Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elisa91 είπε:

Κορίτσια νομίζω ότι δεν είναι τόσο καλά τα τεστ ωορρηξία .
Το λέω γτ άμα ξέρεις ότι είσαι γόνιμη εκείνη τη στιγμή δεν θα σε αγχωσει περισσότερο; 
 

Ισχύει...αν έχεις επαφές ανά μέρα είναι το ίδιο.Οποία μέρα και να κάνεις την ωορρηξία θα υπάρχει σπερμα διαθέσιμο (λογικά). Το τεστ απλά σου επιβεβαιώνει ότι θα έχεις ωορρηξία κα εχεις ένα μπουσουλα όταν δεν έχεις και σταθερό κύκλο. Δεν ξέρω αν αυξάνεις τις πιθανότητες εγκυμοσύνης εχοντας επαφη κάθε μέρα αυτές τις μέρες κ όχι ανά μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Ισχύει...αν έχεις επαφές ανά μέρα είναι το ίδιο.Οποία μέρα και να κάνεις την ωορρηξία θα υπάρχει σπερμα διαθέσιμο (λογικά). Το τεστ απλά σου επιβεβαιώνει ότι θα έχεις ωορρηξία κα εχεις ένα μπουσουλα όταν δεν έχεις και σταθερό κύκλο. Δεν ξέρω αν αυξάνεις τις πιθανότητες εγκυμοσύνης εχοντας επαφη κάθε μέρα αυτές τις μέρες κ όχι ανά μέρα....

Καλημερα?

Είναι πολλά .... εγώ τν προηγούμενο μήνα είχα μέρα παρά μέρα κ κάποιες μέρες κάθε μέρα αλλά δεν έμεινα γτ πιστεύω είχα πολύ άγχος από τη 17 μέρα κ μετά . Παίζουν πολλά ρόλο .... 

Δεν ξέρω .... τώρα είμαι στην 22η μέρα του κύκλου έχω κάποια συμπτώματα αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και ότι είναι να γίνει θα γίνει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Καλημερα?

Είναι πολλά .... εγώ τν προηγούμενο μήνα είχα μέρα παρά μέρα κ κάποιες μέρες κάθε μέρα αλλά δεν έμεινα γτ πιστεύω είχα πολύ άγχος από τη 17 μέρα κ μετά . Παίζουν πολλά ρόλο .... 

Δεν ξέρω .... τώρα είμαι στην 22η μέρα του κύκλου έχω κάποια συμπτώματα αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και ότι είναι να γίνει θα γίνει ?

Πρέπει να χαλαρώσουμε ναι.ποσο εύκολο είναι βέβαια να μην το σκέφτεσαι δεν ξέρω. Να προσπαθούμε να ξεχνιόμαστε με άλλα πραγματα. Σκέφτομαι τον προηγούμενο μήνα που 4 μέρες πριν την περίοδο είχα λίγο ανοιχτό ροζ αίμα ( κάτι που ποτέ δεν μου είχε ξανασυμβεί) μήπως έγινε η εμφύτευση απλά δεν προχώρησε και μου ήρθε απλά η περίοδος.Δεν είχα κάνει τεστ εγκυμοσύνης.Πολυ τρελενομαι το ξέρω απλά σκέφτομαι μήπως ήταν αυτό ή ήταν διαταραχή απλά του κύκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Πρέπει να χαλαρώσουμε ναι.ποσο εύκολο είναι βέβαια να μην το σκέφτεσαι δεν ξέρω. Να προσπαθούμε να ξεχνιόμαστε με άλλα πραγματα. Σκέφτομαι τον προηγούμενο μήνα που 4 μέρες πριν την περίοδο είχα λίγο ανοιχτό ροζ αίμα ( κάτι που ποτέ δεν μου είχε ξανασυμβεί) μήπως έγινε η εμφύτευση απλά δεν προχώρησε και μου ήρθε απλά η περίοδος.Δεν είχα κάνει τεστ εγκυμοσύνης.Πολυ τρελενομαι το ξέρω απλά σκέφτομαι μήπως ήταν αυτό ή ήταν διαταραχή απλά του κύκλου.

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα . Εγώ είχα αναγούλες μου μύριζαν όλα είχα ποναλακια χαμηλά στην κοιλιά λέω είναι σίγουρα . Κ μου ήρθε κ μια μέρα πιο νωρίς η περίοδος .

