Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σαμανη είπε:

Ευχαριστω πολυ για την πληροφορία !! Θελω να μαθω παραπανω πραγματα για τις χοριακες ... Μου ειπαν να παω ξανα οταν θα εχω 10 μερες καθυστέρηση .

Ναι, ό,τι σου είπαν ο γιατροί. Οι τιμές χοριακης είναι ενδεικτικές πάντα. Δε παίζει ρολο αν ειναι χαμηλη ή υψηλη. Είναι ο συνδυασμός υπερήχου και χοριακης , θα πρέπει να συμφωνούν αυτά τα δυο και να ανεβαίνουν σωστά.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ο ανηψιος μου όταν έμεινε έγκυος η αδελφή μου στη δεύτερη αρχικά ούτε να το ακούσει δεν ήθελε μετά του λέγαμε ότι η μαμά έχει μωράκι στην κοιλιτσα και κάπως το αποδέχτηκε.. Αλλά το θεϊκό ήταν όταν γέννησε και είδε την μικρή... Γυρνάει και της λέει.. Ναι ωραίο είναι το είδαμε ξανά βάλτο τώρα στην κοιλιά σου

Χαχαχα τι αθώα μωρέ που είναι τα μικρουλια !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχαχαχα καταρχάς ακόμα δεν μιλάει αλλά προσπαθώ να του δώσω να καταλάβει πιστεύω ακόμα είναι νωρίς γτ η κοιλιτσα δενε χει φουσκώσει πολύ οπότε δεν μπορεί κ πολλά πολλά να καταλάβει ???

Ααα μωλε εντάξει εάν δεν μιλάει είναι λογικό όταν μεγαλώσει όμως θα χαίρεται που έχει ένα αδερφάκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σαμανη είπε:

Παιρνω φολικό . ( folic acid 400mg health aid vegan) . κομμώτρια ειμαι. Λετε να βοηθαει το φολικο ?

Φυσικά και βοηθάει!Εγώ παίρνω ήδη. Βοηθάει και για την σύλληψη. Όπως επίσης και η βιταμίνη D. Μου το είπε η αιματολογος που είχα πάει μετά την πρώτη παληνδρομη κύηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ποτε δε μ ειχε περασει απο τ μυαλο ρε σεις..  μ βαλατε ιδέες τωρα...

 

@Σαμανη να σ πω πως αυτο με τις πελάτισσες κ τα ραντεβου ειναι η απολυτη γαϊδουριά.. καμια εκτίμηση και σεβασμος στον συνανθρωπο κριμα..

Να σ μπουν ιδεες μα μεχρι ενα σημειο να προσεχουμε κ να μην γινόμαστε και τρελες  ... Ολα αυτα ειναι για το τοξόπλασμα και για της δηλητηριάσεις και τα αλλεργικά σοκ δεν ξερεις καποιο μπαχαρικο η κατι π δοκιμαζεις πρωτη φορα τι αντιδραση μπορει να σου κανει ... ... Η πελάτισσές δεν ειναι ολες ετσι μονο μια μειοψηφία μα σε γενικες γραμες αυτη η μειοψηφία νομίζει πως η κομμώτρια ειναι εκει για να την βασανίσει οσο περισότερο μπορεί .. Γενικα βγάζουν μεγάλα αποθημενα κάποιες στο κομμωτήριο ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η MariaG1215 είπε:

Ναι, ό,τι σου είπαν ο γιατροί. Οι τιμές χοριακης είναι ενδεικτικές πάντα. Δε παίζει ρολο αν ειναι χαμηλη ή υψηλη. Είναι ο συνδυασμός υπερήχου και χοριακης , θα πρέπει να συμφωνούν αυτά τα δυο και να ανεβαίνουν σωστά.?

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

χαχαχαχαχα σκέφτηκες ότι για 9 μ'ηνες δεν έχει κοκό κ φρίκαρες εεε??χαχαχαα... οχι αστο κατά τη γνώμη μου το πρώτο τρίμηνο κυρίως νομίζω δε κάνει πρέπει να προσέχεις!!!!!! όλα καλά θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ααα μωλε εντάξει εάν δεν μιλάει είναι λογικό όταν μεγαλώσει όμως θα χαίρεται που έχει ένα αδερφάκι!!! 

