Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

χααχαχαχ ομολογουμενως δεν το είχα σκεφτει απο αυτη την οπτική γωνία!  😂😂😂😂😂😂😂 

Όσο για την κοιλιά που τη ρουφάς το συζητούσαμε τις προάλλες με την αδερφή μου και μου έλεγε, τυχερη είσαι τώρα δε χρειάζεται να ρουφάς κοιλια οπως κανουμε όλες χαχαχαχαχα και η αλήθεια είναι ότι όντως έσφιγγα την κοιλιά μου κι ας μην είχα πολύ!

Χαχα!! Πραγματικά! Τέρμα το ρουφηγμα της κοιλιάς!!😛 

Άσχετο εσύ έχεις συμπτώματα στην αρχή ή τώρα; Εγώ δεν έχω νιώσει ακόμα τουλάχιστον κάτι ιδιαίτερο π.χ. ναυτίες ή εμετούς που λένε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε σήμερα; ❤️

Για πείτε ιδέες πως περνάτε την καραντίνα σας;😛

Καλημερααααα.,, πως είσαι κορίτσι ;;; Εμένα μ σήκωσε ο αντρουλης μου που μου είχε ετοιμάσει πρωινό 🥰🥰🥰αλλά μόλις έφυγε για να πάει χωράφι.,, ζύμωσα ψωμάκι (νέα μόδα και αυτό αλλά γίνεται παρά πολύ νόστιμο) έβαλα πλυντήρια.,, και τώρα τηλεόραση!!! Εσείς;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Χαχα!! Πραγματικά! Τέρμα το ρουφηγμα της κοιλιάς!!😛 

Άσχετο εσύ έχεις συμπτώματα στην αρχή ή τώρα; Εγώ δεν έχω νιώσει ακόμα τουλάχιστον κάτι ιδιαίτερο π.χ. ναυτίες ή εμετούς που λένε.

Καλημερα!

Οχι ποτε δεν ειχα συμπτωματα ουτε στην αρχη ουτε τωρα ! Δοξα το Θεο για την ωρα εχω καλη εγκυμοσύνη!  Μην σε ανησυχεί  μπορει να μην εχεις και κανενα συμπτωμα!

Εμεις εχθες 1η φορα βγηκαμε για περπατημα και ηταν οτι έπρεπε πραγματικα. Σημερα θα παω στη μανα μου να παρω φαγητο, "γλίτωσα" το σημερινό μαγειρεμα να δω τι θα κανω ολη μερα! Αν δεν βρεξει θα ξαναπαμε γιαβπερπατημα εδω τριγυρω! Τι να κανεις κι ολη μερα? Θελω να οργανωσω λιγο καλυτερα της ντουλαπες μου.... Αλλα τελικα καταληγω να βλεπω ντεφλιξ η να καθομαι στο πσ και εννοειται οτι τρωμε ΟΛΗ μερα! 

Εσειιιις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου!!!! Όλα καλά να πάνε!!! Ξεκίνησε τέλεια ο μήνας για εσένα!!! 

Συγχαρητήρια.....με το καλό...τέλεια!!!!! Μπήκες στον πίνακα του νέου θέματος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερααααα.,, πως είσαι κορίτσι ;;; Εμένα μ σήκωσε ο αντρουλης μου που μου είχε ετοιμάσει πρωινό 🥰🥰🥰αλλά μόλις έφυγε για να πάει χωράφι.,, ζύμωσα ψωμάκι (νέα μόδα και αυτό αλλά γίνεται παρά πολύ νόστιμο) έβαλα πλυντήρια.,, και τώρα τηλεόραση!!! Εσείς;;;;; 

Και εμένα ο άντρας μου δουλεύει κανονικά και είμαι μόνη στο σπίτι..! Αυτό με το ψωμάκι το έχω δει να παίζει πολύ! Για πες τι συνταγουλα μπας και την κάνω! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα!

Οχι ποτε δεν ειχα συμπτωματα ουτε στην αρχη ουτε τωρα ! Δοξα το Θεο για την ωρα εχω καλη εγκυμοσύνη!  Μην σε ανησυχεί  μπορει να μην εχεις και κανενα συμπτωμα!

