Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου και καλη εβδομαδα!!!!!!!

Εγω σημερα ειμαι στην 3η μερα καθυστέρησης...

Εκανα το πρωι τεστ και εγκυμοσύνης και μαντεψτε...;;!!!!!!!!

Αρνητικοτατο 🙄😂😂

Μαλλον εχει αλλαξει ο κυκλος μου.

Εσεις ολα καλα;;;;;

Καλημερααααααα!μωρέ τι τσαλιμάκια σου κάνει η άτιμη?? κάνε ένα καυτό ντουζακι να καεί το πετσί σου μπας και κατέβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Καλημερααααααα!μωρέ τι τσαλιμάκια σου κάνει η άτιμη?? κάνε ένα καυτό ντουζακι να καεί το πετσί σου μπας και κατέβει!

Τι να πω κοπελα μου δεν ξερω...

Εχω αρχισει και εκνευρίζομαι😑 

Το μονο που εχω ειναι πρησμενο στηθος και αρκετα υγρα (ασπρα).

Και εδω και 3 μερες μουδιαζει χαμηλα η κοιλια μου δεξια και το ποδι.

Τι να πω.

Εχω δωδει διορία μεχρι την Τετάρτη μετα θα μιλησω με τον γιατρο μου.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Τι να πω κοπελα μου δεν ξερω...

Εχω αρχισει και εκνευρίζομαι😑 

Το μονο που εχω ειναι πρησμενο στηθος και αρκετα υγρα (ασπρα).

Και εδω και 3 μερες μουδιαζει χαμηλα η κοιλια μου δεξια και το ποδι.

Τι να πω.

Εχω δωδει διορία μεχρι την Τετάρτη μετα θα μιλησω με τον γιατρο μου.  

 

βρε πουλάκι μου αυτά που λες τα είχα και εγώ αυτό τον μήνα...μούδιασμα νιώθεις η σαν σφαχτη, μαχαιρία(δεν ξέρω πως να το περιγράψω σωστά)τι να πώ? εγώ θα έλεγα να μην περιμένεις τόσο γιατί και Τετάρτη να τον πάρεις λογικά δεν θα μπορεί να σε δει επιτόπου!είσαι ήδη 3η ημέρα καθυστέρησης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια λίγες μέρες έλειψα και γεμίσαμε μπεμπάκια!!!!!!!!!!

Καλέ τι ωραία νέα είναι αυτά, @toulipa8 @Sofia33 συγχαρητήρια!!! Νομίζω ξεχνάω μια αλλά δεν θυμάμαι ποιά!! Να έχετε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη ❤️

Πραγματικά ένοιωσα πολύ όμορφα διαβάζοντάς σας, πέρασα πολύ δύσκολα τις προηγούμενες μέρες και πραγματικά μου φτιάξατε τη διάθεση!  

@Dimitra91 τι όμορφη έκπληξη που ετοίμασες για το σύζυγο!! Φανταστικό! (μα τι τέρας υπομονής κι εσύ χαχαχα, εγώ νομίζω είμαι της κατηγορίας της @toulipa8 εκεί κάπου με το πιρούνι στο χέρι θα τον είχα χαχα!)

Εγώ απο νεα αδιαθετησα και πάλι στις 28 μέρες οπότε τα inofert μια χαρά φαίνεται να δουλεύουν, δεν νομίζω να είναι τυχαίο 2 μήνες σερί. Μακάρι για να ξέρω που βρίσκομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

βρε πουλάκι μου αυτά που λες τα είχα και εγώ αυτό τον μήνα...μούδιασμα νιώθεις η σαν σφαχτη, μαχαιρία(δεν ξέρω πως να το περιγράψω σωστά)τι να πώ? εγώ θα έλεγα να μην περιμένεις τόσο γιατί και Τετάρτη να τον πάρεις λογικά δεν θα μπορεί να σε δει επιτόπου!είσαι ήδη 3η ημέρα καθυστέρησης!

Και τα δυο εχω...

Σφαχτες αλλα και κατι σαν μυρμήγκιασμα  που ξεκιναει απο την κοιλια και καταληγει στο μπουτι.

