Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις Just now, ο/η toulipa8 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!δεν το πιστεύω με τίποτα ήμουν τόσο σίγουρη ότι θα αδιαθετησω που μέχρι κ το folidex σταμάτησα αυτή την βδομάδα!εγώ θα συνεχίσω να περιμένω μέχρι το Σάββατο!

Πηγές εσύ για χοριακη;;;

Ναι αρνητική 🙄 

Δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα!!!!

Ασε εμενα!!!

Εισαι έγκυοοοοοοςςςςςςςςςςςς 😍😍😍😍🤗😍🤗😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!Δεν έχω ακόμα καθυστερήση κ λέω να περιμένω μέχρι Σάββατο για την χοριακη! Γιατί δεν το πιστεύω με τίποτα!!!

Πίστεψέ το και προχώρα και επιμένω ενημέρωσε το γιατρό σου μην περιμένεις μέχρι το Σάββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris λες ε;;να μην περιμένω να έρθει καθυστέρηση;δεν θα μου πουν που πας κουκλίτσα μου;;🤣

@Mari84 ναι κοριτσάκι μου τον επόμενο μήνα δυναμικά! Αν κ είναι νωρίς ακόμα για να βγάλεις συμπεράσμα..

Δεντο πιστεύω, ειλικρινά δεν το πιστεύω!! Το κοιτάω κ το ξανακοίταω!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!Δεν έχω ακόμα καθυστερήση κ λέω να περιμένω μέχρι Σάββατο για την χοριακη! Γιατί δεν το πιστεύω με τίποτα!!!

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Πολύ χαίρομαι!!!!😁! Είναι θετικότατο!!!!! Είδες κορίτσι μου τελικα ότι όλα για κάποιο λόγο γίνονται και έπεσε νωρίτερα η ωορρηξία;;;😀😍🥰Με το καλό καινή χοριακή σου!!! Τι ευχάριστα νεαααα!!! Αρχίζει να παίρνει μπροστά το πινακάκι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η toulipa8 είπε:

@Taggeris λες ε;;να μην περιμένω να έρθει καθυστέρηση;δεν θα μου πουν που πας κουκλίτσα μου;;🤣

@Mari84 ναι κοριτσάκι μου τον επόμενο μήνα δυναμικά! Αν κ είναι νωρίς ακόμα για να βγάλεις συμπεράσμα..

Δεντο πιστεύω, ειλικρινά δεν το πιστεύω!! Το κοιτάω κ το ξανακοίταω!!!

 

Τρεχα για χοριακη και μιλα με τον γιατρο σου παιδι μου!!!!

Εισαι εγκυος!!!!!!! 

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

@Taggeris λες ε;;να μην περιμένω να έρθει καθυστέρηση;δεν θα μου πουν που πας κουκλίτσα μου;;🤣

@Mari84 ναι κοριτσάκι μου τον επόμενο μήνα δυναμικά! Αν κ είναι νωρίς ακόμα για να βγάλεις συμπεράσμα..

Δεντο πιστεύω, ειλικρινά δεν το πιστεύω!! Το κοιτάω κ το ξανακοίταω!!!

 

Κορίτσι μου πάρε το γιατρό σου και θα σου πει εκείνος σίγουρα τι να κάνεις. Απλά επειδή είναι νωρίς θα είναι χαμηλή οπότε θα πρέπει να ξανακάνεις ..αλλά πάρε να τον ενημερώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου πάρε το γιατρό σου και θα σου πει εκείνος σίγουρα τι να κάνεις. Απλά επειδή είναι νωρίς θα είναι χαμηλή οπότε θα πρέπει να ξανακάνεις ..αλλά πάρε να τον ενημερώσεις!

Είδες όλες στο λένε να ενημερώσεις τον γιατρό σου. Αυτός θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!!!! Πολύ χαίρομαι!!!!😁! Είναι θετικότατο!!!!! Είδες κορίτσι μου τελικα ότι όλα για κάποιο λόγο γίνονται και έπεσε νωρίτερα η ωορρηξία;;;😀😍🥰Με το καλό καινή χοριακή σου!!! Τι ευχάριστα νεαααα!!! Αρχίζει να παίρνει μπροστά το πινακάκι!!!!!