Εμεις εχθες 1η φορα βγηκαμε για περπατημα και ηταν οτι έπρεπε πραγματικα. Σημερα θα παω στη μανα μου να παρω φαγητο, "γλίτωσα" το σημερινό μαγειρεμα να δω τι θα κανω ολη μερα! Αν δεν βρεξει θα ξαναπαμε γιαβπερπατημα εδω τριγυρω! Τι να κανεις κι ολη μερα? Θελω να οργανωσω λιγο καλυτερα της ντουλαπες μου.... Αλλα τελικα καταληγω να βλεπω ντεφλιξ η να καθομαι στο πσ και εννοειται οτι τρωμε ΟΛΗ μερα! 

Εσειιιις?

Ναι με αγχωνει από τη μια που δεν έχω συμπτώματα αλλά από την άλλη είναι καλό. Απλά αγωνιώ μέχρι τις 15 του μήνα.. Είναι αρκετές μέρες και σκέφτομαι πως θα ξέρω ότι πάνε όλα καλά!🙄

Και εγώ εδώ σπίτι, κάνω δουλειές ,μαγείρεμα αλλά πόσο να τα κάνω και αυτά; Πάλι καλά είμαστε λιγο εξοχή εδώ και μπορούμε να βγούμε άνετα έξω.Υπομονη κάνουμε!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Ναι με αγχωνει από τη μια που δεν έχω συμπτώματα αλλά από την άλλη είναι καλό. Απλά αγωνιώ μέχρι τις 15 του μήνα.. Είναι αρκετές μέρες και σκέφτομαι πως θα ξέρω ότι πάνε όλα καλά!🙄

Και εγώ εδώ σπίτι, κάνω δουλειές ,μαγείρεμα αλλά πόσο να τα κάνω και αυτά; Πάλι καλά είμαστε λιγο εξοχή εδώ και μπορούμε να βγούμε άνετα έξω.Υπομονη κάνουμε!🙏

Ναι ναι ευτυχως κι εμεις εδω πανω ειμαστε εξοχη! Ολα καλα θα πανε θα το δεις! Λογικα θα ακουσευε καρδούλα 🤗🤗🤗 εγω εχω 16 παλι υπερηχο 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Και εμένα ο άντρας μου δουλεύει κανονικά και είμαι μόνη στο σπίτι..! Αυτό με το ψωμάκι το έχω δει να παίζει πολύ! Για πες τι συνταγουλα μπας και την κάνω! 😊

1/2 κιλο αλεύρι 

1 κοφτό κ.γ ζαχαρη 

1κοφτο κ.γ αλάτι 

350ml νερό χλιαρό 

1 φακελάκι ξερή μάγια 

1 κ.σ λαδι 

βαζουμε αλεύρι ζαχαρη αλάτι σε ένα μπολ .

ριχνουμε την μαγιά στο χλιαρό νερό ανακατεύουμε και τα ρίχνουμε στο μπολ. 
το ζυμώνουμε για να γίνει ζυμαρακι και ρίχνουμε το λαδι ζυμώνουμε για λίγο ακόμη . 
το σκεπάζουμε και το αφήνουμε για τουλάχιστον 2 ώρες σε ζεστο μέρος . 
Όταν ετοιμαστεί το ζυμάρι Προθερμαίνουμε τον φούρνο στους 220 αέρα μαζί με την γάστρα . 
Ρίχνουμε λίγο αλεύρι στον πάγκο βάζουμε το ζυμάρι και το κάνουμε καρβελάκι (εμένα μ αρέσει καλύτερα στρογγυλό) και το βάζουμε στη καυτή γάστρα για 40’ περίπου! Είναι ανάλογα με τον φούρνο.,, θα δεις ποτέ θα είναι έτοιμο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Συγχαρητήρια.....με το καλό...τέλεια!!!!! Μπήκες στον πίνακα του νέου θέματος ;

 Ελεγα να μην το σχολιασω αλλα θα το σχολιασω εντελως χωρις κανενα προβλημα! Η φαση ειναι οτι ενω εμενα με ειχαν στον πινακα με εβγαλαν λογικα επειδη εκανα κι εγω εδω πινακα! Καλη καρδια 🤣🤣

