Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η whatever είπε:

Καλησπέρα! Δεν είμαι σίγουρη ότι βλέπω κάτι. Φαίνεται σαν να πέφτει η σκιά στο σημείο που βγαίνει το αποτέλεσμα αλλά μπορεί να κάνω και λάθος. 

Κοιταξτε τωρα τι μου στηλε.. το πρωινο της τεστ γυρισε σπιτι και μου το ξανα εστριλε 10 ωρες μετα.. μου λεει σιγουρα ειμαι της λεω δεν εισαι παιδι μου ειναι ακυρο το τεστ μετα απο τοσες ωρες 

20190911_165232.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Προσωπικα όχι αλλά στο ίντερνετ διάβασα περιπτώσεις που έχει επιτυχία!απλά ξέρω ότι συνήθως τα παίρνουν και αφήνουν έναν μήνα να περάσει και μετά γίνεται η έμβρυομεταφορα. Λόγω ενδομήτριου.

Εγώ είχα ρωτήσει τον γιατρό μου, αλλά γενικά δεν ήταν πολύ υπέρ της κλομιφαινης, μου έδωσε στη δεύτερη σπερματεγχυση κ αυτό έπειτα από δική μου παρότρυνση. Μετά στην εξωσωματικη που τον ρώτησα μηπως να έπαιρνα πάλι χάπια μου είχε πει ότι μπορεί να βγάζεις περισσότερα (από ότι σε φυσικό κύκλο) αλλά δεν είναι όλα ποιοτικά και συνεπώς δεν βοηθάει ιδιαίτερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοιταξτε τωρα τι μου στηλε.. το πρωινο της τεστ γυρισε σπιτι και μου το ξανα εστριλε 10 ωρες μετα.. μου λεει σιγουρα ειμαι της λεω δεν εισαι παιδι μου ειναι ακυρο το τεστ μετα απο τοσες ωρες 

20190911_165232.jpg

Νομίζω ότι είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bou30 είπε:

Νομίζω ότι είναι.. 

Ωχ λες ρε συ?? Εν τω μεταξυ εχτες ειχε ελαχιστο καφε και σημερα αυτο αλλα εγω λεω οτι μετα απο τοσες ωρες ειναι ακυρο .. ξερω γω τι να πω αν δεν αδιαθετησει μεχρι τη παρασκευη θα παει για χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοιταξτε τωρα τι μου στηλε.. το πρωινο της τεστ γυρισε σπιτι και μου το ξανα εστριλε 10 ωρες μετα.. μου λεει σιγουρα ειμαι της λεω δεν εισαι παιδι μου ειναι ακυρο το τεστ μετα απο τοσες ωρες 

20190911_165232.jpg

Ετσι μου βγαινουν ολα κ ειναι γραμμή εξαχνωσης...Εύχομαι να εχει το αποτέλεσμα που επιθυμει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ετσι μου βγαινουν ολα κ ειναι γραμμή εξαχνωσης...Εύχομαι να εχει το αποτέλεσμα που επιθυμει!

Εσενα γιατι σου βγαινουν ετσι?? Θελω να πω υπαρχει καποιο πρόβλημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοιταξτε τωρα τι μου στηλε.. το πρωινο της τεστ γυρισε σπιτι και μου το ξανα εστριλε 10 ωρες μετα.. μου λεει σιγουρα ειμαι της λεω δεν εισαι παιδι μου ειναι ακυρο το τεστ μετα απο τοσες ωρες 

20190911_165232.jpg

Κι εγώ κάτι βλέπω τώρα, στην προηγούμενη ομολογώ ότι δεν είδα τίποτα! Ας κάνει μια χοριακή η κοπέλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Εσενα γιατι σου βγαινουν ετσι?? Θελω να πω υπαρχει καποιο πρόβλημα?

Κανενα προβλημα...Τι θα μπορούσε να το επηρρεασει;;;;Ιδεα δεν εχω.Οι χοριακες δεθχνουν ως 4 κ τα τεστ αχνα.Θα σου στειλω φωτο απο ενα παλιο να δεις.

