Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

???

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ???

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Ελπίζω να είστε καλά! Νατασσα πως είσαι σήμερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elenikon Καλησπέρα!! Πως είσαι;;;

@Natasha24 Πως είσαι σήμερααα;; Έχουμε τίποτα καινούριο;

Γεια σου Δήμητρα! Καλά είμαι! Μόλις σχολασα! Εσύ τι κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Γεια σου Δήμητρα! Καλά είμαι! Μόλις σχολασα! Εσύ τι κάνεις; 

Τυχερή!!!!!!! Εγώ δουλειά!!! Ειχα μία αρκετά κουραστική ημέρα αλλά έχω ηθικό ακμαιότατο! Βέβαια πάλι εχθές είδα εντελώς κουλό όνειρο! Δεν ξέρω τι συμβαίνει τελευταία!!! :lol:

Πήρατε δέντρο τελικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τυχερή!!!!!!! Εγώ δουλειά!!! Ειχα μία αρκετά κουραστική ημέρα αλλά έχω ηθικό ακμαιότατο! Βέβαια πάλι εχθές είδα εντελώς κουλό όνειρο! Δεν ξέρω τι συμβαίνει τελευταία!!! :lol:

Πήρατε δέντρο τελικά;;

Εγώ ποτέ δεν θυμάμαι τα όνειρα που είδα! Πολύ σπάνια.....?Tελικά πήραμε αυτό από το πρακτικερ κ ανυπομονώ να στολίσουμε! Εσείς στολίσατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Εγώ ποτέ δεν θυμάμαι τα όνειρα που είδα! Πολύ σπάνια.....?Tελικά πήραμε αυτό από το πρακτικερ κ ανυπομονώ να στολίσουμε! Εσείς στολίσατε;;;

Τέλεια! Καλορίζικο και καλοστόλιστο :D:D:D !!! Να μας ανεβάσεις φώτος! Όχι ακόμα, λέω μέσα στο Σ/Κ και ελπίζω να χαλάσει λίγο ο καιρός να στολίσουμε με όρεξη!!! Γιατί με ντάλα ήλιο δεν μου βγαίνει να στολίζω δέντρα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τέλεια! Καλορίζικο και καλοστόλιστο :D:D:D !!! Να μας ανεβάσεις φώτος! Όχι ακόμα, λέω μέσα στο Σ/Κ και ελπίζω να χαλάσει λίγο ο καιρός να στολίσουμε με όρεξη!!! Γιατί με ντάλα ήλιο δεν μου βγαίνει να στολίζω δέντρα! :lol:

Έχεις ένα δίκιο!! Χαχα! Και εμείς μάλλον μέσα στο σουκου θα το στολίσουμε γιατί καθημερινές δεν προλαβαίνουμε. 

 

Κάτι άλλο, σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας δεν έβγαλα ακρη...Όσες φορές τα χρησιμοποίησα έδειξε αρνητικό.Βεβαια τα χρησιμοποίησα μεχρι προχθές και η εφαρμογή δείχνει ότι σήμερα έχω ωορρηξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Έχεις ένα δίκιο!! Χαχα! Και εμείς μάλλον μέσα στο σουκου θα το στολίσουμε γιατί καθημερινές δεν προλαβαίνουμε. 

 

Κάτι άλλο, σχετικά με τα τεστ ωορρηξίας δεν έβγαλα ακρη...Όσες φορές τα χρησιμοποίησα έδειξε αρνητικό.Βεβαια τα χρησιμοποίησα μεχρι προχθές και η εφαρμογή δείχνει ότι σήμερα έχω ωορρηξία.

Δεν κάνεις και σήμερα ένα; Ή σου τελείωσαν; Δεν έδειχνε καθόλου ή έδειχνε αχνό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν κάνεις και σήμερα ένα; Ή σου τελείωσαν; Δεν έδειχνε καθόλου ή έδειχνε αχνό;

Έδειχνε αχνό! Δεν έχω αλλά δυστυχώς γιατί είπα να τα δοκίμαζα από πιο νωρίς για να την πετύχαινα μήπως και είχα πιο νωρίς ωορρηξία. Τέλος πάντων , με νευρίασα λίγο ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Έδειχνε αχνό! Δεν έχω αλλά δυστυχώς γιατί είπα να τα δοκίμαζα από πιο νωρίς για να την πετύχαινα μήπως και είχα πιο νωρίς ωορρηξία. Τέλος πάντων , με νευρίασα λίγο ..

