Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Γλυκούλα μου εσύ !!! Πόσο χαμογελάω κάθε φορά που βλέπω μνμ σου !! Το μόνο που σου εύχομαι είναι γρήγορα δεύτερο και τρίτο παιδάκι στην οικογένεια σου γιατί πραγματικά θα είναι ευτυχισμένα :-):-) ,ο μικρός σου τι κάνει; Εγώ μόλις έφτασα δουλειά και έχει μια βροχή άλλο πράγμα !!!

Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τα λόγια σου!? Εμείς θα πάμε Θεσσαλονίκη σήμερα για βόλτα! Έχουμε υποσχεθεί στον μικρό μας να τον πάμε στον Μουστάκα! Δυστυχώς κι εδώ ο καιρός χάλια είναι αλλά δεν θα τον αφήσουμε να μας χαλάσει τα σχέδια! Καλή δουλειά κορίτσι μου...να έχεις μια όμορφη ημέρα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Αννια27 6/12 , εκτιμώμενη ημερομηνία περιόδου για μένα αν θυμηθείς να με βάλεις και μένα στο μαγικό πινακάκι.. 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Κι εγώ τον Ιούλιο παντρεύτηκα!!! Εμένα με ρώτησαν από την πρώτη μέρα που γύρισα στη δουλειά μετά την άδεια γάμου αν ετοιμάζω τίποτα. Τους είπα ότι πριν τον Δεκέμβριο δεν μου το επιτρέπει ο γιατρός μου μετά αν γινει θα το μάθουν... 

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!! Εμένα στη δουλειά μου είπε η διευθύντρια όταν αρχίσουμε προσπάθειες να της το πω. Σιγά μη βγάλω και έκτακτο ανακοινωθέν!! Έλεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Να το χαίρεστε!! Να ειναι ευτυχισμένο στη ζωή του και υγιής!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Να το χαίρεστε!! Να ειναι ευτυχισμένο στη ζωή του και υγιής!!❤️

Καλημερα κορίτσι μου να σου ζησειβο γιόκας σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!! Εμένα στη δουλειά μου είπε η διευθύντρια όταν αρχίσουμε προσπάθειες να της το πω. Σιγά μη βγάλω και έκτακτο ανακοινωθέν!! Έλεος!!

Καλημερα κορίτσι εμένα άρχισαν τα προεορτια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ηθελα να σας πω χθες το βραδυ οταν ξαπλωσα και χαλαρωσα

με επιασε ενας πολυ εντονος πονος κατω χαμηλα λεω παει αδιαθετησα ... μετα απο ενα πενταλεπτο περασε ... εχει τυχει κατι τετοιο σε καμια σας ?? Ειμαι 6 μερες πριν αδιαθετησω !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια ηθελα να σας πω χθες το βραδυ οταν ξαπλωσα και χαλαρωσα

με επιασε ενας πολυ εντονος πονος κατω χαμηλα λεω παει αδιαθετησα ... μετα απο ενα πενταλεπτο περασε ... εχει τυχει κατι τετοιο σε καμια σας ?? Ειμαι 6 μερες πριν αδιαθετησω !!!!

Και εμενα μου συνέβει αυτο 2-3 μερες τωρα και ειμαι 1  βδομάδα πριν αδιαθετισω  ... Και εχω και φουσκοματα στην κοιλια που κ που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σαμανη είπε:

Και εμενα μου συνέβει αυτο 2-3 μερες τωρα και ειμαι 1  βδομάδα πριν αδιαθετισω  ... Και εχω και φουσκοματα στην κοιλια που κ που

Μια απο τα ιδια !!! Δεν μου εχει ξανα συμβει αυτο και ανυσυχησα αφου λεω παει ηρθε ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!! Εμένα στη δουλειά μου είπε η διευθύντρια όταν αρχίσουμε προσπάθειες να της το πω. Σιγά μη βγάλω και έκτακτο ανακοινωθέν!! Έλεος!!

Καλημέρα κορίτσι μου αρχικά και δεύτερον ο Χριστός και η Παναγία!! Μην τολμήσεις να το κάνεις αυτό αυτοί είναι ικανοί να σε διώξουν εσύ να λες δεν θέλω ακόμα παιδί!! Πωωωω εκνευρίζομαι παρά πολύ με αυτά όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου αρχικά και δεύτερον ο Χριστός και η Παναγία!! Μην τολμήσεις να το κάνεις αυτό αυτοί είναι ικανοί να σε διώξουν εσύ να λες δεν θέλω ακόμα παιδί!! Πωωωω εκνευρίζομαι παρά πολύ με αυτά όμως 

