Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρώτες προσπάθειες


Dimitra91

Recommended Posts

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου καλη εβδομαδα να εχουμε😊 τελεια η χοριακη σου κοριτσι μου μπραβο να μας πεις αυριο οταν πας!! Εγω περιμενω να αδιαθετησω σημερα κανονικα ναι, εχθες ειχα παλι πονακια περιοδου αλλα οχι κατι ιδιαιτερο, σημερα προς το παρον δεν νιωθω τπτ!! Το στηθος μου ειναι πολυ πρησμενο και καποιες φορες με ποναει αλλα και παλι τπτ το ιδιαιτερο!! Περιμενω να δω🙂

Εύχομαι να μην δεις περίοδο αλλά να δεις θετικό τεστακι!!!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εμενα απο 50 πηγ 162 κ θα πάω γιατρό την αλλη Δευτέρα!

Μια χαρά και εσυ κορίτσι.., ανεβαινει η χοριακη σου!!! Θα ξανά κανείς;; Η θα πας κατευθείαν γιατρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Εύχομαι να μην δεις περίοδο αλλά να δεις θετικό τεστακι!!!! 😘

Σ'ευχαριστω κοριτσακι μου😊 μακαρι🙏 και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Βλέπω οι χοριακες ανεβαίνουν στις εγκυουλες μας και χαίρομαι πολύ ❤️

@katerina σου εύχομαι να μην έρθει και να ανεβάσεις φωτό με το θετικό τεστακι σου!!!

Εγώ από το πρωί έχω πόνους περιόδου αν και περιμένω να αδιαθετησω την Πέμπτη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σ'ευχαριστω κοριτσακι μου😊 μακαρι🙏 και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα🌺

Σ ευχαριστωωωω.,,, εγώ είμαι στις γόνιμες.,,, αλλά δεν έχω τεστακια.,, προσπάθεια γίνεται βέβαια.,, αλλά θα δείξει.,, χτες με είχε πάρει λίγο από κατω.,, και σήμερα προσπαθώ να το δω αλλιώς,,, γιατί βλέπω να τρελενομαι 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα με 688,1 χοριακη από την πρώτη που ήταν 20,4

Βρε @Ioann89 μακάρι να μη σου έρθει!!!!Νομιζω έχουμε άλλες δυο κοπέλες σε αναμονή εκτός από εσένα!!!λετε να συμβεί σε όλες το θαύμα ;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα και από μένα με 688,1 χοριακη από την πρώτη που ήταν 20,4

Βρε @Ioann89 μακάρι να μη σου έρθει!!!!Νομιζω έχουμε άλλες δυο κοπέλες σε αναμονή εκτός από εσένα!!!λετε να συμβεί σε όλες το θαύμα ;!

Ααααα πολύ ωραία η χοριακη σου!!! Άντε με το καλό το μωράκι σου!!! 🤱🏼🤰🎊εγώ στις 17/4 περιμένω.., αργωωω ακόμη.,, αλλά ελπίζω να έχουμε φουλ θετικά τεστ ... να συμβεί το θαύματακι για όλες μας❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Βλέπω οι χοριακες ανεβαίνουν στις εγκυουλες μας και χαίρομαι πολύ ❤️

@katerina σου εύχομαι να μην έρθει και να ανεβάσεις φωτό με το θετικό τεστακι σου!!!

Εγώ από το πρωί έχω πόνους περιόδου αν και περιμένω να αδιαθετησω την Πέμπτη...

 

Σε ευχαριστω κοριτσι μου το ιδιο σου ευχομαι κ εσενα😊 κ εγω ειχα πονους περιοδου εχθες και προηγουμενες μερες ομως!! Θα δειξει, μακαρι να μη μας ερθει🙏😊💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα και από μένα με 688,1 χοριακη από την πρώτη που ήταν 20,4

Βρε @Ioann89 μακάρι να μη σου έρθει!!!!Νομιζω έχουμε άλλες δυο κοπέλες σε αναμονή εκτός από εσένα!!!λετε να συμβεί σε όλες το θαύμα ;!

