Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημερα και απο εμένα! Χάθηκα τις τελευταίες μέρες αλλα εχουμε παρά πολυ δουλεια και όταν γυρναω σπιτι δεν θέλω να ακουμπάω το κινητο μου καν!!! ?? εγω πήγα εχθες γιατρό μια χαρα η Μπέμπα μας (ναι κορίτσι ειναι τελικά!!! ? Β επιπέδου θα κανω αρχές του μήνα ελπίζω να πανε ολα καλα! Εκανα και κατι αιματολογικές παλι για τσεκ εχθες... ? Εγω πάντως Αμα δεν κανω και την τελευταία εξέταση στα Social δεν το βγάζω! Ο άντρας μου θελει να βγούμε χριστουγεννιάτικη φωτο να ανεβάσει να το μάθουν και όσοι δεν το ξέρουν αλλα αρνούμαι! Υπερβολική λέτε;!

Καλησπέρα ???

Στη φάση που έχεις φτάσει, ίσως μπορείς να του κανεις τη χάρη ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 31 λεπτά, ο/η HaveFaith είπε:

Καλημερα και απο εμένα! Χάθηκα τις τελευταίες μέρες αλλα εχουμε παρά πολυ δουλεια και όταν γυρναω σπιτι δεν θέλω να ακουμπάω το κινητο μου καν!!! ?? εγω πήγα εχθες γιατρό μια χαρα η Μπέμπα μας (ναι κορίτσι ειναι τελικά!!! ? Β επιπέδου θα κανω αρχές του μήνα ελπίζω να πανε ολα καλα! Εκανα και κατι αιματολογικές παλι για τσεκ εχθες... ? Εγω πάντως Αμα δεν κανω και την τελευταία εξέταση στα Social δεν το βγάζω! Ο άντρας μου θελει να βγούμε χριστουγεννιάτικη φωτο να ανεβάσει να το μάθουν και όσοι δεν το ξέρουν αλλα αρνούμαι! Υπερβολική λέτε;!

Καλημέρα χάχα εγώ τ ανακοίνωσα την προηγούμενη εβδομάδα που πήρα τ πρώτα αποτελέσματα της αμνιο να τ χαρούμε κ μεις λίγο γτ τ ήξεραν 2 άτομα + την οικογένειά μας! Αν ήταν στο χέρι τ δικού μ θ τ είχε πει απ την αρχή χάχα όπως νιώθεις απλά είναι όμορφο κ γ εκείνον αφού τ νιώθει ετσι.. Έχουμε προχωρήσει στα μισά έλα θετική ενέργεια θέλω μην τ λέτε μονάχα σ μένα χάχα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα κοριτσοπουλα τι κανετε??

Εγω μολις ηρθα στο μικροβιοογο για εξετασεις παλι καλα πουβηρθς σημερα γιαυι δεν θυμωμουν κ εληγαν σημερα πφφ παλι καλα!! Επισης εχω να κανω τη καμπυλη ζαχαρου! Σε αυτο πρεπει να ειμαι πρωτη εχει κανει καμια??? 

Καλημέρα! Τόσο χάλια είναι?? Κ εγώ μετά τις γιορτές θ πάω γ καμπύλη απ ότι κτλβα.. Σ παίρνουν αίμα 3 φορές? Η δύο? Εμένα αυτό είναι τ χειρότερο μ πάντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@HaveFaith  και εγω νομιζω ειναι υοερβολη οχι υπερβολη αλλα δεν ειναι κ νωρις εσυ κυριος οπως νοιωθεις! @Antouanetta  δεν ειναι παρα παρα πολυ χαλια αλλα δεν ειναι κ ευχαριστο πεωι πεωι νυστικη να πινεις αυτη τη βλακεια!! Η μικρη καμπυλη ειναι δυο τσιμπιματα η μεγλη ειναι τρια τσιμπιματα και τις δυο θα κανουμε εγω εκανα τη μικρη σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

@HaveFaith  και εγω νομιζω ειναι υοερβολη οχι υπερβολη αλλα δεν ειναι κ νωρις εσυ κυριος οπως νοιωθεις! @Antouanetta  δεν ειναι παρα παρα πολυ χαλια αλλα δεν ειναι κ ευχαριστο πεωι πεωι νυστικη να πινεις αυτη τη βλακεια!! Η μικρη καμπυλη ειναι δυο τσιμπιματα η μεγλη ειναι τρια τσιμπιματα και τις δυο θα κανουμε εγω εκανα τη μικρη σημερα!

