Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζουμε να γίνουμε μανούλες το 2020..!!


Guest

Recommended Posts

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Diana8 σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Αλλά κάθε μήνα αυτό λέω και τίποτα δεν γίνεται !! 

Κάποια στιγμή θα μας έρθει εκεί που δεν θα το περιμένουμε ...εμείς να προσπαθούμε και θα έρθει είτε τώρα είτε την επόμενη ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Τι έγινε ρε κορίτσια μου κανένα θετικό τεστακι ακόμα!?? @Princess28 κρίμα ρε γαμωτο τον επομε ο μήνα!!! Δεν πέφτουμε!!!! Εγώ γυρησα από το γιατρό εν μέρη χαρούμενη χάχα και λέω εν μέρη γιατί είδαμε μόνο ενδομητριο ούτε εμβριακα στοιχεία ούτε καρδούλα!! Εύχομαι όλα να ναι καλά!!! 

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. σου είπε κάτι άλλο ποσό είσαι.?είναι φυσιολογικό δλδ για τις βδομάδες που είσαι..?νομίζω είναι νωρίς μωρέ ακόμα όλα καλά θα είναι θα μεγαλώσει το νινι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαρία 89 είπε:

Κορίτσια είμαι και εγώ παρούσα!! Χέρομαι που είμαι μαζί σας!! Εμείς προσπαθούμε κάπου στους 7 μήνες αλλά ακόμη τίποτα.. αυτόν τον μήνα ξεκινάνε γόνιμες απο σήμερα και ωορρηξία η Σάββατο ή Κυριακή! Οπόταν έχω δουλίτσα :) μακάρι να είναι ο τυχερός μου μήνας!! ? 

Στο ευχομαι κοπέλα μου!Με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου.. σου είπε κάτι άλλο ποσό είσαι.?είναι φυσιολογικό δλδ για τις βδομάδες που είσαι..?νομίζω είναι νωρίς μωρέ ακόμα όλα καλά θα είναι θα μεγαλώσει το νινι

Σε ευχαριστώ πολύ μου είπε ότι είναι νωρίς την άλλη εβδομάδα μ έβαλε ραντεβού λέει θα ακούσουμε θεωρεί πως είναι νωρίς!! Δε μου είπε ποσών εβδομάδων είμαι νομίζω βάση εφαρμογής είμαι 6η!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ μου είπε ότι είναι νωρίς την άλλη εβδομάδα μ έβαλε ραντεβού λέει θα ακούσουμε θεωρεί πως είναι νωρίς!! Δε μου είπε ποσών εβδομάδων είμαι νομίζω βάση εφαρμογής είμαι 6η!!

Μπραβο μανα μου!!!! Ευτυχως που πηγες να σου φυγει το σπαστικο της αναμονης...ακου το γιατρο δικιο θα εχει ..κανε υπομονη μεχρι την αλλη βδομαδα να ακουσεις καρδουλα και να ηρεμησεις περισσοτερο...βημα βημα!!!!!!! Αυτο μετριεται απο την πρωτη μετα της τελευταιας περιοδου....σωστα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Μπραβο μανα μου!!!! Ευτυχως που πηγες να σου φυγει το σπαστικο της αναμονης...ακου το γιατρο δικιο θα εχει ..κανε υπομονη μεχρι την αλλη βδομαδα να ακουσεις καρδουλα και να ηρεμησεις περισσοτερο...βημα βημα!!!!!!! Αυτο μετριεται απο την πρωτη μετα της τελευταιας περιοδου....σωστα?????

Σε ευχαριστώ!!! Ναι αλλά εν έχει κ πολύ βάση χάχα!! Δεν μπορεί να μετράμε μια κύηση από όταν έχουμε περίοδο Χχααχα αλλά οκ κάτι θα ξέρουν αυτοί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Ναι αλλά εν έχει κ πολύ βάση χάχα!! Δεν μπορεί να μετράμε μια κύηση από όταν έχουμε περίοδο Χχααχα αλλά οκ κάτι θα ξέρουν αυτοί!!! 

Ναι οντως και μενα μου φαινεται κουλο...αλλα λενε οτι μετα η ηλικια του μωρου μετριεται αλλιως ..εσυ τωρα πως νιωθεις???? Εχεις ακομα πονους???? Τιποτα αλλο ξεκινησε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Σε ευχαριστώ!!! Ναι αλλά εν έχει κ πολύ βάση χάχα!! Δεν μπορεί να μετράμε μια κύηση από όταν έχουμε περίοδο Χχααχα αλλά οκ κάτι θα ξέρουν αυτοί!!! 

