Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λεντι είπε:

Μακαρι να μην σου έρθει 🙂🙂

εγω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη κάθε τρεις και λίγο έλεγα τώρα θα έρθει αφού έβαζα και σερβιέτα όταν ήμουν στην δουλειά τόσο σίγουρη αλλά τελικά ήμουν έγκυος 

Μακαρι κ εγω το ευχομαι για ολες μας😊🙏 τις προηγουμενες μερες ειχα πονους περιοδου οχι καθε μερα ομως και οπως λες ειδικα τη μια μερα εβαλα σερβιετα λεω ερχεται ετσι ενιωθα!! Απο εχθες που ηταν να ερθει δε νιωθω τπτ μονο σημερα λιγο η μεση μου αλλα τπτ το ιδιαιτερο!! Θα φανει οτι ειναι🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω ανχωθει τόσο πολυ που δεν ξέρω τι να κάνω από την μια λέω θα περιμενω όσες μέρες κι αν έχω καθυστερήσει και από την άλλη θέλω αυτή τη στιγμή να κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λεντι είπε:

Εγώ έχω ανχωθει τόσο πολυ που δεν ξέρω τι να κάνω από την μια λέω θα περιμενω όσες μέρες κι αν έχω καθυστερήσει και από την άλλη θέλω αυτή τη στιγμή να κάνω τεστ 

Κανονικα σημερα περιμενες εσυ ε;; σε καταλαβαινω απολυτα αλλα προσπαθησε να μην κανεις!! Κ εγω ειπα οτι αν δεν ερθει θα περιμενω μεχρι Πεμπτη η Παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι 28 μέρα αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο 

ο κύκλος μου είναι 28-32 μέρες γιαυτο πάντα έχω τις 30 όσο μέσο όρο 

Όχι δεν θα κάνω ακόμα θα περιμενω λίγες μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λεντι είπε:

Σήμερα είναι 28 μέρα αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο 

ο κύκλος μου είναι 28-32 μέρες γιαυτο πάντα έχω τις 30 όσο μέσο όρο 

Όχι δεν θα κάνω ακόμα θα περιμενω λίγες μέρες 

Ενταξει δεν εχεις μεγαλες διακυμανσεις δεν μπορεις να πεις οτι δεν ειναι σταθερος, αλλα καλα κανεις και λογαριαζεις τον μεγαλυτερο!! Κ εμενα εκει αναμεσα κυμενεται 32 εχει παει μια φορα τον Γεναρη!! Σημερα ειμαι στην 29η ημερα!! Ασε να δουμε μπορει να ηταν ο τυχερος μας μηνας γιατι τυχερος ειναι σιγουρα εδω τα κοριτσια μας ειχαν πολλες επιτυχια😊😊🙏🙏💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Λεντι είπε:

Θα σκάσουμε από την αγωνία ❤️❤️❤️

Θα περιμενω καλά νέα από εσένα και από όλες τις υπόλοιπες μελουσες μανούλες 😍😍

Πφφ αστα!! Μακαρι κοριτσι μου κ εσυ να μας ενημερωνεις πως πας😊🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πήγα στη γιατρό..!! Όλα καλά!! Η κύηση είναι ενδομήτρια και είδαμε σακο !!🙏 Από ότι φαίνεται έκανα αργά ωορρηξία οπότε είμαι κάπου 4 εβδομάδων..Σε 2 εβδομάδες θα ξαναπώ να με δει και μου έγραψε κάποιες  εξετάσεις να κάνω.. Αυτά..!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι καλύτερο..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου πήγα στη γιατρό..!! Όλα καλά!! Η κύηση είναι ενδομήτρια και είδαμε σακο !!🙏 Από ότι φαίνεται έκανα αργά ωορρηξία οπότε είμαι κάπου 4 εβδομάδων..Σε 2 εβδομάδες θα ξαναπώ να με δει και μου έγραψε κάποιες  εξετάσεις να κάνω.. Αυτά..!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι καλύτερο..❤️

Τελεια αγαπη μου πολυ ωραια νεα😊 ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!! Να εισαι χαλαρη και να σκεφτεσαι θετικα για ολα🙏🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια μου πήγα στη γιατρό..!! Όλα καλά!! Η κύηση είναι ενδομήτρια και είδαμε σακο !!🙏 Από ότι φαίνεται έκανα αργά ωορρηξία οπότε είμαι κάπου 4 εβδομάδων..Σε 2 εβδομάδες θα ξαναπώ να με δει και μου έγραψε κάποιες  εξετάσεις να κάνω.. Αυτά..!! Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια ότι καλύτερο..❤️