Ναι άστα.Δεν πιστεύω ότι με ρωτησε βέβαια γι'αυτό.Απλα αγχώνονται για να βρουν έγκαιρα αντικαταστάτη όταν θα λείπω γιατί κατά τα άλλα ποτέ δεν είχαν πρόβλημα με άλλη κοπέλα που έμεινε έγκυος και είναι θετικοί σε όλο αυτό. Απλά δεν ήταν και ωραίο έτσι που μου το είπε!!πιστεύω ότι μετά το κατάλαβε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Θέλω την άποψη σας... Έχουμε κλείσει ραντεβού για σπερματοδιαγραμμα αλλά από χτες ο άντρας μου δεν νιώθει καλά.. έχει συνάχι και τον πονάει ο λαιμός του.. λέτε να επηρεάσει το αποτέλεσμα?? Μήπως να το αναβάλλουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Να σας ζήσει το μωράκι σας!! Γερό και δυνατό να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εύχομαι μια υπέροχη ημέρα σε όλες μας! Εμείς σήμερα λέμε να πάμε μια βολτιτσα Θεσσαλονίκη αν και ο καιρός μας τα χαλάει λίγο. Θέλω να καλωσορίσω και τα νέα κορίτσια στην παρέα μας! Είναι τόσο όμορφα το λόγια τους. Το ότι βρίσκουν έστω κι ένα μικρό στήριγμα εδώ μέσα είναι σπουδαίο!??

Καλημέρα!Καλά θα κάνετε!Βολτα βροχερή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικούλα88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Θέλω την άποψη σας... Έχουμε κλείσει ραντεβού για σπερματοδιαγραμμα αλλά από χτες ο άντρας μου δεν νιώθει καλά.. έχει συνάχι και τον πονάει ο λαιμός του.. λέτε να επηρεάσει το αποτέλεσμα?? Μήπως να το αναβάλλουμε??

Κορίτσι μου καλύτερα να το αναβάλλεται αμαχεινσι κρύωμενος επηρεάζει το αποτέλεσμα ας γίνει καλά και το κάνετε μετά!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Αχχχ να σας ζήσει το μωράκι σας να είναι πάντα γερό δυνατό και ευτυχισμένο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια σε όλες!!! Εμένα στη δουλειά μου είπε η διευθύντρια όταν αρχίσουμε προσπάθειες να της το πω. Σιγά μη βγάλω και έκτακτο ανακοινωθέν!! Έλεος!!

Καλημέρα!!! Ελένη, εμένα επειδη δουλευουμε απο Σεπτέμβρη μου ειπαν (έμμεσα) ότι το ιδανικό είναι όποια κοπέλα θέλει να κανει μωρό να υπολογίζει να γεννήσει Ιούνιο που μετα απο Σεπτέμβριο να ερχεται στη δουλεια.... Φυσικά και δεν τους έχω πει κι εγω τίποτα γιατί -όσο καλοί κι αν είναι ,δεν εχω παράπονο- ποτε δεν ξέρεις! Και αν μου πουν και τίποτα θα πω ότι έτυχε!

Και στο κάτω κάτω δεν το κάνεις παραγγελία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Καλημερα κοριτσια ηθελα να σας πω χθες το βραδυ οταν ξαπλωσα και χαλαρωσα

με επιασε ενας πολυ εντονος πονος κατω χαμηλα λεω παει αδιαθετησα ... μετα απο ενα πενταλεπτο περασε ... εχει τυχει κατι τετοιο σε καμια σας ?? Ειμαι 6 μερες πριν αδιαθετησω !!!! 

Κορίτσι μου κι εγώ είχα πόνους περιόδου πολύ πριν αδιαθετήσω τελικά και δεν μου είχε ξανασυμβεί! Αλλά μια φίλη μου που ένιωσε κάτι αντίστοιχο αρκετές μέρες πριν να αδιαθετήσει, τελικά ήταν εγκυος! Οπότε κάνε υπομονή μία εβδομάδα και θα εύχομαι για το θετικό τεστακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ είχα πόνους περιόδου πολύ πριν αδιαθετήσω τελικά και δεν μου είχε ξανασυμβεί! Αλλά μια φίλη μου που ένιωσε κάτι αντίστοιχο αρκετές μέρες πριν να αδιαθετήσει, τελικά ήταν εγκυος! Οπότε κάνε υπομονή μία εβδομάδα και θα εύχομαι για το θετικό τεστακι σου!!!

 Γεια σου κοριτσι μου ...Δεν ηταν πολυ οπως στην περιοδο συνεχομενη ..

 αυτο μου εκανε εντυπωση ηταν ενας πονος εντονος αλλα ηταν μονο για 5 λεπτα !!! Απο χθες δεν εχω νιωσει τπτ !!! :) μακαρι κοριτσι μου και αν οχι εγω να ειναι καποια απο εμας να χαρουμε και οι υπολοιπες ♥️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

 Γεια σου κοριτσι μου ...Δεν ηταν πολυ οπως στην περιοδο συνεχομενη ..