Χαλάρωσε κορίτσι μου και άσε τα πραγματα να γίνουν!Ενα πράγμα την φορά!Εχεις δρόμο μπροστά σου ! Το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να προσέχεις όσο μπορείς τονεαυτο σου!ΟΛΑ καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η diana8 είπε:

Κάποια στιγμή θα μας έρθει εκεί που δεν θα το περιμένουμε ...εμείς να προσπαθούμε και θα έρθει είτε τώρα είτε την επόμενη ????????

Ακριβώς οπως τα λες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Χαλάρωσε κορίτσι μου και άσε τα πραγματα να γίνουν!Ενα πράγμα την φορά!Εχεις δρόμο μπροστά σου ! Το μόνο που μπορείς να κάνεις ειναι να προσέχεις όσο μπορείς τονεαυτο σου!ΟΛΑ καλά θα πάνε!!

Ναι έχω μέλλον αυτή είναι η αλήθεια!!! Πρέπει να οπλιστω με υπομονή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Ναι έχω μέλλον αυτή είναι η αλήθεια!!! Πρέπει να οπλιστω με υπομονή!!! 

Εεε όλες μας όπως και να έχει!!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ναι οντως και μενα μου φαινεται κουλο...αλλα λενε οτι μετα η ηλικια του μωρου μετριεται αλλιως ..εσυ τωρα πως νιωθεις???? Εχεις ακομα πονους???? Τιποτα αλλο ξεκινησε????

Γενικά έχω πόνους περιόδου!!! Όταν τρώω θέλω να κάνω εμετό αλλά δεν φτάνω σε σειμειο να κάνω και νυστάζω όλη μέρα αλλά ο μικρός κύριος δε με αφήνει να τον ζαψψ λίγο! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εεε όλες μας όπως και να έχει!!☺️

Ναι οντις είναι μακργς ο δρόμος αλλά και ευχάριστος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Στο ευχομαι κοπέλα μου!Με το καλο!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Εσύ που βρίσκεσαι;; ρε κορίτσια μου έχω μια απορία.. περίοδο έπρεπε να είχα 11/9 και μου ήρθε 10/9. Αλλά αίμα δεν είχα παρά μόνο όταν πηγαινα τουαλέτα. Και αρκετά δυνατούς πόνους μέχρι το Σάββατο.. η (περίοδος)κράτησε 3μιση μέρες ενώ συνήθως πάει 5. Και τωρα απο χθές έχω ροζ στο εσώρουχο.. κ κάποιες ενοχλίσεις.. έτιχε κάτι παρόμοιο σε καμία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ακριβώς οπως τα λες!!

Ειλικρινά το πιστεύω αυτό που λέω ... και εύχομαι να μας έρθει το θαύμα αυτό σύντομα δεν πρέπει να σταματάμε να ελπίζουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα ευχαριστούμε κορίτσι μου! Εσύ τι κάνεις; Σε τι φάση βρίσκεσαι;

Εγω αδιαθετησα 4 μερες πριν πρωτη φορα! Τωρα περιμενω τις γονιμες να παω να κανω κολπικο υπερηχο και σκεφτομαι τον αλλο μηνα να παω οπωσδηποτε για υστεροσκοπηση για να δουμε τι γινεται... Δεν μπορω να περιμενω αλλο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Μαρία 89 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Εσύ που βρίσκεσαι;; ρε κορίτσια μου έχω μια απορία.. περίοδο έπρεπε να είχα 11/9 και μου ήρθε 10/9. Αλλά αίμα δεν είχα παρά μόνο όταν πηγαινα τουαλέτα. Και αρκετά δυνατούς πόνους μέχρι το Σάββατο.. η (περίοδος)κράτησε 3μιση μέρες ενώ συνήθως πάει 5. Και τωρα απο χθές έχω ροζ στο εσώρουχο.. κ κάποιες ενοχλίσεις.. έτιχε κάτι παρόμοιο σε καμία; 

Δεν μου εχει τυχει αλλα μηπως σου βγαινουν τωρα υπολλειματα απο περιοδο επειδή σου κρατησε λιγότερες μερες? Τωρα αν ειναι εμφυτευση δεν ξερω... Ας πουνε οι πιο ειδικες! Παρακολουθησε το να δεις και ροη και χρωμα και αν εχεις αλλα συμπτωματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Γενικά έχω πόνους περιόδου!!! Όταν τρώω θέλω να κάνω εμετό αλλά δεν φτάνω σε σειμειο να κάνω και νυστάζω όλη μέρα αλλά ο μικρός κύριος δε με αφήνει να τον ζαψψ λίγο! Χαχαχα

