Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η st3llina είπε:

Και πολυ καλα θα κανεις!!!Εχετε μεγαλη χαρα κοριτσι μου...Εμεις χασαμε τον πεθερο μου εδω κ 15 μερες κ δε μου βγαινει να στολισω ειναι πολυ προσφατο.Ξερω οτι μετα απο τετοια λυπη ενα μωρο ειναι το καλυτερο γιατρικο!Οποτε πολυ καλα κανεις κ στολιζεις ?

Στο εύχομαι πολύ γρήγορα να γεμίσει η κοιλίτσα σου με το νινι σου και  φυσικά λυπάμαι για το πένθος σου!! Θα στολισεις του χρόνου με το μωράκι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Βικούλα88 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε σένα!!! Σύντομα να είσαι εγκυουλα!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ότι καλύτερο σ εύχομαι!! Κοίτα δεν το ήξερα ,ποναγα πολύ βέβαια στην περίοδο αλλά δεν ήξερα καν τι είναι η ενδομητριωση ,όταν άρχισα να ψαχνομαι γιατί δεν πιάνω πήγα σε έναν γιατρό που λένε ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα στους υπερήχους (ότι βρίσκει πράγματα που οι άλλοι δεν βλέπουν) και μου είπε ότι έχω και επίσης ότι έχω μια κύστη περίπου στα 4 εκατοστά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Βρε κοριτσια ειμαι τωρα 5 μερες πριν αδιαθετισω και εδω κ 3 μερες ειχα φούσκωμα και πονο στην κοιλιά σημερα ξυπνησα και δεν ειχα ουτεε φούσκωμα ουτε πονο αλλα εχω αρχισει κ εχω τάσεις για ρεψιμο ... Ναι το λεω σοβαρα ... Ρεψιμο ... Λετε να εχει τρελαθει το πεπτικό μου η τιποτα αλλο καλο ??

Mακάρι να είναι καλό σημάδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Βρε κοριτσια ειμαι τωρα 5 μερες πριν αδιαθετισω και εδω κ 3 μερες ειχα φούσκωμα και πονο στην κοιλιά σημερα ξυπνησα και δεν ειχα ουτεε φούσκωμα ουτε πονο αλλα εχω αρχισει κ εχω τάσεις για ρεψιμο ... Ναι το λεω σοβαρα ... Ρεψιμο ... Λετε να εχει τρελαθει το πεπτικό μου η τιποτα αλλο καλο ??

Φυσικά και μπορεί να είναι κάτι πολύ καλό ,έχεις κάνε άλλο σύμπτωμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

st3llina: 17/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Φυσικά και μπορεί να είναι κάτι πολύ καλό ,έχεις κάνε άλλο σύμπτωμα;;

Εχω απο την μερα της ωοριξιας κ μετα μεγαλη υγρασία εκει κατω κ γενικα φουσκωνω ξεφουσκωνω συνεχόμενα ρεψιμο πονο χαμιλα στην κοιλια βλεπω κατι ονειρα τρελα ανεβασα κ κατι δεκατα καποια στιγμη .. Βρήκα κ μια πιπιλα στον δρομο πριν απο  λιγες μερες ... Χαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ότι καλύτερο σ εύχομαι!! Κοίτα δεν το ήξερα ,ποναγα πολύ βέβαια στην περίοδο αλλά δεν ήξερα καν τι είναι η ενδομητριωση ,όταν άρχισα να ψαχνομαι γιατί δεν πιάνω πήγα σε έναν γιατρό που λένε ότι είναι ο καλύτερος στην Ελλάδα στους υπερήχους (ότι βρίσκει πράγματα που οι άλλοι δεν βλέπουν) και μου είπε ότι έχω και επίσης ότι έχω μια κύστη περίπου στα 4 εκατοστά!!

Την κύστη την αφαιρεσες? 