Εμενα η μεγαλη μ αδερφη οταν μας ειδε .. Ειμαι δίδυμη .. Ηταν 4 ετων και μας ειδε κ κλαιγαμε κ οι δυο κ ειπε στην μαμα μ ... " μαμα δεν εχουν πολυ πλακα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

Εεε εντάξει εγώ θα το πω και μπορεί να είναι και τέρμα λάθος εγώ μέχρι να μου το έλεγε ο γιατρός δεν θα έκανα καθόλου !! Τώρα εάν κανείς να είναι πολυυυυ τρυφερό κατά την γνώμη μου....όχι ακροβατικά με λίγα λόγια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

χαχαχαχαχα σκέφτηκες ότι για 9 μ'ηνες δεν έχει κοκό κ φρίκαρες εεε??χαχαχαα... οχι αστο κατά τη γνώμη μου το πρώτο τρίμηνο κυρίως νομίζω δε κάνει πρέπει να προσέχεις!!!!!! όλα καλά θα πάνε...

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

είσαι εγγυος καλέ γιατί να τα εκμεταλλευτείς χαχαχααααα βρε τι παθαμε βραδυάτικα!!!!!νομίζω απαγορεύεται χωρίς να είμαι σίγουρη το πρώτο τρίμηνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

Χαχαχαχα είσαι θεά κορίτσι μουυυυ!!!!! Καλά σου λέω εγώ είσαι η σέξι γουμαν του γκρουπ μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

είσαι εγγυος καλέ γιατί να τα εκμεταλλευτείς χαχαχααααα βρε τι παθαμε βραδυάτικα!!!!!νομίζω απαγορεύεται χωρίς να είμαι σίγουρη το πρώτο τρίμηνο...

Χαχαχαχα δεν μπορώωωωωω κλαίω από τα γέλια @Σαμανη σε θέλω φίλη μου τωραααααα όμως!!!!! Μα βρε τι πάθαμε βραδιάτικα;;;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα είσαι θεά κορίτσι μουυυυ!!!!! Καλά σου λέω εγώ είσαι η σέξι γουμαν του γκρουπ μας!!!! 

το κορίτσι μπερδεύτηκε μάλλον νομίζει οτι έχει ωορρηξία χαχαχαααααα κ θέλει να το εκμεταλλευτεί!!!!! 

είσαι έγγυος χαχαχαχαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν κανω δεν το δια κινδυνεύω ειπαμε ... ! Ειμαι σε κρισιμο σημείο ... Και κατι ακομα ... Νωμιζψ ρε κοριτσια πως χρειάζομαι λιγο χρονο για εμενα .. Ακουγεται κάπως μα θελω να ξελαμπικαρω λιγο να φτιαξω τ μαλια μ να βαφτω να ξεκουραστω να κανω ενα μπανιο ... Ενα πιλινγ ... Να πιω ενα τσαι καραμελα και να φαω μπισκοτάκια να δω καποια ταινια π εχω απο μικρη να δω !!! Τετοια πράματα ... Καμια αλλη ιδεα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Ποτε δε μ ειχε περασει απο τ μυαλο ρε σεις..  μ βαλατε ιδέες τωρα...

 

@Σαμανη να σ πω πως αυτο με τις πελάτισσες κ τα ραντεβου ειναι η απολυτη γαϊδουριά.. καμια εκτίμηση και σεβασμος στον συνανθρωπο κριμα..

Όχι κοπέλα μου δεν χρειάζεται να βάζεις ιδέες στο μυαλό σου. Απλά καλά είναι, κατά την γνώμη μου πάντα,να τα προσέχουμε λίγο αυτά. Κυρίως στην εγκυμοσύνη.? 

Εξάλλου πολλές γυναίκες έχουν αντισώματα και δεν έχουν φόβο. Εγώ για παράδειγμα δεν έχω αντισώματα ερυθράς και πρόσεχα αρκετά στην εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Μπα δεν κανω δεν το δια κινδυνεύω ειπαμε ... ! Ειμαι σε κρισιμο σημείο ... Και κατι ακομα ... Νωμιζψ ρε κοριτσια πως χρειάζομαι λιγο χρονο για εμενα .. Ακουγεται κάπως μα θελω να ξελαμπικαρω λιγο να φτιαξω τ μαλια μ να βαφτω να ξεκουραστω να κανω ενα μπανιο ... Ενα πιλινγ ... Να πιω ενα τσαι καραμελα και να φαω μπισκοτάκια να δω καποια ταινια π εχω απο μικρη να δω !!! Τετοια πράματα ... Καμια αλλη ιδεα ?

