Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοέμβρη το χουχουλι θα το φέρει το φασούλι!!


Frogel

Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα frogel μου?! Περιμένω να με πάρουν τηλέφωνο για να πάω να πάρω τα αποτελέσματα. Όχι τίποτα άλλα είμαι τρομερά φοβιτσιαρα και είμαι μέσα στο άγχος σήμερα! Πόσο ζηλεύω που σας ακούω να πηγαίνετε στην δουλειά σας! Μου έχει λείψει τόσο πολύ! Δεν παλεύεται το σπίτι☹️

Κι εγώ μαζί σου φοβιτσιαρα τελείως με ότι έχει να κάνει με θέματα υγείας..όσο τσαμπουκας είμαι γενικά στη ζωή μου ακόμα και ένα πονοκέφαλος με κάνει να σκέφτομαι ότι αργοπεθαίνω χαχαχαχαχαχαχα...θα γυρίσεις κάποια στιγμή στη δουλειά σου η δεν το χεις ακόμα στα σχέδιά σου αγαπημένη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Δε προλαβαίνω να γράψω κάποιες μέρες... Εμείς είμαστε σπίτι με το μικρό το πρωί μάλλον θα βγούμε το απόγευμα έχει ωραία μέρα σήμερα... Εγώ άρχισα τα τεστ ωορρηξιας σιγά σιγά να μπούμε δυναμικά αυτό το μήνα στη προσπάθεια!!!! 

Καλοκαιρι στην Κρήτη κανονικό..έχω την μαμά μου εδώ κάναμε γενική στο σπίτι μπας και στωσω κάνα χαλί αλλά εδώ είμαστε για σορτσάκια..:) μπράβο κορίτσι μου εύχομαι να είναι ο μήνας σου ❤️ 

κορίτσι μας τι κάνεις εσύ?εμφανίστηκε η περίοδος η να χαρούμε όλες μαζί?? @Elenikon

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Καλοκαιρι στην Κρήτη κανονικό..έχω την μαμά μου εδώ κάναμε γενική στο σπίτι μπας και στωσω κάνα χαλί αλλά εδώ είμαστε για σορτσάκια..:) μπράβο κορίτσι μου εύχομαι να είναι ο μήνας σου ❤️ 

κορίτσι μας τι κάνεις εσύ?εμφανίστηκε η περίοδος η να χαρούμε όλες μαζί?? @Elenikon

Καλημέρα κορίτσια!!Εγώ τίποτα και σήμερα!! Είμαι στο τσακ να πάρω τεστ αλλά από την άλλη λέω να περιμένω μέχρι αύριο...Μήπως καθυστερεί απλά όπως και άλλες φορές;;; Εύχομαι να έχουμε όλες μια όμορφη εβδομάδα! Πραγματικά εδώ στη Κρήτη πολύ ζέστη! Σήμερα γιορτάζει και ο πολιούχος ο Άγιος Μηνάς εδώ στο Ηράκλειο οπότε έχουμε αργία και είναι ότι πρέπει η μέρα για μια βολτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Εγώ τίποτα και σήμερα!! Είμαι στο τσακ να πάρω τεστ αλλά από την άλλη λέω να περιμένω μέχρι αύριο...Μήπως καθυστερεί απλά όπως και άλλες φορές;;; Εύχομαι να έχουμε όλες μια όμορφη εβδομάδα! Πραγματικά εδώ στη Κρήτη πολύ ζέστη! Σήμερα γιορτάζει και ο πολιούχος ο Άγιος Μηνάς εδώ στο Ηράκλειο οπότε έχουμε αργία και είναι ότι πρέπει η μέρα για μια βολτα!

Απορώ με την υπομονή σου κορίτσι μου μπραβοοοοο..εγώ θα χα κάνει δέκα χαχαχαχαχα..:)) Σου τυχαίνει συχνά να έχεις καθυστέρηση?? μπραβοοοοο καλές βόλτες να απολαύσεις τη μέρα και να έχεις και χαρούμενα νέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Frogel είπε:

Απορώ με την υπομονή σου κορίτσι μου μπραβοοοοο..εγώ θα χα κάνει δέκα χαχαχαχαχα..:)) Σου τυχαίνει συχνά να έχεις καθυστέρηση?? μπραβοοοοο καλές βόλτες να απολαύσεις τη μέρα και να έχεις και χαρούμενα νέα :)

Καμιά φορά μου καθυστερεί κάνα δυο μέρες ....Το ότι πονάει το στήθος πάνω από 10 μέρες και ότι έχω δει λίγο ροζ στο σκουπισμα πριν 4 μέρες ενώ δεν τα έχω δει άλλη φορά με υποψιάζουν περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κι εγώ μαζί σου φοβιτσιαρα τελείως με ότι έχει να κάνει με θέματα υγείας..όσο τσαμπουκας είμαι γενικά στη ζωή μου ακόμα και ένα πονοκέφαλος με κάνει να σκέφτομαι ότι αργοπεθαίνω χαχαχαχαχαχαχα...θα γυρίσεις κάποια στιγμή στη δουλειά σου η δεν το χεις ακόμα στα σχέδιά σου αγαπημένη??

