Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσι μου!!!!Μακαρι να σε ακολουθησουμε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Αχχ με ανακουφισες αρκετά!!εάν επιτρέπεται τι άλλαξε μετά την επέμβαση;;δεν ποναγες στην περίοδο ;;;και με ολική έγινε; Σόρρυ για τις πολλές ερωτήσεις αλλά με προβληματίζει πολύ

Έγινε με ολική σχεδόν ένα τέτραωρο συνολικά με τη νάρκωση . Μετσ δεν πονουσα ιδιαίτερα όσο για τη  περίοδο ο πόνος έχει μετριάσει λιγακι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημερουδια.  Προσπαθούμε σχεδόν 5 χρόνια και έμεινα έγκυος  κάπου στα δύο χρόνια προσπάθειας και είχα εκ ενδωμητριωση τελικα δεν προχώρησε η εγκυμοσυνη μετά εγχειριστηκα και ακόμα τιποτα.

Αχχ βρε κορίτσι μου.. εξωσωματική και ο θεός βοηθώς.. με τον ένα ή τον άλλο τρόπο μανούλλες θα γίνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας στέλνω οοοολη την μπεμπεδοσκονη!!! Αισιοδοξία χαλαρώστε και θα συμβεί το θαυματακι για όλες!!! ?? Σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια μου!! Μακάρι αυτή τη φορά να είναι τελειομηνη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

ΑΑΑΑΑΑΑ μπράβοοοοο κορίτσιιιιιι μμ!!!! Συγχαρητήριααααα!!!! Να έχει 9 υπέροχουν μήνεςςς!!! Για πες τώρα σύμπτώματα πότε αρχίσαν; και τι είχες; :) Αχχχ πολύ χάρηκααα!! Ελπίζω να ακομουθήσουν και τα άλλα κορίτσια με θετικά τεστάκιαα!!! χχχχχ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σας στέλνω οοοολη την μπεμπεδοσκονη!!! Αισιοδοξία χαλαρώστε και θα συμβεί το θαυματακι για όλες!!! ?? Σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια μου!! Μακάρι αυτή τη φορά να είναι τελειομηνη!!! 

Ευχαριστούμε πολύ ❤️❤️ εγώ δεν ξέρω αλλά αισθάνομαι έγκυος...αυτή τη φορά είμαι σίγουρη!!!! Λίγο έμεινε να περάσουν οι μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ βρε κορίτσι μου.. εξωσωματική και ο θεός βοηθώς.. με τον ένα ή τον άλλο τρόπο μανούλλες θα γίνουμε!

Λέω να κάνω αλλά απλά το λέω δεν το χω παρει 100% απόφαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Λέω να κάνω αλλά απλά το λέω δεν το χω παρει 100% απόφαση.

Εμείς είπαμε αν δεν έρθει μέχρι το σεμπτέμβρη θα πάμε του χρόνου το σεπτέμβρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Μήπως να πάρεις τεστ εγκυμοσύνης? Να το κάνεις αύριο πρωί? 

Πηρα εκανα αρνητικο !!! Αν συνεχιζουν τα συμπτωματα θα ξανα κανω !!! Αρκει να μου περασει δε μπορω αλλο εμετο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η diana8 είπε:

Πηρα εκανα αρνητικο !!! Αν συνεχιζουν τα συμπτωματα θα ξανα κανω !!! Αρκει να μου περασει δε μπορω αλλο εμετο??

Πότε το έκανες το εγκυμοσύνης ζουζούνα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η diana8 είπε:

Πηρα εκανα αρνητικο !!! Αν συνεχιζουν τα συμπτωματα θα ξανα κανω !!! Αρκει να μου περασει δε μπορω αλλο εμετο??

Κανε μια χοριακη που είναι πιο σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

Σας στέλνω οοοολη την μπεμπεδοσκονη!!! Αισιοδοξία χαλαρώστε και θα συμβεί το θαυματακι για όλες!!! ?? Σας ευχαριστω πολύ όλες κορίτσια μου!! Μακάρι αυτή τη φορά να είναι τελειομηνη!!! 