τα μαλλιά σ δε θα τα βάψεις καλό μου παιδί... κούρεψέ τα αμα θες εύκολο χαχα!!!

κ εγώ αυτό το μήνα κάτι μ έχει πιάσει.. τα έκανα μακρύ καρέ χθες.. ήθελα αλλάγη.. θα τα βάψω θα κάνω κ νύχια κοντά στις γιορτές.. έχω τάσεις κ εγώ όπως εσύ..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Μπα δεν κανω δεν το δια κινδυνεύω ειπαμε ... ! Ειμαι σε κρισιμο σημείο ... Και κατι ακομα ... Νωμιζψ ρε κοριτσια πως χρειάζομαι λιγο χρονο για εμενα .. Ακουγεται κάπως μα θελω να ξελαμπικαρω λιγο να φτιαξω τ μαλια μ να βαφτω να ξεκουραστω να κανω ενα μπανιο ... Ενα πιλινγ ... Να πιω ενα τσαι καραμελα και να φαω μπισκοτάκια να δω καποια ταινια π εχω απο μικρη να δω !!! Τετοια πράματα ... Καμια αλλη ιδεα ?

Μπράβο κορίτσι μου μην το κάνεις για αρχή μέχρι να σου το πει ο γιατρός σου!! Θα σου πρότεινα επίσης να βάλεις μουσικουλα και να κοιτάξει ς τίποτα στο ίντερνετ ενωψη Μπλάκ φριντει !! Οι αγορές όπως και να το κάνεις σε κάνουν να ξεχνιεσαι!! Ααα και ξεκινά και καμία σειρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

το κορίτσι μπερδεύτηκε μάλλον νομίζει οτι έχει ωορρηξία χαχαχαααααα κ θέλει να το εκμεταλλευτεί!!!!! 

είσαι έγγυος χαχαχαχαααααα

Μα ρς κοριτσιααα τον βλεπω εκει καθισμενο στον καναπε κ λεω κυριακη ειναιιι γιατι δεν κανουμε σεξξξ πολυ παράξενο μου κάθεται ... Αααα εχω να βγαλω κ τα φρυδια μ σε λιγο θα μοιαζω με τριτο ξάδερφό του Καραμανλή ... Αφεθηκα πολυ απο την προσμονή μου μαλλον ... Θελω και σεξ στα χαλια μ  . . . που αν ξαναγύριζαν τον γκοτζιλα θα με περνάνε για πρωτο πρωταγωνιστικό θα κερδιζα και όσκαρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι παναγια μου να ειναι ενδεικτικές ... Γιατι μ ειπαν πως δεν υπολογίζεται ακομα ακριβώς η κυηση αλλα ειμαι στο οριο και πρεπει να προσεχω πολυ κ να το παρακολουθώ να πολλαπλασιαζεταθ σταθερά και να εχω φτασει στην 6με 8 η βδομάδα με ισορροπημένες τιμες για να ξεκινησω τους υπέροχους για τον σακο την θεση και την καρδια κ ολα αυτα ... Ο γυναικολογος μ ειπε να παω για τις χοριακες μ και γυρο στις 10/12 θα με δει πρωτα ο θεος να εχουν ανεβει οι τιμές μου !  Ρε κοριτσια ... Σεξ κανουμε ?? ( ντρέπομαι για την ερώτηση)

?ο κάθε γιατρός έχει την άποψη του πάνω στο θέμα σεξ. Η δικη μου γιατρός μου απαγόρευε τις επαφές το πρώτο 3μηνο! Αλλά δεν είχα κ γω διάθεση, ειδικά στη πρώτη εγκυμοσύνη με τους εμετούς που είχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μην το κάνεις για αρχή μέχρι να σου το πει ο γιατρός σου!! Θα σου πρότεινα επίσης να βάλεις μουσικουλα και να κοιτάξει ς τίποτα στο ίντερνετ ενωψη Μπλάκ φριντει !! Οι αγορές όπως και να το κάνεις σε κάνουν να ξεχνιεσαι!! Ααα και ξεκινά και καμία σειρά