Και τα δυο απο την δεξια μερια που έκανα ωορρηξία.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Καλά κάνεις κ δεν το λες σε κανένα είναι προσωπικό σας θέμα το αν προσπαθείτε η όχι! Εμένα με πρηξανε όλοι συνέχεια παιδάκι κ παιδάκι ποτέ θα κάνεις;;κ επειδή έκανα πρόσφατα ένα χειρουργειο ενδομητριωσης τότε να δεις πως μου μιλούσαν τύπου α γι'αυτό δεν έχεις παιδί ε τώρα θα κάνεις ,ενώ εγώ δεν προσπαθούσα καν!! Μην σε επηρεάζει το περιβάλλον σου για κανένα λόγο, είστε νέοι θα έρθει το παιδάκι σας όταν θα είναι η κατάλληλη στιγμή!! Πάρε βιταμίνουλες γιατί πιστεύω ότι θα σε βοηθήσουν να αποβάλλεις κ λίγο το άγχος σου!

Ναι σε καταλαβαίνω είναι πολύ άσχημα συναίσθημα...για αυτό δεν μιλάω σε κανέναν...λίγοι είναι αυτοί που θα ενδιαφερθούν πραγματικά για κάποιον.Εμενα πάλι ξέρω θα με κρίνουν διότι είμαι μικρή...αλλά δεν με νοιάζει καθόλου αφού το θέλω εγώ και αυτός οι υπόλοιποι είναι περιττοί..

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dage είπε:

Κορίτσια λίγες μέρες έλειψα και γεμίσαμε μπεμπάκια!!!!!!!!!!

Καλέ τι ωραία νέα είναι αυτά, @toulipa8 @Sofia33 συγχαρητήρια!!! Νομίζω ξεχνάω μια αλλά δεν θυμάμαι ποιά!! Να έχετε όλες μια όμορφη εγκυμοσύνη ❤️

Πραγματικά ένοιωσα πολύ όμορφα διαβάζοντάς σας, πέρασα πολύ δύσκολα τις προηγούμενες μέρες και πραγματικά μου φτιάξατε τη διάθεση!  

@Dimitra91 τι όμορφη έκπληξη που ετοίμασες για το σύζυγο!! Φανταστικό! (μα τι τέρας υπομονής κι εσύ χαχαχα, εγώ νομίζω είμαι της κατηγορίας της @toulipa8 εκεί κάπου με το πιρούνι στο χέρι θα τον είχα χαχα!)

Εγώ απο νεα αδιαθετησα και πάλι στις 28 μέρες οπότε τα inofert μια χαρά φαίνεται να δουλεύουν, δεν νομίζω να είναι τυχαίο 2 μήνες σερί. Μακάρι για να ξέρω που βρίσκομαι. 

Σε ευχαριστώ πολυ πολυ!!ε ναι βρε παιδι μου η υπομονή της Δήμητρας είναι από άλλο πλανήτη!!

τέλεια κορίτσι μου μπήκε ο κύκλος σου σε σειρά οπότε θα κάνεις τις προσπάθειες σου πιο σίγουρα!!

τυχερός να είναι ο νέος μήνας για σένα και για τις υπόλοιπες κοπέλες, θέλω θετικές σκέψεις βλέπεε πόσο γουρλιδικο είναι το πινακάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Ναι σε καταλαβαίνω είναι πολύ άσχημα συναίσθημα...για αυτό δεν μιλάω σε κανέναν...λίγοι είναι αυτοί που θα ενδιαφερθούν πραγματικά για κάποιον.Εμενα πάλι ξέρω θα με κρίνουν διότι είμαι μικρή...αλλά δεν με νοιάζει καθόλου αφού το θέλω εγώ και αυτός οι υπόλοιποι είναι περιττοί..

Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Άμα νιώθεις εσύ έτοιμη και είσαι σίγουρη για τον σύντροφο σου , να μην σε νοιάζει κανείς!!το περιβάλλον έρχεται και φεύγει μόνο η οικογένεια μας κ ο άνθρωπος μας έρχονται για να μείνουν!Θετική σκέψη λοιπόν με τον νέο μήνα να είναι τυχερός για όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Και τα δυο εχω...

Σφαχτες αλλα και κατι σαν μυρμήγκιασμα  που ξεκιναει απο την κοιλια και καταληγει στο μπουτι.

Και τα δυο απο την δεξια μερια που έκανα ωορρηξία.  

εγώ θα σου πρότεινα, άμα δεν σου έρθει και σήμερα να πάρεις τον γιατρό σου να σε δει μήπως είναι καμια κυστούλα , τι να πω?? πολύ μας τα έχει μπερδέψει η κοκκινομούρα με εσένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

εγώ θα σου πρότεινα, άμα δεν σου έρθει και σήμερα να πάρεις τον γιατρό σου να σε δει μήπως είναι καμια κυστούλα , τι να πω?? πολύ μας τα έχει μπερδέψει η κοκκινομούρα με εσένα!!

