Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰 

@Κατερίνα!!! : ?

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Εγω πλεον ειμαι στις 29/4😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Και σήμερα μέρα έιναι!!!!! Να είναι και ξεκούραστος να το απολαύσετε!!!!🥰

Παρολο που είναι 14 μέρα σήμερα και χτες 13 νιώθω τελείως στεγνή.,. Καταλαβαίνεται τι εννοώ... δεν έχω αυτά τα πολλά υγρά που είχα παλιαααα !! Ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερη μέρα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοιτα τους 2 πρωτους μηνες το εκανα ετσι οταν νομιζα οτι ειμαι στις γονιμες αλλα πλεον προσπαθουμε ολο το μηνα απο οταν καθαρισω μεχρι και 24 ημερα συνηθως!! Αυτη τη φορα ηταν κρυωμενος ο καημενος και δεν ξεκινησαμε αμεσως, απο την 12η ημερα και το πηγαμε σερι μερικες μερες που υποτιθεται οτι ηταν και οι γονιμες και μετα μερα παρα μερα παλι!!

Λες να φταιει αυτο;; να κανουμε κατι λαθος στον τροπο;😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι θα μου περασει απλα με εριξε προς στιγμην🙂 καλυτερα ειμαι σημερα ευχαριστω😘

Έτσι σε θέλω.,, θα περάσει η περίοδος θα είσαι και πάλι με καλή ψυχολογία και μαχιμη❣️❣️❣️Όλα καλά θα πάνε!  Εγώ ξέρετε τι σκέφτομαι; Κάτι που είπε μια γνωστή μου ότι από το πολύ το άγχος και την στεναχώρια μπορεί και μόνες μας να προκαλούμε ‘μη καλή ωορρηξια’ όλα επηρεάζονται.,, όποτε think positive και μόνο χαμόγελα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι σε θέλω.,, θα περάσει η περίοδος θα είσαι και πάλι με καλή ψυχολογία και μαχιμη❣️❣️❣️Όλα καλά θα πάνε!  Εγώ ξέρετε τι σκέφτομαι; Κάτι που είπε μια γνωστή μου ότι από το πολύ το άγχος και την στεναχώρια μπορεί και μόνες μας να προκαλούμε ‘μη καλή ωορρηξια’ όλα επηρεάζονται.,, όποτε think positive και μόνο χαμόγελα ! 

😊❤ ναι βεβαια ισχυει, επισης το αγχος το υπερβολικο ειναι σπερματοκτωνο λενε!! Τωρα τι να πω, εγω δεν πιστευω οτι καποια προσπαθει να κανει παιδακι και δεν εχει αγχος η δεν το σκεφτεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Παρολο που είναι 14 μέρα σήμερα και χτες 13 νιώθω τελείως στεγνή.,. Καταλαβαίνεται τι εννοώ... δεν έχω αυτά τα πολλά υγρά που είχα παλιαααα !! Ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερη μέρα 😂😂😂

Ναι ναι καταλαβαίνω!!! Μια χαρά μέρα θα είναι!!!!!Όσο μπορούμε δνε τις αφήνουμε να πάνε "χαμένες"!!!! 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

εγώ στις 20/4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Λες να φταιει αυτο;; να κανουμε κατι λαθος στον τροπο;😕

Κορίτσια εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθαμε σε επαφή την 7η μέρα και μετά δεν ξανά ήρθαμε γιατί είχε ένα ατύχημα ο καλός μου και ελεγα πάει αυτός ο μήνας και τελικά έμεινα κια τώρα στο δεύτερο ήρθαμε σε επαφή 7η και 9η και πιάσαμε τίποτα δεν είναι απόλυτο στην ωορηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

Κορίτσια εγώ στη πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθαμε σε επαφή την 7η μέρα και μετά δεν ξανά ήρθαμε γιατί είχε ένα ατύχημα ο καλός μου και ελεγα πάει αυτός ο μήνας και τελικά έμεινα κια τώρα στο δεύτερο ήρθαμε σε επαφή 7η και 9η και πιάσαμε τίποτα δεν είναι απόλυτο στην ωορηξια. 

Ναι το εχω ακουσει κ αυτο οτι συμβαινει οπως και πιο αργα στον κυκλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι το εχω ακουσει κ αυτο οτι συμβαινει οπως και πιο αργα στον κυκλο!!

