Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες σας κορίτσια!!!

Τι όμορφα που στολίσατε και τι υπέροχα σκυλάκια που έχετε!!! Μου φτιάξατε την πρωινή μου διάθεση!!!

Εγώ ακόμη δεν έχω στολίσει δυστυχώς.. λείπω ''εκτός'' αυτές τις μέρες αλλά με το που θα γυρίσω, θα στολίσω και εγώ.. Φτιάχνει τη διάθεση ρε παιδί μου όλο αυτό το Χριστουγεννιάτικο κλίμα, χαλαρώνουμε και ..απολαμβάνουμε επαφούλες με τους συντρόφους μας ακόμη πιο όμορφα ?

Αντε αυτός ο μήνας και ο επόμενος να φέρει πολλά όμορφα δωράκια ζωής σε όλες μας

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Αχ...κουκλάκια όλα τα σκυλάκια σας!! Μου φαίνεται ότι όλες έχουμε...!! Έτοιμες μάνες!!χαχα! Να και η δικιά μου...Η Έιντα...

Screenshot_2019-11-17-23-27-05-891_com_miui.gallery.png

Καλημέρα καλέ τι κούκλος είναι αυτός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κοριτσια εχω θέμα! Το ξερω οτι θα κοιμάστε αλλα ελπιζω να το δειτε αύριο! Πιο πριν σημερα (κατα τις 11) ειχα κανει ενα τεστ ωορρηξίας για να δω πως λειτουργεί και αυτο ειναι το αποτέλεσμα. Δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι και αλλο πιο σκουρη η γραμμη για να είμαι στις γονιμες? Επισης μηπως ειναι λαθος? Γτ γραφει οτι καλυτερες ωρες για να το κανεις ειναι από 10 το πρωι εως 8 το βραδυ... Τα φωτα σας παρακαλω!! (Επισης κανονικη ροη ειδα στις 12.11 δεν εξηγείται τωρα γονιμες.... εκτος κι αν μετραει απο τις 6.11 που εβλεπα τα ιχνη... ουυφ τι μπερδεμα που ειναι τα γυναικολογικα ?)

20191118_010102.jpg

Κοριτσάκι μου καλημέρα ,το τεστακι είναι καταθετικό ξεχουμισε το σύζυγό!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μ.... Πανέμορφα δεντράκια πανέμορφα σκυλάκια τι να πω για εσάς ρε κούκλες μ μπραβο ❤️❤️❤️❤️είστε καλά????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Κοριτσάκι μου καλημέρα ,το τεστακι είναι καταθετικό ξεχουμισε το σύζυγό!!!!!!

Καλημεραααα!

Χαχαχα κατι θα κανω! Ξέρεις μήπως τι σημαινει αυτο? Για ποσες μερες θα ειμαι στις γονιμες ?

@Ελενακι12 Καλα κοριτσι μ εσυ τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα κορίτσια μου !!!!

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Εαυγγελοςτ: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημεραααα!

Χαχαχα κατι θα κανω! Ξέρεις μήπως τι σημαινει αυτο? Για ποσες μερες θα ειμαι στις γονιμες ?

@Ελενακι12 Καλα κοριτσι μ εσυ τι κανεις?

Εάν δεν κάνω λάθος κορίτσι μου για τις επόμενες 48 ώρες είσαι στα φουλ σου!!! Δώστου να καταλάβει χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου... 

Καλη εβδομαδα να έχουμε 

@Dimitra91 νομιζω εχω τα Ιδια τεστακια νομιζω οταν βγαινει θετικο η ωορηξια ερχετε σε 24 -48 ωρες νμζ... εγω εκανα τ δικο μ χθες παλι τ απογευμα αλλα δεν εκανα τπτ γτ καναμε χθες τ πρωι γαμωτο θα κανουμε σμρ ελπιζω σσ θετικα αποτελεσματα. 20191117_183049.thumb.jpg.7bad3360980b6e50de4d93b9593289e6.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!Εγω ακομη με πονακια περιοδου ξυπνησα τα ξημερωματα και λεω παει μου ηρθε ομως τιποτα ακομη.Βεβαια σχεδον καθε μηνα το εχω αυτο να ξυπναω απο πονους κ να μου ερχεται σε λιγες μερες.Χθες δεν ημουν κ πολυ καλα πηγαμε στους κουμπαρους μας κ φαγαμε πιτσα κ μετα το φαγητο με επιασε τρελος στομαχοπονος κ ανακατωσουρα.Ο αντρουλης χαιροταν μηπως ειναι νινι αλλα εγω νομιζω οτι καποιο θεμα εχω με το στομαχι μου γιατι το ξαναεπαθα πριν μερες.