Απο τη μια λογικο γιατι το εχω ξαναπει οτι δεν μπορω να μπαινω συνεχεια σε ολα τα θεματα! Και τωρα μπηκα κυριως γιατι το ανοιξε η @Elenikon ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι ναι ευτυχως κι εμεις εδω πανω ειμαστε εξοχη! Ολα καλα θα πανε θα το δεις! Λογικα θα ακουσευε καρδούλα 🤗🤗🤗 εγω εχω 16 παλι υπερηχο 😍😍😍

Ευχαριστώ πολύ! Μακάρι!! Και σε σένα όλα να συνεχίσουν υπέροχα!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

 Ελεγα να μην το σχολιασω αλλα θα το σχολιασω εντελως χωρις κανενα προβλημα! Η φαση ειναι οτι ενω εμενα με ειχαν στον πινακα με εβγαλαν λογικα επειδη εκανα κι εγω εδω πινακα! Καλη καρδια 🤣🤣

Απο τη μια λογικο γιατι το εχω ξαναπει οτι δεν μπορω να μπαινω συνεχεια σε ολα τα θεματα! Και τωρα μπηκα κυριως γιατι το ανοιξε η @Elenikon ❤

Βασικά και εγώ κουράζομαι να μπαίνω σε 3 θέματα...δεν προλαβαίνω δηλαδή!!!καλε μπες και εσυ....σίγουρα αν το πεις θα σε βάλουν !!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Βρε το ξέρω ότι πάω να φάω τα μούτρα μου αλλά έτσι σε δουλειά να βρισκόμαστε....

Λίγο σασπένς στην καραντίνα 😂😂🙊🙉🙈🐵

Θέλω να ζήσω λίγο επικίνδυνα 😂😂

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου !!!!!

Καληνύχτα 💞💞

Σε καμία περίπτωση δεν στο είπα για να σου κόψω τα φτερά! Απλά για πολλούς λόγους είναι ρίσκο να το κάνεις νωρίτερα! Αλλά λογικά αυτο το ξέρεις!!!! Οπότε καλή επιτυχία 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Βασικά και εγώ κουράζομαι να μπαίνω σε 3 θέματα...δεν προλαβαίνω δηλαδή!!!καλε μπες και εσυ....σίγουρα αν το πεις θα σε βάλουν !!! 
 

Ειμαι σίγουρη ότι θα με βάλουν αν το πω αλλά δεν χρειάζεται! Ολά καλα!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

 Ελεγα να μην το σχολιασω αλλα θα το σχολιασω εντελως χωρις κανενα προβλημα! Η φαση ειναι οτι ενω εμενα με ειχαν στον πινακα με εβγαλαν λογικα επειδη εκανα κι εγω εδω πινακα! Καλη καρδια 🤣🤣

Απο τη μια λογικο γιατι το εχω ξαναπει οτι δεν μπορω να μπαινω συνεχεια σε ολα τα θεματα! Και τωρα μπηκα κυριως γιατι το ανοιξε η @Elenikon ❤

Και εγώ Δήμητρα μου δεν πολύ έγραφα στο άλλο θέμα αν και πάντα ψιλοδιαβαζω γενικά όλα τα θεματα.Είναι λογικό να μην μπορούμε να παρακολουθούμε συνέχεια όλα τα θέματα και να γράφουμε κιόλας..Δεν μπορώ να ξέρω γιατί σβηστηκες από το πινακάκι, ελπίζω να μην έγινε με κακια. Όλες για τον ίδιο σκοπό είμαστε εδώ, για να γίνουμε μανουλες και γιαυτο δέχτηκα να ανοίξω το καινούργιο θεματακι όταν μου το πρότειναν. Καλή καρδιά όπως είπες! 😛😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Maryq είπε:

Καλησπέρα στην παρέα είμαι καινούργια εδώ.. Να σας πω και εγώ το θέματακι μου.... Γενικά δεν έχω σταθερό κύκλο είναι ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε με τον άντρα μου... Έχω '' καθηστεριση" 8 μέρες έκανα ένα τεστ την προηγούμενη εβδομάδα αρνητικό (predictor) έκανα και σήμερα αλλά ήταν περίεργο.... Κάτι σαν να κουνιόταν μέσα στο τεστ.... Πρώτη φορά το βλέπω... Και φυσικά βγήκε αρνητικό... Και λέω εγώ μήπως ήταν ελαττωματικό; 