Ασ τα κοριτσι μου ...

Οχι τίποτ'αλλο αλλα εχω και ψευτικες ελπιδες και στεναχωριέμαι διπλα μετα.

Αν ειναι αυριο θα τον παρω τηλεφωνο να δούμε τι θα μου πει.

Αν και εχει αρχισει σιγα σιγα και με ποναει η κοιλια μου οποτε μάλλον  ετοιμάζεται να κανει την εμφανιση της.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

@LadyP έκανες χοριακή????

Ναι! Βγήκε 29,3. 3 μέρες πριν τη περίοδο! Ο γιατρός είπε ότι είναι καλή! Θα πάω πάλι σε 48 ώρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η LadyP είπε:

Ναι! Βγήκε 29,3. 3 μέρες πριν τη περίοδο! Ο γιατρός είπε ότι είναι καλή! Θα πάω πάλι σε 48 ώρες!

γιουπιιιιιιι!!![smilie=love7.gif] τελειααααα!μπραβο σου κοριτσάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Denizz Καλώς όρισες κορίτσι μου! Εύχομαι να σου φέρει γούρι το θεματάκι μας! Αποδεδειγμένα είναι γουρλίδικο :D !!! Δεν θα σου πω πολλά, καθώς συμφωνώ με όσα σου είπαν τα κορίτσια και δεν θέλω να σε κουράσω! Το βασικότερο για εμένα είναι να μην έχεις άγχος αλλά να απολαμβάνεις κάθε σου επαφή με τον σύντροφό σου και θα έρθει το μωράκι όταν είναι η ώρα (να έχετε γενικά επαφές όχι μόνο στις γόνιμες)! Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός στην διαδικασία της προετοιμασίας της σύλληψης! Δεν έχει σημασία αν προσπαθούσες πολύ καιρό ή λίγο! Είσαι μικρή για να έχεις κάποιο θέμα υπογονιμότητας αλλά δεν είσαι καθόλου μικρή ηλικιακά για να γίνεις μανούλα. Ποιος θα σε κρίνει γι αυτό; Η ηλικία δεν παίζει ρόλο! Αρκεί το μωράκι να έρθει σε ένα περιβάλλον ζεστασιάς, σιγουριάς, σταθερότητας και αγάπης! Καλή επιτυχία στις προσπάθειές σου! Πες μου αν θέλεις ημερομηνία να σε βάλω στο πινακάκι! 

@Sofia33 Κοριτσι μου! Ούτε κι εμένα μου είχε πει να ξανακάνω χοριακή! Το μόνο που μου είπε είναι να πίνω 1 χαπάκι φυλλικό και 1 σίδηρο!

(Στις υπόλοιπες θα απαντήσω το βράδυ [smilie=love7.gif])

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μαλλον ερχεται η ατιμη...

Πριν καμια ωρα ειχα κατι τραβηγματακια στην κοιλια και ειχα ελαχιστα καφε υγρα.

Οποτε αυριο θα κάνει guest  εμφάνιση η κοκκινοσκουφίτσα 😝  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LadyP Mπράβο κούκλα μου!!!! Τέλεια!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα υπέροχα!!!!

@Mari84 Κορίτσι μου αντε να σου έρθει γρήγορα που να φύγει και γρήγορα για να ξανακάνεις παιχνίδι και μετά να μην σου ξαναέρθει για 9 μήνες :lol:

@dage Καλώς την!!! Τελικά ναι, την κάνουν την δουλίτσα τους τα Inofert! Κι εμένα με βοήθησαν από ότι φάνηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα (και επισήμως) κορίτσια!!!! Πως είστε;;;;

Εγώ έχω ένα ψιλοαγχουλάκι μέχρι να πάω την άλλη Τρίτη να δω το εμβρυάκι μου και να ακούσω καρδούλα. Ψιλοανησυχώ γιατί δεν ξέρω τι μέλη γενέσθαι και πλέον δεν έχω και κανένα σύμπτωμα και μου κάνει εντύπωση... (Και η μαμά μου βέβαια δεν είχε κανένα απολύτως σύμπτωμα αλλά δε νομίζω να είναι "κληρονομικό").

Έκλεισα και ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο την Πέμπτη να δούμε το θυρεοειδή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλησπέρα (και επισήμως) κορίτσια!!!! Πως είστε;;;;

Εγώ έχω ένα ψιλοαγχουλάκι μέχρι να πάω την άλλη Τρίτη να δω το εμβρυάκι μου και να ακούσω καρδούλα. Ψιλοανησυχώ γιατί δεν ξέρω τι μέλη γενέσθαι και πλέον δεν έχω και κανένα σύμπτωμα και μου κάνει εντύπωση... (Και η μαμά μου βέβαια δεν είχε κανένα απολύτως σύμπτωμα αλλά δε νομίζω να είναι "κληρονομικό").

