Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κοπελα μου πολλα πολλα συγχαρητήρια .. οτι πιο υπεροχο σ επιφύλασσε στην εκπνοη του 2019... χαρηκα παρα παρα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητηριααααααα κοριτσι μου !!!! ♥️♥️♥️ Δεν γινοταν να μπει καλυτερα η χρονια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Να έχεις μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τι όμορφο δώρο είναι αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Τι χαρά μας έδωσες πρωτοχρονιάτικα! Άντε να μεγαλώνει κι άλλο νινι στην παρέα μας!😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

Μα πόσο όμορφο είναι να κλείνει πάλι το θεματακι μας τόσο ευχάριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι μουυυυυ συγχαρητήρια τι τέλειο αγιοβασιλητικο δωράκι ήταν αυτό μπράβο μπραβοοοοο..με το καλό αγαπημένη μου..:) ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι μου χρόνια πολλά και καλή χρονιά!
Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά! Το καλύτερο πρωτοχρονιάτικο δώρο πήρες!
Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπράβο κοριτσάκι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη τελειομγνη εγκυμοσυνη καλή χρονιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Το πιο ωραίο δώρο για τη χρονιά που έρχεται!! Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου και του χρόνου τις γιορτές να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!!!! Έτσι κ εγώ στο γιο μου είχα κανει τεστ μια μέρα πριν τα Χριστούγεννα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!!!Ποσο πολυ συγκινηθηκα...Μπραβο κοπελα μου τι δωραρα πηρες...Με το καλο μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!Καλη χρονια κ στελνε μπεμπεδοσκονη και σε μας τις υπολοιπες 🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Μπραβο αγαπη μου το καλυτερο δωρο να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη πολυ χαρηκα κουκλα μου μπραβοοοο καλη χρονια κ σιγουρα θα ειναι κ η αγαπημένη σου χρονια😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσια έπρεπε να το γράψω εδώ γιατί πήρα το καλύτερο δώρο αυτές τις γιορτές.....

Στην 3η μέρα καθυστέρησης που είμαι, είπα να αγοράσω ένα τεστάκι να κάνω.....και το έκανα πριν κανα δίωρο και βγήκε ΘΕΤΙΚΌ κατευθείαν!!!!! 😍😍😍😍

Δε ξέρω αν θα δείτε το μήνυμά μου αλλά εύχομαι να το ζήσετε όλες σύντομα!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Εύχομαι ότι καλύτερο... Είμαι καινούρια στο φόρουμ... Σας παρακολουθώ όμως καιρό.. Μόλις είδα αυτό τ μνμ ένιωσα την ανάγκη ν σου στείλω τις ευχές μ.... Κορίτσια έχω μια απορία.. Είμαι 25 χρόνων και ξεκινήσαμε τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα προσπάθειες για μωρό... Την 11η μέρα του κύκλου έως την 17η μέρα του κύκλου ήρθαμε σε επαφές..την 15η μέρα είχα λίγο αίμα και πόνο χαμηλά, λογικά είχα ωορηξια.. Από την 17η μέρα μέχρι την 22 είχα πολύ πόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά (δεξιά, αριστερά) και πάθαινα σαν κραμπες.... Την 23 μέρα ξανά ήρθαμε σε επαφή με τον Αντρα μ κσι μετά οι κραμπες στην κοιλιά μου πέρασαν... Από την 25 μέρα έως σήμερα (30η μέρα) πονάει η μέση μου αρκετά και έχω συχνοουρια (τουλάχιστον 12 φορές την ημέρα).. Σήμερα νιώθω και ένα μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς από πίσω από τη μέση έως μπροστά.... 