Καλημέρα κορίτσι και καλώς ήρθες στο θεμα μας!!!!! Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου!!!!!  Αρχικά έχεις κάποιο ιστορικό όπως πολυκυστικές; Επίσης πόση απόκλιση έχεις απο μήνα σε μήνα;;;; Σαν ελαττωματικό μου φαίνεται το τεστακι με όσα περιγράφεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

1/2 κιλο αλεύρι 

1 κοφτό κ.γ ζαχαρη 

1κοφτο κ.γ αλάτι 

350ml νερό χλιαρό 

1 φακελάκι ξερή μάγια 

1 κ.σ λαδι 

βαζουμε αλεύρι ζαχαρη αλάτι σε ένα μπολ .

ριχνουμε την μαγιά στο χλιαρό νερό ανακατεύουμε και τα ρίχνουμε στο μπολ. 
το ζυμώνουμε για να γίνει ζυμαρακι και ρίχνουμε το λαδι ζυμώνουμε για λίγο ακόμη . 
το σκεπάζουμε και το αφήνουμε για τουλάχιστον 2 ώρες σε ζεστο μέρος . 
Όταν ετοιμαστεί το ζυμάρι Προθερμαίνουμε τον φούρνο στους 220 αέρα μαζί με την γάστρα . 
Ρίχνουμε λίγο αλεύρι στον πάγκο βάζουμε το ζυμάρι και το κάνουμε καρβελάκι (εμένα μ αρέσει καλύτερα στρογγυλό) και το βάζουμε στη καυτή γάστρα για 40’ περίπου! Είναι ανάλογα με τον φούρνο.,, θα δεις ποτέ θα είναι έτοιμο! 

Αχχχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εύκολο φαίνεται!!Νοστιμότατο θα είναι!😊μμμμμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Και εγώ Δήμητρα μου δεν πολύ έγραφα στο άλλο θέμα αν και πάντα ψιλοδιαβαζω γενικά όλα τα θεματα.Είναι λογικό να μην μπορούμε να παρακολουθούμε συνέχεια όλα τα θέματα και να γράφουμε κιόλας..Δεν μπορώ να ξέρω γιατί σβηστηκες από το πινακάκι, ελπίζω να μην έγινε με κακια. Όλες για τον ίδιο σκοπό είμαστε εδώ, για να γίνουμε μανουλες και γιαυτο δέχτηκα να ανοίξω το καινούργιο θεματακι όταν μου το πρότειναν. Καλή καρδιά όπως είπες! 😛😁

Και πολύ καλά το έκανες! Και το άνοιξες και υπέροχα λατρεύω ποίηση και λογοτεχνία γενικότερα! Και εύχομαι να είσαι και γουρλού για όλα τα κορίτσια που θέλουν να γίνουν μανούλες!!!!!❤️ Δεν μπορώ να ξέρω αν έχει με κακία και δεν με απασχολεί κιόλας! Όπως είπαμε καλή καρδιά, όλα καλά και εύχομαι να έχουμε πολλά πολλά θετικά τεστάκια σε όλα τα θέματα! Κι εγω ψιλοδιαβάζω γενικά τα θέματα αλλά συνήθως δεν προλαβαινω να τα παρακολουθώ όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αχχχ σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Εύκολο φαίνεται!!Νοστιμότατο θα είναι!😊μμμμμ!

Ααααχ εχουμε καταστραφειιιιιιιιιι με αυτα τα ψωμακια και τα κουλουράκια!!!!!!!!! Έκανα κάτι καταπληκτικά βανίλιας , 1 δεν έμεινε! Θα την δοκιμάσω κι εγω την συνταγή φαίνεται τελεια! Πώς να αντισταθω!? 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κάτι άλλο, άσχετο, όποια έχει να προτείνει κάποιο καλό βιβλίο, μυστηρίου, θρίλερ,  κοινωνικό  ή τελοσπαντων κάποιο που της έκανε εντύπωση, ας μας πει τον τίτλο να το διαβάσουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Έκανα τέστ κ φυσικά βγήκε αρνητικό!!!

