Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Φυσικά με μεγάλη μου χαρα?Λοιπόν.... Στην μαμά μ την πήρα με βίντεο κλήση δεν την είχα πει βέβαια ότι προσπαθώ η κάτι κ μηλαμε κανονικά κ ξαφνικά της λέω είσαι έτοιμη να ακούσεις το όνομα σου????? Σοβαρή με κοιτάει κ προσπαθεί να καταλάβει περνάν κάποια δευτερόλεπτα κ χαμογελάει κ μου λέει αλήθεια???? Λέω ναιιιιιι χάρηκε πάρα πολύ με συγκηνησες πολύ...... Ο άντρας μ είχε πάρα πολύ πλάκα ακόμα το λέω κ γελάω.... Γυρνάει από την δουλειά μπαίνει στο σπίτι κ του λέω κάτσε λίγο που θέλω να σε πω μου λέει πες μ του λέω κάτσε ε  κάθεται κ του λέω θα γίνεις δεύτερη φορά μπαμπάς κ μου λέει..... ΓΙΑΤΊ????????? χαχαχαχαχαχαχαχαχα αχαχαχ τα έχασε ο άνθρωπος γελασα πάρα πολύ.. 

Αχαχαχαχαχαχ γιατι λεειιι .... Αχαχααχααα μου κόπηκε η ανασα απο το γέλιο .... Αχαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κοριτσακι μου ποσοοο χαρηκα το διαβασα και αμα το πιστεψεις ανατριχιασα απο χαρα..απολευσε την καλυτερη περιοδο μια γυναικασ.

Ψυχούλα μου πόσο σε ευχαριστώ ❤️❤️❤️❤️❤️αυτό θα κάνω.... Σου εύχομαι ότι καλυτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σαμανη είπε:

Αχαχαχαχαχαχ γιατι λεειιι .... Αχαχααχααα μου κόπηκε η ανασα απο το γέλιο .... Αχαχαχαα

Χαχαχαχα χαχαχαχα άσε του λέω τι γτ?????!!? Μου λέει ήθελα να σε ρωτήσω πως το έμαθες κ μου βγήκε αφθορμητα ???????εγώ πάλι στατιστικά κ από την άλλη γελουσααα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα χαχαχαχα άσε του λέω τι γτ?????!!? Μου λέει ήθελα να σε ρωτήσω πως το έμαθες κ μου βγήκε αφθορμητα ???????εγώ πάλι στατιστικά κ από την άλλη γελουσααα????

Ελααα μωρε ο γλυκουλης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Επειδη εχω 3 μερες περιοδο μονο.. οταν ερχεται ερχεται κατευειαν ροζ προς κοκκινο και μετα κοκκινο ποτε δε εχει συμβει καφε πρωτα ... θα μας τρελανει η περιοδος μου φαινεται 

Υπομονή ... Οτι εχει γινει τωρα εχει γινει ... Βρε κατι να κανεις να απασχολιθεις που να σε ευχαριστεί ... Ζωγράφισε τραγούδισε φτιαξε μπισκοτα ξερω γω ... !!! Προσπάθησε έστω για λιγο και εγω τ ιδια περναω αλλα αν δεν το κανουμε λιγο πιο ελαφρυ το θεμα θα μας παρει απο κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Υπομονή ... Οτι εχει γινει τωρα εχει γινει ... Βρε κατι να κανεις να απασχολιθεις που να σε ευχαριστεί ... Ζωγράφισε τραγούδισε φτιαξε μπισκοτα ξερω γω ... !!! Προσπάθησε έστω για λιγο και εγω τ ιδια περναω αλλα αν δεν το κανουμε λιγο πιο ελαφρυ το θεμα θα μας παρει απο κατω.

Καθαρισα το σπιτι ολο χαχαχαχα μιας και ετοιμαζομαστε να στρωσουμε αυτα κανω για να μη σκεφτομαι :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καθαρισα το σπιτι ολο χαχαχαχα μιας και ετοιμαζομαστε να στρωσουμε αυτα κανω για να μη σκεφτομαι :) 

Στην περίπτωση που εισαι ομως εγκυουλα καλύτερα να κανεις κατι πιο ξεκούραστο (και εγω εκανα παντζούρια και μπαλκονια σημερα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Έμενα τώρα με έπιασε ένας απίστευτος πόνος στο στήθος..ποτέ δεν πονάει το στήθος μου!! Δε μπορώ όχι να το ακουμπήσω,με ενοχλεί κ το εσώρουχο,όλα!! Περιμένω αύριο κ έχω κάνει κ τεστ το οποίο βγήκε ξεκάθαρα αρνητικό!!! 