Ναι για την ωορηξια μπορείς να είσαι σίγουρη μόνο με τεστ που και αυτά δνε ξέρω κατά πόσο λειτουργούν εγώ είχα πάρει και όποτε και να το έκανα έβγαζε κια άχνη γραμμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xryssa είπε:

Ναι για την ωορηξια μπορείς να είσαι σίγουρη μόνο με τεστ που και αυτά δνε ξέρω κατά πόσο λειτουργούν εγώ είχα πάρει και όποτε και να το έκανα έβγαζε κια άχνη γραμμή. 

Κ εγω τα χρησιμοποιησα εναν κυκλο!!! Αλλα δεν βρηκα οπως λες την ωορρηξια και με αγχωσε παρα πολυ οτι κατι εχω!!κ ετσι δεν τα συνεχισα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω τα χρησιμοποιησα εναν κυκλο!!! Αλλα δεν βρηκα οπως λες την ωορρηξια και με αγχωσε παρα πολυ οτι κατι εχω!!κ ετσι δεν τα συνεχισα!!

Τιποτα ρε μόνο ελεύθερα και όποτε θες και θα έρθει κάποια στιγμή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω τα χρησιμοποιησα εναν κυκλο!!! Αλλα δεν βρηκα οπως λες την ωορρηξια και με αγχωσε παρα πολυ οτι κατι εχω!!κ ετσι δεν τα συνεχισα!!

συμβαίνει μη σε αγχώνει κ εγώ τον πρώτο μηνα δεν ειχα βρει θετικο. διαπιστωσα οτι πρεπει να κανω 2 την ημερα για να το πετυχω... επισης τα ηλεκτρονικα ναι μεν πιο ακριβα αλλα πιο ευχρηστα.. γιατι γινονται μια φορα τη μερα το πρωι κ σου βγαζει χαμογελάκι ή κύκλο.. οποτε ειναι πιο έυκολο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

συμβαίνει μη σε αγχώνει κ εγώ τον πρώτο μηνα δεν ειχα βρει θετικο. διαπιστωσα οτι πρεπει να κανω 2 την ημερα για να το πετυχω... επισης τα ηλεκτρονικα ναι μεν πιο ακριβα αλλα πιο ευχρηστα.. γιατι γινονται μια φορα τη μερα το πρωι κ σου βγαζει χαμογελάκι ή κύκλο.. οποτε ειναι πιο έυκολο... 

Μία φορά τα χρησιμοποιησα ποτέ ξανά δεν υπάρχει λόγος νομίζω πιο πολύ σε αγχώνουν ότι και καλά έχω ωορηξια και πρέπει να έρθω σε επαφή. Έτσι δεν χαλαρώνεις ποτέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Xryssa είπε:

Τιποτα ρε μόνο ελεύθερα και όποτε θες και θα έρθει κάποια στιγμή. 

Ναι στη τελικη ετσι ειναι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

συμβαίνει μη σε αγχώνει κ εγώ τον πρώτο μηνα δεν ειχα βρει θετικο. διαπιστωσα οτι πρεπει να κανω 2 την ημερα για να το πετυχω... επισης τα ηλεκτρονικα ναι μεν πιο ακριβα αλλα πιο ευχρηστα.. γιατι γινονται μια φορα τη μερα το πρωι κ σου βγαζει χαμογελάκι ή κύκλο.. οποτε ειναι πιο έυκολο... 

Τα ηλεκτρονικα ειχα παρει κ εγω αλλα δεν😕 αλλες κοπελες μου ειχαν πει τοτε οτι τα ηλεκτρονικα δεν ειναι τοσο καλα!! Οποτε οι αποψεις παιζονται!! Οπως και να χει δεν τα συνεχισα γτ θεωρησα οτι το αγχος ηταν μεγαλυτερο παρα το καλο!! Αλλα εννοειται οποια την διευκολυνουν ειναι καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω τα χρησιμοποιησα εναν κυκλο!!! Αλλα δεν βρηκα οπως λες την ωορρηξια και με αγχωσε παρα πολυ οτι κατι εχω!!κ ετσι δεν τα συνεχισα!!

Κατερίνα μήπως κανείς πιο νωρίς ωορρηξια; Υπάρχει τέτοια πιθανότητα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

συμβαίνει μη σε αγχώνει κ εγώ τον πρώτο μηνα δεν ειχα βρει θετικο. διαπιστωσα οτι πρεπει να κανω 2 την ημερα για να το πετυχω... επισης τα ηλεκτρονικα ναι μεν πιο ακριβα αλλα πιο ευχρηστα.. γιατι γινονται μια φορα τη μερα το πρωι κ σου βγαζει χαμογελάκι ή κύκλο.. οποτε ειναι πιο έυκολο... 