εγω περιμένω σε μια εβδομάδα όσο περνάνε οι μέρες έχω μια αγωνία αλλά λέω μέσα μου ότι δεν ήμουν για να μην απογοητευτώ 

 
Μεχρι να έχω ένα θετικό τεστ πάντως όλα τα συμπτώματα  θα τα θεωρώ φυσιολογικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα . Εγώ είχα αναγούλες μου μύριζαν όλα είχα ποναλακια χαμηλά στην κοιλιά λέω είναι σίγουρα . Κ μου ήρθε κ μια μέρα πιο νωρίς η περίοδος .

εγω περιμένω σε μια εβδομάδα όσο περνάνε οι μέρες έχω μια αγωνία αλλά λέω μέσα μου ότι δεν ήμουν για να μην απογοητευτώ 

 
Μεχρι να έχω ένα θετικό τεστ πάντως όλα τα συμπτώματα  θα τα θεωρώ φυσιολογικά ?

Σου εύχομαι να είσαι πραγματικά και να έχεις τα πιο όμορφα Χριστούγεννα εγγυούλα! Τελικά τα συμπτώματα δεν είναι απόλυτα, μπορεί να είσαι και να μην έχεις κανένα σύμπτωμα..Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Σου εύχομαι να είσαι πραγματικά και να έχεις τα πιο όμορφα Χριστούγεννα εγγυούλα! Τελικά τα συμπτώματα δεν είναι απόλυτα, μπορεί να είσαι και να μην έχεις κανένα σύμπτωμα..Εύχομαι να έχουμε ευχάριστα σύντομα!!

Ευχαριστώ πολυ?

Ευχομαι όλες να έχουμε συντομα  ένα θετικό τεστ και να είμαστε παρέα εγκυουλες???❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια,κσι εμείς με τον αντρα μου έχουμε ξεκινήσει από το Μάιο προσπαθείς ακόμα όμως τίποτα, παντρευτηκαμε τον Σεπτέμβριο.. Εύχομαι σε όλες μας καλή ευτυχία στης προσπαθείες μας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/11/2019 at 11:54 ΠΜ, ο/η Elisa91 είπε:

Καλημέρα ?

και εμένα μου αρέσει η μαντα αλλά το συγκεκριμένο δεν μου άρεσε και τόσο. 

Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι, με λένε ντατά,όσο αντέχει η ψυχή . Είναι από τα αγαπημένα μου . ?

Καλημέρα κορίτσι!!

Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι το έχω, επίσης. Μου άρεσε πολύ! Τα άλλα δύο δεν τα έχω διαβάσει.. πάντως και η Μαντά και η Ομηρόλη αλλά και η Δημουλίδου είναι καλές στον τρόπο γραφής τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/11/2019 at 12:00 ΜΜ, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια ??

Εγω διαβαζω εναν ξενο τώρα πολυ καλο! Τον λένε Χουαν Χοσε Μιγιας.

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου θα το δεις! Εγω θα παω την Τριτη και θα σας ενημερωσω! Για την ωρα περιμενω να μου τελειώσει η Κοκκινη κυρια για να αρχίσουμε παλι επαφες ???

Καλημέρα Δημητρούλα!!!

Όλα βαίνουν καλώς? Με το θυροειδή τελικά όλα οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα Δημητρούλα!!!

Όλα βαίνουν καλώς? Με το θυροειδή τελικά όλα οκ?

Καλημερα κορίτσι μ!

Αυριο εχω ραντεβου! Για την ωρα εκανα ενα τεστ ωορρηξίας να δω πως λειτουργεί και δες.... Υποτιθεται οτι 6.11 ξεκινησαν τα ιχνη κ 12.11 ειδα κανονική ροή οποτε δε δικαιολογείται αυτο (εκτος κι αν μετραει απο 6.11).... Εσυ πως εισαι?

20191118_010102.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κορίτσι μ!

Αυριο εχω ραντεβου! Για την ωρα εκανα ενα τεστ ωορρηξίας να δω πως λειτουργεί και δες.... Υποτιθεται οτι 6.11 ξεκινησαν τα ιχνη κ 12.11 ειδα κανονική ροή οποτε δε δικαιολογείται αυτο (εκτος κι αν μετραει απο 6.11).... Εσυ πως εισαι?