Ααααχχχχ αυτος ο υπνος ρε συ....οπου σταθεις και οπου βρεθεις σου ερχεται.....σου μιλανε οιαλλοι και εσυ λες τωρα με νανουριζου ....χαχαχαχαχα αυτο το ειχα καοεγω....μιλαμε ξεχνουσα να ξυπνησω...οχι απλα υπομονη.....μεγαλος δρομος με διαδικασιες απ εδω και περα....ενα ενα με τη σειρα θα ερχονται...τα περασες αλλωστε τα ξερεις καλυτερα απο εμας!!!! Ο μικρος θα εχει αδερφακιιιιιιι? και με το γιατρο σημερα τι ειδατε? Πες τα μαςςς αυτα ειναι ευχαριστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η PAPA EVA είπε:

Δεν μου εχει τυχει αλλα μηπως σου βγαινουν τωρα υπολλειματα απο περιοδο επειδή σου κρατησε λιγότερες μερες? Τωρα αν ειναι εμφυτευση δεν ξερω... Ας πουνε οι πιο ειδικες! Παρακολουθησε το να δεις και ροη και χρωμα και αν εχεις αλλα συμπτωματα! 

Χρώμα ήτανε ροζ-κοκκινο αλλά ελάχιστο. Έχω συχνοουρία εντομεταξύ και γενικά νιώθω περίεργα. Αυτό που πρόσεξα είναι οι κράμπες που νιώθω κάνει συνέχεια συσπάσεις και πονάω.. έκανα και τεστ και βγηκε αρνητικό φυσικά. Δεν ξέρω τι να πω, ίσως είναι ανωμαλία του κύκλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Titika88 είπε:

Ααααχχχχ αυτος ο υπνος ρε συ....οπου σταθεις και οπου βρεθεις σου ερχεται.....σου μιλανε οιαλλοι και εσυ λες τωρα με νανουριζου ....χαχαχαχαχα αυτο το ειχα καοεγω....μιλαμε ξεχνουσα να ξυπνησω...οχι απλα υπομονη.....μεγαλος δρομος με διαδικασιες απ εδω και περα....ενα ενα με τη σειρα θα ερχονται...τα περασες αλλωστε τα ξερεις καλυτερα απο εμας!!!! Ο μικρος θα εχει αδερφακιιιιιιι? και με το γιατρο σημερα τι ειδατε? Πες τα μαςςς αυτα ειναι ευχαριστα!!!!!

Χαχαχαχαχα άστα να πάνε όπου ακουμπάω θέλω να κοιμηθώ!!! Με το γιατρόυλη είδαμε μόνο ένα μικρό σάκο ούτε εμβριακι ούτε ♥καρδιά! Ρεντενου Τετάρτη πιστεύει πως θα δούμε και το ελπίζω γιατί έχει άγχος άλλη μια εβδομάδα χάχα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mamounitsa νωρίς είναι ακόμη στο είχε πει κιολας ότι είναι νωρίς αλλά να πας να δεις ότι είναι ενδομήτριο!! Μην μου αγχώνεσαι έχουμε να λεμε 9 μήνες ουυυυυ!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bebouli είπε:

@Mamounitsa νωρίς είναι ακόμη στο είχε πει κιολας ότι είναι νωρίς αλλά να πας να δεις ότι είναι ενδομήτριο!! Μην μου αγχώνεσαι έχουμε να λεμε 9 μήνες ουυυυυ!! ?????

Χάχα οκ θα είμαστε εδώ να τα λέμε αλλά 9 μήνες νομίζω θα αγχωνομαι και ρε παιδί μου πιο πολύ από τη πρώτη φορά!!! 

Μαααα καλά που χάθηκαν όλες!???? Και ιδικά τα κορίτσια που περιμένουν να μας που τα νεώτερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Χάχα οκ θα είμαστε εδώ να τα λέμε αλλά 9 μήνες νομίζω θα αγχωνομαι και ρε παιδί μου πιο πολύ από τη πρώτη φορά!!! 

Μαααα καλά που χάθηκαν όλες!???? Και ιδικά τα κορίτσια που περιμένουν να μας που τα νεώτερα!!!! 

Μπραβο  Mamounitsa συγχαρητηρια !!! Πόσο είσαι τωρα  ;  τι χαπια σου δωσε ο γιατρός σου   ; εγω παιρνω απ ολα ?? ... glucophage utrogestan felicin μαγνησιο και σιδηρο !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Wannabeamammy είπε:

Μπραβο  Mamounitsa συγχαρητηρια !!! Πόσο είσαι τωρα  ;  τι χαπια σου δωσε ο γιατρός σου   ; εγω παιρνω απ ολα ?? ... glucophage utrogestan felicin μαγνησιο και σιδηρο !! 

Καλησπερα κοριτσάκι μου!! Ευχαριστώ!! Δεν μου είπε πόσο είμαι κ εγ. Έχω χάσει το μέτρια νομίζω 5 εβδομάδων!? Εσύ πόσο είσαι!??? 

Από χάπια μόνο φιλισιν έχω ξεκινήσει και σήμερα μου έδωσε και 3 σελίδες εξετάσεις μόνο αίμα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...