@lactaki εσυ ποια χρησιμοποιείς;; Σ έχουν βοηθήσει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

@lactaki εσυ ποια χρησιμοποιείς;; Σ έχουν βοηθήσει; 

Εγω είμαι σ φάση εξωσωματικης οπότε τώρα δε τα πολύ χρησιμοποιώ. Έχω χρησιμοποιήσει κ τα δυο όμως.. σιγουρα πιο εύκολο το ηλεκτρονικό .. αλλά πιο ακριβό.. στα στικ πρέπει να κάνεις 2 τη μέρα για σιγουριά.. κ να διαβάσεις κ σωστά την γραμμή..να είναι όσο έντονη πρέπει δλδ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Εγω είμαι σ φάση εξωσωματικης οπότε τώρα δε τα πολύ χρησιμοποιώ. Έχω χρησιμοποιήσει κ τα δυο όμως.. σιγουρα πιο εύκολο το ηλεκτρονικό .. αλλά πιο ακριβό.. στα στικ πρέπει να κάνεις 2 τη μέρα για σιγουριά.. κ να διαβάσεις κ σωστά την γραμμή..να είναι όσο έντονη πρέπει δλδ.. 

Ποια εταιρία είχες στο ηλεκτρονικό ; Δεν ξέρω καθόλου τ παίζει.,, αλλά αν κανείς 2 την ημέρα ενώ στο ηλεκτρονικό 1 δεν είναι το ίδιο; Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατά ημερομηνία που δεν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε

@Dimitra91 : Θετικό 🤰

@toulipa8 :   Θετικό 🤰

@Sofia33 :    Θετικό 🤰

@LadyP      Θετικό 🤰 

@Γωγω 98 :  Θετικό 🤰 

@Denizz :     Θετικό 🤰 

@Elenikon :  Θετικό 🤰

@St33 :        Θετικό 🤰 

@Xryssa :     Θετικό 🤰

@Mari84:  4/4

@ntinaki83 : 13/4

@Dimitra24: 15/4

@Ioann89 : 17/4

@Euri80 : 20/4

@Love13 : 24/4

@Κατερίνα!!! : 29/4

@tzina819 : 12/5

@Elenitsa92 : ?

@Sofia0294 : ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ποια εταιρία είχες στο ηλεκτρονικό ; Δεν ξέρω καθόλου τ παίζει.,, αλλά αν κανείς 2 την ημέρα ενώ στο ηλεκτρονικό 1 δεν είναι το ίδιο; Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου 🙏🏻

οχι το ηλεκτρονικο αντιπροσωπεύει ΄την γονιμοτητα όλης της ημερας.. το στικ μπορει το πρωί να ειναι πχ λιγο αχνό κ το βράδυ αμα ξανα κάνεις να βγει θετικο!! αν δε κάνεις όμως να το χάσεις κ να μη βρεις θετικο... 

ηλεκρονικα της clearblu απο ιντερνετ γιατι απο φαρμακειο ειναι πιο ακριβα..διπλη τιμη σχεδον.. 

κ στικ της hometest εχει διαφορα πακετα με 10πχ μεσα συν δωρο εγκυμοσυνης κ κανουν 10ε. καμια σχεση δλδ η τιμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

οχι το ηλεκτρονικο αντιπροσωπεύει ΄την γονιμοτητα όλης της ημερας.. το στικ μπορει το πρωί να ειναι πχ λιγο αχνό κ το βράδυ αμα ξανα κάνεις να βγει θετικο!! αν δε κάνεις όμως να το χάσεις κ να μη βρεις θετικο... 

ηλεκρονικα της clearblu απο ιντερνετ γιατι απο φαρμακειο ειναι πιο ακριβα..διπλη τιμη σχεδον.. 

κ στικ της hometest εχει διαφορα πακετα με 10πχ μεσα συν δωρο εγκυμοσυνης κ κανουν 10ε. καμια σχεση δλδ η τιμη..

Ναι τα στοκ τα έχω πάρει και εγώ... αλλά τα τελείωσα και λόγω κατάστασης η κούριερ δεν μπορούσε να έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερίνα μήπως κανείς πιο νωρίς ωορρηξια; Υπάρχει τέτοια πιθανότητα; 

Δεν ξερω τι να πω😕 παντως τους τελευταιους μηνες αρχιζαμε απο 7η ημερα!! Δλδ αμεσως μολις καθαριζα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...