Μετάβαση σε περιεχόμενο

10η ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ


Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μουυυυ, σημερα εχει γενέθλια ο άνδρας μου και πήρε το καλύτερο δωρο 247 χοριακη, δεν θα γράψω πολλα ουτε χαρα μεγάλη μέχρι να το παρω στα χερια μου, ναι Ο Θεος παντα σας το έγραφα δεν ξεχνά καμία μας απλα μας καθυστερεί  λιγάκι περισσότερο. ❤??

Χαίρομαι πάρα πολύ κορίτσι μου! 

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Από δω και πέρα μόνο θετική ενέργεια! Ξεχνάμε τα παλιά. Πάμε για τα όμορφα που έρχονται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο @karen!!!!η χοριακη είναι πολύ καλή και σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλιά σου τον κόσμο όλο ....

την πρώτη θετική χοριακη την πήρα στην γιορτή του άντρα μου 12/12.... τι χαρά θεε μου και λίγους μήνες αργότερα κράτησα στην αγκαλιά μου τον γιο μου ...

τωρα βρίσκομαι στην 7 παρακαλώ έμβρυο μεταφορά για να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!! Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή την φορα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δυστυχώς με τον μικρό και τις ατέλειωτες ώρες που δουλεύω δεν έχω τον χρόνο να μπαίνω πολύ τακτικά αλλά να ξέρετε σας σκέφτομαι όλες ... 

εγω όπως έγραψα και παραπάνω εκανα την Κυριακή την 7 προσπάθεια για μα χαρίσω ένα αδερφάκι στον μικρό μου ..... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Κορίτσια δυστυχώς με τον μικρό και τις ατέλειωτες ώρες που δουλεύω δεν έχω τον χρόνο να μπαίνω πολύ τακτικά αλλά να ξέρετε σας σκέφτομαι όλες ... 

εγω όπως έγραψα και παραπάνω εκανα την Κυριακή την 7 προσπάθεια για μα χαρίσω ένα αδερφάκι στον μικρό μου ..... 

 

Ειναι πολυ τυχερος ο γιος σου που εχει μια τοσο δυνατη μαμα..στο εχω ξαναπει νομιζω! 

Οποιος εχει πεισμα αργα η γρηγορα φτανει στο στοχο! ?

Σου ευχομαι να πιασεις το 7αρι το καλο και να εχεις τριψηφια χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο @karen!!!!η χοριακη είναι πολύ καλή και σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλιά σου τον κόσμο όλο ....

την πρώτη θετική χοριακη την πήρα στην γιορτή του άντρα μου 12/12.... τι χαρά θεε μου και λίγους μήνες αργότερα κράτησα στην αγκαλιά μου τον γιο μου ...

τωρα βρίσκομαι στην 7 παρακαλώ έμβρυο μεταφορά για να του χαρίσω ένα αδερφάκι !!!! Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή την φορα

 

Στο ευχομαι απο καρδιας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ειναι πολυ τυχερος ο γιος σου που εχει μια τοσο δυνατη μαμα..στο εχω ξαναπει νομιζω! 

Οποιος εχει πεισμα αργα η γρηγορα φτανει στο στοχο! ?

Σου ευχομαι να πιασεις το 7αρι το καλο και να εχεις τριψηφια χοριακη! 

Έχουμε σίγουρα ξανάμιλησει ...

με συγκινήσες με αυτό που έγραψες .....

μπορεί να μην γνωριζόμαστε αλλά διανείμουμε το ίδιο μονοπάτι και αυτό σημαίνει πολλα ... το έχω πει και θα το ξαναπώ και θα το ξαναπώ : εάν δεν τα παρατήσετε μαι είστε ανοικτές σε όλους τους τρόπους παιδί θα κάνετε !!! Αυτό σας το υπογράφω .... θέλει επιμονή υπομονή και πείσμα .... και πιστέψτε με αξίζει το κόπο την στιγμή που θα το πάρετε στην αγκαλιά σας όλα αυτα θα τα έχετε ξεχάσει :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Έχουμε σίγουρα ξανάμιλησει ...

με συγκινήσες με αυτό που έγραψες .....