Μήπως όμως κάνεις ωορρηξία όντως την ημέρα που σου λέει η εφαρμογή; Μην νευριάζεις, αυτά συμβαίνουν εντάξει, απλά συνέχισε συχνές προσπάθειες (άλλωστε όπως ξέρεις το σπέρμα ζει κάποιες μέρες στον κόλπο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί κάνετε? Εγώ έχω λίγο άγχος για κάποια πράγματα που δεν σας τα είπα τις προηγούμενες φορές. Αρχικά θέλω να πω ότι ξανά ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη δεν ξέρω μάλλον εγώ σκέφτομαι ανοησίες. Πριν μήνες πάθαινα συνέχεια ουρολοίμωξη και από ότι μου είπε η μαία που είχα επισκεφθεί είχα κολπιτιδα και με την επαφή το μικρόβιο πέρναγε στην ουρήθρα.  Έχω πιει ένα σωρό αντιβίωσης γιαυτόν τον λόγο..επισης έχω πάρει θεραπείες για την κολπιτιδα και πάλι εμφανίζω.. Και αρχίζω να σκέφτομαι ότι μπορεί όλα αυτά να έχουν επηρεάσει την γονιμότητα μου δεν ξέρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Εγώ έχω λίγο άγχος για κάποια πράγματα που δεν σας τα είπα τις προηγούμενες φορές. Αρχικά θέλω να πω ότι ξανά ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη δεν ξέρω μάλλον εγώ σκέφτομαι ανοησίες. Πριν μήνες πάθαινα συνέχεια ουρολοίμωξη και από ότι μου είπε η μαία που είχα επισκεφθεί είχα κολπιτιδα και με την επαφή το μικρόβιο πέρναγε στην ουρήθρα.  Έχω πιει ένα σωρό αντιβίωσης γιαυτόν τον λόγο..επισης έχω πάρει θεραπείες για την κολπιτιδα και πάλι εμφανίζω.. Και αρχίζω να σκέφτομαι ότι μπορεί όλα αυτά να έχουν επηρεάσει την γονιμότητα μου δεν ξέρω. 

Κορίτσι μου, πέρσι είχα περάσει μία τρομακτικά επίπονη και απαίσια εμπειρία διότι έπαθα ουρολοίμωξη από σταφυλόκοκκο. Είχα πυρετό αρκετές μέρες και ανυπόφορους πόνους στην κοιλιά. Πήγα στον γιατρό μετά απο 1 εβδομαδα (πολύ έξυπνη) και τα πυοσφαίρια μου ήταν στον θεό... από τότε έχω εμφανίσει άλλες 2 φορές ουρολοίμωξη παρ όλα αυτά ο προγεννετικός μ ήταν μια χαρά! Οποτε μην αγχώνεσαι για αυτό εφοσον πας στο γιατρό και κάνεις τις θεραπείες σου δεν υπάρχει φόβος υπογονιμότητας από αυτό! Μήπως γίνετε κάτι λάθος και ξανακολλάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπερααα!!πως είσαστε??

Εγώ έχω κανονική ροή.. οπότε παειιιι!!!Ει χα μια πολυ δύσκολη μέρα σήμερα.. πολυ τρέξιμο στην δουλεια και τωρα εκατσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Μήπως όμως κάνεις ωορρηξία όντως την ημέρα που σου λέει η εφαρμογή; Μην νευριάζεις, αυτά συμβαίνουν εντάξει, απλά συνέχισε συχνές προσπάθειες (άλλωστε όπως ξέρεις το σπέρμα ζει κάποιες μέρες στον κόλπο!!!)