Σημείωση:εκανα το τεστ αυτό που είναι για 6 μέρες νωρίτερα, 9 μέρες νωρίτερα.... Γιατί δεν άντεχα και έδειξε αρνητικό.. Επίσης έκανα το τεστ αυτό που λέει από την 1η μέρα καθυστέρησης, πέντε μέρες πριν την πρώτη μέρα καθυστέρησης και πάλι έδειξε αρνητικό.. Απ'οτι καταλάβατε είμαι αν υπομονή.... Τώρα περιμένω περίοδο στις 3 του μήνα (κύκλος 30-32 μέρες ανάλογα)... Λέτε να είμαι έγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Λικη είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Εύχομαι ότι καλύτερο... Είμαι καινούρια στο φόρουμ... Σας παρακολουθώ όμως καιρό.. Μόλις είδα αυτό τ μνμ ένιωσα την ανάγκη ν σου στείλω τις ευχές μ.... Κορίτσια έχω μια απορία.. Είμαι 25 χρόνων και ξεκινήσαμε τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα προσπάθειες για μωρό... Την 11η μέρα του κύκλου έως την 17η μέρα του κύκλου ήρθαμε σε επαφές..την 15η μέρα είχα λίγο αίμα και πόνο χαμηλά, λογικά είχα ωορηξια.. Από την 17η μέρα μέχρι την 22 είχα πολύ πόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά (δεξιά, αριστερά) και πάθαινα σαν κραμπες.... Την 23 μέρα ξανά ήρθαμε σε επαφή με τον Αντρα μ κσι μετά οι κραμπες στην κοιλιά μου πέρασαν... Από την 25 μέρα έως σήμερα (30η μέρα) πονάει η μέση μου αρκετά και έχω συχνοουρια (τουλάχιστον 12 φορές την ημέρα).. Σήμερα νιώθω και ένα μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς από πίσω από τη μέση έως μπροστά.... 

Σημείωση:εκανα το τεστ αυτό που είναι για 6 μέρες νωρίτερα, 9 μέρες νωρίτερα.... Γιατί δεν άντεχα και έδειξε αρνητικό.. Επίσης έκανα το τεστ αυτό που λέει από την 1η μέρα καθυστέρησης, πέντε μέρες πριν την πρώτη μέρα καθυστέρησης και πάλι έδειξε αρνητικό.. Απ'οτι καταλάβατε είμαι αν υπομονή.... Τώρα περιμένω περίοδο στις 3 του μήνα (κύκλος 30-32 μέρες ανάλογα)... Λέτε να είμαι έγκυος; 

Καλή χρονιά! Μακάρι κορίτσι μου. Οι ημέρες που ήρθατε σε επαφή είναι τέλειες άρα φυσικά και μπορεί να είσαι. Προσωπικά μιλώντας πάντα  εγώ όταν προσπαθώ για παιδί όλο κάτι διαφορετικό βρίσκω. Είναι επειδή παρατηρείς περισσότερα το σώμα σου. Σίγουρα θα αρχίσει να σου δίνει σημάδια αλλά είναι λίγο σπάνιο θεωρώ από τόσο νωρίς. Το τεστ που έκανες δεν υπήρχε περίπτωση να δείξει . Ούτε στο αίμα δεν νομίζω να φαινόταν. Περίμενε να έχεις τουλάχιστον μια ημέρα καθυστέρηση. Σου εύχομαι πολύ σύντομα να κρατάς θετικό τεστακι!😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Λικη είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Εύχομαι ότι καλύτερο... Είμαι καινούρια στο φόρουμ... Σας παρακολουθώ όμως καιρό.. Μόλις είδα αυτό τ μνμ ένιωσα την ανάγκη ν σου στείλω τις ευχές μ.... Κορίτσια έχω μια απορία.. Είμαι 25 χρόνων και ξεκινήσαμε τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα προσπάθειες για μωρό... Την 11η μέρα του κύκλου έως την 17η μέρα του κύκλου ήρθαμε σε επαφές..την 15η μέρα είχα λίγο αίμα και πόνο χαμηλά, λογικά είχα ωορηξια.. Από την 17η μέρα μέχρι την 22 είχα πολύ πόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά (δεξιά, αριστερά) και πάθαινα σαν κραμπες.... Την 23 μέρα ξανά ήρθαμε σε επαφή με τον Αντρα μ κσι μετά οι κραμπες στην κοιλιά μου πέρασαν... Από την 25 μέρα έως σήμερα (30η μέρα) πονάει η μέση μου αρκετά και έχω συχνοουρια (τουλάχιστον 12 φορές την ημέρα).. Σήμερα νιώθω και ένα μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς από πίσω από τη μέση έως μπροστά.... 

Σημείωση:εκανα το τεστ αυτό που είναι για 6 μέρες νωρίτερα, 9 μέρες νωρίτερα.... Γιατί δεν άντεχα και έδειξε αρνητικό.. Επίσης έκανα το τεστ αυτό που λέει από την 1η μέρα καθυστέρησης, πέντε μέρες πριν την πρώτη μέρα καθυστέρησης και πάλι έδειξε αρνητικό.. Απ'οτι καταλάβατε είμαι αν υπομονή.... Τώρα περιμένω περίοδο στις 3 του μήνα (κύκλος 30-32 μέρες ανάλογα)... Λέτε να είμαι έγκυος; 

