Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι κάνω θεραπεία.,. Αλλά και πάλι είναι ανεβασμένη.., όχι συνέχεια... αλλά έχει σκαμπανεβάσματα μεγάλα.,, μπορεί την μια να είναι 4 και την άλλη 35! Και μου είπε την θέλει πολύ κάτω.,, θεωρεί ότι όλα αυτά είναι από το άγχος ! 

Ειχα κ εγω πριν ξεκινησουμε προσπαθειες λιγο ανεβασμενα ανδρογονα ακομα κανω θεραπεια αν κ εχουν πεσει σχεδον τελειως!! Παντως κ εμενα στο αγχος το απεδωσαν οσοι γιατροι πηγα, τα τελευταια χρονια της ζωης μου ηταν πολυ δυσκολα και μου αφησαν ενα μονιμο αγχος!! Αλλα παλευω να το ελεγχω γτ κανει κακο σε πολλα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν έχω και άλλα συμπτώματα όπως ανυπόφορους πόνους η κατι τετοιο γ αυτο ειμαι λίγο κουλ για την ωρα αλλά ναι της έστειλα ήδη!!! Μακαρι να είναι όλα καλα!

Εσυ πως νιώθεις;;;;;

Ολα καλα θα ειναι θα δεις🙂 εγω σημερα περιμενω να αδιαθετησω αλλα μεχρι στιγμης τουλαχιστον δεν εχω κατι!! Ουτε καν ποναω!! Τις περασμενες μερες ειχα πονους περιοδου, οχι ολες τις μερες ομως!! Περιμενω να δω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ειχα κ εγω πριν ξεκινησουμε προσπαθειες λιγο ανεβασμενα ανδρογονα ακομα κανω θεραπεια αν κ εχουν πεσει σχεδον τελειως!! Παντως κ εμενα στο αγχος το απεδωσαν οσοι γιατροι πηγα, τα τελευταια χρονια της ζωης μου ηταν πολυ δυσκολα και μου αφησαν ενα μονιμο αγχος!! Αλλα παλευω να το ελεγχω γτ κανει κακο σε πολλα🙂

Έτσι ακριβώς.,, γενικά ήμουν παρά πολύ Χαλαρή σαν άνθρωπος αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει τα πραγματα,,, μα ξυπνάω με άγχος,,, είχα ξεκινήσει γυμναστικη και με βοηθούσε αλλά τώρα στο σπίτι δεν κάνω ,,, μόνο μαγειρική !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Δεν έχω και άλλα συμπτώματα όπως ανυπόφορους πόνους η κατι τετοιο γ αυτο ειμαι λίγο κουλ για την ωρα αλλά ναι της έστειλα ήδη!!! Μακαρι να είναι όλα καλα!

Εσυ πως νιώθεις;;;;;

Ολα καλα θα ειναι θα δεις🙂 εγω περιμενω να αδιαθετησω σημερα αλλα δεν εχω κατι προς το παρον τουλαχιστον!! Τις προηγουμενες μερες ειχα σαν πονους περιοδου και σαν συσπασεις αλλα οχι καθε μερα!! Περιμενω να δω🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολα καλα θα ειναι θα δεις🙂 εγω σημερα περιμενω να αδιαθετησω αλλα μεχρι στιγμης τουλαχιστον δεν εχω κατι!! Ουτε καν ποναω!! Τις περασμενες μερες ειχα πονους περιοδου, οχι ολες τις μερες ομως!! Περιμενω να δω🙂

Κορίτσι δεν σκέφτεσαι να κανείς τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ουοαααααουυυυυυυυυ μπραβο μπράβο και πάλι μπράβο!!!!! Θα σου φύγει άγχος αλλά όπως το είπες "λίγο" αλλά μετά αρχίζουν τα καλά, χτυποι καρδούλας και όλα αυτα τα υπέροχα! Όλα καλά θα πάνε !!!! 🥰

Εγω σήμερα προβληματίστηκα γιατι στο σκούπισμα βλέπω λίγο καφέ σήμερα.... Τωρα θα της στείλω email να δω τωρα έχω λιγότερο βεβαια αλλά και πάλι έχω αρχίσει λίγο να ανυσηχώ!

Καλημέρα κορίτσι!!

Μήπως έκανες δουλειές στο σπίτι και κουράστηκες??

Μείνε ξαπλωμένη όσο μπορείς και ξεκούραση ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Έτσι ακριβώς.,, γενικά ήμουν παρά πολύ Χαλαρή σαν άνθρωπος αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει τα πραγματα,,, μα ξυπνάω με άγχος,,, είχα ξεκινήσει γυμναστικη και με βοηθούσε αλλά τώρα στο σπίτι δεν κάνω ,,, μόνο μαγειρική !!!