Ναι αυτό προσπαθώ να κάνω κ βλέπουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπερααα!!πως είσαστε??

Εγώ έχω κανονική ροή.. οπότε παειιιι!!!Ει χα μια πολυ δύσκολη μέρα σήμερα.. πολυ τρέξιμο στην δουλεια και τωρα εκατσα..

Κορίτσι μου δεν πειράζει! Σου εύχομαι πραγματικά να σου έρθει αυτό που λαχταράς σύντομα! Ποτέ δεν θα χάσουμε την ελπίδα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια τί κάνετε? Εγώ έχω λίγο άγχος για κάποια πράγματα που δεν σας τα είπα τις προηγούμενες φορές. Αρχικά θέλω να πω ότι ξανά ξεκινήσαμε τις προσπάθειες για παιδάκι αλλά δεν είμαι πολύ αισιόδοξη δεν ξέρω μάλλον εγώ σκέφτομαι ανοησίες. Πριν μήνες πάθαινα συνέχεια ουρολοίμωξη και από ότι μου είπε η μαία που είχα επισκεφθεί είχα κολπιτιδα και με την επαφή το μικρόβιο πέρναγε στην ουρήθρα.  Έχω πιει ένα σωρό αντιβίωσης γιαυτόν τον λόγο..επισης έχω πάρει θεραπείες για την κολπιτιδα και πάλι εμφανίζω.. Και αρχίζω να σκέφτομαι ότι μπορεί όλα αυτά να έχουν επηρεάσει την γονιμότητα μου δεν ξέρω. 

Μην αγχώνεσαι !! Υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που είναι πιο ευάλωτοι στις ουρολοιμώξεις! Από όσο ξέρω δεν επηρεάζουν όλα αυτά τη γονιμότητα..Εννοείται βέβαια ότι πρέπει να αντιμετωπίζονται και όχι με θεραπεία μόνο σε σένα αλλά και στον άντρα, γιατί και να θεραπευτείς εσύ με μια επαφή ελεύθερη με τον άντρα σου εννοείται θα ξανακολλήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου δεν πειράζει! Σου εύχομαι πραγματικά να σου έρθει αυτό που λαχταράς σύντομα! Ποτέ δεν θα χάσουμε την ελπίδα μας!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!

Εύχομαι ν ειναι ό τυχερός σου μήνας και να μας πεις ευχαριστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπερααα!!πως είσαστε??

Εγώ έχω κανονική ροή.. οπότε παειιιι!!!Ει χα μια πολυ δύσκολη μέρα σήμερα.. πολυ τρέξιμο στην δουλεια και τωρα εκατσα..

Καλή ξεκούραση! Μαζεύεις δυνάμεις και όλη σου τη θετική ενέργεια για τις επόμενες προσπαθειες σου με ηρεμία και χωρίς άγχος :DΚι εγώ είχα μια γεμάτη ημέρα!

Καληνυχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου, πέρσι είχα περάσει μία τρομακτικά επίπονη και απαίσια εμπειρία διότι έπαθα ουρολοίμωξη από σταφυλόκοκκο. Είχα πυρετό αρκετές μέρες και ανυπόφορους πόνους στην κοιλιά. Πήγα στον γιατρό μετά απο 1 εβδομαδα (πολύ έξυπνη) και τα πυοσφαίρια μου ήταν στον θεό... από τότε έχω εμφανίσει άλλες 2 φορές ουρολοίμωξη παρ όλα αυτά ο προγεννετικός μ ήταν μια χαρά! Οποτε μην αγχώνεσαι για αυτό εφοσον πας στο γιατρό και κάνεις τις θεραπείες σου δεν υπάρχει φόβος υπογονιμότητας από αυτό! Μήπως γίνετε κάτι λάθος και ξανακολλάς;