Αχ έτσι ακριβώς! Κι εγώ κάτι περίεργο να αντιληφθώ αρχίζω και ετοιμάζω την διαθήκη μου!? Άστα η περίπτωση μου δεν παλεύεται! Δυστυχώς το γραφείο μας έκλεισε όταν το αφεντικό μου βγήκε στην σύνταξη και εγώ δεν ήμουν σε θέση τότε να το κρατήσω λόγω της εγκυμοσύνης μου. Τώρα ελπίζω να βρω κάτι! Εκτός κι αν είμαι τυχερή και με προλάβει το νινακι και κάτσω σπίτι τελικά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ακριβώς έτσι diana μου! Άλλη διάθεση! Εγώ βάζω και χριστουγεννιάτικα τραγούδια και το απολαμβάνω! Γερές να είμαστε κορίτσια μου...και όλος ο κόσμος!

Ολος ο κοσμος να εχει υγεια και να ειναι καλα με τις οικογενειες τους!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elenikon είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!Εγώ τίποτα και σήμερα!! Είμαι στο τσακ να πάρω τεστ αλλά από την άλλη λέω να περιμένω μέχρι αύριο...Μήπως καθυστερεί απλά όπως και άλλες φορές;;; Εύχομαι να έχουμε όλες μια όμορφη εβδομάδα! Πραγματικά εδώ στη Κρήτη πολύ ζέστη! Σήμερα γιορτάζει και ο πολιούχος ο Άγιος Μηνάς εδώ στο Ηράκλειο οπότε έχουμε αργία και είναι ότι πρέπει η μέρα για μια βολτα!

Αν δεις καμία στο δρόμο να τρυγιρναει γύρω γύρω με το καρότσι με ένα καφέ στο χέρι εγώ θα είμαι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αν δεις καμία στο δρόμο να τρυγιρναει γύρω γύρω με το καρότσι με ένα καφέ στο χέρι εγώ θα είμαι χαχαχα

Χαχα! Πολύ καλά κάνεις!! Έχει υπέροχη μέρα!!Δεν θα χειμωνιασει φέτος μου φαίνεται!!Χριστούγεννα στην παραλία θα κάνουμε...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Περαστικά σου κορίτσι μου :-) !! Τι δωράκια λες να πάρεις;;; ρε κορίτσια μου πότε θα στολίσετε;;

Εγώ αυτές της μέρες θα στολίσω θέλω να το χορτασωωωω τρελενομαι για τα Χριστούγεννα ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Frogel είπε:

Καλοκαιρι στην Κρήτη κανονικό..έχω την μαμά μου εδώ κάναμε γενική στο σπίτι μπας και στωσω κάνα χαλί αλλά εδώ είμαστε για σορτσάκια..:) μπράβο κορίτσι μου εύχομαι να είναι ο μήνας σου ❤️ 

κορίτσι μας τι κάνεις εσύ?εμφανίστηκε η περίοδος η να χαρούμε όλες μαζί?? @Elenikon

Τι καλά που έχεις βοήθεια!! Πήγαινε τη μαμά κ για κανένα καφεδάκι όχι δουλειές μόνο!!! Εγώ έδωσα το χάλι μου για φύλαξη κ πρέπει να πάρω τηλ να μου το φέρουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ αδιαθετησα τελικά! Δεν είναι ωραίο συναίσθημα! Αλλά πάμε για την επόμενη προσπάθεια! 12/12 επόμενη περίοδος! Ελπίζω να είναι τυχερός μήνας και να έχουμε όλες το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! ??

Καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια!?

Όντως σημερα στο Ηράκλειο εχει καλοκαιρι! Ανυπομονω να βαλω χαλια να στολισω και για Χριστουγεννα αλλα η αληθεια ειναι οτι με τετοιο καλο καιρό δεν μπορω να μπω στο mood. Ελπιζω να χαλάσει ο καιρος συντομα! 

Εγω κοριτσια ειμαι στην ιδια φαση. Λιγο καφε, λίγο ροζ και η σερβιετα πεντακαθαρη, στη χειροτερη βλεπω μια σταγονα! Αρχιζω και υποψιαζομαι ότι ισως εχω κατι το οποιο δεν μου βρηκε η γυναικολογος στις εξετασεις.... Ωστοσο  @Αννια27 εαν μπορεις να με βαλεις σε παρακαλω για 10/12 στο πινακακι και βλεπουμε!