Αυριο που λογικά δεν θα έρθει με τέτοιο πόνο στο στήθος κάνε μια χοριακη..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Μπράβο βρε Ελενάκι μου πόσο χαίρομαι για εσένα!!!!! Άντε περιμένουμε τώρα το φύλο ? να έχεις και πάλι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τέρμα το ανχος τώρα ,ζηστω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι αν ξέρετε;; δεν ξέρω βεβαια αν έχετε εμπειρία με αντισυλληπτικά. Δεν υποτίθεται ότι σταματάνε την ωορυξια;; είναι φυσιολογικό που εγώ την νιώθω κανονικότατα;;; την ένιωθα και τους προηγούμενους μήνες αλλά έλεγα ότι είναι η ιδέα μου. Να είναι όντως η ιδέα μου ή τσάμπα τα παίρνω;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Μπράβο βρε Ελενάκι μου πόσο χαίρομαι για εσένα!!!!! Άντε περιμένουμε τώρα το φύλο ? να έχεις και πάλι μια τέλεια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Τέρμα το ανχος τώρα ,ζηστω !!!!

Ζουζούνα μου σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε εσένα γρήγορα με ένα μωράκι ?????εγώ νιώθω ότι είναι κορίτσι για κάποιον λόγο ίσως επειδή το θελω κι ολας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ζουζούνα μου σε ευχαριστώ πολύ εύχομαι κ σε εσένα γρήγορα με ένα μωράκι ?????εγώ νιώθω ότι είναι κορίτσι για κάποιον λόγο ίσως επειδή το θελω κι ολας?

Ρε αγάπη και εγώ το ίδιο νομίζω !! Δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω ότι θα είναι κοριτσάκι!! Για να πέφτουν τα στοιχήματα ;;; Χαχα ? ,σε ευχαριστώ γλυκάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Κοριτσια εμένα βάλτε με 13/12???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια εμένα βάλτε με 13/12???

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ρε αγάπη και εγώ το ίδιο νομίζω !! Δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω ότι θα είναι κοριτσάκι!! Για να πέφτουν τα στοιχήματα ;;; Χαχα ? ,σε ευχαριστώ γλυκάκι μου!!!

Άμα σου πω ότι πολλοί μου το λένε αυτο????ναι ναι για να δω πόσες θα πείτε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Άμα σου πω ότι πολλοί μου το λένε αυτο????ναι ναι για να δω πόσες θα πείτε κοριτσια?

Άντε κορίτσια να πέφτουν τα στοιχήματα για το πρώτο μας μωράκι της ομάδας :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:13/12

Aννια27:2020!

Αχ κορίτσια θα ήθελα κ εγώ να μπω στο πινακακι.Απο τις αρχές του μήνα όμως που μάθαμε τα σχετικά με το σπέρμα και που μας απέκλεισε ο γιατρός την πιθανότητα φυσικής σύλληψης με τέτοια νουμερα στο σπέρμα, τα έχω βαψει μαύρα...Καταλαβαίνω ότι αν μπω στο όμορφο πινακακι σας δε θα γίνει θετικό...Έχω κλείσει ραντεβού με εξωσωματικο τέλη του μήνα για να μας πει τη γνώμη του κ να μας κατευθύνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τώρα λοιπόν που είσαι ήρεμη σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και  με το καλό να έρθει στον κόσμο  το μωράκι σου...!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Xrita είπε:

Αχ κορίτσια θα ήθελα κ εγώ να μπω στο πινακακι.Απο τις αρχές του μήνα όμως που μάθαμε τα σχετικά με το σπέρμα και που μας απέκλεισε ο γιατρός την πιθανότητα φυσικής σύλληψης με τέτοια νουμερα στο σπέρμα, τα έχω βαψει μαύρα...Καταλαβαίνω ότι αν μπω στο όμορφο πινακακι σας δε θα γίνει θετικό...Έχω κλείσει ραντεβού με εξωσωματικο τέλη του μήνα για να μας πει τη γνώμη του κ να μας κατευθύνει....

Σου εύχομαι σύντομα να το αποκτήσεις το μωράκι σου! Υπομονη, θετική σκέψη και θα γίνει! Αρκεί να το πιστέψουμε και να χαλαρώσουμε όσο μπορούμε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννια27 είπε:

Ρε αγάπη και εγώ το ίδιο νομίζω !! Δεν ξέρω γιατί αλλά νομίζω ότι θα είναι κοριτσάκι!! Για να πέφτουν τα στοιχήματα ;;; Χαχα ? ,σε ευχαριστώ γλυκάκι μου!!!

Πολλά κορίτσια το 2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια μου καλησπέρα σας πήγα στο γιατρό μου σήμερα η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά το ινομύωμα είναι έξω από την μητρα είναι 4.22 εκ δεν εμποδίζει πουθενά το μωρό μου είναι τέλεια και το καφέ που βγάζω είναι παλιό αίμα που θα σταματήσει..... Τόσες μέρες τζάμπα στεναχώρια κ άγχος... Τωρα είμαι πολύ ήρεμη επιτέλους ???

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Είδες;;;; Όλα καλά!! Τώρα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! Τώρα λοιπόν που είσαι ήρεμη σου εύχομαι να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και  με το καλό να έρθει στον κόσμο  το μωράκι σου...!! ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό να είσαι καλά.... Εύχομαι γρήγορα με. Ένα μωράκι στην κοιλιτσα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ioannastr είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!! Είδες;;;; Όλα καλά!! Τώρα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου...

Τώρα ναι θα το χαρώ κορίτσι μ πως κ πως περίμενα την σημερινή ημέρα δόξα το θεό όλα καλα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...