Τελεια και η δικη σου🙏💕 κοριτσια χαιρομαι πολυ για σας!! Ειναι ευλογια και ειδικα οταν δεν εχει ερθει τοσο ευκολα ειναι μεγαλυτερη χαρα νομιζω, μακαρι ολα να σας πανε κατ'ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Σ ευχαριστωωωω.,,, εγώ είμαι στις γόνιμες.,,, αλλά δεν έχω τεστακια.,, προσπάθεια γίνεται βέβαια.,, αλλά θα δείξει.,, χτες με είχε πάρει λίγο από κατω.,, και σήμερα προσπαθώ να το δω αλλιώς,,, γιατί βλέπω να τρελενομαι 🤣🤣

Σε καταλαβαινω απολυτα!! Μην σκεφτεσαι τα τεστακια δεν πειραζει, καντε αγκαλιτσες και ολα θα πανε καλα, να σκεφτεσαι θετικα και μονο🌺💕 και στο λεω ενω εχω απογοητευτει λιγο αλλα και παλι προσπαθω να διωχνω τις αρνητικες σκεψεις!! Θα τα καταφερουμε που θα παει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα!! Μην σκεφτεσαι τα τεστακια δεν πειραζει, καντε αγκαλιτσες και ολα θα πανε καλα, να σκεφτεσαι θετικα και μονο🌺💕 και στο λεω ενω εχω απογοητευτει λιγο αλλα και παλι προσπαθω να διωχνω τις αρνητικες σκεψεις!! Θα τα καταφερουμε που θα παει!!

Δεν το περίμενα ποτέ ότι ο άντρας μου θα ήταν αυτός που θα μου έδινε δύναμη για αυτό το θέμα.,, γιατί με βλέπει και ξέρει.,, έτσι όπως το λες είναι κορίτσι μου..θετική σκέψη χρειάζεται.., θα έρθει και σε εμας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν το περίμενα ποτέ ότι ο άντρας μου θα ήταν αυτός που θα μου έδινε δύναμη για αυτό το θέμα.,, γιατί με βλέπει και ξέρει.,, έτσι όπως το λες είναι κορίτσι μου..θετική σκέψη χρειάζεται.., θα έρθει και σε εμας!!! 

Ετσι ακριβως κ εμενα ο αντρας μου ειναι ο πιο χαλαρος σε αυτο το θεμα!! Νομιζω πως οι αντρες γενικα ειναι πιο ηρεμοι, οχι οτι δεν αγχωνονται κ αυτοι απλως δεν το δειχνουν τοσο!! Ποσο καιρο προσπαθειτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ετσι ακριβως κ εμενα ο αντρας μου ειναι ο πιο χαλαρος σε αυτο το θεμα!! Νομιζω πως οι αντρες γενικα ειναι πιο ηρεμοι, οχι οτι δεν αγχωνονται κ αυτοι απλως δεν το δειχνουν τοσο!! Ποσο καιρο προσπαθειτε;;

Δεν ξερω αν το εχουμε ξανα πει συγγνωμη, αλλα ξεχνω😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ετσι ακριβως κ εμενα ο αντρας μου ειναι ο πιο χαλαρος σε αυτο το θεμα!! Νομιζω πως οι αντρες γενικα ειναι πιο ηρεμοι, οχι οτι δεν αγχωνονται κ αυτοι απλως δεν το δειχνουν τοσο!! Ποσο καιρο προσπαθειτε;;

Πολύ λίγο για να είμαι έτσι.,, είπαμε το καλοκαίρι να ξεκινήσουμε και αμεσως μετά έμαθα πως έπρεπε να κάνω ένα χειρουργείο και μετά να προσέχουμε. Τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε στην ουσία. ,, αλλά στον στενό μ κύκλο μου έχω δει πολλά και είμαι από αυτό επηρεασμένη.,, εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Πολύ λίγο για να είμαι έτσι.,, είπαμε το καλοκαίρι να ξεκινήσουμε και αμεσως μετά έμαθα πως έπρεπε να κάνω ένα χειρουργείο και μετά να προσέχουμε. Τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε στην ουσία. ,, αλλά στον στενό μ κύκλο μου έχω δει πολλά και είμαι από αυτό επηρεασμένη.,, εσείς; 

