Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!?

Αχ πως σας νιώθω !!! Τν προηγούμενο μήνα κ εγώ έδωσα πολλά λεφτά για τεστ! ?

Αυτο το μήνα έχω πάρει ένα κ είπα όταν θα έχω καθυστέρηση μόνο !!! Μακάρι να είναι το ένα κ το τυχερό ?

Στο εύχομαι να είναι το τυχερό!! Και γω πήρα αυτό το μήνα να υπάρχουν και θα δώσω μάχη να μην τα χρησιμοποιήσω πριν την ώρα τους! Χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Στο εύχομαι να είναι το τυχερό!! Και γω πήρα αυτό το μήνα να υπάρχουν και θα δώσω μάχη να μην τα χρησιμοποιήσω πριν την ώρα τους! Χαχα!

Έτσι κρατά γερα ?

πότε περιμένεις ; Εγώ 25/11 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elisa91 είπε:

Έτσι κρατά γερα ?

πότε περιμένεις ; Εγώ 25/11 

Εγώ 12/12! Έχω ακόμα μέρες εγώ!! Σου εύχομαι να έχεις ευχάριστα και να χαρούμε όλες μαζί εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσιααα @Elenikon @Elisa91 @st3llina @diana8 @olgakou21 @Γωγω 98 πώς είστε σήμερα; Πως περνάτε;

Γεια σου Δήμητρα!! Εγώ εδώ στη δουλειά τρέχω..εσύ τι κάνεις;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσιααα @Elenikon @Elisa91 @st3llina @diana8 @olgakou21 @Γωγω 98 πώς είστε σήμερα; Πως περνάτε;

Γεια σου Δήμητρα!! Εγώ εδώ στη δουλειά τρέχω..εσύ τι κάνεις;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Γεια σου Δήμητρα!! Εγώ εδώ στη δουλειά τρέχω..εσύ τι κάνεις;?

Κι εγώ δουλειά είμαι και από το πρωί έτρεχα σε τραπεζες (μαρτύριο)... Είναι 5.30 και μου φαίνεται αιώνας μέχρι τις 9 που σχολάω!  Θ ήθελα τόσο να είμαι για καφε τώρα που πέφτει ο ήλιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσιααα @Elenikon @Elisa91 @st3llina @diana8 @olgakou21 @Γωγω 98 πώς είστε σήμερα; Πως περνάτε;

Γεια σου κορίτσι μου!!! Εγώ καλα λιγάκι τρέχουμε με τις ελιές το μάζεμα αλλά όλα καλά εσύ? ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!! Εγώ καλα λιγάκι τρέχουμε με τις ελιές το μάζεμα αλλά όλα καλά εσύ? ?

Βλέπω όμως πάτε στις ελιές γενικά αρκετές κοπέλες! Μπράβο!!! Εγώ δεν πάω συνήθως γιατί δουλεύω (δε μ αρεσει κιολας χαχα) αλλά αν δε δούλευα θα πηγαινα να βοηθήσω εννοείται! Καλά εγώ, απλά νομίζω πως πρέπει να κάνω κάποια βόλτα γιατί έχω μπουχτίσει λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!! Εγώ καλα λιγάκι τρέχουμε με τις ελιές το μάζεμα αλλά όλα καλά εσύ? ?

Και εσύ ελιές κορίτσι?? Και εγώ το μεσημερι μετά το μαγαζί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσιααα @Elenikon @Elisa91 @st3llina @diana8 @olgakou21 @Γωγω 98 πώς είστε σήμερα; Πως περνάτε;

Ήσυχα . Το έχω ρίξει στο διάβασμα για να ξεχνιέμαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Και εσύ ελιές κορίτσι?? Και εγώ το μεσημερι μετά το μαγαζί.