20191118_010102.jpg

Κουκλίτσα μου μου φαίνεται ότι είναι θετικό! Σε κάποια τεστ ωορρηξίας που έχω δει εδώ μέσα από άλλες κοπέλες έχω δει και ακόμη πιο σκούρα γραμμή.. ΑΛΛΑ υποθέτοντας ότι το ίδιο στυλ το βλέπουμε σε τεστ εγκυμοσύνης, όπου δηλ κάποιες έχουν πολύ σκούρα κόκκινη γραμμή και κάποιες αχνή κόκκινη και καταλήγουν να είναι και οι 2 περιπτώσεις θετικές, ίσως να ξεκίνησε η ωορρηξία σου χθές 24-36 ώρες κάπου διάβασα ότι κρατάει, οπότε μια χαρά είναι.. Μήπως απλά έχει αλλάξει λίγο ο κύκλος σου.. Πάντως υποτίθεται ότι ώς πρώτη μερα περιόδου μετριέται η κανονική ροή (θυμασαι που τα λέγαμε προ ημερών..)Ε αν ισχύουν και τα ίχνη ώς πρώτη μέρα ώστε να βρούμε την ωορρηξία ε τι να πω..Εσύ να έχεις επαφούλες όσο μπορείς και που θα πάει θα πιάστει το σποράκι ?.

Εγώ βρίσκομαι Αθήνα για ολιγοήμερες διακοπές .. Μεχρι τώρα μια ελεύθερη επαφή είχαμε στις 16/11..μη γόνιμη μέρα.. οπότε βλέπουμε ..''τσίμα - τσίμα'' αν προλάβω τις γονιμες μέρες μου για επαφή.. αλλά δεν πτοούμαι ο άλλος μήνας είναι ο μήνας των ιατρικών εξετάσεων μου όπως σου έλεγα.. Οπότε ας γίνει το θαυματάκι και του χρόνου.. βασικά όποτε θέλει ο καλός Θεός να το δώσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Demoula91 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια,κσι εμείς με τον αντρα μου έχουμε ξεκινήσει από το Μάιο προσπαθείς ακόμα όμως τίποτα, παντρευτηκαμε τον Σεπτέμβριο.. Εύχομαι σε όλες μας καλή ευτυχία στης προσπαθείες μας... 

Γεια σου κορίτσι μου...Να ζήσετε!!! Να είστε ευτυχισμένοι! Σου εύχομαι να έχετε σύντομα το μωράκι σας!θετική σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Κουκλίτσα μου μου φαίνεται ότι είναι θετικό! Σε κάποια τεστ ωορρηξίας που έχω δει εδώ μέσα από άλλες κοπέλες έχω δει και ακόμη πιο σκούρα γραμμή.. ΑΛΛΑ υποθέτοντας ότι το ίδιο στυλ το βλέπουμε σε τεστ εγκυμοσύνης, όπου δηλ κάποιες έχουν πολύ σκούρα κόκκινη γραμμή και κάποιες αχνή κόκκινη και καταλήγουν να είναι και οι 2 περιπτώσεις θετικές, ίσως να ξεκίνησε η ωορρηξία σου χθές 24-36 ώρες κάπου διάβασα ότι κρατάει, οπότε μια χαρά είναι.. Μήπως απλά έχει αλλάξει λίγο ο κύκλος σου.. Πάντως υποτίθεται ότι ώς πρώτη μερα περιόδου μετριέται η κανονική ροή (θυμασαι που τα λέγαμε προ ημερών..)Ε αν ισχύουν και τα ίχνη ώς πρώτη μέρα ώστε να βρούμε την ωορρηξία ε τι να πω..Εσύ να έχεις επαφούλες όσο μπορείς και που θα πάει θα πιάστει το σποράκι ?.

Εγώ βρίσκομαι Αθήνα για ολιγοήμερες διακοπές .. Μεχρι τώρα μια ελεύθερη επαφή είχαμε στις 16/11..μη γόνιμη μέρα.. οπότε βλέπουμε ..''τσίμα - τσίμα'' αν προλάβω τις γονιμες μέρες μου για επαφή.. αλλά δεν πτοούμαι ο άλλος μήνας είναι ο μήνας των ιατρικών εξετάσεων μου όπως σου έλεγα.. Οπότε ας γίνει το θαυματάκι και του χρόνου.. βασικά όποτε θέλει ο καλός Θεός να το δώσει..

Στο εύχομαι σύντομα κορίτσι μου το μπεμπακι. Σχετικά με το τεστ ωορρηξίας σε αντίθεση με το τεστ εγκυμοσύνης όταν είναι άχνη η γραμμή είναι αρνητικό. Διάβασα πολύ καλά τις οδηγίες για να το χρησιμοποιήσω κ εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας κορίτσια!!!☀️

Τι κάνετε?

@Elenikon δεν το ηξερα για τα τεστ ωορρηξίας, καθώς δεν έχω κάνει ακόμη, ευχαριστώ για το tip ?

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ?