Εμένα ήταν οκ ο υπέρηχος και η σαλπιγγογραφια που έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια ?‍?‍?‍? :

Ελενακι12: ΘΕΤΙΚΟ ?

st3llina: 17/11

ioannastr: 19/11

anna90: 19/11

Σαμανη: 19/11

diana8: 20/11

Eirinik94: 24/11

Kostef: 26/11

Frogel: 28/11

Lactaki: 30/11

Liza_pan93: 01/12

Evie2: 01/12

Maroulita: 03/12

tzina829: 06/12

Mt3508: 08/12

Ελενικον: 12/12

Dimitra91: 12/12

Σταυρι:2020!

Aννια27:2020!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξυ δε θυμαμαι ποιες ειμαστε στην Κρητη;Μενετε ολες Ηρακλειο;Για πειτε μηπως κ σας μαθω εσας τις γειτονισσες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Εχω απο την μερα της ωοριξιας κ μετα μεγαλη υγρασία εκει κατω κ γενικα φουσκωνω ξεφουσκωνω συνεχόμενα ρεψιμο πονο χαμιλα στην κοιλια βλεπω κατι ονειρα τρελα ανεβασα κ κατι δεκατα καποια στιγμη .. Βρήκα κ μια πιπιλα στον δρομο πριν απο  λιγες μερες ... Χαχααχαχαχα

Χαχαχαχα το τελευταίο μου άρεσε τρελά χαχα!!! Κοίτα όλα όσα λες είναι συμπτώματα τώρα τι να πω μακαριιιιι !!!! Στο εύχομαι θέλω να βάλω άλλο ένα θετικοοοο τουλάχιστον στο πινακακι μας !! Περίμενε λίγο και κάνε τεστακι την ημέρα που περιμένεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Την κύστη την αφαιρεσες? 

Εμένα ήταν οκ ο υπέρηχος και η σαλπιγγογραφια που έκανα.

Όχι αγάπη δεν την αφαίρεσα μου έδωσε τότε δύο επιλογές η σπερματενχυσης η αφαίρεση αλλά επειδή είμαι μικρή μου είπε για σπερματενχυσης καλύτερα. Το αποτέλεσμα 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης και από το νέο έτος πάω για εξωσωματική και αφαίρεση !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννια27 είπε:

Χαχαχαχα το τελευταίο μου άρεσε τρελά χαχα!!! Κοίτα όλα όσα λες είναι συμπτώματα τώρα τι να πω μακαριιιιι !!!! Στο εύχομαι θέλω να βάλω άλλο ένα θετικοοοο τουλάχιστον στο πινακακι μας !! Περίμενε λίγο και κάνε τεστακι την ημέρα που περιμένεις !!!

Μακαρι αν και ειναι ο πρωτος μηνας προσπάθειας και με εχει φαει απο τωρα το ανχος και η ανυπομονησία ...το  predictor early  ισχύει πως μπορεις να τ κανεις πιο νωρις κ απο την καθηστερηση ? Βγαζει σωστα αποτελέσματα αβ τ κανω αντι για την τριτη π περιμενω την κυριακη θα με φαει η αγωνία ... Εντομεταξι ειπαμε βα προσπαθήσουμε για νινακι και εχουν περασει λιγες μερες κ αν με ρωταγες πριν εναν μηνα αν τ θελωωω τοσο πολυ θα σ ελεγα " ναι οκ " τωρα αυτο το ναι οκ  εχει γίνει "ναι το θελω απεγνωσμενα .... Οκ !"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι αν και ειναι ο πρωτος μηνας προσπάθειας και με εχει φαει απο τωρα το ανχος και η ανυπομονησία ...το  predictor early  ισχύει πως μπορεις να τ κανεις πιο νωρις κ απο την καθηστερηση ? Βγαζει σωστα αποτελέσματα αβ τ κανω αντι για την τριτη π περιμενω την κυριακη θα με φαει η αγωνία ... Εντομεταξι ειπαμε βα προσπαθήσουμε για νινακι και εχουν περασει λιγες μερες κ αν με ρωταγες πριν εναν μηνα αν τ θελωωω τοσο πολυ θα σ ελεγα " ναι οκ " τωρα αυτο το ναι οκ  εχει γίνει "ναι το θελω απεγνωσμενα .... Οκ !"