Ναι καθημερινα ελιές τι να κάνουμε σιγα σιγά θα τις μαζέψουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω αγχωθει λιγάκι γιατί σε 5 μέρες περιμένω περίοδο..εγω θέλω να είμαι έγκυος αλλά σήμερα νιώθω το στήθος μου λίγο πρισμενο και πονάει λιγάκι όπως πάντα πριν την περίοδο μου και στεναχωριέμαι τόσες προσπάθειες έχω κάνει αυτές τι μέρες και στις γόνιμες ? φοβάμαι μην έχω κάποιο πρόβλημα δεν ξέρω αλλά εντάξει δεν πιάνεις πάντα με την πρώτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Βλέπω όμως πάτε στις ελιές γενικά αρκετές κοπέλες! Μπράβο!!! Εγώ δεν πάω συνήθως γιατί δουλεύω (δε μ αρεσει κιολας χαχα) αλλά αν δε δούλευα θα πηγαινα να βοηθήσω εννοείται! Καλά εγώ, απλά νομίζω πως πρέπει να κάνω κάποια βόλτα γιατί έχω μπουχτίσει λίγο!

Χαχαχ κοίτα ούτε μένα μ'αρέσει καθόλου αλλά τι να κάνουμε παμε σιγά σιγα δική μας δουλειά ειναι ότι μπορούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον. Να βγεις να ξεσκασεις λιγάκι χρειάζεται κι αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Γωγω 98 είπε:

Κορίτσια έχω αγχωθει λιγάκι γιατί σε 5 μέρες περιμένω περίοδο..εγω θέλω να είμαι έγκυος αλλά σήμερα νιώθω το στήθος μου λίγο πρισμενο και πονάει λιγάκι όπως πάντα πριν την περίοδο μου και στεναχωριέμαι τόσες προσπάθειες έχω κάνει αυτές τι μέρες και στις γόνιμες ? φοβάμαι μην έχω κάποιο πρόβλημα δεν ξέρω αλλά εντάξει δεν πιάνεις πάντα με την πρώτη..

Και γω πάντα το κακό σκέφτομαι...χαλάρωσε, άλλωστε ότι έχει γίνει έχει γίνει τώρα...Σου εύχομαι να είσαι, αλλά και να μην είσαι μην απογοητευτεις θα γινει για όλες μας αργά ή γρήγορα....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elisa91 Αχ μ αρεσει το διαβασμα! τι διαβαζεις αυτο τον καιρο,

@Γωγω 98 Hρεμησε κοριτσι μου. Μη στεναχωριεσαι έχεις όλο τον καορο μπροστα σου! Μην απογοητευεσαι! Θα έρθει οταν ειναι η ωρα !

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

@Elisa91 Αχ μ αρεσει το διαβασμα! τι διαβαζεις αυτο τον καιρο,

@Γωγω 98 Hρεμησε κοριτσι μου. Μη στεναχωριεσαι έχεις όλο τον καορο μπροστα σου! Μην απογοητευεσαι! Θα έρθει οταν ειναι η ωρα !

 

Μαντα τα πέντε κλειδιά αλλά δεν μου αρέσει και τόσο . Έχω άλλες 150 σελίδες και τέλος . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Λοιπόν το διάβασμα όντως βοηθάει @Elisa91 . Μου αρέσει ο τρόπος γραφής της Μαντά

Εγώ τώρα διαβάζω Ομηρόλη .. @Dimitra91 κοριτσάκι μου καλά έκανες και έκλεισες ραντεβού με ενδοκρινολόγο. Όλα να πανε καλα! Εγώ πως και τι περιμένω τον άλλο μήνα να κάνω ''γενική επισκευή'' (ιατρικές εξετάσεις) χααχ

@Γωγω 98 μην αγχώνεσαι το άγχος όλοι λένε είναι ό, τι χειρότερο!!! Θα πιάσεις σποράκι στην κοιλίτσα, θα δεις!!! Ολες κορίτσια θα χουμε ευχαριστα αργά ή γρήγορα!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Λοιπόν το διάβασμα όντως βοηθάει @Elisa91 . Μου αρέσει ο τρόπος γραφής της Μαντά

Εγώ τώρα διαβάζω Ομηρόλη .. @Dimitra91 κοριτσάκι μου καλά έκανες και έκλεισες ραντεβού με ενδοκρινολόγο. Όλα να πανε καλα! Εγώ πως και τι περιμένω τον άλλο μήνα να κάνω ''γενική επισκευή'' (ιατρικές εξετάσεις) χααχ

@Γωγω 98 μην αγχώνεσαι το άγχος όλοι λένε είναι ό, τι χειρότερο!!! Θα πιάσεις σποράκι στην κοιλίτσα, θα δεις!!! Ολες κορίτσια θα χουμε ευχαριστα αργά ή γρήγορα!!!