Τελεοαααα❤️❤️❤️❤️Με το καλό κορίτσι μου.., @Κατερίνα!!! Σειρά σου τώρα 🍀🙏🏻😘❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τελεοαααα❤️❤️❤️❤️Με το καλό κορίτσι μου.., @Κατερίνα!!! Σειρά σου τώρα 🍀🙏🏻😘❣️

Ααχ μακαρι βρε κοριτσια τι να πω🙏🙏🌺💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Τελεοαααα❤️❤️❤️❤️Με το καλό κορίτσι μου.., @Κατερίνα!!! Σειρά σου τώρα 🍀🙏🏻😘❣️

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!❤️🥰

Άντε μία μία να παίρνει σειρά !!!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Τελεια αγαπη μου πολυ ωραια νεα😊 ολα θα πανε καλα ειμαι σιγουρη!! Να εισαι χαλαρη και να σκεφτεσαι θετικα για ολα🙏🌺🌺

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 😘Εύχομαι σε όλες σύντομα να το ζήσετε!!🙏

Διάβασα ότι αδιαθετησες, σίγουρα εχεις κανονική ροή ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Elenikon είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! 😘Εύχομαι σε όλες σύντομα να το ζήσετε!!🙏

Διάβασα ότι αδιαθετησες, σίγουρα εχεις κανονική ροή ;;

Να σαι καλα κοριτσι μου😊!! Ναι ποναω ηδη αρκετα παντα δλδ ποναω αρκετα!! Και η ροη αυξανεται κανονικα!! Απογοητευτηκα πολυ!! Αλλα τι να κανουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Λεντι είπε:

Σήμερα είναι 28 μέρα αλλά δεν έχω σταθερό κύκλο 

ο κύκλος μου είναι 28-32 μέρες γιαυτο πάντα έχω τις 30 όσο μέσο όρο 

Όχι δεν θα κάνω ακόμα θα περιμενω λίγες μέρες 

Εύχομαι κορίτσι μου να μας πεις ευχάριστα!! 🥰Θα γίνει το θαυματακι θα δεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Να σαι καλα κοριτσι μου😊!! Ναι ποναω ηδη αρκετα παντα δλδ ποναω αρκετα!! Και η ροη αυξανεται κανονικα!! Απογοητευτηκα πολυ!! Αλλα τι να κανουμε!!

Είναι λογικό να απογοητεύεσαι. Έχει συμβεί σε όλες μας!! Αύριο είναι μια καινούργια μέρα και θα είσαι καλύτερα! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα και θα δεις ότι θα έρθει σύντομα! ❤️👍Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αα ναι;; ειχες αλλα;;

Στη πρώτη ματωναν τα ούλα μου πάρα πολύ εύκολα από την αρχή πολύ συχνοουρια και μου μυριζαν τα πάντα πολύ άσχημα και βέβαια είχα τόσα νεύρα που ότι και να μου έλεγε ο άντρας μου τον έβλεπα απλά σαν ηλιθιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Μπραβο κοριτσι, συγχαρητήρια! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη! Με το καλο να ερθει το μωρακι σας στον κοσμο!🤗🤗🤗🤗🤗❤❤❤❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα! Την πρώτη μέρα καθηστερησησ έκανα χοριακη και ήταν 295 και σήμερα μετά από 5 μέρες είναι 2400. Πολύ έχω χαρεί!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Είναι λογικό να απογοητεύεσαι. Έχει συμβεί σε όλες μας!! Αύριο είναι μια καινούργια μέρα και θα είσαι καλύτερα! Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μήνα και θα δεις ότι θα έρθει σύντομα! ❤️👍Εδώ θα είμαστε να τα λέμε!

Πφφ τι να πω δεν πιστευα ποτε οτι θα ηταν τοσο δυσκολο, το αντιθετο!! Τι να πω δεν ξερω!! Θα προσπαθησω να το χωνεψω αλλη μια φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να του κάνεις αδερφάκι! Να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη! 🙏Χαίρομαι που γινόμαστε πολλές!!🥰

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πφφ τι να πω δεν πιστευα ποτε οτι θα ηταν τοσο δυσκολο, το αντιθετο!! Τι να πω δεν ξερω!! Θα προσπαθησω να το χωνεψω αλλη μια φορα!

Τα ίδια σκεφτόμαστε όλες αλλά θα δεις ότι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή!🤰🤱🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elenikon είπε:

Οκ

Τα ίδια σκεφτόμαστε όλες αλλά θα δεις ότι θα έρθει την κατάλληλη στιγμή!🤰🤱🙏

Μακαρι κοριτσι μου!! Προς το παρον θελω να το καταπιω ξανα και μετα οτι γινει!! Σε ευχαριστω πολυ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...