Μετάβαση σε περιεχόμενο

«Με δεντράκια και φωτάκια θα μας έρθουν τα νινάκια» ???


Mt3508

Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Κοριτσια μου 17η ημέρα για εμένα σήμερα και πριν από λίγο είδα θετικό τεστάκι ωορρηξίας! Μάλλον άργησα αυτό το μήνα..να υποθέσω ωορρηξία αύριο ή μεθαύριο;;

0C674282-6DF3-4E20-98AF-098939F2627E.jpeg

Μέσα σε 12-48 ώρες κάνεις οπότε βουρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Καλά τα λέει ο αντρούλης σου να τον ακούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mariaira είπε:

Τι ωραίο το νεο μας θεματακι!!!

Μολις γυρισαμε απο τον γιατρο!!!

Aκουσαμε καρδουλα!! Δε το πιστευω!!!

Αχχχ εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα κορίτσια μου..με το καλο να ακούσουμε κι εμείς αυτόν τον τέλειο ήχο..στείλε μπεμπεδοσκονη κοριτσαρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mt3508 είπε:

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Καλώς ήρθαμε! Να είναι τυχερό και να δούμε πολλά μα πάρα πολλά θετικά!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

ευχαριστούμε πολύ κοριτσάρα μου με ενα πόνο με το καλό το μωράκι σας.. τίποτα δεν έμεινε ...φιλάκια πολλά

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! η ουρίτσα έμεινε και θα έχω την μπεμπούλα μου αγκαλιά!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! η ουρίτσα έμεινε και θα έχω την μπεμπούλα μου αγκαλιά!!  

Μπράβο κοπέλα μου άκουσες τον πιο ωραίο ήχο της ζωής σου !!! Δεν το έχω ζήσει αλλά και μόνο που το φαντάζομαι ανατριχιαζω από χαρά!!! Εύχομαι γεννά χωρίς κανένα πόνο και ένα υγιέστατο πανέμορφο μωράκι στην αγκαλιά σου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Αχχχ εύχομαι να το ζήσουμε όλες σύντομα κορίτσια μου..με το καλο να ακούσουμε κι εμείς αυτόν τον τέλειο ήχο..στείλε μπεμπεδοσκονη κοριτσαρα μου..

Εσύ είσαι κοντά το νιώθω στο είπα και νωρίτερα :-)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ένα τέτοιο θέλουμεεεεε αλλά εγκυμοσύνης!!!! χαχαχααα

Χαχαχ αυτό είπα μόλις το αντίκρισα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Εγώ νομίζω δεν είπε κάτι λάθος ο γιατρός σου. Με τόσο χαμηλή τιμή χοριακης δε μπορεί να δει τίποτα. Σου είπε να κάνεις 2 με 3 να δείτε ότι αναιβενει σωστά κ να σε δει μετά καλά δεν κατάλαβα? 

Πάντως η δεύτερη γνώμη αν σε ξεαγχωσει δεν κάνει κακό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας κοριτσια μου και καλως σας βρηκα...χαρα και μια μικρη θλιψη μαζι..και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας καθως ειναι πολυ νωρις για ανακοινωσεις στον περιγυρω!!!Χθες πηρα στα χερια μου θετικο τεστακι μετα απο 5 μηνες προσπαθειας αλλα η χοριακη σημερα εδειξε 403 μοναδες!?!Αγχωθηκα κ στεναχωρεθηκα καθως τη περιμενα παραπανω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εδω ο αντρας μ σκέφτεται να αλαξουμε κ γιατρο ... Στεκει να σ λεει π γιατρος με τοσο χαμηλή χοριακη δεν χρειαζεται να σε δω αν δεν κανεις 2-3 να δουμε πως ανεβενει σωστα δεν μπορω να σε δω ... Στο νοαοκομειο μ τ ειπαν αυτο γιατι ο γιατρος μετραει το ενδεχόμενο αργοποριμενης εμφιτευσης ... Οποτε η χοριακη μ δεν θα προλαβε να ανεβει για αυτο και τα τεστ βγεναν αρνητικα ... Μου ειπαν σιγκεκριμενα πως είμαι σε γκριζα ζωνη κ μπορεί η να παλινδρομησει η να εξελιχτεί πολυ θετικα ... Μονο υπομονη ..  Τι να πω . 

