Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Έτσι ακριβώσ!!! Πήρα χαπάκια σιδήρου κι ελπίζω ν' ανέβει!!!

Ετοιμάζεστε για τα Χριστούγεννα;

Εσυ επιμες και το χαπι κ ηταν χαμιλα ? Εγω δε το επινα κ ολας!! Ετημοι για τα χριστουγγενα και μονο περιμενουμε!! Φτιαξατε γλυκακια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Εσυ επιμες και το χαπι κ ηταν χαμιλα ? Εγω δε το επινα κ ολας!! Ετημοι για τα χριστουγγενα και μονο περιμενουμε!! Φτιαξατε γλυκακια!???

Όχι δεν έπαιρνα χάπια σιδήρου, μόλις έκανα τις τελευταίες εξετάσεις το διαπίστωσα!!!

Παιδιά, εγώ για γλυκάκια το Σάββατο λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Όχι δεν έπαιρνα χάπια σιδήρου, μόλις έκανα τις τελευταίες εξετάσεις το διαπίστωσα!!!

Παιδιά, εγώ για γλυκάκια το Σάββατο λέω!

Ααα ενταξη ρε συ με το χαπι θα ενεβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ χθες κατάλαβα μια κίνηση κ κατευθείαν έβαλα τ χέρι του συντρόφου μ λέω ωχ νμζω κουνήθηκε η μικρή χαχα. Εγώ γυρισα από οδοντίατρο και από κάτω είναι ο γιατρός μ και σκεφτόμουν ν πεταχτώ μια να την δω αλλά είχε πολύ κόσμο δυστυχώς... 

Εγώ όπως  είχα πει μισή ώρα χωρίς φαγητό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Εγώ χθες κατάλαβα μια κίνηση κ κατευθείαν έβαλα τ χέρι του συντρόφου μ λέω ωχ νμζω κουνήθηκε η μικρή χαχα. Εγώ γυρισα από οδοντίατρο και από κάτω είναι ο γιατρός μ και σκεφτόμουν ν πεταχτώ μια να την δω αλλά είχε πολύ κόσμο δυστυχώς... 

Εγώ όπως  είχα πει μισή ώρα χωρίς φαγητό.. 

Κι εγω  το καταλαβα εχθές, αλλά παρότι έβαλα το χέρι του συντρόφου δεν πρόλαβε τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμένα! Εμεις καταλαβαίνουμε το μπεμπακι καθε μερα όλη μερα ακομη και τη νύχτα στον ύπνο με ξυπνάει που κουνιέται! Χθες ειδικά έδινε κατι δυνατές και ο άντρας μου ειχε πάθει σοκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η HaveFaith είπε:

Καλησπέρα και απο εμένα! Εμεις καταλαβαίνουμε το μπεμπακι καθε μερα όλη μερα ακομη και τη νύχτα στον ύπνο με ξυπνάει που κουνιέται! Χθες ειδικά έδινε κατι δυνατές και ο άντρας μου ειχε πάθει σοκ!!!

Τυχερή!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

20+3 είμαι εγω

Τέλεια!!!

Με περνάς μια βδομάδα!!!

Να μας πάνε όλα τέλεια!!!☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά πήγανε!!! Μεγάλωσε και είναι κανονικό μωρό. Εν τω μεταξύ μάλλον ήταν η Β επιπέδου για μένα ή ότι άλλο έχουν εδώ τέλος πάντων ? Τον άλλο μήνα έχουμε την καμπύλη ζαχαρου. 25 εκατοστά και 330 γραμμάρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Όλα καλά πήγανε!!! Μεγάλωσε και είναι κανονικό μωρό. Εν τω μεταξύ μάλλον ήταν η Β επιπέδου για μένα ή ότι άλλο έχουν εδώ τέλος πάντων ? Τον άλλο μήνα έχουμε την καμπύλη ζαχαρου. 25 εκατοστά και 330 γραμμάρια! 

Μπραβο το μωρακι μας μια χαρα!!! Γιατινλες οως ηταν η β επιπεδου? Εκανε μετρησεις??(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Μπραβο το μωρακι μας μια χαρα!!! Γιατινλες οως ηταν η β επιπεδου? Εκανε μετρησεις??(

Ελεγξε και μετρησε όλα τα όργανα, ναι. Νομίζω στην Ελλάδα είναι λίγο πιο αργά ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Ελεγξε και μετρησε όλα τα όργανα, ναι. Νομίζω στην Ελλάδα είναι λίγο πιο αργά ε; 

Οχι τι εβδομαδα εισαι νομιζω 20/21 την κανουν εσυ δεν εισαι 20?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καλές γιορτές να έχετε και με το καλό τα μωράκια σας!!!εγω ειμαι μανούλα Μαΐου 2019!!!!Σας διαβάζω καμία φορά και θυμάμαι πως ήμουν πέρυσι!!!!!