Ελενίτσα μου είδες;;όντως μάλλον έγινε όπως το είπες για καλό η ωορρηξία νωρίς!! Πράγματικα φοβάμαι ότι μέχρι το Σάββατο που ήταν η αρχική ημερομηνία θα μου έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ναι αρνητική 🙄 

Δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα!!!!

Ασε εμενα!!!

Εισαι έγκυοοοοοοςςςςςςςςςςςς 😍😍😍😍🤗😍🤗😍 

Κορίτσι μου επειδή τώρα μπήκα. Είχες άχνη γραμμή στο τεστ; Η χοριακη σου πόσο ήταν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Taggeris @Mari84 @Elenikon κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω!! Είμαι σε σοκ ακόμα δεν το πιστεύω, θα πάρω την γιατρό πρωί πρωί .

Χοριακη κάνω ότι ώρα θέλω;;η πρέπει να πάω πριν την δουλειά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!Δεν έχω ακόμα καθυστερήση κ λέω να περιμένω μέχρι Σάββατο για την χοριακη! Γιατί δεν το πιστεύω με τίποτα!!!

Το τεστ είναι θετικότατο αυτό δεν το συζητάμε αλλά επειδή δεν θυμάμαι αν το έχεις αναφέρει έχεις σταθερό κύκλο; ξέρεις πότε είχες ωορρηξία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Ελενίτσα μου είδες;;όντως μάλλον έγινε όπως το είπες για καλό η ωορρηξία νωρίς!! Πράγματικα φοβάμαι ότι μέχρι το Σάββατο που ήταν η αρχική ημερομηνία θα μου έρθει! 

Καλέ τι λες; Είσαι έγκυος!!! Τι αχνή γραμμη έλεγες; Αυτός ήταν κατακόκκινο!!!!θετική σκέψη !! Όλα πάνε τέλεια! Όλα ξεκίνησαν! Πάρε τον γιατρό σου να τον ενημερώσεις και ρώτα τον ποτέ να κάνεις χοριακή!!! Άντε να έχει μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! 🥰🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

@Taggeris @Mari84 @Elenikon κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω!! Είμαι σε σοκ ακόμα δεν το πιστεύω, θα πάρω την γιατρό πρωί πρωί .

Χοριακη κάνω ότι ώρα θέλω;;η πρέπει να πάω πριν την δουλειά;;

Ότι ώρα θες! Απλά αν την κανεις αργά το απόγευμα μπορεί να σου πουν ότι θα βγουν αύριο οπότε κάνε την νωρίς.Καλε γιατί δεν την παίρνεις τώρα τη γιατρο;; ,😛Νωρίς είναι ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Το τεστ είναι θετικότατο αυτό δεν το συζητάμε αλλά επειδή δεν θυμάμαι αν το έχεις αναφέρει έχεις σταθερό κύκλο; ξέρεις πότε είχες ωορρηξία; 

Έχω σταθερό κύκλο 27 με 28 ημέρες 

Ωορρηξία την παρακολουθω με τεστ κ είχα νωρίτερα αυτό τον μήνα.οποτε βάσει ωορρηξίας είναι να αδιαθετησω αύριο, βάσει ημερών το Σάββατο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου επειδή τώρα μπήκα. Είχες άχνη γραμμή στο τεστ; Η χοριακη σου πόσο ήταν; 

Γεια σου  Ελενη μου!!

Αχνη γραμμη ειχα το πρωι και η χοριακη μου δυστυχώς αρνητική...

Τι να πω! 

Παμε για τον επομενο μηνα 🤗  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ότι ώρα θες! Απλά αν την κανεις αργά το απόγευμα μπορεί να σου πουν ότι θα βγουν αύριο οπότε κάνε την νωρίς.Καλε γιατί δεν την παίρνεις τώρα τη γιατρο;; ,😛Νωρίς είναι ακόμα...

Θέλω να έχω τουλάχιστον μια χοριακη στα χέρια μου πριν την παρω! Φοβάμαι ότι θα την πάρω τηλέφωνο κ μετά θα μου έρθει η περίοδος...θα πάω αύριο πρωί πρωί πριν την δουλειά να κάνω χοριακη κ θα την πάρω μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Θέλω να έχω τουλάχιστον μια χοριακη στα χέρια μου πριν την παρω! Φοβάμαι ότι θα την πάρω τηλέφωνο κ μετά θα μου έρθει η περίοδος...θα πάω αύριο πρωί πρωί πριν την δουλειά να κάνω χοριακη κ θα την πάρω μετά!

