Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βοήθεια, θετικό ή όχι;


Dietician

Recommended Posts

Χθες αυτη η εικόνα. Σημερα με το srlf clear οι επόμενες, στο μπανιο και στο φως. Απελπιστηκα. Τωρα νομιζω θα κανω εμετό τοσο που ανακατεύομαι το.απόγευμα

IMG_20191115_102538.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dietician είπε:

Η πρώτη χθες μετο first step και σημερα με το self clear 

 

IMG_20191115_001317.jpg

IMG_20191115_102538.jpg

Πήγαινε να κάνεις μια χοριακη! Κάτι φαίνεται....

Όμως εμένα τα τοοοοοοσο άχνα πάντα ήταν αρνητική χοριακη(όχι μηδενική) ποτέ δε κατάλαβα αν ήταν βιοχημικές η ήμουν παρανοϊκή! Το ένα το είχα πάει κ σε φαρμακοποιό αλλά κ πάλι ήταν αρνητική η χοριακη! Βέβαια δε ξέρω σε ποια μέρα του κύκλου είσαι! 

Εγώ είχα κάνει 2 μέρες πριν τη περίοδο ένα τεστ (clearblue)γτ είχα κάτι αναγουλες τυπικά για να αποκλείσω το ενδεχόμενο κ να πάω σε γιατρό για το στομάχι μου! Και απλά σε δευτερόλεπτα είχε βγει ξεκάθαρα θετικο! Την επόμενη μέρα (μια μέρα πριν τη περίοδο) έκανα χοριακη κ ήταν 49!

Οπότε η κάνε κ αύριο κ θα πρέπει να σκουραίνει η γραμμή(γτ ανεβαίνει η τιμή της χοριακης) η κάνε μια εξέταση αίματος να μη σε τρώει κ η απορία!

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι πολύ μα πολύ εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Πήγαινε να κάνεις μια χοριακη! Κάτι φαίνεται....

Όμως εμένα τα τοοοοοοσο άχνα πάντα ήταν αρνητική χοριακη(όχι μηδενική) ποτέ δε κατάλαβα αν ήταν βιοχημικές η ήμουν παρανοϊκή! Το ένα το είχα πάει κ σε φαρμακοποιό αλλά κ πάλι ήταν αρνητική η χοριακη! Βέβαια δε ξέρω σε ποια μέρα του κύκλου είσαι! 

Εγώ είχα κάνει 2 μέρες πριν τη περίοδο ένα τεστ (clearblue)γτ είχα κάτι αναγουλες τυπικά για να αποκλείσω το ενδεχόμενο κ να πάω σε γιατρό για το στομάχι μου! Και απλά σε δευτερόλεπτα είχε βγει ξεκάθαρα θετικο! Την επόμενη μέρα (μια μέρα πριν τη περίοδο) έκανα χοριακη κ ήταν 49!

Οπότε η κάνε κ αύριο κ θα πρέπει να σκουραίνει η γραμμή(γτ ανεβαίνει η τιμή της χοριακης) η κάνε μια εξέταση αίματος να μη σε τρώει κ η απορία!

Εύχομαι ολόψυχα να είσαι πολύ μα πολύ εγκυουλα!

 Ευχαρίστω αγαπη, είμαι 7 μερες μετα την επαφη στην ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με  "αρνητικό" εφέ (το έχω δει που το κάνουν σε ξένα forum), και εγω κατι βλέπω!!! Πιστεύω κάτι καλο ξεκιναει!! 

 

PSX_20191116_091745.jpg

Ναι, έτσι όντως φαίνεται!

@Dietician 7 μέρες από την επαφή είναι νωρίς, πήγαινε για χοριακή την πρώτη μέρα της καθυστέρησής σου! Εύχομαι να είσαι <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι, έτσι όντως φαίνεται!

@Dietician 7 μέρες από την επαφή είναι νωρίς, πήγαινε για χοριακή την πρώτη μέρα της καθυστέρησής σου! Εύχομαι να είσαι ❤️

Καλε είσαι εφτά μέρες μετά την οωρηξια??? Κάτι καλό συμβαίνει εδώ..  εύχομαι να είσαι εγκυουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Dietician είπε:

Η πρώτη χθες μετο first step και σημερα με το self clear 

 

IMG_20191115_001317.jpg

IMG_20191115_102538.jpg

εγώ ψιλοβλέπω γραμμή ναι αλλά απ ότι διάβασα είσαι μόνο 7 μέρες μετά την ωορρηξία..είναι πάρα πολύ νωρίς...έχεις άλλες τόσες μέρες κ θα γίνει φουλ θετικό μέχρι τότε.. στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με  "αρνητικό" εφέ (το έχω δει που το κάνουν σε ξένα forum), και εγω κατι βλέπω!!! Πιστεύω κάτι καλο ξεκιναει!! 

 

PSX_20191116_091745.jpg

καλέ τί κόλπα είναι αυτά!!!!! χαχαχα μ άρεσε!! όντως φαίνεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλε είσαι εφτά μέρες μετά την οωρηξια??? Κάτι καλό συμβαίνει εδώ..  εύχομαι να είσαι εγκυουλα

Σου φαίνεται αρκετα καλο το.αποτελέσμα για 7 μερες μετα την ωορρηξία; σε ευχαριστώ πολύ, ο τι καλύτερο κσι σε σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

καλέ τί κόλπα είναι αυτά!!!!! χαχαχα μ άρεσε!! όντως φαίνεται!!

Και εγω τωρα το ανακαλυψα αυτο το κόλπο! Μακάρι. Εγω οταν το ειδα απελπιστηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dietician είπε:

Σου φαίνεται αρκετα καλο το.αποτελέσμα για 7 μερες μετα την ωορρηξία; σε ευχαριστώ πολύ, ο τι καλύτερο κσι σε σενα

Η προηγούμενη αποβολή με στενοχωρησε τοσο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Με  "αρνητικό" εφέ (το έχω δει που το κάνουν σε ξένα forum), και εγω κατι βλέπω!!! Πιστεύω κάτι καλο ξεκιναει!! 

 

PSX_20191116_091745.jpg

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη. Απελπιστηκα οταν το ειδα. Εχω και μισ παλινδρομη πριν 2 μιση μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

εγώ ψιλοβλέπω γραμμή ναι αλλά απ ότι διάβασα είσαι μόνο 7 μέρες μετά την ωορρηξία..είναι πάρα πολύ νωρίς...έχεις άλλες τόσες μέρες κ θα γίνει φουλ θετικό μέχρι τότε.. στο εύχομαι ολόψυχα!!!!!!

Μακάρι αγάπη, ας μας βοηθήσει ο θεος ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dietician είπε:

Σου φαίνεται αρκετα καλο το.αποτελέσμα για 7 μερες μετα την ωορρηξία; σε ευχαριστώ πολύ, ο τι καλύτερο κσι σε σενα

Εγω πιστεύω είσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...