Όσες δεν έχετε καταλάβει το μωρό σας ακόμα (κυρίως οι μπαμπάδες)βάλτε το τηλεκοντρόλ στην κοιλίτσα και ξαπλωστε!Μέχρι να αρχίσει να το νιώθει μπορεί να το βλέπει ο μπαμπάς!!!!κόλπο της μαμάς μου που το κάναμε συνέχεια πέρυσι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλές γιορτές να έχετε και με το καλό τα μωράκια σας!!!εγω ειμαι μανούλα Μαΐου 2019!!!!Σας διαβάζω καμία φορά και θυμάμαι πως ήμουν πέρυσι!!!!!

Όσες δεν έχετε καταλάβει το μωρό σας ακόμα (κυρίως οι μπαμπάδες)βάλτε το τηλεκοντρόλ στην κοιλίτσα και ξαπλωστε!Μέχρι να αρχίσει να το νιώθει μπορεί να το βλέπει ο μπαμπάς!!!!κόλπο της μαμάς μου που το κάναμε συνέχεια πέρυσι!!!!!

χαχχα καλό το κόλπο...μακάρι και αποτελεσματικό!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Οχι τι εβδομαδα εισαι νομιζω 20/21 την κανουν εσυ δεν εισαι 20?

Ναι είμαι ακριβώς 20!

Καλημέρα ομορφουτσικες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Ναι είμαι ακριβώς 20!

Καλημέρα ομορφουτσικες!!! 

Καλημερα!!! Μια χαρα τοτε!!! Αντε να περνουμε κ εμεις σειρα 3 και σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα!!! Μια χαρα τοτε!!! Αντε να περνουμε κ εμεις σειρα 3 και σημερα!!!!

Σε τρεις μέρες θα πας; Μου είπανε οτι στον β επιπέδου βλέπεις πολλά χαρακτηριστικά του μωρού και είναι περίπου αυτό που δεις όταν γεννηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Iroyla είπε:

Σε τρεις μέρες θα πας; Μου είπανε οτι στον β επιπέδου βλέπεις πολλά χαρακτηριστικά του μωρού και είναι περίπου αυτό που δεις όταν γεννηθεί!

Ναι!!!! Σε τρις μερες εχω ραντεβου!! Οχι β επιπεδου! Στη β επιπεδου ετσι λενε βασικα αν σου βγαλει φωτο 3d μπορει να βγαλει φωτο οποια δειποτε στιγμη αν ειναι 3d οντος ειναι σχεδον το μωρο που θα γεννηθει! Ο εμενα στο γιο μου η φωτο με την οραγματικοτητα ηταν πολυ κοντα σε ακομα πιο ομορφο μωρο χαχα!! Επομενη ραντεβου πια εχει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι!!!! Σε τρις μερες εχω ραντεβου!! Οχι β επιπεδου! Στη β επιπεδου ετσι λενε βασικα αν σου βγαλει φωτο 3d μπορει να βγαλει φωτο οποια δειποτε στιγμη αν ειναι 3d οντος ειναι σχεδον το μωρο που θα γεννηθει! Ο εμενα στο γιο μου η φωτο με την οραγματικοτητα ηταν πολυ κοντα σε ακομα πιο ομορφο μωρο χαχα!! Επομενη ραντεβου πια εχει??

Εγώ θ πάω 3 Ιανουαρίου γ ένα τυπικό ραντεβού ν δούμε την μικρή κ ν κανονισουμε γ β επιπέδου! Μ έχει βγάλει μια 3d πριν 2 εβδομάδες απίστευτο σαν εικόνα που διακρίνεις χαρακτηριστικά τ μωρού! Φαντάζομαι πως θ είναι σ την Β επιπέδου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι πολύ ωραίες οι 3d εικόνες! Με το καλό να δείτε να μπεμπακια. Καλή επιτυχία @Mamounitsaπου είσαι η επόμενη και στα υπόλοιπα κορίτσια μετά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Ναι είναι πολύ ωραίες οι 3d εικόνες! Με το καλό να δείτε να μπεμπακια. Καλή επιτυχία @Mamounitsaπου είσαι η επόμενη και στα υπόλοιπα κορίτσια μετά! 

Ευχαριστούμε!!!???

κοριτσια εσείς που νιώθετε ήδη τα μωράκια σας, που τα νιώθετε; Εννοώ ψηλά ή χαμηλά στην κοιλιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Iroyla είπε:

Ευχαριστούμε!!!???

κοριτσια εσείς που νιώθετε ήδη τα μωράκια σας, που τα νιώθετε; Εννοώ ψηλά ή χαμηλά στην κοιλιά;

Εγώ τον νιώθω σχετικά χαμηλα..! Αν ένιωσες κάτι καλόν ήταν το μπουμπούκι σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Εγώ τον νιώθω σχετικά χαμηλα..! Αν ένιωσες κάτι καλόν ήταν το μπουμπούκι σου!! 

Και γω χαμηλά τον νιώθω. Κοντά στον αφαλό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...