Τι κάνετε; 
Εγω ανυπομονώ να έρθει το ΣΚ γιατί περιμένω να αδιαθετήσω να δω μήπως έχει γίνει το θαυματακι μου. 
Αν και δεν νομίζω γτ πονάω αρκετά σήμερα κ έχει πριστει η κοιλιτσα μου . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τρέχω λίγο αλλά σας διαβάζω!!! Τι κάνετε εσεις;

@Demoula91 Καλώς ήρθες κορίτσι μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!!! Θα έρθει και το μωρό και θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας! Μόνο μην αγχώνεσαι!!!

@tzina819 Σου εύχομαι να περάσεις καταπληκτικά!!!!! Όσο για την ωορρηξία μου δεν ξέρω αν την προλάβω.... αλλά δεν πειράζει! Όταν ειναι να έρθει θα έρθει!

@Elisa91 Έχε πίστη!!!! Μακάρι να έχει γίνει το θαυματάκι σου και να μας ανεβάσεις το θετικό τεστάκι! Όπως και να έχει όμως, κι αν δεν έχει γίνει, δεν θα απογοητευτείς!!! Θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή!!!

@Γωγω 98 @olgakou21 @st3llina @Elenikon εσείς πως είστε κορίτσια;;;;

Σήμερα πήγα στον ενδοκρινολόγο και έκανα υπέρηχο! Μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά! Και η τιμή TSH μου είναι απόλυτα φυσιολογική! Όμως, για εγκυμονούσα είμαι στο όριο! Δίνουν ενα όριο μέχρι 2,50 κι εγώ έχω 2,48 οπότε μου είπε ότι δεν είναι κάτι απλά όταν μείνω έγκυος θα με ξαναδεί κι αν αυξηθεί θα μου δώσει χάπι (μόνο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης). Όσο γι αυτο που είπε μια κοπέλα ότι η τιμή πρέπει να είναι κάτω απο 1 για να μείνεις έγκυος δεν ισχύει! Μόνο σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις που αφορούν εξωσωματική γονιμοποίηση συνήθως!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τρέχω λίγο αλλά σας διαβάζω!!! Τι κάνετε εσεις;

@Demoula91 Καλώς ήρθες κορίτσι μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!!! Θα έρθει και το μωρό και θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας! Μόνο μην αγχώνεσαι!!!

@tzina819 Σου εύχομαι να περάσεις καταπληκτικά!!!!! Όσο για την ωορρηξία μου δεν ξέρω αν την προλάβω.... αλλά δεν πειράζει! Όταν ειναι να έρθει θα έρθει!

@Elisa91 Έχε πίστη!!!! Μακάρι να έχει γίνει το θαυματάκι σου και να μας ανεβάσεις το θετικό τεστάκι! Όπως και να έχει όμως, κι αν δεν έχει γίνει, δεν θα απογοητευτείς!!! Θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή!!!

@Γωγω 98 @olgakou21 @st3llina εσείς πως είστε κορίτσια;;;;

Σήμερα πήγα στον ενδοκρινολόγο και έκανα υπέρηχο! Μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά! Και η τιμή TSH μου είναι απόλυτα φυσιολογική! Όμως, για εγκυμονούσα είμαι στο όριο! Δίνουν ενα όριο μέχρι 2,50 κι εγώ έχω 2,48 οπότε μου είπε ότι δεν είναι κάτι απλά όταν μείνω έγκυος θα με ξαναδεί κι αν αυξηθεί θα μου δώσει χάπι (μόνο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης). Όσο γι αυτο που είπε μια κοπέλα ότι η τιμή πρέπει να είναι κάτω απο 1 για να μείνεις έγκυος δεν ισχύει! Μόνο σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις που αφορούν εξωσωματική γονιμοποίηση συνήθως!

 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου ! Το θέλω τόσο πολύ που μολις κοντεύουν οι μερε αγχώνομαι 

Κοριτσάκι μου εύχομαι ολόψυχα γρήγορα με ένα θετικό τεστ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημερούδια σας κορίτσια!!!☀️

Τι κάνετε?

@Elenikon δεν το ηξερα για τα τεστ ωορρηξίας, καθώς δεν έχω κάνει ακόμη, ευχαριστώ για το tip ?

 

 

Εγώ εδώ στη δουλειά, τρεχωωω... Τα συγκεκριμένα τεστ είναι έτσι βέβαια τα υπόλοιπα δεν ξέρω αν διαφοροποιούνται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elisa91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ?