Κατάλαβα κορίτσι χειρότερα ακόμα εσύ εγώ συνήθως ένιωθα απλά ένα τσούξιμο και το καταλάβαινα. Δεν ξέρω παντως η μαία μου είχε πει να κάνω κολπικές πλυσεις με σόδα και νερό μετά από κάθε επαφή για να μην παθαίνω ουρολοίμωξη πράγμα που έκανα..και μου είχε δώσει και κάτι κολπικα υποθετακια για την κολπιτιδα τα εφάρμοσα όλα αλλά και παλι εμφανίζω κολπιτιδα. Απλα φοβήθηκα μήπως όλα αυτά έχουν επηρεάσει την γονιμότητα αλλά εντάξει δεν πιστεύω πολλές γυναίκες παθαίνουν ουρολοιμωξεις και κολπίτιδες αν ήταν έτσι..? Τώρα βέβαια έχω σταματήσει τις κολπικές Πλυσεις με σόδα λόγο προσπάθειας παιδιού Ελπίζω να μην εμφανίσω ουρολοίμωξη πάλι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κατάλαβα κορίτσι χειρότερα ακόμα εσύ εγώ συνήθως ένιωθα απλά ένα τσούξιμο και το καταλάβαινα. Δεν ξέρω παντως η μαία μου είχε πει να κάνω κολπικές πλυσεις με σόδα και νερό μετά από κάθε επαφή για να μην παθαίνω ουρολοίμωξη πράγμα που έκανα..και μου είχε δώσει και κάτι κολπικα υποθετακια για την κολπιτιδα τα εφάρμοσα όλα αλλά και παλι εμφανίζω κολπιτιδα. Απλα φοβήθηκα μήπως όλα αυτά έχουν επηρεάσει την γονιμότητα αλλά εντάξει δεν πιστεύω πολλές γυναίκες παθαίνουν ουρολοιμωξεις και κολπίτιδες αν ήταν έτσι..? Τώρα βέβαια έχω σταματήσει τις κολπικές Πλυσεις με σόδα λόγο προσπάθειας παιδιού Ελπίζω να μην εμφανίσω ουρολοίμωξη πάλι ?

Όπως σου είπα και πιο πάνω κ άντρας πρέπει να παίρνει αγωγή. Εσένα έχει πάρει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!

Τί κάνετε; Ελπίζω να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Εγω τρεχω και δεν προλαβαίνω να πολυμπαίνω! Πως πάτε; 

@Γωγω 98 Έχεις κάνεις καλλιέργεια; Επίσης όπως είπε και η Ελένη, και ο άντρας πρέπει να πάρει αγωγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!

Τί κάνετε; Ελπίζω να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Εγω τρεχω και δεν προλαβαίνω να πολυμπαίνω! Πως πάτε; 

@Γωγω 98 Έχεις κάνεις καλλιέργεια; Επίσης όπως είπε και η Ελένη, και ο άντρας πρέπει να πάρει αγωγη!

Γεια σου Δήμητρα!!! Καλό σουκου σε όλες!! Και εγώ λίγο τρέχω σήμερα...Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περνάτε όμορφα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 29/11/2019 at 6:10 ΜΜ, ο/η Elenikon είπε:

Όπως σου είπα και πιο πάνω κ άντρας πρέπει να παίρνει αγωγή. Εσένα έχει πάρει; 

Γεια σου κορίτσι μου όχι δεν έχει παρει κάποια αγωγή και μάλιστα είχα ρωτήσει την μαία που μου βρήκε την κολπιτιδα αν πρέπει να πάρει κατι και μου είπε δεν χρειάζεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Kαλησπέρα κορίτσια!

Τί κάνετε; Ελπίζω να έχετε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!

Εγω τρεχω και δεν προλαβαίνω να πολυμπαίνω! Πως πάτε; 

@Γωγω 98 Έχεις κάνεις καλλιέργεια; Επίσης όπως είπε και η Ελένη, και ο άντρας πρέπει να πάρει αγωγη!

Ναι έχω κάνει καλλιέργεια κολπικου υγρού και ήταν πεντακάθαρη πλην της κολπιτιδας αλλά η μαία που την ρώτησα είπε ότι δεν χρειάζεται κάποια αγωγή για τον άντρα μου μάλλον έπρεπε να πάρω κι άλλες γνώμες μάλλον δεν μου τα είπε σωστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...