Κορίτσι μου θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια κατά την γνώμη μου να πας αύριο για μια χοριακη και σίγουρα να πάρεις γνώμη από έναν δεύτερο γιατρό!! Ότι και εάν κανείς να είσαι ήρεμη χαρούμενη και να κρατάς ζεστή την κοιλιά σου γιατί έχει το νινακι σου μέσα [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ νομίζω δεν είπε κάτι λάθος ο γιατρός σου. Με τόσο χαμηλή τιμή χοριακης δε μπορεί να δει τίποτα. Σου είπε να κάνεις 2 με 3 να δείτε ότι αναιβενει σωστά κ να σε δει μετά καλά δεν κατάλαβα? 

Πάντως η δεύτερη γνώμη αν σε ξεαγχωσει δεν κάνει κακό. 

Ναι αγαπημένη μου εμείς διαφωνούμε μονο στο να αφήσει δέκα μερες από  την πρώτη χοριακη που της είπε ο γιατρός..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ νομίζω δεν είπε κάτι λάθος ο γιατρός σου. Με τόσο χαμηλή τιμή χοριακης δε μπορεί να δει τίποτα. Σου είπε να κάνεις 2 με 3 να δείτε ότι αναιβενει σωστά κ να σε δει μετά καλά δεν κατάλαβα? 

Πάντως η δεύτερη γνώμη αν σε ξεαγχωσει δεν κάνει κακό. 

Μου ειπε πως στις 10 μερες καθηστερησης να ξεκιβισω ανα δυο μερες να καβω χοριακες και μετα να παω ... Γιατι λεει δεν μπορεί να δει τιποτα στην κοιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εσύ είσαι κοντά το νιώθω στο είπα και νωρίτερα :-)?

Αχ φιλενάδα μου μακάρι μακάρι μακάρι...<3 ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μου ειπε πως στις 10 μερες καθηστερησης να ξεκιβισω ανα δυο μερες να καβω χοριακες και μετα να παω ... Γιατι λεει δεν μπορεί να δει τιποτα στην κοιλια μου

Μάλλον το είπε γιατί ξεκινας από χαμηλά... Και εγώ θα πήγαινα για μια δυο παραπάνω κ θα άρχιζα από αύριο... Στο. Γιο μου έκανα 5 για να ησυχάσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Ναι αγαπημένη μου εμείς διαφωνούμε μονο στο να αφήσει δέκα μερες από  την πρώτη χοριακη που της είπε ο γιατρός..

Ναι κ εγώ δε θα είχα κρατηθεί θα πήγαινα πιο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Ναι κ εγώ δε θα είχα κρατηθεί θα πήγαινα πιο νωρις

Ναι κοριτσάκι μου είναι λίγο κουλό να περιμένεις δέκα μέρες χωριά να ξέρεις τι γινεται πως να κρατηθείς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

ναι κ εγώ έχω προαίσθημα για σένα!!!!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εγώ!!!

Κοριτσαρες μου τι να πω μακάρι να έχουμε όλες δίκιο θα είναι τελείως τρομακτικό και τέλειο χχααααχα..ελπίζω πολύ πολύ..lactaki μου κι εγώ χαλαρά το πήγα αυτόν τον μήνα κάτσε μην έχουμε μαζί θετικό γιατί από τον προηγούμενο μήνα εγώ το προαίσθημα που έχω είναι ότι δεν θα μας έρθει παρέα αφού είμαστε τόσο κοντά στις μέρες fingers crossed ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

 

Κοριτσαρες μου τι να πω μακάρι να έχουμε όλες δίκιο θα είναι τελείως τρομακτικό και τέλειο χχααααχα..ελπίζω πολύ πολύ..lactaki μου κι εγώ χαλαρά το πήγα αυτόν τον μήνα κάτσε μην έχουμε μαζί θετικό γιατί από τον προηγούμενο μήνα εγώ το προαίσθημα που έχω είναι ότι δεν θα μας έρθει παρέα αφού είμαστε τόσο κοντά στις μέρες fingers crossed ??????

μακάριιιιι να έχουμε ευχάριστα νέα αγαπημένη μου μακάρι!!!!!!! στην αναμονή λοιπόν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mt3508 είπε:

Η πιο όμορφη γιορτή του χρόνου! Η πιο φωτεινή, η πιο μαγευτική εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μας φέρει το ωραιότερο δώρο της ζωής μας! Καλώς ήρθατε και επίσημα στο Χριστουγεννιάτικο θεματάκι μας κορίτσια μου!! ?♥️??

Ωραιο θεματακι!Με το καλο και τα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσια κ σε αυτό το θέμα σας. ?

Να σου ζήσει ο μπεμπάκος αστεράκι μου..!!!! 

μαζί ξεκινήσαμε απέμεινα εγώ πίσω χαχαα.. δε πειράζει θα έρθει η ώρα μου.. ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...