Ο θεέ μου! Πάω γ δεύτερη λιποθυμία δλδ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ο θεέ μου! Πάω γ δεύτερη λιποθυμία δλδ ? 

 Χαχαχα ελα ρε γιατι ενταξη θα περασει κ αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

 Χαχαχα ελα ρε γιατι ενταξη θα περασει κ αυτο!

Δεν τ πάω καλά με τις εξετάσεις αίματος κ τις προάλλες λιποθύμησα χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Δεν τ πάω καλά με τις εξετάσεις αίματος κ τις προάλλες λιποθύμησα χάχα 

Χαχα ωχ οντος δεν ειχες πει κατι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα ωχ οντος δεν ειχες πει κατι!!

Ναι όντως δν τ είχα γράψει.. Ήταν όταν έκανα γ κυστική ινωση μόλις φτάσαμε κάτω απ τ σπίτι λέω τ συντρόφου μ δν νιώθω καλά νμζω θ λιποθυμησω κ αυτό ήταν χάχα ο καημένος τι τραβάει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Ναι όντως δν τ είχα γράψει.. Ήταν όταν έκανα γ κυστική ινωση μόλις φτάσαμε κάτω απ τ σπίτι λέω τ συντρόφου μ δν νιώθω καλά νμζω θ λιποθυμησω κ αυτό ήταν χάχα ο καημένος τι τραβάει ? 

Ααα νομιζα εκει το επαθες ! Μετα στο γυρισμο να σου περνει χημουλι να του πεις! Τωρα αμα σουνπαρεινκ τρις φορες αιμα δε το γλυτωνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ααα νομιζα εκει το επαθες ! Μετα στο γυρισμο να σου περνει χημουλι να του πεις! Τωρα αμα σουνπαρεινκ τρις φορες αιμα δε το γλυτωνεις

Χυμό κ τοστ τώρα είμαστε οργανωμένοι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate89? είπε:

@Mamounitsaπως τα πήγες; όλα καλά; 

Ναι καλε ολα καλα παλι καλα μου εκανε μονο στην ωρα δεν εκατσα κ για τη μεγαλη καμπυλη! Προς το παρων τη γλυτωσα αυριο τα αποτελςσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι καλε ολα καλα παλι καλα μου εκανε μονο στην ωρα δεν εκατσα κ για τη μεγαλη καμπυλη! Προς το παρων τη γλυτωσα αυριο τα αποτελςσματα!!

Καλά αποτελέσματα!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετς??? Πως ειμαστε σημερα!!?? Εγω πειρα τις εξετασεις ολα καλα λιγο χαμιλος αιματοκρητις αλλα τελευταια δςν πινω το χαπι χοχο!! @Kate89? εν θυμαμαι τι ωρς εχεις ρ;ντεβου μς το καλο να δεις το αγορακι σου περιμενουμε νεα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετς??? Πως ειμαστε σημερα!!?? Εγω πειρα τις εξετασεις ολα καλα λιγο χαμιλος αιματοκρητις αλλα τελευταια δςν πινω το χαπι χοχο!! @Kate89? εν θυμαμαι τι ωρς εχεις ρ;ντεβου μς το καλο να δεις το αγορακι σου περιμενουμε νεα!??

Καλημέρα μανουλιτσες!! Καλε γιατί δεν παίρνεις το χάπι σου;;;; σαν τα παιδάκια.. ?. Νωρίς το απόγευμα έχω ραντεβού. Ελπίζω να είναι όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα μανουλιτσες!! Καλε γιατί δεν παίρνεις το χάπι σου;;;; σαν τα παιδάκια.. ?. Νωρίς το απόγευμα έχω ραντεβού. Ελπίζω να είναι όλα καλά! 

Χαχα αστα να παμε καποιες φορες το ξεχναω και καποιες το ξεχναω κ μετα επειση θεπω να φαω κ το χαπι λεει για μιαμισι ωρα να μη φαω δε το περνω για να φαω χαχα καταλαβες?? Σημερα το πειρα περιμενω να πςρασει η ωρα να φαω χαχα!!