Οοο αγαπη μου καθολου μην το σκεφτεσαι απο τωρα αληθεια!! Απολαυσε τη διαδικασια τωρα που ειναι αρχη ακομα!! Εμας τωρα ηταν ο 5ος μηνας!! Εχω κανει εγω εξετασεις και ειπαμε αν δεν γινει αυτο το μηνα να κανει κι ο αντρας μου για να φυγει απο το μυαλο κ αυτο αν ολα ειναι καλα🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά και εσυ κορίτσι.., ανεβαινει η χοριακη σου!!! Θα ξανά κανείς;; Η θα πας κατευθείαν γιατρό; 

Μου είπε να μην κάνω άλλη αλλά για ψυχολογικούς λόγους ίσως κάνω άλλη μία στο τέλος της εβδομάδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και σε όλα τα κορίτσια! 🌅Έκανα επανάληψη χοριακης σήμερα και από 996 τη παρασκευή σήμερα είναι 3459! Μίλησα με τη γιατρό και μου είπε όλα καλά! 🙏Περιμένω με αγωνία αύριο να πάω το απόγευμα για υπερηχο μπας και μου φύγει λίγο το άγχος!

Κατερίνα εσύ νομίζω περιμένεις σήμερα; Πως είσαι; 

Ουοαααααουυυυυυυυυ μπραβο μπράβο και πάλι μπράβο!!!!! Θα σου φύγει άγχος αλλά όπως το είπες "λίγο" αλλά μετά αρχίζουν τα καλά, χτυποι καρδούλας και όλα αυτα τα υπέροχα! Όλα καλά θα πάνε !!!! 🥰

Εγω σήμερα προβληματίστηκα γιατι στο σκούπισμα βλέπω λίγο καφέ σήμερα.... Τωρα θα της στείλω email να δω τωρα έχω λιγότερο βεβαια αλλά και πάλι έχω αρχίσει λίγο να ανυσηχώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οοο αγαπη μου καθολου μην το σκεφτεσαι απο τωρα αληθεια!! Απολαυσε τη διαδικασια τωρα που ειναι αρχη ακομα!! Εμας τωρα ηταν ο 5ος μηνας!! Εχω κανει εγω εξετασεις και ειπαμε αν δεν γινει αυτο το μηνα να κανει κι ο αντρας μου για να φυγει απο το μυαλο κ αυτο αν ολα ειναι καλα🙂

Και ήθελα να ρωτήσω.,, αν οι άντρες σας είχαν κάνει.,, απλά έχω διαφορά θέματα και έχω αγχωθεί.,,, προλακτινη που δεν κατεβαίνει με τίποτα... και στις τελευταίες εξετάσεις μ η lh ήταν πολύ χαμηλή και αγχώθηκα .,, ήταν μετά από καθυστέρηση και δεν ξέρω τ παίζει... ο γιατρός μ δεν μ είπε κάτι.,, είμαι και από την φύση μ αγχώδης έχω ακούσει τον τελευταίο τόσα πολλά και γι αυτό.,, κορίτσι μ σ εύχομαι αλήθεια αυτός ο μήνας να ήταν ο τυχερός σας.,, δεν περίμενα πριν ξεκινήσω προσπάθειες ότι θα ήταν τόσο ψυχοφθόρο ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η St33 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εμενα απο 50 πηγ 162 κ θα πάω γιατρό την αλλη Δευτέρα!

