Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Μαίου 2020!!!


Recommended Posts

στις On 14/12/2019 at 11:36 ΠΜ, ο/η HaveFaith είπε:

Κουμπαρα σε γάμο;;; Αν ναι τοτε εγω ψηφίζω με χίλια φορεμα NIDODILEDA κρουαζε! Ειναι ολα τα λεφτα και φοριέται και γιορτές και το βάζεις και μετα ανετα. Ειχα παρει πέρυσι για τον γάμο του αδερφού μου και θα το βάλω και φέτος της γιορτές. Επίσης μπήκα ήδη φορέματα στη ZARA αν θες κατι πιο φθηνό και εχει κατι ωραία κοντα ομως σε τετράγωνη γραμμή που μπορούν να φορεθούν εύκολα με ενα χοντρό καλσον. Μπες και δες! Θα στειλω και φωτο για όσες ενδιαφέρονται για γιορτινό λουκ με πούλιες όπως η @Antouanetta ?

2839AA05-84A9-45D6-A28B-97C6FF999145.png

DB66B813-10C7-4F7F-8254-A0A728F169EA.png

4B45EC0C-8ED5-4E2F-BC0A-16D99F755C93.png

566B9D2F-A889-48FA-8D64-62B4D5B3D89D.png

Εγω γτ δεν τ είχα δει αυτά τ μνματα χααχα ψωνίζω συχνά αυτήν την εταιρεία ?? βρήκα ένα δύο με λάμψη τώρα θ δείξει.. Αύριο πάω κομμωτήριο ν μ ανέβει η διάθεση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Ημουν σίγουρη ότι θα ήταν καλά το μπουμπούκι σου.. Συγχαρητήρια λοιπόν όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος!! 

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Εύχομαι κ σ όλες τις υπόλοιπες μανούλες τ ίδιο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antouanetta είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ!!!! Εύχομαι κ σ όλες τις υπόλοιπες μανούλες τ ίδιο!! 

Εννοείται οτι θα ήταν καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!! Τι κανετε?? Πως ειστε?? @Antouanetta ημιυν σιγουρη οως ολα θα ηταν τελεια η ταλαιπωρια και το αγχος αλλα δοξα το Θεο ξεκινα να ψωνιζεις! Χαχα!!

Ηταν να παω για εξετασεις σημερα ακλα βαρεθηκα θα οαω αυριο επισης πιναω πολυ εφτιαξα γιουβετσι και μια τυροπιτα ετσι να υπαρχει χαχαχα!! Τι τρωτε εσεις!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!! Τι κανετε?? Πως ειστε?? @Antouanetta ημιυν σιγουρη οως ολα θα ηταν τελεια η ταλαιπωρια και το αγχος αλλα δοξα το Θεο ξεκινα να ψωνιζεις! Χαχα!!

Ηταν να παω για εξετασεις σημερα ακλα βαρεθηκα θα οαω αυριο επισης πιναω πολυ εφτιαξα γιουβετσι και μια τυροπιτα ετσι να υπαρχει χαχαχα!! Τι τρωτε εσεις!??

Θ ξεκινήσω κ εγώ τ ψώνια τωρα χάχα!  Αυτό ψάχνουμε τωρα με τον σύντροφό μ τι ν μαγειρέψουμε χάχα κάνουμε κάθε μέρα διαφορετικά κ έχω στερέψει από ιδέες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Θ ξεκινήσω κ εγώ τ ψώνια τωρα χάχα!  Αυτό ψάχνουμε τωρα με τον σύντροφό μ τι ν μαγειρέψουμε χάχα κάνουμε κάθε μέρα διαφορετικά κ έχω στερέψει από ιδέες! 

Καλο ειναι να υπαρχει ποικιλια!!! Εμεις αμα κανω ταψι συνηθος το τρωμε δυο ημερες! Γενικα ευκολα και γρηγορα ειναι οτι εχει να κανει με μακαρονι και εγγ τρελενομαι χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλο ειναι να υπαρχει ποικιλια!!! Εμεις αμα κανω ταψι συνηθος το τρωμε δυο ημερες! Γενικα ευκολα και γρηγορα ειναι οτι εχει να κανει με μακαρονι και εγγ τρελενομαι χαχα!!

Έχουμε ποικιλία ναι να τρώμε κ σωστά.. Από συνταγες στερευω ? αύριο θ κάνω μελομακάρονα κ μπισκότα χριστουγεννιάτικα ?? εσείς φτιάξατε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antouanetta είπε:

Έχουμε ποικιλία ναι να τρώμε κ σωστά.. Από συνταγες στερευω ? αύριο θ κάνω μελομακάρονα κ μπισκότα χριστουγεννιάτικα ?? εσείς φτιάξατε? 