Έκλεισα και ραντεβού με τον ενδοκρινολόγο την Πέμπτη να δούμε το θυρεοειδή μου!

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ, αλλά προφανώς έγινε για καλό, ο άνθρωπος που θα έχεις δίπλα σου θα πρέπει να είναι το άλλο σου μισό,η οικογένεια σου κ όχι να στήνει σκευωρίες!! Εμείς εδώ είμαστε για ότι θες να μιλήσεις , δεν είμαστε εδώ μόνο για τα καλά είμαστε για όλα όσα φέρνει η ζωή που δυστυχώς δεν είναι μόνο ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

Ελενιτσα μου γλυκια να ξερεις καθε εμποδιο για καλο.

Μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε κοριτσι μου.

Να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα γινουν. Θα βρεις εναν ανθρωπο που θα αξιζει πραγματικα και θα κανεις την δική σου οικογενεια και θα ερθει η ωρα που θα ξανα διαβασεις αυτο που εγραψες σημερα και θα ευχαριστείς τον θεο που σε εβγαλε απο μια κακια σχεση και που τελικα για το καλο σου δεν εμεινες εγκυος μαζι του.

Και εγω σημερα δεν ειμαι καλα.

Αλλος ενας μηνας χαμενος, χωρις ευχαριστα νεα.

Παλι αλλος ενας μηνας που αδιαθετησα και φτου παλι απο την αρχη.

Αλλα ολα θα γινουν.

Μην στεναχωριεσαι ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 καλησπέρα και σε εσένα και σε ευχαριστώ πολύ...Είμαι σίγουρη ότι είναι γουρλίδικο γιατί απαρτίζεται από ευχάριστα άτομα.

Συμφωνώ σε όσα λες δεν παίζει ρόλο η ηλικία...είναι αυτό που λένε ότι τον άντρα της ζωής σου θα το καταλάβεις άμεσος...Έτσι το ένιωσα και εγώ και θέλω να του κάνω το πιο όμορφο δώρο!

Από ότι είδα εσύ περιμένεις μωράκι...είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα τέλεια να μην αγχώνεσαι καθόλου!!!

στον πίνακα γράφετε την ημέρα καθυστέρησης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elenitsa92 καλησπέρα και σε εσένα...Λοιπόν στην ζωή μου έχω περάσει πολλές δυσκολίες...μια από αυτές ήταν και η προηγούμενη σχέση μου και παλιές φιλίες που έκαναν ένα σωρό σκευωρίες πίσω από την πλάτη μου...Αυτό που κατάλαβα είναι ότι πλέον εγώ είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη με τους λίγους φίλους και την σχέση μου...και αυτοί που έκαναν σκευωρίες πίσω από την πλάτη μου είναι ακόμα οι ίδιοι μικροπρεπείς μίζεροι και στάσιμοι άνθρωποι διότι κοιτώντας να κάνουν τους άλλους δυστυχισμένους έγιναν οι ίδιοι δυστυχισμένοι..εσύ κοιτά μόνο την ευτυχία σου...μόνο εσένα και είμαι σίγουρη πως θα βρεις τον καλύτερο για εσένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elenitsa92 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να δεις το μωράκι σου ! Εγώ γενικά είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά τις τελευταίες μέρες γι αυτό δεν συμμετέχω , δεν έχει σχέση με το θέμα άμεση ,η σχέση μου έληξε , ανακάλυψα μια απίστευτη σκευωρία που είχε στηθεί εις βάρος μου από την πρώην σχέση μου , δε θέλω να βαρύνω το κλίμα γιατί πρέπει να είναι χαρούμενο ! Χαίρομαι πολύ αλήθεια για όλες σας και εύχομαι και τα κορίτσια που προσπαθούν σύντομα να αποκτήσουν το μωράκι τους , θα σας διαβάζω όμως γιατί είστε χαρούμενη παρέα και μ αρέσει ! Όταν θα έρθει και μένα πάλι η σειρά μου με τον κατάλληλο άνθρωπο ελπίζω να έχουν ολοκληρωθεί ήδη όλες οι προσπάθειες !!!!