Τι κάνετε; 
Εγω ανυπομονώ να έρθει το ΣΚ γιατί περιμένω να αδιαθετήσω να δω μήπως έχει γίνει το θαυματακι μου. 
Αν και δεν νομίζω γτ πονάω αρκετά σήμερα κ έχει πριστει η κοιλιτσα μου . 

Μακάρι κοπέλα μου!! Στο εύχομαι!! Και αυτά συμπτώματα εγκυμοσύνης θα μπορούσαν να θεωρηθούν οπότε μην απογοητεύεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου ! Το θέλω τόσο πολύ που μολις κοντεύουν οι μερε αγχώνομαι 

Κοριτσάκι μου εύχομαι ολόψυχα γρήγορα με ένα θετικό τεστ ❤️

Όλες μας το ίδιο πιστεύω...Πραγματικά αν δεν είχα μπει εδώ στο φόρουμ θα θεωρούσα ότι είμαι τρελή.Αλλα ότι λέτε όλα τα κορίτσια τα νιώθω κ εγώ και με κάνει να νιώθω καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τρέχω λίγο αλλά σας διαβάζω!!! Τι κάνετε εσεις;

@Demoula91 Καλώς ήρθες κορίτσι μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!!! Θα έρθει και το μωρό και θα ολοκληρώσει την ευτυχία σας! Μόνο μην αγχώνεσαι!!!

@tzina819 Σου εύχομαι να περάσεις καταπληκτικά!!!!! Όσο για την ωορρηξία μου δεν ξέρω αν την προλάβω.... αλλά δεν πειράζει! Όταν ειναι να έρθει θα έρθει!

@Elisa91 Έχε πίστη!!!! Μακάρι να έχει γίνει το θαυματάκι σου και να μας ανεβάσεις το θετικό τεστάκι! Όπως και να έχει όμως, κι αν δεν έχει γίνει, δεν θα απογοητευτείς!!! Θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή!!!

@Γωγω 98 @olgakou21 @st3llina @Elenikon εσείς πως είστε κορίτσια;;;;

Σήμερα πήγα στον ενδοκρινολόγο και έκανα υπέρηχο! Μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά! Και η τιμή TSH μου είναι απόλυτα φυσιολογική! Όμως, για εγκυμονούσα είμαι στο όριο! Δίνουν ενα όριο μέχρι 2,50 κι εγώ έχω 2,48 οπότε μου είπε ότι δεν είναι κάτι απλά όταν μείνω έγκυος θα με ξαναδεί κι αν αυξηθεί θα μου δώσει χάπι (μόνο κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης). Όσο γι αυτο που είπε μια κοπέλα ότι η τιμή πρέπει να είναι κάτω απο 1 για να μείνεις έγκυος δεν ισχύει! Μόνο σε πολύ συγκεκριμένες περιπτώσεις που αφορούν εξωσωματική γονιμοποίηση συνήθως!

 

Σούπερ Δημητρα!σου εύχομαι ευχάριστα σύντομα.Και εσύ στις 12 περιμένεις ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Όλες μας το ίδιο πιστεύω...Πραγματικά αν δεν είχα μπει εδώ στο φόρουμ θα θεωρούσα ότι είμαι τρελή.Αλλα ότι λέτε όλα τα κορίτσια τα νιώθω κ εγώ και με κάνει να νιώθω καλύτερα.

Αχ πως σε νιώθω. Πραγματικά και εγώ το ίδιο αν δεν έμπαινα να μιλάω εδώ θα είχα τρελαθεί . Δεν το έχω πει σε κανέναν κ δεν ήθελα να αγχώνω κ τν άντρα μου. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Αχ πως σε νιώθω. Πραγματικά και εγώ το ίδιο αν δεν έμπαινα να μιλάω εδώ θα είχα τρελαθεί . Δεν το έχω πει σε κανέναν κ δεν ήθελα να αγχώνω κ τν άντρα μου. 
 

Τα ίδια κ εγώ...δεν το συζητάω με άλλους..καλώς κακώς.. νιώθω καλύτερα έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Σούπερ Δημητρα!σου εύχομαι ευχάριστα σύντομα.Και εσύ στις 12 περιμένεις ε;

Στις 12 στις 6 δεν ξέρω πλέον!!!! Συμφωνώ μαζί σας! Αν δεν μιλούσα κι εγώ εδώ θα έσκαγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Στις 12 στις 6 δεν ξέρω πλέον!!!! Συμφωνώ μαζί σας! Αν δεν μιλούσα κι εγώ εδώ θα έσκαγα...

Μακάρι να είσαι έγκυος και να μην ερθει τίποτα....!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...