Πωωω πωωωω τι ωραια! Εγω να σου πω δεν θα φτιαξω φετος εχω βρει κατι ωραια μελομακαρονα απο ενα ζαχαροπλαστειο χαχα αλλα κουραμπιεδες θα φτιαξει η πεθερα μου κ θα μας φερει μς τον μικρο δεν ειναι τοσο ευκολο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Πωωω πωωωω τι ωραια! Εγω να σου πω δεν θα φτιαξω φετος εχω βρει κατι ωραια μελομακαρονα απο ενα ζαχαροπλαστειο χαχα αλλα κουραμπιεδες θα φτιαξει η πεθερα μου κ θα μας φερει μς τον μικρο δεν ειναι τοσο ευκολο!!! 

Καλά ναι Σίγουρα μια χαρά τότε! Εμενα μα ρεσε η διαδικασία κ είναι η πρώτη χρονιά π θα φτιάξουμε μαζί μ τκν σύντροφο μου ?? τωρα π δνε χω κ τι ν κάνω μεσα στο σπίτι όλο μαγειρεύω κ φτιάχνω γλυκά είναι η αλήθεια ? πλέκω κιόλας ?? καλά πάμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Καλά ναι Σίγουρα μια χαρά τότε! Εμενα μα ρεσε η διαδικασία κ είναι η πρώτη χρονιά π θα φτιάξουμε μαζί μ τκν σύντροφο μου ?? τωρα π δνε χω κ τι ν κάνω μεσα στο σπίτι όλο μαγειρεύω κ φτιάχνω γλυκά είναι η αλήθεια ? πλέκω κιόλας ?? καλά πάμε ?

Χαχα καλα κανεις κ οπωε λενε καντα τωρα που μπορεις μετα δε θα ειναι τοσο ευκολο! Και εμενα μου αρεσει η διαδικασια ιδικα οταν ειχαμε παντρευτει κ ηρθαμε στο σπιτι μας εκανα φαι και γλυκο σχεδον καθε μερα χααχα! Αλλα μετα με το παιδι τουλαχιστον εγω επειδη ειναι κ λιγο ζωηρουλης μονο αν τον κρατησει ο αντρας μου για να φτιαχνω εγω! Αληθεια τι πλεκεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Χαχα καλα κανεις κ οπωε λενε καντα τωρα που μπορεις μετα δε θα ειναι τοσο ευκολο! Και εμενα μου αρεσει η διαδικασια ιδικα οταν ειχαμε παντρευτει κ ηρθαμε στο σπιτι μας εκανα φαι και γλυκο σχεδον καθε μερα χααχα! Αλλα μετα με το παιδι τουλαχιστον εγω επειδη ειναι κ λιγο ζωηρουλης μονο αν τον κρατησει ο αντρας μου για να φτιαχνω εγω! Αληθεια τι πλεκεις?

Χαχαχα όλες αυτό μ λένε ε χαχαχα αλλά έχω κ κανεο κ σεμινάρια θέλω ν πάω κ σ σχολή μαγειρικής η ζαχαροπλαστικης.., πλέκω τσάντες κασκόλ σκουφιά κορδέλες κτλ έχω εταιρεία μ την αδελφή μ και τωρα λέω Ν αρχίσω κ τπτ σε μπεμπέ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antouanetta είπε:

Χαχαχα όλες αυτό μ λένε ε χαχαχα αλλά έχω κ κανεο κ σεμινάρια θέλω ν πάω κ σ σχολή μαγειρικής η ζαχαροπλαστικης.., πλέκω τσάντες κασκόλ σκουφιά κορδέλες κτλ έχω εταιρεία μ την αδελφή μ και τωρα λέω Ν αρχίσω κ τπτ σε μπεμπέ ???

Ελα ρε συ στειλε μας να δουμε τιοοτα που εχσις φτιαξει εγω δεν εχω ιδεα αλλα θα κου αρεσε να μαθω κ να φτιαχνω για τα μωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα... Ειμαι 16W και 3D με ΠΗΤ 30/05!!! Ευχομαι σε ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες και με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Ελα ρε συ στειλε μας να δουμε τιοοτα που εχσις φτιαξει εγω δεν εχω ιδεα αλλα θα κου αρεσε να μαθω κ να φτιαχνω για τα μωρα!!!

Αν μπεις στο YouTube είναι πανεύκολο ν μάθεις πάντως! Μόλις βγάλω τ καινούρια θα σας στείλω ν δείτε ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antouanetta είπε:

Αν μπεις στο YouTube είναι πανεύκολο ν μάθεις πάντως! Μόλις βγάλω τ καινούρια θα σας στείλω ν δείτε ???

Θα το κοιταξω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η angela07 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα... Ειμαι 16W και 3D με ΠΗΤ 30/05!!! Ευχομαι σε ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες και με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

Καλημέρα!! Καλωσόρισες στην παρεα μας!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα τι κανετε??