Ευχομαι σε ολες να περασετε καταπληκτικα σημερα!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Τι καλά που έχεις βοήθεια!! Πήγαινε τη μαμά κ για κανένα καφεδάκι όχι δουλειές μόνο!!! Εγώ έδωσα το χάλι μου για φύλαξη κ πρέπει να πάρω τηλ να μου το φέρουν. 

Δεν την έχω εδώ καλή μου μένει βόρεια Ελλάδα οπότε την έχω μόνο για λίγες μέρες.. εννοείται ότι την βγάζω και για καφέ και για ρακί παντού την άπω την μανούλα ❤️ αλλά δεν έχει σταματημό δουλειές δως τις και τίποτα άλλο..αχαχαχαχα..εγώ έχω μεγάλο μπαλκόνι στο καινούριο σπίτι και το πλυναμε εδώ φέτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια εγώ αδιαθετησα τελικά! Δεν είναι ωραίο συναίσθημα! Αλλά πάμε για την επόμενη προσπάθεια! 12/12 επόμενη περίοδος! Ελπίζω να είναι τυχερός μήνας και να έχουμε όλες το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️?

Κοριτσάκι μου το γνωρίζουμε όλες αυτό το συναίσθημα και είναι πολύ καλό αύριο θα είσαι καλύτερα εγγυημένα..μην αγχώνεσαι και θα μας έρθει την καταλληλότερη στιγμή..το πιστεύω ❤️

@Dimitra91ποσοοο ίδια το σκεφτομαι δεν ξέρεις.. ανυπομονώ να χαλάσει ο καιρός και να βάλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα τραγούδια Και να κυλιστω στα χαλιά χαχαχαχαχχα..πάντως κορίτσια για μας που είμαστε Κρήτη σίγουρα το χουχουλιασμα δεν ειναι κατάλληλος τίτλος..έπρεπε να έιναι του Νοέμβρη η παραλιτσα θα γεμίσει την κοιλίτσα χαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ έτσι ακριβώς! Κι εγώ κάτι περίεργο να αντιληφθώ αρχίζω και ετοιμάζω την διαθήκη μου!? Άστα η περίπτωση μου δεν παλεύεται! Δυστυχώς το γραφείο μας έκλεισε όταν το αφεντικό μου βγήκε στην σύνταξη και εγώ δεν ήμουν σε θέση τότε να το κρατήσω λόγω της εγκυμοσύνης μου. Τώρα ελπίζω να βρω κάτι! Εκτός κι αν είμαι τυχερή και με προλάβει το νινακι και κάτσω σπίτι τελικά!?

Χαχαχαχαχαχαχαχ..ο άντρας μου την πρώτη φορά που έπαθα κάτι και με έπιασε πανικός δεν το πίστευε .έχουμε περάσει μαζί πολύ δύσκολες καταστάσεις οικογενειακές και ήμουν βράχος και δεν μπορούσε να καταλάβει πως γίνεται να πνίγονται σε μια κουταλιά νερό σε θέματα τόσο απλά..ο γλυκούλης μου είχε πολύ πλάκα..θα σε προλάβει το νινακι κοριτσαρα μου και θα δουλέψεις όταν ξεπεταχτεί κι αυτό..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εμείς είμαστε σε νεκρή περίοδο στη δουλειά και δεν περνάει η ώρα με τίποτα. Μου έκοψαν και το κινητό και δεν έχω ίντερνετ στη δουλειά... Φρίκη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Καλημερα κοριτσια! ??

Καλη εβδομαδα σε ολες με αισιοδοξια!?

Όντως σημερα στο Ηράκλειο εχει καλοκαιρι! Ανυπομονω να βαλω χαλια να στολισω και για Χριστουγεννα αλλα η αληθεια ειναι οτι με τετοιο καλο καιρό δεν μπορω να μπω στο mood. Ελπιζω να χαλάσει ο καιρος συντομα! 

Εγω κοριτσια ειμαι στην ιδια φαση. Λιγο καφε, λίγο ροζ και η σερβιετα πεντακαθαρη, στη χειροτερη βλεπω μια σταγονα! Αρχιζω και υποψιαζομαι ότι ισως εχω κατι το οποιο δεν μου βρηκε η γυναικολογος στις εξετασεις.... Ωστοσο  @Αννια27 εαν μπορεις να με βαλεις σε παρακαλω για 10/12 στο πινακακι και βλεπουμε!

Ευχομαι σε ολες να περασετε καταπληκτικα σημερα!????