μπορεί να μην γνωριζόμαστε αλλά διανείμουμε το ίδιο μονοπάτι και αυτό σημαίνει πολλα ... το έχω πει και θα το ξαναπώ και θα το ξαναπώ : εάν δεν τα παρατήσετε μαι είστε ανοικτές σε όλους τους τρόπους παιδί θα κάνετε !!! Αυτό σας το υπογράφω .... θέλει επιμονή υπομονή και πείσμα .... και πιστέψτε με αξίζει το κόπο την στιγμή που θα το πάρετε στην αγκαλιά σας όλα αυτα θα τα έχετε ξεχάσει :))

Χαίρομαι που εισαι τοσο αισιοδοξη!Καλη επιτυχία σου ευχομαι και γρηγορα να εχεις το μωρακι αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

Χαίρομαι που εισαι τοσο αισιοδοξη!Καλη επιτυχία σου ευχομαι και γρηγορα να εχεις το μωρακι αγκαλια!

MAROYLI τι κάνεις;;; χαθήκαμε εντελώς... το εγκαταλείψαμε το γκρουπάκι! Πως είσαι κορίτσι; εγώ ξεκίνησα εξωσωματική, ως εδώ οι προσπάθειες... κάνουμε κ κατάχρηση του ποστ αλλά είχα καιρό να σε πετύχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2019 at 1:47 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μουυυυ, σημερα εχει γενέθλια ο άνδρας μου και πήρε το καλύτερο δωρο 247 χοριακη, δεν θα γράψω πολλα ουτε χαρα μεγάλη μέχρι να το παρω στα χερια μου, ναι Ο Θεος παντα σας το έγραφα δεν ξεχνά καμία μας απλα μας καθυστερεί  λιγάκι περισσότερο. ❤??

Οοοοοοο φοβερά νέα!!!! Μπράβο μπράβο μπράβοοοοοοοο! Όντως το δέκα το καλό ήταν τελικά! ? 

Να πηγαίνουν όλα έτσι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen κορίτσι μου το είπα 10η ετ τον 10ο μήνα δεν ήταν τυχαίο ?!!!! συγχαρητήρια!!!!!μια γλυκιά και όμορφη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2019 at 2:47 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μουυυυ, σημερα εχει γενέθλια ο άνδρας μου και πήρε το καλύτερο δωρο 247 χοριακη, δεν θα γράψω πολλα ουτε χαρα μεγάλη μέχρι να το παρω στα χερια μου, ναι Ο Θεος παντα σας το έγραφα δεν ξεχνά καμία μας απλα μας καθυστερεί  λιγάκι περισσότερο. ❤??

Κλαίω από τη χαρά μου!!! Από την ψυχή μου μέσα καλή σθνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/11/2019 at 10:39 ΠΜ, ο/η Tokyo είπε:

MAROYLI τι κάνεις;;; χαθήκαμε εντελώς... το εγκαταλείψαμε το γκρουπάκι! Πως είσαι κορίτσι; εγώ ξεκίνησα εξωσωματική, ως εδώ οι προσπάθειες... κάνουμε κ κατάχρηση του ποστ αλλά είχα καιρό να σε πετύχω!

Καλη επιτυχία στην εξωσωματική σου κορίτσι μου!Να πετυχεις με την πρωτη!Είμαι το δεύτερο μαρούλι της παρεας. Μάλλον στο αλλο αναφέρεσαι.ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Καλη επιτυχία στην εξωσωματική σου κορίτσι μου!Να πετυχεις με την πρωτη!Είμαι το δεύτερο μαρούλι της παρεας. Μάλλον στο αλλο αναφέρεσαι.ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

έχεις δίκιο!  μπέρδεψα τα μαρούλια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!με συγκίνησες απίστευτα..ανατρίχιασα ολόκληρη στ' αλήθεια!!!με το καλό όλα σου εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Κάνε λιγο υπομονη! 1.5 μήνας να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις και να σε νταντευουν, έτσι να το δεις! Σκέψου θετικά, χαιδευε την κοιλίτσα σου, μιλά στο μωράκι σου και όλα θα πάνε καλά!!! Το καλοκαίρι θα πίνεις καφεδάκι με την πιο γλυκιά παρέα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Γλυκουλα καρεν... Τα δυσκολα στις δυνατες... Δε σε φοβαμαι, τοσα κ τοσα εχεις αντεξει, μια χαρα θα τα πας κσι τωρα! Το μικρο σου καρεν-οπουλο ηρθε γισ να μεινει!!! 