Μπράβο σου είδες;;;; Μια χαρούλα ανεβαίνει κι εσένα η χοριακή σου!!!!!! Υπέροχα νέα μπράβο σας!!!!!!! Με το καλό να δείτε τα εμβρυάκια σας!!!! Όσο για τη χοριακή συμφωνώ! Αν θέλεις εσυ να ξανακάνεις για να δεις πως πάς να ξανακάνεις!!! Κι εμένα δεν μου είχε πει να κάνω και πήγα μόνη. Είδα οτι ανέβαινε και ηρέμησα λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Denizz είπε:

Καλημέρα και από μένα με 688,1 χοριακη από την πρώτη που ήταν 20,4

Βρε @Ioann89 μακάρι να μη σου έρθει!!!!Νομιζω έχουμε άλλες δυο κοπέλες σε αναμονή εκτός από εσένα!!!λετε να συμβεί σε όλες το θαύμα ;!

Μπράβοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια τέλεια εγκυμοσύνη σου εύχομαι 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και ήθελα να ρωτήσω.,, αν οι άντρες σας είχαν κάνει.,, απλά έχω διαφορά θέματα και έχω αγχωθεί.,,, προλακτινη που δεν κατεβαίνει με τίποτα... και στις τελευταίες εξετάσεις μ η lh ήταν πολύ χαμηλή και αγχώθηκα .,, ήταν μετά από καθυστέρηση και δεν ξέρω τ παίζει... ο γιατρός μ δεν μ είπε κάτι.,, είμαι και από την φύση μ αγχώδης έχω ακούσει τον τελευταίο τόσα πολλά και γι αυτό.,, κορίτσι μ σ εύχομαι αλήθεια αυτός ο μήνας να ήταν ο τυχερός σας.,, δεν περίμενα πριν ξεκινήσω προσπάθειες ότι θα ήταν τόσο ψυχοφθόρο ... 

Δεν σου εδωσε κατι για την προλακτινη;; τι σου ειπε για τις εξετασεις σου; ουτε εγω το πιστευα, καθολου!! Νομιζα οτι αμεσως θα εμενα!! Ειναι ψυχοφθορο αυτο ειναι αληθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 
στις πριν 25 λεπτά, ο/η St33 είπε:

Μου είπε να μην κάνω άλλη αλλά για ψυχολογικούς λόγους ίσως κάνω άλλη μία στο τέλος της εβδομάδας.

όπως νιώθεις εσυ καλύτερα.,, να ξε αγχωθείς τώρα.,, και να απολαύσεις την εγκυμοσυνη σου 😘🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ουοαααααουυυυυυυυυ μπραβο μπράβο και πάλι μπράβο!!!!! Θα σου φύγει αλλά όπως το είπες "λίγο"! Όλα καλά θα πάνε !!!! 🥰

Εγω σήμερα προβληματίστηκα γιατι στο σκούπισμα είδα βλέπω λίγο καφέ σήμερα.... Τωρα θα της στείλω email να δω τωρα έχω λιγότερο βεβαια αλλά και πάλι έχω αρχίσει λίγο να ανυσηχώ!

Ισως δεν ειναι κατι ανησυχητικο!! Αλλα ενημερωσε την για να εισαι σιγουρη κ εσυ🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν σου εδωσε κατι για την προλακτινη;; τι σου ειπε για τις εξετασεις σου; ουτε εγω το πιστευα, καθολου!! Νομιζα οτι αμεσως θα εμενα!! Ειναι ψυχοφθορο αυτο ειναι αληθεια!!

Ναι κάνω θεραπεία.,. Αλλά και πάλι είναι ανεβασμένη.., όχι συνέχεια... αλλά έχει σκαμπανεβάσματα μεγάλα.,, μπορεί την μια να είναι 4 και την άλλη 35! Και μου είπε την θέλει πολύ κάτω.,, θεωρεί ότι όλα αυτά είναι από το άγχος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ισως δεν ειναι κατι ανησυχητικο!! Αλλα ενημερωσε την για να εισαι σιγουρη κ εσυ🙂

Δεν έχω και άλλα συμπτώματα όπως ανυπόφορους πόνους η κατι τετοιο γ αυτο ειμαι λίγο κουλ για την ωρα αλλά ναι της έστειλα ήδη!!! Μακαρι να είναι όλα καλα!

Εσυ πως νιώθεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...