Προσπάθησε να χαλαρωσεις....δεν θα σου έρθει περίοδος κορίτσι μου....είσαι εγκυούλα!!❤️!θα δεις ότι όλα θα πάνε τέλεια! Κάνε λοιπόν μια χοριακη αύριο να το επιβεβαιώσεις στον εαυτό σου ότι είσαι και μετά πάρε την γιατρό τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Γεια σου  Ελενη μου!!

Αχνη γραμμη ειχα το πρωι και η χοριακη μου δυστυχώς αρνητική...

Τι να πω! 

Παμε για τον επομενο μηνα 🤗 

Αδιαθετησες; Το λέω μήπως είναι νωρίς ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η toulipa8 είπε:

Έχω σταθερό κύκλο 27 με 28 ημέρες 

Ωορρηξία την παρακολουθω με τεστ κ είχα νωρίτερα αυτό τον μήνα.οποτε βάσει ωορρηξίας είναι να αδιαθετησω αύριο, βάσει ημερών το Σάββατο..

Βάση ωορρηξίας θα το σκέφτεσαι. Οπότε αύριο είναι μια χαρά να κανεις την χοριακή σου και να μιλήσεις με την γιατρό μετά...Άντε θα αγωνιούμε μαζί σου και σου στέλνουμε τη θετική μας σκέψη!!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια  @toulipa8 μου!!!! Καραθετικότατο δείχνει, συμφωνώ με τα κορίτσια!!!! Ραντεβού με το γιατρό και θα σε καθοδηγήσει!!!! 🤗

Το πινακακι αρχίζει να παίρνει ''φωτιάαααα''😍!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Βάση ωορρηξίας θα το σκέφτεσαι. Οπότε αύριο είναι μια χαρά να κανεις την χοριακή σου και να μιλήσεις με την γιατρό μετά...Άντε θα αγωνιούμε μαζί σου και σου στέλνουμε τη θετική μας σκέψη!!😀

Θα σηκώθω πρωί πρωί ααααν καταφέρω να κοιμηθώ!! Έχω κοντά μου βιοϊατρική θα πεταχτω εκεί, ελπίζω να έχω τα αποτελέσματα νωρίς!!γιατί κ η γιατρός μου αύριο είναι πρωινές ώρες !

Την χρειάζομαι την θετική σας σκέψη πολυυυυυυ!!!!

@tzina819 σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Εύχομαι σιγά σιγά αυτό το πινακακι να δείχνει μόνο εγκυουλες!!

Κορίτσια πάλι μου κόψανε τις καρδούλες κ θέλω να σας γεμίσω όλες!!!💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αδιαθετησες; Το λέω μήπως είναι νωρίς ακόμα...

Οχι περιμένω Κυριακή ή Δευτέρα να αδιαθετησω.

Δεν εχω ελπιδες ομως για αυτο τον μηνα!

Με χοριακη 0.1 δεν παω πουθενα 😆    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

Ναι αρνητική 🙄 

Δεν πειραζει παμε για τον επομενο μηνα!!!!

Ασε εμενα!!!

Εισαι έγκυοοοοοοςςςςςςςςςςςς 😍😍😍😍🤗😍🤗😍 

Δεν πειραζει κοριτσαρα μου. Παμε δυναμικα!!! Δεν το βαζουμε κατω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dimitra91 τι τέλεια !!!! Ποσό χαίρομαι αλήθεια !!! Άντε με το καλό να δεις πως θα φαίνεται υπέρηχο γραφικά !!

@toulipa8 συγχαρητήρια !!!!! Μπράβο !!! Εύχομαι μια τελειομηνη και καλή εγκυμοσύνη !!! 😊😊😊

 

κοριτσια μου οι υπόλοιπες δεν απογοητευόμαστε ! Εμενα σήμερα τελείωσε η περίοδος όποτε θα ξεκινήσω σιγά σιγά τα τεστακια μου ! Εύχομαι για όλες τις υπόλοιπες να είναι ο τυχερός μας μήνας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...