 

Για την κοπελα που με ρωτησε για το πατωμα του σπιτιου ειναι laminate,θελει πολλη προσοχη για να μη φουσκωσει με τα σφουγγαρισματα ειναι ζεστο κ ομορφο αλλα κοιτα να βαλεις καλη ποιοτητα.Το δικο μας ειναι μετρια κ εχει κανει σημαδια οταν επεσαν πχ ποτηρια.

Δημητρα κ εγω θετικο το βλεπω το τεστακι σου.Βουρ για επαφουλες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dimitra91 είπε:

Κοριτσια εχω θέμα! Το ξερω οτι θα κοιμάστε αλλα ελπιζω να το δειτε αύριο! Πιο πριν σημερα (κατα τις 11) ειχα κανει ενα τεστ ωορρηξίας για να δω πως λειτουργεί και αυτο ειναι το αποτέλεσμα. Δεν μπορω να καταλαβω πρεπει να ειναι και αλλο πιο σκουρη η γραμμη για να είμαι στις γονιμες? Επισης μηπως ειναι λαθος? Γτ γραφει οτι καλυτερες ωρες για να το κανεις ειναι από 10 το πρωι εως 8 το βραδυ... Τα φωτα σας παρακαλω!! (Επισης κανονικη ροη ειδα στις 12.11 δεν εξηγείται τωρα γονιμες.... εκτος κι αν μετραει απο τις 6.11 που εβλεπα τα ιχνη... ουυφ τι μπερδεμα που ειναι τα γυναικολογικα ?)

20191118_010102.jpg

Καλημέρα σε όλες! Δήμητρα, σε πόση ώρα έγινε έτσι; Πρέπει να είναι το ίδιο σκούρο με την πρώτη γραμμή ή πιο σκούρο για να είναι θετικό. Αν έγινε έτσι στα πρώτα 10 λεπτα πάει να πει ότι όπου να ναι έρχεται η ωορρηξια.Ξανακανε το σήμερα μέχρι να σκουρινει όσο η πρωτη. Μόλις σκουρυνει η ωορρηξία έρχεται το πολύ σε 36-48 ώρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα σε ολες!!!Εγω ακομη με πονακια περιοδου ξυπνησα τα ξημερωματα και λεω παει μου ηρθε ομως τιποτα ακομη.Βεβαια σχεδον καθε μηνα το εχω αυτο να ξυπναω απο πονους κ να μου ερχεται σε λιγες μερες.Χθες δεν ημουν κ πολυ καλα πηγαμε στους κουμπαρους μας κ φαγαμε πιτσα κ μετα το φαγητο με επιασε τρελος στομαχοπονος κ ανακατωσουρα.Ο αντρουλης χαιροταν μηπως ειναι νινι αλλα εγω νομιζω οτι καποιο θεμα εχω με το στομαχι μου γιατι το ξαναεπαθα πριν μερες.

 

Για την κοπελα που με ρωτησε για το πατωμα του σπιτιου ειναι laminate,θελει πολλη προσοχη για να μη φουσκωσει με τα σφουγγαρισματα ειναι ζεστο κ ομορφο αλλα κοιτα να βαλεις καλη ποιοτητα.Το δικο μας ειναι μετρια κ εχει κανει σημαδια οταν επεσαν πχ ποτηρια.

Δημητρα κ εγω θετικο το βλεπω το τεστακι σου.Βουρ για επαφουλες ?

Κορίτσι μου πολύ θετικά μου ακούγονται ολα!! Σου εύχομαι να είσαι και σύντομα να μας πεις ευχάριστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Καλημερα σε ολες!!!Εγω ακομη με πονακια περιοδου ξυπνησα τα ξημερωματα και λεω παει μου ηρθε ομως τιποτα ακομη.Βεβαια σχεδον καθε μηνα το εχω αυτο να ξυπναω απο πονους κ να μου ερχεται σε λιγες μερες.Χθες δεν ημουν κ πολυ καλα πηγαμε στους κουμπαρους μας κ φαγαμε πιτσα κ μετα το φαγητο με επιασε τρελος στομαχοπονος κ ανακατωσουρα.Ο αντρουλης χαιροταν μηπως ειναι νινι αλλα εγω νομιζω οτι καποιο θεμα εχω με το στομαχι μου γιατι το ξαναεπαθα πριν μερες.

 

Για την κοπελα που με ρωτησε για το πατωμα του σπιτιου ειναι laminate,θελει πολλη προσοχη για να μη φουσκωσει με τα σφουγγαρισματα ειναι ζεστο κ ομορφο αλλα κοιτα να βαλεις καλη ποιοτητα.Το δικο μας ειναι μετρια κ εχει κανει σημαδια οταν επεσαν πχ ποτηρια.