Ωραια ολα κια χαρα θα ειναι θα εχει μεγαλωσει πολυ!!!! Εσενα περιμενα για να πω πτο κοντεβω και εγω!! Λογιοα θα σου πει και για τη β επιπεδου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα αστα να παμε καποιες φορες το ξεχναω και καποιες το ξεχναω κ μετα επειση θεπω να φαω κ το χαπι λεει για μιαμισι ωρα να μη φαω δε το περνω για να φαω χαχα καταλαβες?? Σημερα το πειρα περιμενω να πςρασει η ωρα να φαω χαχα!!

Ωραια ολα κια χαρα θα ειναι θα εχει μεγαλωσει πολυ!!!! Εσενα περιμενα για να πω πτο κοντεβω και εγω!! Λογιοα θα σου πει και για τη β επιπεδου!!

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Για το σίδηρο 1.30 ώρα; Εμένα λέει μισή και αποχή 2 ώρες από γαλακτομικα. Αχ κ γω β επιπεδου έχω αρχές Ιανουαρίου. Μακάρι να ναι όλα καλά για τα μωράκια μας. Τα νιώθετε τα μπεμπέ κια σας; Νομίζω ότι τώρα οι κινήσεις τους είναι πιο αντιληπτές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Τι κάνετε; Για το σίδηρο 1.30 ώρα; Εμένα λέει μισή και αποχή 2 ώρες από γαλακτομικα. Αχ κ γω β επιπεδου έχω αρχές Ιανουαρίου. Μακάρι να ναι όλα καλά για τα μωράκια μας. Τα νιώθετε τα μπεμπέ κια σας; Νομίζω ότι τώρα οι κινήσεις τους είναι πιο αντιληπτές. 

Καλημερα!!! Ναι εμενα ειπε μιαμισι ωρα τιποτα!! Ε γινετε!!

Εγω αν κ 19 σημερα δεν το εχω καταλαβει καθολου το μωρο πρεπει να ειμαι η μονη ε?? Χαχα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Καλημέρα μανουλιτσες!! Καλε γιατί δεν παίρνεις το χάπι σου;;;; σαν τα παιδάκια.. ?. Νωρίς το απόγευμα έχω ραντεβού. Ελπίζω να είναι όλα καλά! 

Καλημέρα σε όλες!!!

Κι εγω στις τελευταίες εξετάσεις είχα πολύ χαμηλό αιματοκρίτη!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα!!! Ναι εμενα ειπε μιαμισι ωρα τιποτα!! Ε γινετε!!

Εγω αν κ 19 σημερα δεν το εχω καταλαβει καθολου το μωρο πρεπει να ειμαι η μονη ε?? Χαχα !!

Μπα μωρέ. Εγώ είμαι 19 και 2 σήμερα. Η γιατρός μου πε ότι την 20 εβδομάδα θα ξεκαθαρίζει. Όλα σχετικά είναι. Ξέρω και κοπέλες πιο αργά που το κατάλαβαν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Iroyla είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Κι εγω στις τελευταίες εξετάσεις είχα πολύ χαμηλό αιματοκρίτη!!!

 

Αυτά ρυθμιζονται. Λίγος σίδηρος, προσοχη και στη διατροφή και θα μαστε οκ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rouri είπε:

Αυτά ρυθμιζονται. Λίγος σίδηρος, προσοχη και στη διατροφή και θα μαστε οκ. 

Έτσι ακριβώσ!!! Πήρα χαπάκια σιδήρου κι ελπίζω ν' ανέβει!!!

Ετοιμάζεστε για τα Χριστούγεννα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Rouri είπε:

Μπα μωρέ. Εγώ είμαι 19 και 2 σήμερα. Η γιατρός μου πε ότι την 20 εβδομάδα θα ξεκαθαρίζει. Όλα σχετικά είναι. Ξέρω και κοπέλες πιο αργά που το κατάλαβαν. 

Ναι οπως εγω στο μπεμπη μου 25η βδομαδα! Οχι επειδη το ξερω δεν ανυσηχω αλλα ελπιζω να ειναι ολα καλα ετσι κ αλλιως εκτος απο το να οεριμενω δεν μπορω να κανω κ τιποτα αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...