IMG_20190910_114731.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Κι εγώ κάτι βλέπω τώρα, στην προηγούμενη ομολογώ ότι δεν είδα τίποτα! Ας κάνει μια χοριακή η κοπέλα! 

Αμα δεν αδιαθετησει θα την στηλω εν τω μεταξυ της λεω μπες στο forum και μου λεει α οχι εμενα με εγχωνουν αυτα αλλα σε σας με βαζει και τα στελνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Αμα δεν αδιαθετησει θα την στηλω εν τω μεταξυ της λεω μπες στο forum και μου λεει α οχι εμενα με εγχωνουν αυτα αλλα σε σας με βαζει και τα στελνω. 

Σε αυτο που έστειλα βλέπει ς κατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Ωχ λες ρε συ?? Εν τω μεταξυ εχτες ειχε ελαχιστο καφε και σημερα αυτο αλλα εγω λεω οτι μετα απο τοσες ωρες ειναι ακυρο .. ξερω γω τι να πω αν δεν αδιαθετησει μεχρι τη παρασκευη θα παει για χοριακη

Ναι μετά από ώρες είναι άκυρο!!! Πες της να ξανακάνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε αυτο που έστειλα βλέπει ς κατι;

Ναι κατι βλεπω μου φαινετε. Ουφ μ εσκασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι κατι βλεπω μου φαινετε. Ουφ μ εσκασε

Χαχαχα! Κουράγιο!!!Μακάρι να ειναι αν το θέλει η κοπέλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια το πρωί ενώ είχα αίμα στο σκούπισμα κ λέω αδιαθετησα μετά καθάρισα λίγο. Δεν έχω ροή άρα να μη ξεκινήσω αύριο τα serpafar??... 2η μέρα κυκλου με ροή είναι οι οδηγίες ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια το πρωί ενώ είχα αίμα στο σκούπισμα κ λέω αδιαθετησα μετά καθάρισα λίγο. Δεν έχω ροή άρα να μη ξεκινήσω αύριο τα serpafar??... 

Το αίμα ήταν κόκκινο ή καφέ;

Τα αποτελέσματα της χοριακής τα πήρες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Το αίμα ήταν κόκκινο ή καφέ;

Τα αποτελέσματα της χοριακής τα πήρες;;

Ναι δε τίθεται θέμα αρνητική ήταν.. ροζ το πρωί κόκκινο το μεσημέρι λέω ξεκινάμε... Αδιαθετησα.. δεν το λες πρώτη μέρα όμως με τίποτα γιΑτι δενεχω ροή .. μάλλον η αυριανή θα είναι κ θα πάρω μεθαύριο το χάπι? E @Starrr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι δε τίθεται θέμα αρνητική ήταν.. ροζ το πρωί κόκκινο το μεσημέρι λέω ξεκινάμε... Αδιαθετησα.. δεν το λες πρώτη μέρα όμως με τίποτα γιΑτι δενεχω ροή .. μάλλον η αυριανή θα είναι κ θα πάρω μεθαύριο το χάπι? E @Starrr

☹️ ελπίζω να είναι η τελευταία που βλέπεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Ναι κατι βλεπω μου φαινετε. Ουφ μ εσκασε

Σταυρι πες της να πάει να κάνει μια χοριακη... να ξερει είτε να ησυχάσει τελοσπάντων είτε να δει πως θα προχωρήσει... από τη μια λες μακάρι να είναι από την άλλη παιδί με ένα τέτοιον άντρα;;;  Δεν ξέρω τι να της ευχηθώ πραγματικά... Ας πάει να κάνει μια ανάλυση ή έστω ένα δεύτερο τεστ γιατί σε αυτό που έστειλες τώρα φαίνεται ξεκάθαρα γραμμή και το πρωί κάαατι αχνοφαινονταν... Αν είναι όμως πραγματικά αυτό θα πει ειρωνεία... 