Αααα ειπαμε με τον αντρα μ για black Friday να παρουμε το στρώμα της κουνιας !!! Ευτυχώς που εχω κ το καμαρι μ και σκέφτεται οταν εγω παρανοω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μα ρς κοριτσιααα τον βλεπω εκει καθισμενο στον καναπε κ λεω κυριακη ειναιιι γιατι δεν κανουμε σεξξξ πολυ παράξενο μου κάθεται ... Αααα εχω να βγαλω κ τα φρυδια μ σε λιγο θα μοιαζω με τριτο ξάδερφό του Καραμανλή ... Αφεθηκα πολυ απο την προσμονή μου μαλλον ... Θελω και σεξ στα χαλια μ  . . . που αν ξαναγύριζαν τον γκοτζιλα θα με περνάνε για πρωτο πρωταγωνιστικό θα κερδιζα και όσκαρ

Χαχαχαχα α ρε κορίτσακι μου πόσο σε πάω δεν μπορεί ς να φανταστείς !!! Όσο αφορά το σεξακι κάνε λίγο υπομονή μέχρι να σας πει ο γιατρός ,εάν πάλι θες να κρατάς τον αντρουλι σου ευχαριστημένο οπωσδήποτε ξέρεις τι να κάνεις .... ? ? !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Το σκέφτομαι γιατι απο ολα τα συμπτώματα δεν νιωθω τιοοτα εκτος απο τα κολπικα υγρα ... Να μην τα εκμεταλευτωωωωωω κριμα ειναι ... ?

Έκλαψα φιλενάδα να ξέρεις ότι το ίδιο θα σκεφτόμουν και εγώ..χαχαχαχαχαχα εμένα όταν έμεινα έγκυος ο γιατρός μου είπε να κανουμε κανονικά εγώ βέβαια φοβόμουν και τελικά δεν έκανα αλλά το σκεφτόμουν πολυ..περίμενε λέω μέχρι να πας στο ραντεβού με τον γιατρό σου και θα σε καθοδηγήσει αυτός..

Εγώ κορίτσια μολις γύρισα σπίτι ήπια μόνο ένα κρασάκι και θα πέσω ξερή είμαι ένα πτώμα..κάντε τα μποτε σας κουκλάρες μου κάντε μαλλιά ψωνίστε βγείτε με τις φίλες σας εμένα αυτό με ανανεώνει πολύ η κοριτσοπαρεα..μας αξίζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα α ρε κορίτσακι μου πόσο σε πάω δεν μπορεί ς να φανταστείς !!! Όσο αφορά το σεξακι κάνε λίγο υπομονή μέχρι να σας πει ο γιατρός ,εάν πάλι θες να κρατάς τον αντρουλι σου ευχαριστημένο οπωσδήποτε ξέρεις τι να κάνεις .... ? ? !!! 

Ααα ρεεε κοριτσια οσο για αυτο ... Η "κατάποση" ειναι λιγο καπος στην εγκυμοσύνη η θα ειναι παραπανω βιταμινες για το μωρο ... ( το εχω ξεφτιλισει το θεμα ) ..  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Αμ δε που θα είναι εννιαμηνη!! Και ο θηλασμός? Τότε έκοψα πιο πολλά από την εγκυμοσύνη (για το πρώτο καιρό δηλαδή) με το καλό σου εύχομαι ένα δεκαπενταμηνακι αποχής χάχα! 

Γέλασα πολύ να ξέρεις με το σχολιο σου χαχαχαχα έχεις δίκιο κάτι ξέχασα..είναι και ο θηλασμός ρε παιδιά.. εντωμεταξυ πριν βγούμε το ραντεβουδακι μας πήγαμε σε ένα παιδικό πάρτυ..αχχχχχ πόσο τέλεια είναι τα μωρουλια μύριζε ο τόπος μπεμπεδιλα..αμήν κορίτσια να γεμίσουν και τα σπίτια μας..

@MariaG1215κοριτσι μου και με το δικό σου γέλασα αρε γλετζεδικο μωρό... :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...