....Ειχα μια σχεση 2 ετων και μαλιστα συζουσαμε, ειχαμε γνωρισει γονεις κλπ κλπ, ΕΥΤΥΧΩΣ που με γλυτωσε ο καλος Θεος και δεν περασα και αλλα χρονια μαζι του..Σκευωριες, ιντριγκες,ψεμα,βια..ψυχικη κ σωματικη υπεστη... Χαιρομαι και να με συγχωρεσουν οσες  διαβαζουν (και πιθανον να μην τους αρεσει αυτο ) που δεν προσπαθησα ποτε να κανω παιδι μαζι του(καθως παντα θεωρουσα οτι το παιδι/ψυχη/ θειο δωρο ειναι ομορφοτερο να προκυπτει απο αγαπη δυνατη..ουτε απο εγωισμο -ουτε απο αυτοσκοπο ζωης..και..οσο μεγαλη και αν ειμαι πλεον και οσο και αν λιγοτερες πιθσνοτητες  εχω για γονιμοτητα... Το κεφαλι σου ψηλα!!! Δεν αξιζει κανεις τετοια συμπεριφορα...Δεν ηταν ο ανθρωπος σου..Ο συντροφος της καρδιας και της ζωης σου ειναι εκει εξω...!!!! Προχωραμε μπροστα,με χαμογελο και αισιοδοξια...!!!! Ισως ξανασυναντηθουμε οι 2 μας λιγο αργοτερα σε καποια συζητηση😊..Εγω ξεκιναω προσπαθειες σε περιπου 2 μηνες...Σου ευχομαι τα καλυτερα🌸🦋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η toulipa8 είπε:

Κοριτσάκι μου λυπάμαι πολύ, αλλά προφανώς έγινε για καλό, ο άνθρωπος που θα έχεις δίπλα σου θα πρέπει να είναι το άλλο σου μισό,η οικογένεια σου κ όχι να στήνει σκευωρίες!! Εμείς εδώ είμαστε για ότι θες να μιλήσεις , δεν είμαστε εδώ μόνο για τα καλά είμαστε για όλα όσα φέρνει η ζωή που δυστυχώς δεν είναι μόνο ευχάριστα!

Σ ευχαριστώ πολύ !!! Ακριβώς όπως τα λες είναι , με βοήθησε τουλάχιστον ο Θεός γιατί αυτός με βοήθησε ! Όλα είναι μαθήματα ! Εύχομαι τα καλύτερα για την εγκυμοσύνη σου 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

....Ειχα μια σχεση 2 ετων και μαλιστα συζουσαμε, ειχαμε γνωρισει γονεις κλπ κλπ, ΕΥΤΥΧΩΣ που με γλυτωσε ο καλος Θεος και δεν περασα και αλλα χρονια μαζι του..Σκευωριες, ιντριγκες,ψεμα,βια..ψυχικη κ σωματικη υπεστη... Χαιρομαι και να με συγχωρεσουν οσες  διαβαζουν (και πιθανον να μην τους αρεσει αυτο ) που δεν προσπαθησα ποτε να κανω παιδι μαζι του(καθως παντα θεωρουσα οτι το παιδι/ψυχη/ θειο δωρο ειναι ομορφοτερο να προκυπτει απο αγαπη δυνατη..ουτε απο εγωισμο -ουτε απο αυτοσκοπο ζωης..και..οσο μεγαλη και αν ειμαι πλεον και οσο και αν λιγοτερες πιθσνοτητες  εχω για γονιμοτητα... Το κεφαλι σου ψηλα!!! Δεν αξιζει κανεις τετοια συμπεριφορα...Δεν ηταν ο ανθρωπος σου..Ο συντροφος της καρδιας και της ζωης σου ειναι εκει εξω...!!!! Προχωραμε μπροστα,με χαμογελο και αισιοδοξια...!!!! Ισως ξανασυναντηθουμε οι 2 μας λιγο αργοτερα σε καποια συζητηση😊..Εγω ξεκιναω προσπαθειες σε περιπου 2 μηνες...Σου ευχομαι τα καλυτερα🌸🦋

Μου δίνεις πολύ κουράγιο με αυτά που λες ,είναι πολύ πρόσφατο και το σοκ είναι μεγάλο αλλά θα το ξεπεράσω ! Όλα για καλό γίνονται ! Ο Θεός με βοήθησε και τα ανακάλυψα όλα,πραγματικά μου έστειλε Θεία Φώτιση αλλιώς δε ξέρω πως θα τα ανακάλυπτα ! Σε ευχαριστώ πολύ !!! Εύχομαι όταν ξανασυναντηθούμε να έχεις ήδη το πρώτο σου παιδάκι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...