Χαχαχαχα το ξέρω αγάπη μου έχεις δίκιο όλες το έχουμε περάσει αυτό!! Εύχομαι ο πρώτος μήνας να είναι ο τυχερός :-) θα σου πω κάτι κ εάν θες άκουσε με !! Εγώ σίγουρα δεν θα με άκουγα χαχαχαχα!! Μην κάνεις τεστ ακόμα περιμένε μέχρι την Κυριακή γιατί νωρίτερα ποτέ δεν είναι έμπιστο και είναι κρίμα εάν είσαι να απογοητευτείς γιατί το έκανες νωρίς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η st3llina είπε:

Εν τω μεταξυ δε θυμαμαι ποιες ειμαστε στην Κρητη;Μενετε ολες Ηρακλειο;Για πειτε μηπως κ σας μαθω εσας τις γειτονισσες ?

Εγώ είμαι άγιο Νικόλαο δίπλα σας :) ειμαστε πολλές κρητικοπουλες εδώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Μακαρι αν και ειναι ο πρωτος μηνας προσπάθειας και με εχει φαει απο τωρα το ανχος και η ανυπομονησία ...το  predictor early  ισχύει πως μπορεις να τ κανεις πιο νωρις κ απο την καθηστερηση ? Βγαζει σωστα αποτελέσματα αβ τ κανω αντι για την τριτη π περιμενω την κυριακη θα με φαει η αγωνία ... Εντομεταξι ειπαμε βα προσπαθήσουμε για νινακι και εχουν περασει λιγες μερες κ αν με ρωταγες πριν εναν μηνα αν τ θελωωω τοσο πολυ θα σ ελεγα " ναι οκ " τωρα αυτο το ναι οκ  εχει γίνει "ναι το θελω απεγνωσμενα .... Οκ !"

Δεν ξέρεις πόσο το ίδιο πέρασα..χαχαχαχαχα αυτό έλεγα ότι δεν γίνεται να το ήθελα τόσο και να μήν το ήξερα..είχα και μια ζωή πολύ ωραία και ξαφνικά όλα γύριζαν γύρω από αυτό το θέμα μόνο..εύχομαι να έρθει τόσο γρήγορα και ν αμήν χρειαστεί να το συνηθίσεις και να το ξεπεράσεις..:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ περιμένω να κατέβει η ξαδέρφη μου Κρήτη που τρελενεσαι για στολισμούς και θα στολίσω τρίτη Τετάρτη..ποιες ενεσουλες καλέ τίποτα δεν μας σταματά..

@Ελενακι12κοριτσι μου σευχαριστω πολυυυυ..να στολίσεις και να χαίρεσαι το παιδάκι σου και το σπορακι σου..

Σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μ εύχομαι γρήγορα να έρθει  αυτό που επιθυμείς ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να το δεντράκι μ κορίτσια σας αρέσει!??? ??

15737482108703195596306298567236.jpg

Τέλειο!! Και του χρόνου!!?❄️☃️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Όχι αγάπη δεν την αφαίρεσα μου έδωσε τότε δύο επιλογές η σπερματενχυσης η αφαίρεση αλλά επειδή είμαι μικρή μου είπε για σπερματενχυσης καλύτερα. Το αποτέλεσμα 3 αποτυχημένες σπερματενχυσης και από το νέο έτος πάω για εξωσωματική και αφαίρεση !!

Καλή επιτυχία, εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Να το δεντράκι μ κορίτσια σας αρέσει!??? ??

15737482108703195596306298567236.jpg

Τέλειο είναι κοριτσάκι μου καλά Χριστούγεννα και του χρόνου και με τα δυο σου τα παιδιά :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλή επιτυχία, εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου καλά θετικά αποτελέσματα και σε εσένα κούκλα μου :-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...