Φιλάκια πολλά

Καλημέρα ?

και εμένα μου αρέσει η μαντα αλλά το συγκεκριμένο δεν μου άρεσε και τόσο. 

Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι, με λένε ντατά,όσο αντέχει η ψυχή . Είναι από τα αγαπημένα μου . ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η tzina819 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Λοιπόν το διάβασμα όντως βοηθάει @Elisa91 . Μου αρέσει ο τρόπος γραφής της Μαντά

Εγώ τώρα διαβάζω Ομηρόλη .. @Dimitra91 κοριτσάκι μου καλά έκανες και έκλεισες ραντεβού με ενδοκρινολόγο. Όλα να πανε καλα! Εγώ πως και τι περιμένω τον άλλο μήνα να κάνω ''γενική επισκευή'' (ιατρικές εξετάσεις) χααχ

@Γωγω 98 μην αγχώνεσαι το άγχος όλοι λένε είναι ό, τι χειρότερο!!! Θα πιάσεις σποράκι στην κοιλίτσα, θα δεις!!! Ολες κορίτσια θα χουμε ευχαριστα αργά ή γρήγορα!!!

Φιλάκια πολλά

Καλημερα κοριτσια ??

Εγω διαβαζω εναν ξενο τώρα πολυ καλο! Τον λένε Χουαν Χοσε Μιγιας.

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου θα το δεις! Εγω θα παω την Τριτη και θα σας ενημερωσω! Για την ωρα περιμενω να μου τελειώσει η Κοκκινη κυρια για να αρχίσουμε παλι επαφες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!! Να περάσετε όλες ένα ωραίο Σαββατοκύριακο! Θετική σκέψη !!Εμένα εχθές ήταν η τελευταία μερα περιόδου! Ελπίζω να έχουμε όλες καλά νεα σύντομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Τώρα κατάφερα να κάτσω λίγο! Έχω φτιάξει ζύμη για ντόνατς και περιμένω να φουσκώσει ?

@olgakou21 Ξεκουράζεσαι εσύ;;;

@Elenikon Εγώ σήμερα καθαρίζω (περίεργο γιατι μεχρι και τον Μάιο είχα εντελώς διαφορετικό κύκλο! Μου ερχοταν μπαμ (χωρίς προεόρτια) και μου κρατούσε 7 ημέρες). Anyway, εύχομαι καλά χουχουλιάσματα! Αυτόν τον μήνα θα προσπαθήσουμε να έχουμε περισσότερες επαφές και πιστευώ με τα τεστακια οωρηξίας κάτι θα κάνουμε !!! Τα καλύτερα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! Τώρα κατάφερα να κάτσω λίγο! Έχω φτιάξει ζύμη για ντόνατς και περιμένω να φουσκώσει ?

@olgakou21 Ξεκουράζεσαι εσύ;;;

@Elenikon Εγώ σήμερα καθαρίζω (περίεργο γιατι μεχρι και τον Μάιο είχα εντελώς διαφορετικό κύκλο! Μου ερχοταν μπαμ (χωρίς προεόρτια) και μου κρατούσε 7 ημέρες). Anyway, εύχομαι καλά χουχουλιάσματα! Αυτόν τον μήνα θα προσπαθήσουμε να έχουμε περισσότερες επαφές και πιστευώ με τα τεστακια οωρηξίας κάτι θα κάνουμε !!! Τα καλύτερα σε όλες!!!

Μμμμμ τι ωραια!!! Μπράβο σου!!! Και γω θα έτρωγα τώρα μερικά! Στείλε και προς τα εδώ...χαχα!! Να σου πω επηρεάστηκα και πήρα και γω μαζί με τα τεστ εγκυμοσύνης και ωορρηξίας αλλά δεν ξέρω, αν τα δοκιμάσω και δεν πετύχω τη μέρα φοβάμαι ότι θα αγχωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια νομίζω ότι δεν είναι τόσο καλά τα τεστ ωορρηξία .
Το λέω γτ άμα ξέρεις ότι είσαι γόνιμη εκείνη τη στιγμή δεν θα σε αγχωσει περισσότερο; 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...