Αν σε βοηθουσε κανε και στο σπιτι γυμναστικη θα σε ηρεμει και θα σε βοηθησει κ με την διαδικασια του μωρου!! Ολα καλα θα πανε στο τελος🙂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ολα καλα θα ειναι θα δεις🙂 εγω περιμενω να αδιαθετησω σημερα αλλα δεν εχω κατι προς το παρον τουλαχιστον!! Τις προηγουμενες μερες ειχα σαν πονους περιοδου και σαν συσπασεις αλλα οχι καθε μερα!! Περιμενω να δω🙂

Αυτά είναι συμπτώματα ΚΑΙ εγκυμοσυνης πάντως .,,, Μακαρι να έγινε το θαυματακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κορίτσι δεν σκέφτεσαι να κανείς τεστ; 

Να σου πω την αληθεια οχι γιατι φοβαμαι οτι θα απογοητευτω παλι😕 θα αφησω να περασει η μερα σημερα και αν δεν εμφανιστει θα δω!! Ισως κανω αυριο η μεθαυριο!! Να υπαρξει νια σχετικη καθυστερηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αυτά είναι συμπτώματα ΚΑΙ εγκυμοσυνης πάντως .,,, Μακαρι να έγινε το θαυματακι!!!

Ναι το ξερω γι αυτο ειχα κανει τεστ πριν μερικες μερες αλλα με εριξε πολυ και δεν θελω να απογοητευτω παλι καταλαβες;😕 θα περιμενω να δω αν δεν ερθει 1-2 μερες πρωτα!! Ενω ημουν χαλαρη αυτη τη φορα με εριξε πολυ και θελω να δωσω λιγο χρονο αν τελικα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ουοαααααουυυυυυυυυ μπραβο μπράβο και πάλι μπράβο!!!!! Θα σου φύγει άγχος αλλά όπως το είπες "λίγο" αλλά μετά αρχίζουν τα καλά, χτυποι καρδούλας και όλα αυτα τα υπέροχα! Όλα καλά θα πάνε !!!! 🥰

Εγω σήμερα προβληματίστηκα γιατι στο σκούπισμα βλέπω λίγο καφέ σήμερα.... Τωρα θα της στείλω email να δω τωρα έχω λιγότερο βεβαια αλλά και πάλι έχω αρχίσει λίγο να ανυσηχώ!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ! ❤️

Μίλησες με τη γιατρό; Δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό..Συμβαίνει σε πολλές εγγυούλες! Εννοείται να την ενημερώσεις όμως να δεις τι θα σου πει.. Να ξεκουραστείς! Περιμένουμε νέα σου..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι το ξερω γι αυτο ειχα κανει τεστ πριν μερικες μερες αλλα με εριξε πολυ και δεν θελω να απογοητευτω παλι καταλαβες;😕 θα περιμενω να δω αν δεν ερθει 1-2 μερες πρωτα!! Ενω ημουν χαλαρη αυτη τη φορα με εριξε πολυ και θελω να δωσω λιγο χρονο αν τελικα ειναι!!

Όπως θέλεις.., αυτό είναι το σωστό να περιμεβουμε ... ελπίζω όταν κανείς το τεστ να είναι θετικότητα... ✌🏻🏻🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Όπως θέλεις.., αυτό είναι το σωστό να περιμεβουμε ... ελπίζω όταν κανείς το τεστ να είναι θετικότητα... ✌🏻🏻🏻

Ασε να δουμε, δεν το πολυ πιστευω να σου πω την αληθεια😕 θα περιμενω ομως και οτι ειναι θα φανει😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mari84 @Elenikon @Κατερίνα!!!

Δεν εκανα ιδιαίτερα δουλειες τις τελευταίες μερες. Στο pc καθομουν! Μου απαντησε η γιατρος και μου ειπε οτι τα καφε δεν την ανησυχούν και με ρωτησε δοσολογιες απο τα φαρμακα που παιρνω! Τωρα αυτη τη στιγμη αφου ξαπλωσα και ξεκουράστηκα δεν εχω τιποτα αλλα το παρακολουθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Mari84 @Elenikon @Κατερίνα!!!