Άσε που νιώθω ότι μέχρι αύριο θα έχω αδιαθετησει 🤯🤯🤯🤯🤯

 

Άστο λίγο, χαλάρωσε! Θα έρθει σίγουρα , θα το δεις! Απλά προσπάθησε λίγο αυτόν τον μήνα (αααν αδιαθετησεις τελικά), να δουλεψεις με το ψυχολογικό σου κομμάτι και να προσπαθήσεις να ξεχαστείς λίγο απο το θέμα! Ακούγομαι βαρετη καμια φορά που λεω τα ιδια και τα ίδια, το κατανοώ, αλλά είναι αποδεδειγμένο αυτό με την ψυχολογία και πραγματικά βοηθάει! Αφέσου και θα έρθει η εγκυμοσύνη!!! Θυμισέ μου πόσο καιρό προσπαθείτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dimitra91 είπε:

Άστο λίγο, χαλάρωσε! Θα έρθει σίγουρα , θα το δεις! Απλά προσπάθησε λίγο αυτόν τον μήνα (αααν αδιαθετησεις τελικά), να δουλεψεις με το ψυχολογικό σου κομμάτι και να προσπαθήσεις να ξεχαστείς λίγο απο το θέμα! Ακούγομαι βαρετη καμια φορά που λεω τα ιδια και τα ίδια, το κατανοώ, αλλά είναι αποδεδειγμένο αυτό με την ψυχολογία και πραγματικά βοηθάει! Αφέσου και θα έρθει η εγκυμοσύνη!!! Θυμισέ μου πόσο καιρό προσπαθείτε;;;

Ναι το είπα τέλος!!!

Δεν ξανά ασχολούμαι!!!

Ούτε τεστ ωορρηξίας ούτε τίποτα!! Αν είναι να έρθει θα έρθει.

Κουράστηκα ειλικρινά!!

7 μήνες προσπαθούμε κ τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ναι το είπα τέλος!!!

Δεν ξανά ασχολούμαι!!!

Ούτε τεστ ωορρηξίας ούτε τίποτα!! Αν είναι να έρθει θα έρθει.

Κουράστηκα ειλικρινά!!

7 μήνες προσπαθούμε κ τίποτα!!

Έχεις συμβουλευτεί γυναικολόγο; (Συγνωμη αν το έχεις ξαναπει!) Συνήθως λένε αν στους 12 μήνες εντατικής προσπάθειας δεν επιτευχθεί εγκυμοσύνη προχωράνε σε εξετάσεις!

Κάνε ένα Break βρε παιδί μου στο μυαλό σου! Ξέρεις πως το εννοώ να εχετε τις επαφές κανονικά αλλά χωρίς να είναι αυτοσκοπός  το μωρό! Επίσης να σου πω και το άλλο εμενα μου χε πει η γυναικολόγος μου να έχουμε επαφές μέρα παρα μέρα .... Ούτε καν δεν μας δούλεψε αυτό.... και τελικά.... έγκυος έμεινα μια μέρα που είχαμε έρθει σε επαφή 3 φορές χαχαχαχα

Γι αυτό σου λέω είναι θέμα πότε θα είναι ο τυχερός σου μήνας! Μην απογοητεύεσαι!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Και πολύ καλά το έκανες! Και το άνοιξες και υπέροχα λατρεύω ποίηση και λογοτεχνία γενικότερα! Και εύχομαι να είσαι και γουρλού για όλα τα κορίτσια που θέλουν να γίνουν μανούλες!!!!!❤️ Δεν μπορώ να ξέρω αν έχει με κακία και δεν με απασχολεί κιόλας! Όπως είπαμε καλή καρδιά, όλα καλά και εύχομαι να έχουμε πολλά πολλά θετικά τεστάκια σε όλα τα θέματα! Κι εγω ψιλοδιαβάζω γενικά τα θέματα αλλά συνήθως δεν προλαβαινω να τα παρακολουθώ όλα!

Ούτε εγω προλαβαίνω  και μπαίνω και από το κινητό και είναι θέμα. Η καθεμία έχει δικαίωμα να το χειρίζεται όπως θέλει και νιώθει καλά. Αυτός είναι ο σκοπός και όχι να μας αγχωνει.👍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...