Γεια σου κορίτσι μ άσε κ αύριο να περάσει η μέρα αν συνεχίσει κάνε ακόμα ένα τεστ σε πληροφορώ ότι εγώ ακόμα έχω καφέ κ είμαι έγκυος εάν δεν σου έρθει ροή μην το βάζεις κάτω ίσως άργησε να γίνει η εμφύτευση εγώ πιστεύω πως κάτι γίνεται στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Elenikon είπε:

Κορίτσια εγώ αδιαθετησα τελικά! Δεν είναι ωραίο συναίσθημα! Αλλά πάμε για την επόμενη προσπάθεια! 12/12 επόμενη περίοδος! Ελπίζω να είναι τυχερός μήνας και να έχουμε όλες το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!!❤️?

Κουκλίτσα μ θέλω να είσαι δυνατή για τον επόμενο μήνα εδώ ήμαστε ότι χρειαστείς ξέρω δεν είναι ότι πιο ωραίο αλλά θα τα κατάφερεται ολεςςςς❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάκι μου το γνωρίζουμε όλες αυτό το συναίσθημα και είναι πολύ καλό αύριο θα είσαι καλύτερα εγγυημένα..μην αγχώνεσαι και θα μας έρθει την καταλληλότερη στιγμή..το πιστεύω ❤️

@Dimitra91ποσοοο ίδια το σκεφτομαι δεν ξέρεις.. ανυπομονώ να χαλάσει ο καιρός και να βάλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα τραγούδια Και να κυλιστω στα χαλιά χαχαχαχαχχα..πάντως κορίτσια για μας που είμαστε Κρήτη σίγουρα το χουχουλιασμα δεν ειναι κατάλληλος τίτλος..έπρεπε να έιναι του Νοέμβρη η παραλιτσα θα γεμίσει την κοιλίτσα χαχαχαχαχαχ

χαχαχαχχαχαχχααχχ γελασα παρα πολυ με τον τιτλο! Πόσο δικιο εχεις! Και για μενα που το καλοκαιρι μπορώ να το αντεξω το πολυ 2 μηνες, ειναι ανυποφορορη αυτη η κατασταση!

Θελουμε να κυλιστουμε στα χαλιά βρε αδερφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Γεια σου κορίτσι μ άσε κ αύριο να περάσει η μέρα αν συνεχίσει κάνε ακόμα ένα τεστ σε πληροφορώ ότι εγώ ακόμα έχω καφέ κ είμαι έγκυος εάν δεν σου έρθει ροή μην το βάζεις κάτω ίσως άργησε να γίνει η εμφύτευση εγώ πιστεύω πως κάτι γίνεται στην κοιλιτσα σου

Ναι κοριτσι μου καπως ετσι το σκεφτομαι κ θα επικοινωνησω με την γυναικολογο μου! Σε ευχαριστω παρα πολυ για την θετικοτητα που μου μεταφερεις!❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εμείς είμαστε σε νεκρή περίοδο στη δουλειά και δεν περνάει η ώρα με τίποτα. Μου έκοψαν και το κινητό και δεν έχω ίντερνετ στη δουλειά... Φρίκη... 

 Δεν έχετε ιντερνετ?? Πως γινεται αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Frogel είπε:

Κοριτσάκι μου το γνωρίζουμε όλες αυτό το συναίσθημα και είναι πολύ καλό αύριο θα είσαι καλύτερα εγγυημένα..μην αγχώνεσαι και θα μας έρθει την καταλληλότερη στιγμή..το πιστεύω ❤️

@Dimitra91ποσοοο ίδια το σκεφτομαι δεν ξέρεις.. ανυπομονώ να χαλάσει ο καιρός και να βάλω κι εγώ χριστουγεννιάτικα τραγούδια Και να κυλιστω στα χαλιά χαχαχαχαχχα..πάντως κορίτσια για μας που είμαστε Κρήτη σίγουρα το χουχουλιασμα δεν ειναι κατάλληλος τίτλος..έπρεπε να έιναι του Νοέμβρη η παραλιτσα θα γεμίσει την κοιλίτσα χαχαχαχαχαχ

Πολύ κακο έγραψα αλλά το διόρθωσε το οτοκορεκτ..άκου εκεί καλό κακό κι ανάποδο είναι το συναίσθημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

 Δεν έχετε ιντερνετ?? Πως γινεται αυτο??

Δεν δουλεύω σε γραφείο... Σε εργοστάσιο δουλεύω στην παραγωγή. Έχει ίντερνετ αλλά το έχει στο γραφείο του αφεντικού και φυσικά είναι με κωδικό.... Τι να πάω να του πω;; πες μου τον κωδικό του WiFi για να μπαίνω στο ίντερνετ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dimitra91 είπε:

Ναι κοριτσι μου καπως ετσι το σκεφτομαι κ θα επικοινωνησω με την γυναικολογο μου! Σε ευχαριστω παρα πολυ για την θετικοτητα που μου μεταφερεις!❤❤

Όλα είναι αμοιβαία κούκλα μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...