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και καλή χρονιά!!!! Εύχομαι το νέο έτος να σου φέρει το μωράκι σου 😉 !!! Αρχικά να σου πω ότι έχουμε μεταφερθεί στο νέο θέμα "με την νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά" ,έλα εκεί στην παρέα μας!!! Υπάρχει πιθανότητα φυσικά και να είσαι έγκυος εάν έχεις κάνει ωορηξια νωρίς θα έπρεπε να δείχνει το τεστ εάν έχεις κάνει αργά σίγουρα το αρνητικό δεν είναι έμπιστο!!! Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις κάνα δυο μέρες και να κάνεις μια χοριακη! Έχετε ξεκινήσει μολις της προσπάθειες και όλα θα πάνε καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου καλώς ήρθες και καλή χρονιά!!!! Εύχομαι το νέο έτος να σου φέρει το μωράκι σου 😉 !!! Αρχικά να σου πω ότι έχουμε μεταφερθεί στο νέο θέμα "με την νέα την χρονιά θα μας έρθουν τα μωρά" ,έλα εκεί στην παρέα μας!!! Υπάρχει πιθανότητα φυσικά και να είσαι έγκυος εάν έχεις κάνει ωορηξια νωρίς θα έπρεπε να δείχνει το τεστ εάν έχεις κάνει αργά σίγουρα το αρνητικό δεν είναι έμπιστο!!! Εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις κάνα δυο μέρες και να κάνεις μια χοριακη! Έχετε ξεκινήσει μολις της προσπάθειες και όλα θα πάνε καλά!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.... Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... Περιμένω περίοδο 3 του μήνα, αν πάω 3 για χοριακη θα δείξει η όχι; μετά έρχεται σαββατοκύριακο και αργία και θα σκάσω από το άγχος μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Λικη είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.... Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες... Περιμένω περίοδο 3 του μήνα, αν πάω 3 για χοριακη θα δείξει η όχι; μετά έρχεται σαββατοκύριακο και αργία και θα σκάσω από το άγχος μου.... 

Χαχα έτσι ανχωμομαστε όλες μας να ξέρεις!!!! Κοίτα εάν θες κάνε 3 του μήνα χοριακη πιστεύω θα δείξει κάτι ακόμα και εάν έκανες πιο αργά ωορηξια ,νομίζω πως θα βγει θετική απλά χαμηλή αρκετά !!! Εάν και να ξέρεις το καλύτερο είναι να περιμένεις 😉 αλλά ξέρω....είναι δύσκολο!!! Οπότε πήγαινε κορίτσι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχα έτσι ανχωμομαστε όλες μας να ξέρεις!!!! Κοίτα εάν θες κάνε 3 του μήνα χοριακη πιστεύω θα δείξει κάτι ακόμα και εάν έκανες πιο αργά ωορηξια ,νομίζω πως θα βγει θετική απλά χαμηλή αρκετά !!! Εάν και να ξέρεις το καλύτερο είναι να περιμένεις 😉 αλλά ξέρω....είναι δύσκολο!!! Οπότε πήγαινε κορίτσι μου!!!!

Πω πω είναι πολύ δύσκολο όντως.... 🙄Χωρίς να το θες σε κυριεύει το άγχος...... Κορίτσι μ σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σ... Θα σας στείλω μνμ ότι και να γίνει... Εύχομαι τ 2020 να φέρει στην καθεμία μας αυτό που επιθυμεί ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου όμορφα με συγκινήσατε πάρα πάρα πολύ....είστε όλες πολύ γλυκές....σας ευχαριστώ πολύ για τα γλυκά σας λόγια❤️ ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει πολύ...ελπίζω να περάσατε υπέροχα χθες και σήμερα και το 2020 να είναι η χρονιά μας, για όλες μας❤️❤️❤️❤️ Και να συζητάμε μετά για την εγκυμοσύνη και τα μωράκια μας👶👶👶🍼🍼🍼❤️❤️❤️

 

(μου τελείωσαν και τα λαικ!❤️❤️)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλή χρονιά! Μακάρι κορίτσι μου. Οι ημέρες που ήρθατε σε επαφή είναι τέλειες άρα φυσικά και μπορεί να είσαι. Προσωπικά μιλώντας πάντα  εγώ όταν προσπαθώ για παιδί όλο κάτι διαφορετικό βρίσκω. Είναι επειδή παρατηρείς περισσότερα το σώμα σου. Σίγουρα θα αρχίσει να σου δίνει σημάδια αλλά είναι λίγο σπάνιο θεωρώ από τόσο νωρίς. Το τεστ που έκανες δεν υπήρχε περίπτωση να δείξει . Ούτε στο αίμα δεν νομίζω να φαινόταν. Περίμενε να έχεις τουλάχιστον μια ημέρα καθυστέρηση. Σου εύχομαι πολύ σύντομα να κρατάς θετικό τεστακι!😉💗