@Χρυσάφω να πω την αλήθεια στο δικό σου δεν βλέπω κάτι... στης Σταύρι όμως τώρα είναι ξεκάθαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η αχνή ροζ γραμμή είναι θετικό... Αυτή που γκριζάρει είναι άλλο πράγμα, είναι γραμμή εξάτμισης... @Σταυριεγώ το βλέπω θετικό πάντως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι  και εγώ θετικοτατο το βλέπω επειδή αυτά τα τεστ τα ξέρω καλά δεν βγάζουν γραμμές μετά από πολύ ώρα όπως και να έχει είναι θετικό τώρα αν είχε λίγο καφέ όπως είπες ίσως είναι καμιά βιοχημική αλλά όπως και να έχει πρέπει να κάνει μια χοριακη!!! Δεν έχω καταλάβει θέλει να είναι έγκυος? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η melita11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Είμαι καινούργια στην παρέα σας!!

Ελπίζω όσες προσπαθούμε για μωράκι να τα καταφέρουμε πολύ πολύ σύντομα!!

Ήθελα να ρωτήσω και εσάς που προσπαθείτε για μωράκι, αν παίρνετε φολλικό οξύ, και αν ναι πόσο καιρό πριν από την εγκυμοσύνη χρειάζεται να παίρνουμε??

Καλησπέρα κορίτσι μου ...καλώς ήρθες ...εγώ με το που ξεκίνησα τις προσπαθειες πήρα ..λένε είναι καλύτερα αν το παίρνουμε από την αρχή που προσπαθούμε !!! Εύχομαι σύντομα να έχουμε ευχάριστα όλες μας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βρίσκομαι 5 μέρες πριν την περιοδο ...και ξεκίνησαν τα πονάκια στην μέση μια έρχονται μια φεύγουν ...και τα πονάκια κάτω χαμηλά ...όποτε η θα αδιαθέτησω κανονικά στην ώρα μου η ίσως έρθει μια δυο μέρες νωρίτερα ... συνήθως πονάω λίγο πριν έρθει 1-2 μέρες πριν ..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ναι δε τίθεται θέμα αρνητική ήταν.. ροζ το πρωί κόκκινο το μεσημέρι λέω ξεκινάμε... Αδιαθετησα.. δεν το λες πρώτη μέρα όμως με τίποτα γιΑτι δενεχω ροή .. μάλλον η αυριανή θα είναι κ θα πάρω μεθαύριο το χάπι? E @Starrr

Ναι όπως σου είπε ο γιατρός. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Κορίτσια βρίσκομαι 5 μέρες πριν την περιοδο ...και ξεκίνησαν τα πονάκια στην μέση μια έρχονται μια φεύγουν ...και τα πονάκια κάτω χαμηλά ...όποτε η θα αδιαθέτησω κανονικά στην ώρα μου η ίσως έρθει μια δυο μέρες νωρίτερα ... συνήθως πονάω λίγο πριν έρθει 1-2 μέρες πριν ..?

Μήπως δεν είναι πόνοι περιόδου αλλά κάτι άλλο αφού ήρθε νωρίτερα; ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamounitsa είπε:

@Σταυρι  και εγώ θετικοτατο το βλέπω επειδή αυτά τα τεστ τα ξέρω καλά δεν βγάζουν γραμμές μετά από πολύ ώρα όπως και να έχει είναι θετικό τώρα αν είχε λίγο καφέ όπως είπες ίσως είναι καμιά βιοχημική αλλά όπως και να έχει πρέπει να κάνει μια χοριακη!!! Δεν έχω καταλάβει θέλει να είναι έγκυος? 

Ουτα αυτη δεν ξερει εγω επειδη εχει διαφορα ψιλοπονακια της λεω αντε ρε δεν εισαι αν ειναι θα γινοταν κατευθειαν θετικο και οχι μετα απο 10 ωρες που το αφησες και γυρισες απο τη δουλεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...