Δεν εκανα ιδιαίτερα δουλειες τις τελευταίες μερες. Στο pc καθομουν! Μου απαντησε η γιατρος και μου ειπε οτι τα καφε δεν την ανησυχούν και με ρωτησε δοσολογιες απο τα φαρμακα που παιρνω! Τωρα αυτη τη στιγμη αφου ξαπλωσα και ξεκουράστηκα δεν εχω τιποτα αλλα το παρακολουθω!

Εντάξει κορίτσι μου! Όλα καλά! 🙂Να προσέχεις και να ενημερώνεις τη γιατρό σου για όλα!Με το παραμικρό θα νιώθουμε άγχος , το έχω καταλάβει...! 🙄Αξίζει το κόπο όμως! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

@Mari84 @Elenikon @Κατερίνα!!!

Δεν εκανα ιδιαίτερα δουλειες τις τελευταίες μερες. Στο pc καθομουν! Μου απαντησε η γιατρος και μου ειπε οτι τα καφε δεν την ανησυχούν και με ρωτησε δοσολογιες απο τα φαρμακα που παιρνω! Τωρα αυτη τη στιγμη αφου ξαπλωσα και ξεκουράστηκα δεν εχω τιποτα αλλα το παρακολουθω!

Ωραια κοριτσακι μου οποτε δεν ειναι τπτ αφου δεν την ανησυχει!! Να εισαι ηρεμη και να μην κανεις πολλα πολλα!! Ολα καλα😊🙏🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα έχω πάλι... μου είπε να πάρω Utrogestan μέχρι την Παρασκευη και να την ενημερώσω!!! Μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τωρα έχω πάλι... μου είπε να πάρω Utrogestan μέχρι την Παρασκευη και να την ενημερώσω!!! Μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά!!!!!🙏🙏🙏

Δήμητρα μου όλα καλά θα είναι θα το δεις!! ❤️Να μην κουράζεσαι τώρα και να πάρεις το φάρμακο οπως σου είπε.. Αν συνεχιστεί να της πεις να πας να σε δει πάντως για να σου φύγει κ το αγχος...Αλλά θα δεις ότι όλα θα πάνε μια χαρά !🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Τωρα έχω πάλι... μου είπε να πάρω Utrogestan μέχρι την Παρασκευη και να την ενημερώσω!!! Μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά!!!!!🙏🙏🙏

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι μείνε ήρεμη κ όλα καλά θα πάνε!!!

Ξάπλωσε κ ξεκουράσου μην κάνεις τίποτα..

Θα δεις σε λίγες μέρες θα είσαι μια χαρά ❤️❤️

Σου στέλνω θετική ενέργεια ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra91 είπε:

Τωρα έχω πάλι... μου είπε να πάρω Utrogestan μέχρι την Παρασκευη και να την ενημερώσω!!! Μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά!!!!!🙏🙏🙏

Ολα καλα θα ειναι!! Ακολουθησε τις οδηγιες της και δεις πως ολα θα πανε καλα🙏🙏🙏 να σκεφτεσαι θετικα, να μην κουραζεσαι και θα ειστε μια χαρα💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Τωρα έχω πάλι... μου είπε να πάρω Utrogestan μέχρι την Παρασκευη και να την ενημερώσω!!! Μακάρι κορίτσια να είναι όλα καλά!!!!!🙏🙏🙏

Κορίτσι μου σου εύχομαι όλα καλά να πάνε !! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Δεν νομιζω να είναι κάτι ανησυχητικό.., μήπως έκανες καμία απότομη κίνηση η ακόμη μήπως Δυσκολεύτηκες στην τουαλετα(ναι το έχω ακούσει και αυτό) ξεκούραση φουλ τωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερααα❣️❣️ @Κατερίνα!!! Τι κανείς;;; Πως εισαι σήμερα; 

Καλημεραα😊🌺 τιποτα απολυτως δεν νιωθω😕 λιγο η μεση μου ποναει αλλα μπορει να ειναι κ απο το καθησιο τοσες μερες!! Τι να πω δεν ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημεραα😊🌺 τιποτα απολυτως δεν νιωθω😕 λιγο η μεση μου ποναει αλλα μπορει να ειναι κ απο το καθησιο τοσες μερες!! Τι να πω δεν ξερω!!

Τελειααααα !!!🍀🍀🍀καλά είναι όλα αυτά.,, άρα είσαι επίσημα στην πρώτη μέρα καθυστέρησης;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Τελειααααα !!!🍀🍀🍀καλά είναι όλα αυτά.,, άρα είσαι επίσημα στην πρώτη μέρα καθυστέρησης;;; 

Και εμένα με πονούσε η μέση 😉....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...