Καλή Χρονιά εύχομαι και σε εσένα με ενα μωράκι στην κοιλίτσα σ το 2020... Ναι όντως τ έκανα νωρίς το τεστ.... Περιμένω περίοδο 3 του μήνα και λέω να πάω τότε να κάνω χοριακη... Γιατί όπως ξανά είπα μετά μεσολαβούν αργίες🤔μακάρι να έχω καθυστέρηση.... 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Λικη είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου... Εύχομαι ότι καλύτερο... Είμαι καινούρια στο φόρουμ... Σας παρακολουθώ όμως καιρό.. Μόλις είδα αυτό τ μνμ ένιωσα την ανάγκη ν σου στείλω τις ευχές μ.... Κορίτσια έχω μια απορία.. Είμαι 25 χρόνων και ξεκινήσαμε τον προηγούμενο μήνα με τον άντρα προσπάθειες για μωρό... Την 11η μέρα του κύκλου έως την 17η μέρα του κύκλου ήρθαμε σε επαφές..την 15η μέρα είχα λίγο αίμα και πόνο χαμηλά, λογικά είχα ωορηξια.. Από την 17η μέρα μέχρι την 22 είχα πολύ πόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά (δεξιά, αριστερά) και πάθαινα σαν κραμπες.... Την 23 μέρα ξανά ήρθαμε σε επαφή με τον Αντρα μ κσι μετά οι κραμπες στην κοιλιά μου πέρασαν... Από την 25 μέρα έως σήμερα (30η μέρα) πονάει η μέση μου αρκετά και έχω συχνοουρια (τουλάχιστον 12 φορές την ημέρα).. Σήμερα νιώθω και ένα μούδιασμα στην περιοχή της κοιλιάς από πίσω από τη μέση έως μπροστά.... 

Σημείωση:εκανα το τεστ αυτό που είναι για 6 μέρες νωρίτερα, 9 μέρες νωρίτερα.... Γιατί δεν άντεχα και έδειξε αρνητικό.. Επίσης έκανα το τεστ αυτό που λέει από την 1η μέρα καθυστέρησης, πέντε μέρες πριν την πρώτη μέρα καθυστέρησης και πάλι έδειξε αρνητικό.. Απ'οτι καταλάβατε είμαι αν υπομονή.... Τώρα περιμένω περίοδο στις 3 του μήνα (κύκλος 30-32 μέρες ανάλογα)... Λέτε να είμαι έγκυος; 

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ Εύχομαι κι εσύ να μείνεις σύντομα!!😊 Είσαι και μικρή!!

Οι μέρες φαίνονται πολύ καλές, αν είχες ωορρηξία γύρω στη 15η μέρα. Τσέκαρες την ωορρηξία με τεστ ή το κατάλαβες απ’τα πονάκια και το αίμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ Εύχομαι κι εσύ να μείνεις σύντομα!!😊 Είσαι και μικρή!!

Οι μέρες φαίνονται πολύ καλές, αν είχες ωορρηξία γύρω στη 15η μέρα. Τσέκαρες την ωορρηξία με τεστ ή το κατάλαβες απ’τα πονάκια και το αίμα;

Από τα πονακια και το αίμα κατάλαβα ότι είχα ωορηξια... Υπάρχει περίπτωση να μην ήταν εκείνη την μέρα; και τι μπορεί να ήταν το αίμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/12/2019 at 9:42 ΠΜ, ο/η Frogel είπε:

Καλή Κυριακή σε όλα τα κορίτσιαααα..ωραία συμπτωματακια είναι αυτά αλλά υπομονή και θα δείξουν οι μέρες..:) να χαίρεστε όλες τους Νίκους σας κι εμένα γιόρταζε ο άντρας μου ❤️

Εδώ στο νησί μας ο καιρός είναι βροχερός άναψα και καλοριφέρ χθες ???

@Mt3508 περιμένουμε να μας πεις ότι δεν ηρθεεεεε..επίσης η @tzina819 (δεν ξέρω αν ταγκαρω το σωστό κορίτσι) τι έγινε με σεναααα??