Εγω μολις ηρθα στο μικροβιοογο για εξετασεις παλι καλα πουβηρθς σημερα γιαυι δεν θυμωμουν κ εληγαν σημερα πφφ παλι καλα!! Επισης εχω να κανω τη καμπυλη ζαχαρου! Σε αυτο πρεπει να ειμαι πρωτη εχει κανει καμια??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η angela07 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα... Ειμαι 16W και 3D με ΠΗΤ 30/05!!! Ευχομαι σε ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες και με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

Καλημερα κοριτσι μου καλος ηρθες σρη παρεα μας και με το καλο το μωρακι σου!! Εσυ που γεννας? Αγορακι κοριτσακι τι εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημερα κοριτσοπουλα τι κανετε??

Εγω μολις ηρθα στο μικροβιοογο για εξετασεις παλι καλα πουβηρθς σημερα γιαυι δεν θυμωμουν κ εληγαν σημερα πφφ παλι καλα!! Επισης εχω να κανω τη καμπυλη ζαχαρου! Σε αυτο πρεπει να ειμαι πρωτη εχει κανει καμια??? 

Καλημερες!!! Καλή επιτυχία με τα αποτελέσματα... Καμπύλη εγώ θα κάνω τομ άλλο μήνα μου είπε. 

Γιατί έτσι νωρίς εσύ;; Πως νιώθεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η angela07 είπε:

Καλησπερα κι απο εμενα... Ειμαι 16W και 3D με ΠΗΤ 30/05!!! Ευχομαι σε ολες να εχουμε καλες εγκυμοσυνες και με το καλο να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια!!! 

Καλώς ήρθες και με το καλό να έρθει το μπουμπουκακι σου. Είναι το πρώτο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate89? είπε:

Καλημερες!!! Καλή επιτυχία με τα αποτελέσματα... Καμπύλη εγώ θα κάνω τομ άλλο μήνα μου είπε. 

Γιατί έτσι νωρίς εσύ;; Πως νιώθεις;; 

Καλημεραααα απο εχθες σε σκεφτομαι που εχεις ραντεβου σε δυο μερες και κπορω να πω ζηλευω χαχα!! Ναι κανονικα την κανουν λιγο πιο μετα εμενα λογο ιστορικου του πατερα μου που εχει ζαχαρο με βαζει απο νωρις ετσι κ στην πρωτη εγκυμοσηνη!!

Κατα τα αλλα αν εξερεσεις οτι βαριεσαι να περιμενεις παραααα πολυυ και οτι ειναι λιγο χαλια το ζουμακι κατα τα αλλα μια χαρα χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημεραααα απο εχθες σε σκεφτομαι που εχεις ραντεβου σε δυο μερες και κπορω να πω ζηλευω χαχα!! Ναι κανονικα την κανουν λιγο πιο μετα εμενα λογο ιστορικου του πατερα μου που εχει ζαχαρο με βαζει απο νωρις ετσι κ στην πρωτη εγκυμοσηνη!!

Κατα τα αλλα αν εξερεσεις οτι βαριεσαι να περιμενεις παραααα πολυυ και οτι ειναι λιγο χαλια το ζουμακι κατα τα αλλα μια χαρα χαχα!

Τι σ@@τα είναι αυτό που πίνουμε;;; όλες λένε ότι είναι πολύ χάλια. Χαχαχα!! Παίρνεις τα αποτελέσματα εκείνη την ώρα ε; αντε καλή επιτυχία, να μας πεις. Ναι θα πάω την Πέμπτη! ?❤️?❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate89? είπε:

Τι σ@@τα είναι αυτό που πίνουμε;;; όλες λένε ότι είναι πολύ χάλια. Χαχαχα!! Παίρνεις τα αποτελέσματα εκείνη την ώρα ε; αντε καλή επιτυχία, να μας πεις. Ναι θα πάω την Πέμπτη! ?❤️?❤️?

Γλυκοζη ειναι και θελει να το πιεις κ μονορουφι πραγμα που δεν γινεται!! Ενταξη ειναι αιδια οχι να πεθανεις αλλα δε το πινεις κ ανετα!! Τι ωραια εγω εχω ραντεβου δευτερα τωρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμένα! Χάθηκα τις τελευταίες μέρες αλλα εχουμε παρά πολυ δουλεια και όταν γυρναω σπιτι δεν θέλω να ακουμπάω το κινητο μου καν!!! ?? εγω πήγα εχθες γιατρό μια χαρα η Μπέμπα μας (ναι κορίτσι ειναι τελικά!!! ? Β επιπέδου θα κανω αρχές του μήνα ελπίζω να πανε ολα καλα! Εκανα και κατι αιματολογικές παλι για τσεκ εχθες... ? Εγω πάντως Αμα δεν κανω και την τελευταία εξέταση στα Social δεν το βγάζω! Ο άντρας μου θελει να βγούμε χριστουγεννιάτικη φωτο να ανεβάσει να το μάθουν και όσοι δεν το ξέρουν αλλα αρνούμαι! Υπερβολική λέτε;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...