Εγω ηταν να ξεκινησω διεγερση σημερα αλλα δυστυχως κατι συνεβη και θα μας παει πισω δυο μηνες..??? αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη! 

Σε σκεφτομαι συχνα και σου στελνω δυναμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα να ξεπεράσεις κάθε απειλή. Γυναίκες μαχητριες σαν κι εσένα αξίζουν την ανταμοιβή που ονειρεύονται! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 3:15 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Πέρασα ακριβώς την ίδια πρώτη κύηση....όλα θα πάνε κατά ευχην....κι εγώ ξάπλα ως τη 17 βδομάδα...μη φοβάσαι προσευχή !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 3:15 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

Καλημερα κοριτσι μου!Καλη δυναμη και κουραγιο να πανε ολα καλα και να κρατήσεις ενα γερο μωρακι αγκαλια!Ξεκούραση και χαλαρωση!Και μονο θετικες σκέψεις!Είμαστε ολες μαζι σου!!!!!

Στολισα δεντρακι εδω και μια εβδομαδα!!!!Με τον ήλιο ντάλα και με κοντα μανίκια!Ετσι απο πείσμα και απο χαρα!!!Ερχονται Χριστούγεννα!Πως να το κανουμε τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 2:15 ΜΜ, ο/η karen είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα  η χαρα πιστεύω ξεκινάει και ολοκληρώνεται μαζι μόλις κρατας το μωρακι στην αγκαλιά σου μια θετική χοριακη απλά σε κανει και χαμογελας μέχρι εκει ομως. Εγω χθες αιμορραγίες επαπειλούμενη αποβολή δυσκολη η κατάσταση αρκετα απο την αρχη ημουν ξαπλα και τιποτε αλλο ειδα σακο ναι αλλα εχει πιαστεί καλαναπο πανω αλλα απο κατω τραβιέται πιο πολυ και αν ξεκίνησαν συσπάσεις  θα το αποβάλει, μου έδωσε προγεστερόνη ενέσιμη και ξαπλα μέχρι να περασει αλλος ενάμιση μήνας πφφφφφ με κούρασε όλη αυτη η κατάσταση ολα πρεπει να τα περάσουμε για να γίνουμε και εμεις μαμα με παιδί και τι γραφω αυτο γιατι απο την στιγμη που εισαι έγκυος θεώρησε ηδη μαμα, τα φιλάκια μου γραφετε και νεα σας.... Ολο διαφημίσεις μου βγάζει και κολλάει πολυ το φόρουμ Ειναι καμια που στόλισε απο τωρα ☺?????

γλυκιά μου καρεν, μόλις είδα ότι είσαι έγκυουλα και χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα . Οι δυσκολίες είναι για τους δυνατούς και εσύ πραγματικά για εμένα είσαι ένα παράδειγμα. 

θα σε διορθώσω ότι η χαρά δεν ολοκληρώνεται πότε.. αλλά μεγαλώνει απ την πρώτη δεύτερη γραμμή μέχρι πολλά πολλά πολλά χρόνια. 

προσπάθησε να έχεις μόνο θετικές σκέψεις και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους . σε φιλώ πολύ και σε σκέφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2019 at 3:53 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Γλυκουλα καρεν... Τα δυσκολα στις δυνατες... Δε σε φοβαμαι, τοσα κ τοσα εχεις αντεξει, μια χαρα θα τα πας κσι τωρα! Το μικρο σου καρεν-οπουλο ηρθε γισ να μεινει!!! 

Εγω ηταν να ξεκινησω διεγερση σημερα αλλα δυστυχως κατι συνεβη και θα μας παει πισω δυο μηνες..??? αλλα προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη! 

Σε σκεφτομαι συχνα και σου στελνω δυναμη! 

ένα άλλο παράδειγμα δυναμισμού είσαι εσύ ..γλυκο μου κοριτσάκι. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

ένα άλλο παράδειγμα δυναμισμού είσαι εσύ ..γλυκο μου κοριτσάκι. 

 

????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...