 αυτο μου εκανε εντυπωση ηταν ενας πονος εντονος αλλα ηταν μονο για 5 λεπτα !!! Απο χθες δεν εχω νιωσει τπτ !!! :) μακαρι κοριτσι μου και αν οχι εγω να ειναι καποια απο εμας να χαρουμε και οι υπολοιπες ♥️??

Και εσύ και όλες μας! Κάποια στιγμή θα γίνει αυτό που επιθυμούμε!!!!?

Σήμερα έιδα την βαφτισιμιά μου που είναι 2,5 μηνών κουκλί και αυτό το συναίσθημα ενούς μωρού στο σπίτι είναι απερίγραπτα ωραίο!!!! Εύχομαι σύντομα να το νιώσουμε όλες!!!!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημέρα!!! Ελένη, εμένα επειδη δουλευουμε απο Σεπτέμβρη μου ειπαν (έμμεσα) ότι το ιδανικό είναι όποια κοπέλα θέλει να κανει μωρό να υπολογίζει να γεννήσει Ιούνιο που μετα απο Σεπτέμβριο να ερχεται στη δουλεια.... Φυσικά και δεν τους έχω πει κι εγω τίποτα γιατί -όσο καλοί κι αν είναι ,δεν εχω παράπονο- ποτε δεν ξέρεις! Και αν μου πουν και τίποτα θα πω ότι έτυχε!

Και στο κάτω κάτω δεν το κάνεις παραγγελία!

Έλα ντε; Το παραγγέλνεις και έρχεται νομίζουν κάποιοι.Ούτε εγώ έχω πει ότι προσπαθώ αλλά είναι δεδομένο ότι το θέλουμε και θα γίνει όταν θέλει ο Θεός.Εχουν κ αυτοί το δικό τους άγχος απλά πρέπει να σκέφτονται ότι είναι λίγο ευαίσθητα πράγματα αυτα και να προσέχουν τι λένε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Και εσύ και όλες μας! Κάποια στιγμή θα γίνει αυτό που επιθυμούμε!!!!?

Σήμερα έιδα την βαφτισιμιά μου που είναι 2,5 μηνών κουκλί και αυτό το συναίσθημα ενούς μωρού στο σπίτι είναι απερίγραπτα ωραίο!!!! Εύχομαι σύντομα να το νιώσουμε όλες!!!!❤️

 

Μακαρι Δημητρα μου !!! ♥️♥️ Εσυ ενιωσες αυτο που σου περιεγραψα η γενικα τα πονακια πριν την περιοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!!. Είπα να σας ενημερώσω κ εσάς. Εμείς γεννησαμε.... Θα μπαίνω να βλέπω τα νέα σας.... Θετική ενέργεια. Κ σας στέλνω μωρουδιλα. Κ εύχομαι όλα σας τα όνειρα να πραγματοποιηθουν γρήγορα...... ?

Γεια σου κοριτσι μου να σας ζησει ???? Ευχομαι οτι καλυτερ να περνας υπεροχα και πανω απ ολα υγεια !!! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα είναι χειμώνας και εδώ βέβαια κρύο δε κάνει ακόμα αλλά επιτέλους έκανε μια συννεφιασμένη μέρα με βροχή! Ο μικρός μου κρυωσε τρέχει η μυτούλα του και ελπίζω να μην προχωρήσει... 

Είμαι πολύ χαρούμενη γιατί μετά από τόσους μήνες κατάλαβα ωορρηξια επιτέλους.. Ένιωσα τον οργανισμό μου να επιστρέφει όπως ήμουν παλιά! Στο βάθος του μυαλού είχα ανησυχήσει λίγο να πω την αλήθεια.... Έκανα κ τα τεστ ωορρηξιας αυτό το μήνα κ συμπεσαν με τα ποναλακια που με πιάνουν! Επαφές δυστυχώς δεν καταφέραμε πολλές αλλά δε πειράζει. Ιδανικά ήθελα κ σήμερα αλλά χλωμό... 

Υπομονή τώρα μέχρι τις 26 η 27 του μήνα ίδωμεν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@starrr να σου ζήσει αγάπη μ γλυκιά καλοτυχο στην ζωή του κ πάντα με υγεία ????γειά σας κοριτσάκια μου τι κάνετε????? Εγώ όλο κοιμάμαι ???

στις πριν 2 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου να σας ζησει ???? Ευχομαι οτι καλυτερ να περνας υπεροχα και πανω απ ολα υγεια !!! ♥️♥️♥️

Εύχομαι κορίτσι μ να  μην είναι τπτ κ μόνο ευχάριστα να είναι περιμένω νέα σου όταν θα κάνεις εξετάσειςlockquote widget

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...