύριο πήγαινε για χοριακη να δεις που βρισκεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Αν είναι εγκυμοσύνης κ όχι ωορρηξίας το βλέπω μάλλον για θετικό!!!!! Μπραβο κορίτσι μου!!!!Αύριο χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Αααααααα μπραβο κοριτσαρα μου!!!! Θετικοτατο το βλεπω! Με το καλο...Αυριο πηγαινε και για χοριακη να δεις πού βρισκεσαι.Και ναι,εγω στη θεση σου θα τσιριζα!!!Μπραβοοο ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε και σύντομα το πρώτο θετικό τεστακια του μήνα 

Χαχα δεν ελεγες κατι αλλο;Μας ηρθε και το πρωτο θετικο του μηνα!Με το καλο και στις υπολοιπες τωρα που εγινε η αρχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Αυτή τη στιγμή είμαι την τουαλέτα του σπιτιού μου ο άντρας μου είναι στον καναπέ και προσπαθώ να μην τσιριξω πέστε μου ότι ισχύει αυτό που βλέπω ; ?

B118C824-78A8-449E-A3D7-D3AF1D3080F3.jpeg

Ξεκίνα να τσιριζεις μέχρι να σε ακούσουμε όλες! 

Συγχαρητήρια, καλούς διπλασιασμούς και ένα γερό μωρό! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...