@Frogel μου Χρονια πολλα και Καλη Χρονια!!! Εδω ειμαι κ εγω μα με δουλειες κλπ κ διαφορα δεν εμπαινα.. Πηγα στη γυναικολογο μου, εκανα ορμονολογικες κ τ αποτελεσματα θα βγουν σε λιγες μερες..Εχω εμφανισει κ πολυποδα στον τραχηλο ξανα που αν κ μου ειπε η γυναικολογος οτι δεν επηρεαζει κ πολυ τη συλληψη..εγω νιωθω "καπως" .. Επαφες με το συντροφο μου εχουμε αλλα λογω δουλειας του θα ειμαστε σε αποσταση καποιους μηνες οποτε δεν εχω προσδοκιες πολλες..Αυτες τις μερες ειμαστε μαζι κ ηρθαμε σε επαφη χθες ξημερωματα σημερα που θεωρητικα απο χθες νιωθω συμπτωματα ωορρηξιας.. Θα φανει δε ξερω.

Με το καλο το μωρακι σου κοριτσι μου να το κρατησεις στην αγκαλια σου!!!💟🧸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2019 at 8:44 ΜΜ, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου μωρό μ είμαι καλά εσύ???? Όλα καλά θα είναι αγάπη μου θα περάσουν όλα θα το δεις... Εγώ σου στέλνω μπεμπεδοσκονη ?????❤️❤️❤️❤️

Ελενάκι μου γλυκό χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!! ❤️❤️❤️ πώς είναι το μπεμπέ σου;; ο μικρούλης σου;; αχχχ στείλε στείλε και σε εμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2019 at 4:12 ΜΜ, ο/η Hope19 είπε:

Ωχ καταλαβα. Δυσκολο με τις μετακινησεις. Αυτο που η τωρινη γιατρος σε ξεψαχνιζει ειναι πολυ καλο. Την κλομιφαινη την εχουν λιγο καραμελα οι γιατροι εχω καταλαβει. Αλλα ειδικα που δεν σου εδωσε και εξετασει πριν, ανεπιτρεπτο. Μην ανησυχεις εγω πιστευω πως πρεπει να τα βαλεις ολα σε μια σειρα τωρα  με τη γιατρο που σου εκανε ενα καλο κλικ κι ολα θα πανε καλα. Επισης αν τελικα κανει λαπαροσκοπηση για την κυστη ειναι μια καλη ευκαιρια να δεις και τι γινεται μεσα στην κοιλια σου. Αλλοι γιατροι προτεινουν λαπαροσκοπηση διερευνητικα. Σκεψου το θετικα!! Ολα καλα θα πανε!!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για την απάντηση -αν και απαντάω καθυστερημένα-. Καλή χρονιά κιόλας!!!! ❤️ αχ άντε να δούμε.. Προς το παρόν, έχω τρεχάματα με τον αιματολόγο και έκανα λίγο πέρα την γυναικολόγο. Με ανησυχεί πολύ το θέμα με την κύστη...Άσε που, ακόμη δεν είδε τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/12/2019 at 10:01 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κορίτσι μου στεναχωριέμαι να διαβάζω τέτοια. Όμως σε νιώθω γιατί πέρασα τέτοιες φάσεις. Όλοι περνάνε... όμως αν θες να σου δώσω μια συμβουλή... κοίτα αυτά που έχεις κι όχι αυτά που υποθέτεις ότι δεν θα έχεις. Κάνεις δεν ξέρει τι μας περιμένει. Έχεις ανθρώπους που σ' αγαπάνε κι αυτό έχει την μεγαλύτερη αξία. Στο χέρι σου είναι να διώξεις το μαύρο και να χρωματίσεις την ζωή σου με τα πιο έντονα και όμορφα χρώματα!

Κορίτσι μου καλή χρονιά και χρόνια πολλά!!! Πόσο όμορφα τα γράφεις ❤️❤️❤️❤️ Όντως, νιώθω σαν αχάριστη αλλά κι εγω δεν μπορω να ηρεμήσω! Πάνω που λίγο χαλάρωσα στις γιορτές, σε συναντήσεις με τους συγγενείς έσπαγαν τα νευρα μου...Όλοι θέλουν μωρό και το θεωρούν πανεύκολο! Πού να ήξεραν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου χρόνια πολλά και καλή χρονιά με πολλή πολλή υγεία, γεμάτες κοιλίτσες και πολλά χαμόγελα!!!! ❤️❤️❤️❤️ 

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στις εγκυούλες μας!!!!🤩

Έχω καιρό να μπω και μου είναι λίγο δύσκολο να γράψω στην καθεμία ξεχωριστά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...