Μακάριιιι κορίτσι μου!!! Πότε άρχισαν μπεμπούλι τα πρώτα συμπτώματα και ποια ήταν αυτά;; Το είχες βγάλει από το μυαλό σου ή το σκεφτόσουν και ήρθε;; :) Ρίξε μπόλικηηη μπεμπεδόσκονηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Έγινε με ολική σχεδόν ένα τέτραωρο συνολικά με τη νάρκωση . Μετσ δεν πονουσα ιδιαίτερα όσο για τη  περίοδο ο πόνος έχει μετριάσει λιγακι .

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι για τις πληροφορίες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Καλέ τι κοκκινίλα είναι αυτηηηηη... Καραθετικοοοο λεμε!!! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσαρες μου!!! Τι να σας ξεχάσω βρε?? Εδώ θα μείνω μέχρι να μείνετε όλες εγκυουλες!! ♥️♥️♥️ Οοοολες θα μείνετε το ακούτε?? 

Χαχαχα έχεις αναλάβει πινακακι φιλενάδα οπότε δε μας ξεχνάς!!!!! Συγχαρητήρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Bebouli είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!! Θα τρελαθωωωω!!! ????

20191016_095214.jpg

Για βάλε κυρία μου τον εαυτό σου στον πινακακι με ένα μεγααααλο θετικό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η diana8 είπε:

Δυστιχως βγηκε αυτο?

 

 

 

3E853320-2A39-4734-A599-F990648E4078.jpeg

AA687ADE-D8C3-477E-8E2B-EEDFE6AD744E.jpeg

Μη λες δυστυχώς καμία σχέση το ένα με το άλλο. Εγκυμοσύνης θα κάνεις ωορηξιας δε θα βγει τίποτα. Ακούς εκεί να στεναχωριέσαι για ένα τεστ που δεν είναι καν εγκυμοσύνης... Τρέχα να πάρεις ένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Άντρεα είπε:

Μακάριιιι κορίτσι μου!!! Πότε άρχισαν μπεμπούλι τα πρώτα συμπτώματα και ποια ήταν αυτά;; Το είχες βγάλει από το μυαλό σου ή το σκεφτόσουν και ήρθε;; :) Ρίξε μπόλικηηη μπεμπεδόσκονηηηηη

Κοίτα τώρα είμαι με 4-5 μέρες καθυστέρηση περίπου!! Δεν το σκεφτόμουν καθόλου το έβγαλα εντελώς από το μυαλό μου και απλά είχα επαφές συχνές χωρίς πρόγραμμα!! Συμπτώματα έχω της περίοδου νιωθω ότι κατεβαίνει από πονακια δεξιά αριστερά τραβήγματα, έχω βγάλει σπυράκια όπως στην περίοδο, πόνος στη μέση μόνο που προχθές και χθες είχα χαλιά στομάχι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebouli είπε:

Κοίτα τώρα είμαι με 4-5 μέρες καθυστέρηση περίπου!! Δεν το σκεφτόμουν καθόλου το έβγαλα εντελώς από το μυαλό μου και απλά είχα επαφές συχνές χωρίς πρόγραμμα!! Συμπτώματα έχω της περίοδου νιωθω ότι κατεβαίνει από πονακια δεξιά αριστερά τραβήγματα, έχω βγάλει σπυράκια όπως στην περίοδο, πόνος στη μέση μόνο που προχθές και χθες είχα χαλιά στομάχι!! 

Άρα πριν τη περίοδο δεν είχες κάποιο σύμπτωμα κορίτσι μου; Είμαι 7 μέρες πριν την περίοδο (περιμένω την επόμενη τετάρτη) και δεν έχω κανένα σύμπτωμα, ούτε κάν περιόδου, να πρηστεί λίγο το στήθος βρε παιδί μου έτσι για την ελπίδα ? Το στήθος σου πότε πρήστηκε; Συγγνωμη κορίτσι μου για τις πολλές ερωτήσεις αλλά η αλήθεια είμαι πολύ αγχομένη ? Παίρνω πρώτο μήνα τώρα κλομιφαίνη και η αλήθεια είχα ελπίδες, οι οποίες σιγά σιγά χάνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ! Ήμουν στο άλλο θέμα κι έχασα το πάρτυ εδώ πέρα;; Τι γίνεται; 

@Bebouli Συγχαρητήρια, συγχαρητήρια!! Μου βγήκε το μάτι με το τεστ σου! Τι κόκκινο είναι αυτό;;

Λες δίδυμα; Θες δίδυμα;; ?

Άντε να πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...