Δημητρα κ εγω θετικο το βλεπω το τεστακι σου.Βουρ για επαφουλες ?

Κ γω αν φαω απεξωτην επομενη ειμαι πρησμενη κ ποναει η κοιλια μ απλα μπορει ν εχεις ευαισθητο στομαχι. Ψαξε ν βρεις χαπια ρανιτιδινης (μην παρεις μαρκα ζαντακ ομως αποσυρθηκαν) εμενα με βοηθανε αρκετα. Αλλα σ ευχομαι να ειναι νινακι κ οχι το στομαχακι σου... περιμενουμε ανυπομονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσι μου πολύ θετικά μου ακούγονται ολα!! Σου εύχομαι να είσαι και σύντομα να μας πεις ευχάριστα!!

Σ ευχαριστω Ελενακι,προς το παρον υπομονη και θα δειξει!Η εγκυουλα μας το αλλο Ελενακι μηπως ειχε στομαχοπονο στην αρχη της εγκυμοσυνης της;Δεν ειχα ποτε θεματα με το στομαχι κ ανησυχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Evie2 είπε:

Κ γω αν φαω απεξωτην επομενη ειμαι πρησμενη κ ποναει η κοιλια μ απλα μπορει ν εχεις ευαισθητο στομαχι. Ψαξε ν βρεις χαπια ρανιτιδινης (μην παρεις μαρκα ζαντακ ομως αποσυρθηκαν) εμενα με βοηθανε αρκετα. Αλλα σ ευχομαι να ειναι νινακι κ οχι το στομαχακι σου... περιμενουμε ανυπομονα...

Μακαρι για ολες μας! Γενικα δεν ειχα ποτε θεματα με το στομαχι μου αλλα αυτο το μηνα με εχει ενοχλησει ηδη 2-3 φορες κ ολες μετα απο φαγητο.Ειναι κ ο αντρας μου κρυωμενος αυτες τις μερες κ σκεφτομαι μηπως με κολλησε.Μεχρι τις 21 λογικα θα πρεπει να μου εχει ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Μακαρι για ολες μας! Γενικα δεν ειχα ποτε θεματα με το στομαχι μου αλλα αυτο το μηνα με εχει ενοχλησει ηδη 2-3 φορες κ ολες μετα απο φαγητο.Ειναι κ ο αντρας μου κρυωμενος αυτες τις μερες κ σκεφτομαι μηπως με κολλησε.Μεχρι τις 21 λογικα θα πρεπει να μου εχει ερθει.

Εγω παντως ενα πατατηρησα απο τοτε π αρχισαμε ελευθερα εντελως οι ορμονες μ κ γενικα ο κυκλος μ εχει ψιλαλλαξει τα εχει παιξει δε ξερω πως να το πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημεραα κοριτσια μου.. 

Ενω τις προηγουμενες μερες ειχα πονακια τωρα τπτ ... εσεις πως ειστε ??? :) 

Καλημέρα! Κ εγώ περιμένω τώρα. Που κ που με πιάνουν πονακια μετά με αφήνουν με ξαναπιάσουν κλπ.... Φτιάχνω σουπίτσα να κρατήσω ζέστη τη κοιλίτσα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επειδη εχω πολλα ωορρηξιας ειπα να κανω ενα ετσι να δω τι θα βγει βγηκε αυτο .. ειναι λογικο πριν την περιοδο να ειναι ετσι ???  Συγγνωμη αλλα δε γνωριζω αν αυτα πριν την περιοδο βγαινουν ετσι :)  
 

F6601B85-DE52-4543-84E2-CAA6C817A660.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Αν είναι τεστ ωορρηξίας είναι αρνητικό.

Ειναι ωορρηξιας απλα ειχε κανει μια αλλη φορα και ειχε βγει εντελως αρνητικο τωρα ειναι πριν τ περιοδο κ βγηκε ετσι αυτο μου εκανε εντυπωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

B90E9F92-30AE-4513-BEA5-9EC1D88C9207.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου εγώ πάντως δεν το βλέπω αρνητικό και μου κάνει εντύπωση που είναι έτσι πριν την περίοδο!!! Εμένα όταν δεν είμαι σε φάση οωρηξιας είναι τελείως λευκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Ειναι ωορρηξιας .. 

Κάπου είχα διαβάσει κάτι σχετικό αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Κάνε άλλες δύο μέρες υπομονή κ πήγαινε για χοριακη θα έλεγα εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...