Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ


akaliptos_ant

Recommended Posts

Κορίτσια Καλημέρα σε όλες σας !

Ευχομαι όλες να είστε καλά. ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ...

Μετά από αρκετό καιρό που είχα να γράψω και να επισκεφτώ το Mammyland, τώρα επανήρθα αναμεομένη.

Και φυσικά όχι μόνη μου. Τώρα έχω και το 2ο κοριτσάκι μου 2 μηνών ( δείτε photo).... και φυσικά την πιο μεγάλη μου κορούλα ( 3 ετών).

Ειμαστε και οι τρεις στο σπίτι ( δεν εχω παει ακόμα για δουλειά) και περνάμε υπέροχα.

Ευχομαι σε όλες σας να ζείτε ή να ζήσετε αυτό που ζω και εγώ με τα 2 μου αγγελούδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΝΑ ΚΥΛΑΕΙ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ.

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 8. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΝΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

ΥΓ. ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Ο Υ Κ Λ Ι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Akaliptos ant mou,,, geia sou...

ki na xeresai ta paidia sou...

Makari na pernate yperoxes stigmes mazi me xara ki agapi...

Einai yperoxei i mikroulla sou...

Sas euxwme ola ta kalitera agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Akaliptos γεια σου και από εμένα! Να σας ζήσουν οι κορούλες σου! Να τις χαίρεσαι! Η μπέμπα είναι υπερβολικά γλυκούλα! Τί χαμογελαστό πρόσωπο και τί λαμπερά ματάκια! Πραγματικά είναι αξιολάτρευτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κοριτσάκι σου είναι ένα κουκλί με πολύ ωραίο χαμόγελο,:woohoo: να το χαίρεσαι και να είναι πάντα γερό και έτσι πάντα ευτυχισμένο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akaliptos_ant έγραψε:

Κορίτσια Καλημέρα σε όλες σας !

Ευχομαι όλες να είστε καλά. ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ...

Μετά από αρκετό καιρό που είχα να γράψω και να επισκεφτώ το Mammyland, τώρα επανήρθα αναμεομένη.

Και φυσικά όχι μόνη μου. Τώρα έχω και το 2ο κοριτσάκι μου 2 μηνών ( δείτε photo).... και φυσικά την πιο μεγάλη μου κορούλα ( 3 ετών).

Ειμαστε και οι τρεις στο σπίτι ( δεν εχω παει ακόμα για δουλειά) και περνάμε υπέροχα.

Ευχομαι σε όλες σας να ζείτε ή να ζήσετε αυτό που ζω και εγώ με τα 2 μου αγγελούδια.

κουκλα η κορούλα σου....φοβερο χαμόγελο..στο ειπαμε όλες γιατί έτσι ειναι...ποτε γεννησες? ολα καλά πήγανε? φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irenekante και ολες οι κοπέλες,

σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Ευχομαι και σε εσας τα καλύτερα. Γέννησα 26/11/2008 και όλα πηγαν μια χαρά. Δόξα τον Θεό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο γλυκιά μου!Να τα χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και μακάρι όλη σας η ζωή να είναι γεμάτη από τέτοιες όμορφες στιγμές!!!:laugh: Η μπέμπα είναι κουκλίτσα!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

akaliptos_ant

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ...!!:woohoo:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.... ΝΑ ΖΕΙΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!:)

Η ΜΙΚΡΗ ΦΟΒΕΡΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΛΥΔΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ.... ΦΟΒΕΡΟ ΦΑΤΣΟΝΙ!!!! ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΑΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...